Almost o Good Fantasy PBF.

5 posters

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Almost o Good Fantasy PBF. - Page 3 Empty Re: Almost o Good Fantasy PBF.

Pisanie by BlackBeard Pon Sie 05, 2013 1:07 pm

Khalasar wilczyco to wielka horda albo inaczej mówię ogromne stado wilkorów, najczęściej składa się z wielu mniejszych które gdy nadchodzi jakieś święta łączą się w jedno wielkie stado i wtedy nastaje całkowity zakaz walk. A ty smoczyca nie słyszałaś co powiedziałem jedyne co cie czeka w Vaxos to śmierć., a poza tym nie posiadam mapy.Co do Aerysa to za długo by opowiadać jedyne co ci moge powiedzieć toto że był najpotężniejszym przedstawiciel twojego gatunku co doniosło go to na tron demonów lecz gdy tylko wojna się skończyła inne demony w obawie o bunt twojej zawsze pragnącje krwii rasy która sami stworzyli wykonali zamach na królu, a bez wojny i stałęgo dostępu do krwi twa rasa zaczeła wymierąć.

Gdy dziewczynka przetarła już troche oczy było widać że jest czymś zaciekawiona. Gdy usłyszała także gdy demon zwraca się do was jako wilczyca smoczyca i demon krwi było można zauważyć błysk w jej oczach. W ciągu sekundy pojawiła się obok Ikarusa,a po chwili używając jakieś magii przywołała soie do rąk więlką kosę, a następnie zwracając sie do Ikarusa powiedziała z wielkim uśmiechem:
Czy to moje nowe zabawki!? Będe mogła na nich wykonać sekcje wujku Ikarusie!?
BlackBeard
BlackBeard

Male Liczba postów : 252
Birthday : 02/12/1993
Join date : 23/03/2013
Age : 30
Skąd : Siemianowice

Powrót do góry Go down

Almost o Good Fantasy PBF. - Page 3 Empty Re: Almost o Good Fantasy PBF.

Pisanie by Gokai Wto Sie 06, 2013 6:20 am

Ajaj no to teraz niezbyt miłe zaskoczenie. Wolałam nie skończyć z wnętrznościami na wierzchu, więc szybko się zmieniłam i po chwili byłam w jednym z cieni tutaj. Chociaż raczej przy Ikarusie nic nam nie będzie to ja już taka byłam, że na wszelki wypadek wolałam się schować. W sumie ja też nie zadałam pytania, wypadałoby się dowiedzieć więcej o demonach cienia... o takich jak ja.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Almost o Good Fantasy PBF. - Page 3 Empty Re: Almost o Good Fantasy PBF.

Pisanie by Koori Wto Sie 06, 2013 11:54 am

Wadera warknęła i instynktownie zmieniła się w wilka. Może i zaufała czarownikowi, ale ta jego "siostrzenica" niezbyt jej przypadła do gustu. Szybko też ujawniła swoje zamiary, nie ma co...
- Bardzo chętnie będę królikiem doświadczalnym - oznajmiła drwiącym tonem - jeśli najpierw dasz mi urwać sobie wszystkie kończyny, a potem je zjesz w sosie z twojej własnej krwi! - mimo tak butnych słów wilczyca cofnęła się nieco. Cały czas myślała o Khalasar. Skoro wilkory naprawdę nie znoszą hybryd, to czemu miałaby tam dołączyć? Z drugiej strony... być może to właśnie pomoże jej w jakiś sposób?
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Almost o Good Fantasy PBF. - Page 3 Empty Re: Almost o Good Fantasy PBF.

Pisanie by Yuya Wto Sie 06, 2013 1:11 pm

Nagła zmiana u dziewczyny była dość przerażająca, jednak z dwojga złego przynajmniej to nie do mnie polazła. Odsunęłam się nieco patrząc ze współczuciem na obiekt jej zainteresowania, mając nadzieję że czarodziej panuje nad swoją siostrzenicą.
-Eee tam, w środku wszyscy pewnie jesteśmy tacy sami, trochę bebechów, smrodu i krwi, co to za rozrywka je oglądać? Może zajmij się nie wiem... czytaniem? Rysowaniem? Czymś odpowiednim dla dzieci?
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

Almost o Good Fantasy PBF. - Page 3 Empty Re: Almost o Good Fantasy PBF.

Pisanie by TheNeyar Sro Sie 07, 2013 9:35 am

Ta dziewczynka jest jakaś śmieszna, jedyna krew jaka by się tu polała, to jej kiedy wbije w nią swój miecz. Tak właściwie to od kiedy dzieci dostają takie kosy?- Zajmij się czymś innym, może zapoluj na coś, potem sobie rób sekcję, więcej zabawy, mam z tego małe doświadczenie...- Patrzyłem się przez chwilę na nią z wzrokiem, w którym było pewnie widać kpinę, dziecko to dziecko, jednak ktoś jej pokazał za dużo flaków przy narodzinach, lub cokolwiek. Dalej byłem wsłuchany jednak w słowa Ikariusa, mówiącego o wymarciu rasy. Jak znajdę każdego ze starszyzny śmierć mi nie będzie mi przeszkadzać.
TheNeyar
TheNeyar

Male Liczba postów : 326
Birthday : 22/01/1999
Join date : 11/05/2013
Age : 25
Skąd : Chmielek

Powrót do góry Go down

Almost o Good Fantasy PBF. - Page 3 Empty Re: Almost o Good Fantasy PBF.

Pisanie by BlackBeard Sro Sie 07, 2013 6:43 pm

Chcecie jakaś akcje?
_______________________________________________

Ikarus troche olał to co powiedziała reszta tylko wsłuchał się w słowa Koorin i powiedział strasznie zdziwiony:
ŁaŁ, myślałem że to poniektóre demony są poparane ale właśnie przebiłaś większość które znam - po chwili odwrócił się do bratanicy i powiedział:
A ty Marcela przestań czytać te wszystkie książki anatomiczne z mojej biblioteki bo trochę ci szkodą. Dziewczynka wysłuchała wujka ale zaraz po tym odwróciła się do Koori i powiedziała:
Niedobry wilczek - pokazała jej język zdematerializowała kose znikąd przywołała sobie do rąk dość sporych rozmiarów lalkę i zaczynając sobie nucić jakąs piosenke i śmiejąc się ruszyłą w storne książek.

Wybaczcie mojej bratanicy odkąd tutaj przybyła czyta każdą książkę jaką znajdzie chce w przyszłości zostać badaczem tak jak ja,a ostatnio najwięcej czyta o anatomii wszystkich gatunków, a ja obiecałem jej załatwić jakieś ciała do sekcji więc musiał pomyśleć że to wy, a teraz zdecydujcie swój cel podróży bo niestety nie mam czasu by wam poświecić wiecej uwagi muszę wrócić do badań jeżeli jednak chcecie to możecie zostać na noc. - zaraz po tych słowach poszedł za bratanicą w sronę książek prawdopodobnie suzkać jakaś wzmiankę o rzeczach które mu powiedzieliście
BlackBeard
BlackBeard

Male Liczba postów : 252
Birthday : 02/12/1993
Join date : 23/03/2013
Age : 30
Skąd : Siemianowice

Powrót do góry Go down

Almost o Good Fantasy PBF. - Page 3 Empty Re: Almost o Good Fantasy PBF.

Pisanie by Gokai Pią Sie 16, 2013 7:04 am

Nie wiem, decyzja innych
________

Westchnęłam i się rozejrzałam. Wysunęłam się z cienia, w którym się ukrywałam i siadłam po turecku jakiś metr nad ziemią, używając swojej zdolności lewitacji. Cóż, najfajniej byłoby się tutaj rozejrzeć ale nie mam zielonego pojęcia co może być z tym budynku.
- No to co dalej? - spytałam towarzyszy. - Ja chyba zabiorę się za samotną podróż - przechyliłam głowę, patrząc się na nich.
Nie miałam ochoty być w drużynie popaprańców... Niezbyt są chętni do współpracy i w ogóle... Wściekają się o byle co.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Almost o Good Fantasy PBF. - Page 3 Empty Re: Almost o Good Fantasy PBF.

Pisanie by Koori Pią Sie 16, 2013 1:17 pm

Ja odpowiem po japońsku: MiToWisi.
---
- Dziękuję za komplement - uśmiechnęła się Okami. Rozejrzała się i usłyszała pytanie lewitującej. Wzruszyła ramionami.
- Ja mam zamiar znaleźć to Khalasar. Więc raczej też idę sama. A wy? - zapytała półsmoka i demona
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Almost o Good Fantasy PBF. - Page 3 Empty Re: Almost o Good Fantasy PBF.

Pisanie by Yuya Pią Sie 16, 2013 1:54 pm

Przekrzywiłam głowę słysząc decyzję innych. W swoim świecie często podróżowałam sama... ale tutaj? Nie wiem czy to najlepszy pomysł. Tam przynajmniej wiedziałam czego się mogę spodziewać. Ale czy mam się poświecić dla innych?
-Ehh... ja mogę ewentualnie zaniechać na jakiś czas podróży do Vexos... wolałabym poznać tutejsze smoki zanim wpakuję się do ich miasta. A najlepszy sposób na to to podróż i poznawanie... Więc mogę komuś pomóc jak potrzebuje.

---
Ja chętnie
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

Almost o Good Fantasy PBF. - Page 3 Empty Re: Almost o Good Fantasy PBF.

Pisanie by TheNeyar Pią Sie 16, 2013 7:14 pm

- Swój cel mam, brzmi prosto, po prostu zemsta, jednak dla mnie to jest coś ważnego. Uzależniony od tego, czy znajdę jakąś ofiarę by móc się posilić...- Odwróciłem się plecami do nich i kontynuowałem.- Wyruszam sam, jeżeli ktoś zechciałby mi przeszkodzić...- Wystawiam swój miecz jako groźbę- ..., to mam nadzieję, że wiecie co się z wami stanie. Tutaj pewnie zakończymy te znajomości.- Powoli odchodzę, jednak jeżeli Ikarius chcę coś jeszcze powiedzieć to na chwilę przystaję.
TheNeyar
TheNeyar

Male Liczba postów : 326
Birthday : 22/01/1999
Join date : 11/05/2013
Age : 25
Skąd : Chmielek

Powrót do góry Go down

Almost o Good Fantasy PBF. - Page 3 Empty Re: Almost o Good Fantasy PBF.

Pisanie by BlackBeard Pon Sie 19, 2013 7:13 pm

Wiem że krótki post ale co tam. To jak mam wam każdemu osobną przygodę prowadzić?
__________________________________________________________
Po chwili przy was pojawiło się dwójka bliźniaków z wcześniej i odprowadziło was do waszych pokoi. Były to dość duże pokoje każdy jeden z własną łażienką. Bliźniaki ukłoniły się i powiedziały :
DObranoc - a następnie odeszły.
BlackBeard
BlackBeard

Male Liczba postów : 252
Birthday : 02/12/1993
Join date : 23/03/2013
Age : 30
Skąd : Siemianowice

Powrót do góry Go down

Almost o Good Fantasy PBF. - Page 3 Empty Re: Almost o Good Fantasy PBF.

Pisanie by Gokai Pon Wrz 02, 2013 11:59 am

Tak więc czas pójść spać... Poszłam do łazienki się porządnie wyszorować. Po tych moich wędrówkach dość długo nie miałam styczności z mydłem... A może jednak spróbować z kimś podróżować? Nie wiedziałam. Jednak wszystko okaże się jutro, tymczasem ciągnęło mnie do łóżka, chciałam się porządnie wyspać.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Almost o Good Fantasy PBF. - Page 3 Empty Re: Almost o Good Fantasy PBF.

Pisanie by Koori Sro Wrz 04, 2013 8:24 am

Spojrzałam na hybrydę. W tym świecie byłyśmy takie same, tak samo mało ważne, a co ważniejsze - myślałyśmy podobnie. Zresztą jestem półwilkiem, lubię przebywać w sforze.
- Możesz podróżować ze mną, jeśli chcesz - rzuciłam i udałam się do pokoju. Tam szybko się umyłam i leżałam na łóżku, rozmyślając nad wszystkim. W końcu zmęczona położyłam się spać.
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Almost o Good Fantasy PBF. - Page 3 Empty Re: Almost o Good Fantasy PBF.

Pisanie by Yuya Sro Wrz 04, 2013 6:30 pm

Ehhh, nieźle się umęczyłam przez ten dzień... Na dokładkę najadłam się i byłam nieco śpiąca. Ogarnęłam się w łazience, z ulgą siedząc niemal pół godziny w wannie z gorącą wodą i relaksując się-kto wie kiedy nadarzy się ku temu kolejna okazja? Gdy już wyszłam rzuciłam się na łóżko i chwilę tak leżałam z nosem na poduszce. W końcu przyszło mi coś do głowy-można tu tak zwyczajnie spać? A jeśli ktoś w nocy przyjdzie i mnie napadnie? Ehhh.... z drugiej strony tu jest tak miło i wygodnie... Poszłam na połowiczne wyjście-ułożyłam się wygodnie w pościeli, starając zbyt głęboko nie zasypiać by nikt nie był w stanie mnie zaskoczyć.
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

Almost o Good Fantasy PBF. - Page 3 Empty Re: Almost o Good Fantasy PBF.

Pisanie by TheNeyar Pią Wrz 13, 2013 4:17 pm

Hm, bynajmniej miejsce, gdzie mogę być sam. Nie wiem co mogę myśleć na ich temat, po prostu... dalej mi jest ciężko żyć w tym nowym ciele, mam nadzieję, że nie będę potrzebował jutro krwi, może dojść się do rozlewu... Tak czy inaczej, powoli zaczynam zasypiać by móc zobaczyć co los mi zdziała następnego dnia...
TheNeyar
TheNeyar

Male Liczba postów : 326
Birthday : 22/01/1999
Join date : 11/05/2013
Age : 25
Skąd : Chmielek

Powrót do góry Go down

Almost o Good Fantasy PBF. - Page 3 Empty Re: Almost o Good Fantasy PBF.

Pisanie by BlackBeard Nie Wrz 15, 2013 11:06 am

Rano gdy się obudziliście zaczęliście cię słyszeć wielki szum dochodzący z laboratorium demona. Nagle po kolei do każdego z waszych pokoi wtargneła Marcela trójkę z was po prostu powiedziała że macie szybko iść do laboratorium bo wujek Ikaros ma dla was ważnę informację, lecz dla Koori wymyśliła cos specjalnego widac nadal się gniewała za wczoraj stworzyła sobie małą trąbkę,a następnie dosłownie wywarzyął drzwi dfo jej pokoju i zaczeła najgłośiej jak potrafiłą grać tę piosenkę:
https://www.youtube.com/watch?v=DVQ66gy4gBA
Po chwili nawet stworzyła kilka kolejny trąbek które również zaczeły grać. Lecz gdy tylko zauważyła że Koori wtsaje trąbki znikneły,a ona śmiejąc się uciekła.

________________________________________
Czasami za długo trzeba czekać na ludzi więc od dzisiaj piszcie w jakiej kolejności tam chcecie i po tym jak 3 osoba napisze posta będe czekał tylko tydzień na odpis 4 jeżeli w tym czasie nie odpisze to sam wymyśle co zrobił.
BlackBeard
BlackBeard

Male Liczba postów : 252
Birthday : 02/12/1993
Join date : 23/03/2013
Age : 30
Skąd : Siemianowice

Powrót do góry Go down

Almost o Good Fantasy PBF. - Page 3 Empty Re: Almost o Good Fantasy PBF.

Pisanie by Koori Nie Wrz 15, 2013 11:45 am

Nosz by to... potrząsnęłam głową. By to jasna cholera. A żeby ją gnomy obesrały! Nic to jednak, wilki są cierpliwe. I wytrzymałe. No i przede wszystkim pamiętliwe. Przede wszystkim jednak są świetnymi aktorami...
Idę więc do tego kolesia
- No co jest, Ikarius? - pytam, patrząc sennie na ludzi w pokoju
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Almost o Good Fantasy PBF. - Page 3 Empty Re: Almost o Good Fantasy PBF.

Pisanie by Gokai Wto Lis 19, 2013 5:07 pm

Tak więc wkrótce z niezbyt wielkim zapałem w końcu wstałam. Przynajmniej mogłam pospać w normalnym łóżku. Po tym jednak jak już się przebudziłam to pobiegłam do laboratorium by sprawdzić co takiego się podziało. Może się dowiem czegoś sensownego... W sumie już dużo się dowiedziałam ale i tak nie tak dużo jakbym chciała.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Almost o Good Fantasy PBF. - Page 3 Empty Re: Almost o Good Fantasy PBF.

Pisanie by BlackBeard Wto Lis 19, 2013 7:56 pm

Gdy tylko GHost wbiegła do laboratorium zobaczyła całkiem ciekawe widowisko:

Koori zamieniła się w wilka ugryzła siostrzenicę od Ikarusa i wyskakując prz okno znikneła na zawsze.

TheNeyar widocznie był bardzo spragniony krwi bo dosłownie zaczał wyssysać własną i po chwili zostało już tylko wysuszone ciało,a miecz z przejedzenia uległ zniszczeniu.

Yuya gdy to wszystko zauważyła wyciągneła znikąd sztyle i popełniła seppuku stwierdzając:
I will be back - zaraz po tymz nikąd pokazał się soundtrack z Termiantora.

Ikarusowi po tym wszystkim szczeka doslownie dopadła aż do ziemi i po prostu zaniemówił czekając na twoją rekację.
BlackBeard
BlackBeard

Male Liczba postów : 252
Birthday : 02/12/1993
Join date : 23/03/2013
Age : 30
Skąd : Siemianowice

Powrót do góry Go down

Almost o Good Fantasy PBF. - Page 3 Empty Re: Almost o Good Fantasy PBF.

Pisanie by Gokai Sro Lis 20, 2013 6:02 am

Ja też nie mogłam z wrażenia.
- Co im do cholery odbiło?! - krzyknęłam.
Chyba byłam blada jak ściana po tym wszystkim no i byłam blisko utraty przytomności. Wszyscy... Tak po prostu... Jedyni, którzy przybyli ze mną do tego świata...

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Almost o Good Fantasy PBF. - Page 3 Empty Re: Almost o Good Fantasy PBF.

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach