Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko")

2 posters

Strona 1 z 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko") Empty Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko")

Pisanie by Gokai Pią Lip 19, 2013 6:03 pm

Tak więc zbierałaś się do podróży, a Twoja Skitty bawiła się beztrosko kłębkiem wełny. Chciałaś jakiegoś poka-demona, a masz poka-słodziaka. Zresztą lepszy rydz niż nic, jak się Twoja samiczka zdenerwuje to potrafi być straszna w tej słodkości. Miałaś już prawie wszystkie swoje rzeczy i akurat przeszukiwałaś szufladę, kiedy w oczy rzucił Ci się Twój stary notes. Była w nim zapisana cała beztroskosć dziecięcego życia, jakiej doświadczyłaś, nim życie legło Ci w gruzach.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko") Empty Re: Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko")

Pisanie by Nekolies Pią Lip 19, 2013 6:11 pm

Biorę zeszyt do ręki i przeglądam. Pobłażliwym okiem patrzę na moje stare rysunki. Zastanawiam się chwilę i sama nie wiedząc dlaczego wkładam go do plecaka. Wyjmuję pokedex i skanuję Skitty, żeby dowiedzieć się o niej czegoś więcej.
Nekolies
Nekolies

Female Liczba postów : 182
Join date : 18/07/2013
Skąd : Kraj kwitnącego ziemniaka

Powrót do góry Go down

Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko") Empty Re: Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko")

Pisanie by Gokai Sob Lip 20, 2013 7:17 am

Pokedex napisał:Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko") Skitty
Skitty lv. 7 Samica
Charakter: Gdy ma dobry nastrój to jest urocza i milusia. Gdy natomiast ma zły nastrój jest wredna i bardzo mściwa.
Ataki: Fake Out, Tail Whip, Growl, Tackle, Foresight,
Zdolność: Normalize

Wkrótce byłaś spakowana, a notatnik widział na wierzchu wśród rzeczy jakie miałaś w swoim plecaku. Skitty wzięła w pyszczek swój ulubiony kłębek i go także wrzuciła do plecaka.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko") Empty Re: Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko")

Pisanie by Nekolies Sob Lip 20, 2013 7:22 am

- Czyli jesteśmy gotowe- wzięłam plecak na plecy.- Chodź, Skitty. Nie mam zamiaru cię nieść.
Wyszłam z domu i poszłam w stronę najbliższego lasu.
Nekolies
Nekolies

Female Liczba postów : 182
Join date : 18/07/2013
Skąd : Kraj kwitnącego ziemniaka

Powrót do góry Go down

Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko") Empty Re: Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko")

Pisanie by Gokai Sob Lip 20, 2013 7:32 am

- Skii! - zamiauczała radośnie tylko coś po swojemu Skitty i ruszyła za Tobą w drogę z tym swoim wyrazem beztroski na pyszczku.
Najbliższy las okazał się być trzy godziny drogi stąd. Wkrótce jednak tam byłaś. Widziałaś dość sporo połamanych drzew i gałęzi. Zapewne po tej burzy co tutaj ostatnio była.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko") Empty Re: Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko")

Pisanie by Nekolies Sob Lip 20, 2013 7:37 am

- Kiedyś ten las wyglądał zupełnie inaczej...- powiedziałam, ale szybko odgoniłam wspomnienia z dzieciństwa. Nie pozostało mi nic innego jak przejść przez nieprzyjazne otocznie, żeby trafić do najbliższego miasta.
Nekolies
Nekolies

Female Liczba postów : 182
Join date : 18/07/2013
Skąd : Kraj kwitnącego ziemniaka

Powrót do góry Go down

Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko") Empty Re: Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko")

Pisanie by Gokai Nie Lip 21, 2013 7:04 am

Ruszyłaś w dalszą trasę leśną drogą. Była ona zarośnieta, prawdopodobnie przez to, że mało kto tędy już chodził. To dawniej także było inne. Twoja Skitty czasami musiała się nagimnastykować, żeby wyminąć młode drzewka czy pienie powalonych drzew.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko") Empty Re: Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko")

Pisanie by Nekolies Nie Lip 21, 2013 10:49 am

- Ehhh...- westchnęłam patrząc na Skitty.- Same z tobą problemy. Chodź tu.
Wzięłam poke- kota na ręce i poszłam dalej.
- Ciekawe, czy w tym lesie żyją jeszcze jakieś pokemony?
Nekolies
Nekolies

Female Liczba postów : 182
Join date : 18/07/2013
Skąd : Kraj kwitnącego ziemniaka

Powrót do góry Go down

Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko") Empty Re: Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko")

Pisanie by Gokai Wto Lip 23, 2013 11:33 am

Skitty po chwili zasiadła Ci na ramieniu i zdawała się być zadowolona. Nawet zaczęła się trochę przymilać. Rozglądałaś się za pokemonami w lesie. W pewnej chwili coś poruszyło się w krzakach.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko") Empty Re: Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko")

Pisanie by Nekolies Wto Lip 23, 2013 12:04 pm

Zatrzymałam się i rozejrzałam dookoła. Po chwili zaczęłam powoli i cicho podchodzić do źródła szelestu zastanawiając się co tam może być.
Nekolies
Nekolies

Female Liczba postów : 182
Join date : 18/07/2013
Skąd : Kraj kwitnącego ziemniaka

Powrót do góry Go down

Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko") Empty Re: Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko")

Pisanie by Gokai Nie Lip 28, 2013 7:02 am

Tak więc powoli skradałaś się do źródła szelestu. Pod Twoją stopą pękł patyk i szelest ucichł, by nagle z krzaków wyskoczył taki wystraszony pokemon:
Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko") 585-1

________
Sory za rzadkie odp elewacje u mnie robią

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko") Empty Re: Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko")

Pisanie by Nekolies Nie Lip 28, 2013 12:02 pm

- Deerling? To dopiero podejrzane...- powiedziałam- Przecież Deerlingi zamieszkują tylko region Unova... A może on należy do jakiegoś trenera?
Rozejrzałam się dookoła próbując wypatrzeć jakąś istotę ludzką.
__________
Spoko Smile
Nekolies
Nekolies

Female Liczba postów : 182
Join date : 18/07/2013
Skąd : Kraj kwitnącego ziemniaka

Powrót do góry Go down

Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko") Empty Re: Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko")

Pisanie by Gokai Wto Wrz 10, 2013 4:25 pm

Nie widziałas takowej istoty. Pokemon patrzył się na Ciebie przestraszony ale jak zobaczył, że nie chcesz mu zrobić nic złego to pociągnął Cię za sznurówkę od buta widocznie chcąc, byś poszła za nim.
- Dee - pokemon pisnął cicho.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko") Empty Re: Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko")

Pisanie by Nekolies Wto Wrz 10, 2013 5:11 pm

- "Ciekawe... Ostatnio łażenie za cudzymi pokemonami nie było dobrym pomysłem..."- pomyślałam.- "Ale nie uniknę tego podczas podróży."
- Futrzak, idziemy za jeleniem!- powiedziałam do Skitty, a następnie podeszłam do Deerlinga.- Prowadź jeśli nie chcesz, żebym się rozmyśliła.
Nekolies
Nekolies

Female Liczba postów : 182
Join date : 18/07/2013
Skąd : Kraj kwitnącego ziemniaka

Powrót do góry Go down

Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko") Empty Re: Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko")

Pisanie by Gokai Sro Wrz 11, 2013 4:06 pm

Po chwili ruszyłaś za małym pokemonem. Ten raczej nie wyglądał na jakiegoś wrogiego... Wkrótce dotarłaś do miejsca w lesie, gdzie na ziemi siedział chłopak, a na nodze miał zatrzaśnięty potrzask. Wyglądał już na wysłabniętego. Próbował jakoś się wydostać z pułapki, ale nie mógł. Deerling stanął przy swoim trenerze, który dopiero teraz Cię zauważył.
- W-witaj, dasz mi radę jakoś pomóc? - jęknął i zacisnął zęby.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko") Empty Re: Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko")

Pisanie by Nekolies Czw Wrz 12, 2013 5:09 pm

- "Hym... Z jednej strony to może być pułapka..."- pomyślałam.- "Ale nie mogę go zostawić..."
- Jestem przewrażliwiona...- powiedziałam sama do siebie.- Różowa, Fake Out.
- "Oby go za bardzo nie uszkodziło.... Cóż. Sam się władował w to bagno."
Nekolies
Nekolies

Female Liczba postów : 182
Join date : 18/07/2013
Skąd : Kraj kwitnącego ziemniaka

Powrót do góry Go down

Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko") Empty Re: Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko")

Pisanie by Gokai Wto Wrz 17, 2013 5:44 am

Skitty celnie użyła ruchu i chłopak tylko jęknął jak pułapka puściłamu nogę. Ale z tej obficie zaczęła się lać krew. Dużo krwi. Chłopak gorączkowo sięgnął po apteczkę, jaką miał w plecaku i zabrał się za opatrunek.
- Wielkie dzięki, mój pokemon nic w stanie nie był zrobić - podziękował chłopak.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko") Empty Re: Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko")

Pisanie by Nekolies Wto Wrz 17, 2013 12:26 pm

- Hah. Coś mało przydatny ten twój pokemon- powiedziałam.- Masz szczęście, że zawsze pomagam ludziom w potrzebie.
Podeszłam bliżej i usiadłam na ziemi obok poszkodowanego.
- Może pomóc ci z tym opatrunkiem?- zapytałam.
- Źle to robisz...- wzięłam od niego bandaż.- Spokojnie. Ukończyłam kurs pierwszej pomocy. Dobrze, że to coś nie było mocniej zaciśnięte, bo musiałabym oderwać ci nogę...
- "Może ten koleś będzie przydatny..."- pomyślałam.- "W każdym razie ma u mnie dług."
Nekolies
Nekolies

Female Liczba postów : 182
Join date : 18/07/2013
Skąd : Kraj kwitnącego ziemniaka

Powrót do góry Go down

Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko") Empty Re: Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko")

Pisanie by Gokai Wto Wrz 17, 2013 3:04 pm

- Co dopiero wykluł się z jajka, i tak dobrze, że zrozumiał, iż ma szukać pomocy - powiedział chłopak nieco zawstydzony.
Odpuścił sobie z opatrunkiem i dal ci wolną rękę. Wkrótce jego noga była odpowiednio opatrzona.
- Rety, znasz się na rzeczy - powiedział z podziwem.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko") Empty Re: Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko")

Pisanie by Nekolies Wto Wrz 17, 2013 3:36 pm

- Taaa... Kiedyś zakładałam podobne opatrunki codziennie- powiedziałam.- Mam wprawę.
Wstałam i otrzepałam spodnie.
- Możesz chodzić? Jeżeli tak to czas się żegnać.
- "A może, by tak z nim... Nie. Żadnych denerwujących towarzyszy!"- pomyślałam.- "Ale jeśli będzie to konieczne..."
Nekolies
Nekolies

Female Liczba postów : 182
Join date : 18/07/2013
Skąd : Kraj kwitnącego ziemniaka

Powrót do góry Go down

Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko") Empty Re: Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko")

Pisanie by Gokai Sob Wrz 21, 2013 7:39 am

- Raczej wiele nie uchodzę sam - mruknął chłopak.
Tak więc chyba będzie z tobą kawałek szedł.
- To czym się zajmowałaś? - spytał się zaciekawiony.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko") Empty Re: Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko")

Pisanie by Nekolies Nie Wrz 22, 2013 12:35 pm

- Sobą, oczywiście- odpowiedziałam.- Z reguły nie dbam o nikogo innego.
Pomogłam chłopakowi wstać.
- Ale to nie znaczy, że zostawiam krwawiących ludzi w lesie. Jak się nazywasz?
- "Może wie coś o tych ludziach, którzy mnie porwali..."- pomyślałam.
Nekolies
Nekolies

Female Liczba postów : 182
Join date : 18/07/2013
Skąd : Kraj kwitnącego ziemniaka

Powrót do góry Go down

Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko") Empty Re: Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko")

Pisanie by Gokai Wto Wrz 24, 2013 3:52 pm

- Dzięki... - powiedział chłopak.
Wkrótce stał jakoś.
- Jestem Alojzy - przedstawił się. - Spoko, rozumiem - uśmiechnął się chłopak.
Jakoś dawał radę na jednej nodze skakać, ale musiał to robić od drzewa do drzewa, bo na dłuższą metę nie wytrzymywał.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko") Empty Re: Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko")

Pisanie by Nekolies Sob Wrz 28, 2013 6:21 pm

Obserwowałam z zażenowaniem poczynania chłopaka.
- Głupio wyglądasz jak tak skaczesz- powiedziałam.- Pomogę ci.
Pozwoliłam Alojzemu się o mnie opierać.
- Nazywam się Nekolies Okoyama.
Nekolies
Nekolies

Female Liczba postów : 182
Join date : 18/07/2013
Skąd : Kraj kwitnącego ziemniaka

Powrót do góry Go down

Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko") Empty Re: Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko")

Pisanie by Gokai Pon Wrz 30, 2013 2:59 pm

Tylko coś bąknął jak powiedziałaś, że głupio wygląda.
- Fajne imię - powiedział.
Z Twoją pomocą było chłopakowi o wiele łatwiej o dobre było to, że nie zwalał się na Ciebie całym ciężarem, a tylko trzymał na tyle, by utrzymać równowagę.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko") Empty Re: Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko")

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach