Pomysł na Event. Ukłon w strone graczy gier Pokemon.

2 posters

Go down

Pomysł na Event. Ukłon w strone graczy gier Pokemon. Empty Pomysł na Event. Ukłon w strone graczy gier Pokemon.

Pisanie by SirAllan123 Wto Paź 01, 2013 3:19 pm

A no witam serdecznie wszystkich. Ostatnio przez pewien czas sprawdzałem pokemony EVENTOWE oryginalnych gier Pokemon na stronie Serebi net mając wszelkie informacje o nich. To pozwoliło mi skompilować kody ACTIONREPLAY na pokemony identyczne co one. Można by zrobić event którego nagrodą będą owe kody premiowe. Na pierwszy cel. Ostatnie eventy z Black2/White2. Czyli SHINY DIALGA, SHINY PALKIA i SHINY GIRATINA. A potem będą cofane do tyłu. Co wy na to?
SirAllan123
SirAllan123

Male Liczba postów : 627
Birthday : 09/01/1993
Join date : 09/09/2013
Age : 31
Skąd : Koluszki

Powrót do góry Go down

Pomysł na Event. Ukłon w strone graczy gier Pokemon. Empty Re: Pomysł na Event. Ukłon w strone graczy gier Pokemon.

Pisanie by Shura Wto Paź 01, 2013 4:00 pm

Głupi pomysł. Takie poki można sobie bez problemu z Pokechecka ściągnąć. Wiem, bo sama mam na konsoli akurat te trzy eventowe pokemony i wiele innych. Po za tym po co brać pokemona z kodów jak można bez problemu pobrać klona oryginalnego stwora z Pokechecka?

Shura

Female Liczba postów : 1040
Birthday : 02/12/1992
Join date : 22/01/2013
Age : 31

Powrót do góry Go down

Pomysł na Event. Ukłon w strone graczy gier Pokemon. Empty Re: Pomysł na Event. Ukłon w strone graczy gier Pokemon.

Pisanie by SirAllan123 Wto Paź 01, 2013 4:21 pm

Tworzył bym nawet własne Eventowe kompozycje. Ale poczekam co powiedzą Admini.
SirAllan123
SirAllan123

Male Liczba postów : 627
Birthday : 09/01/1993
Join date : 09/09/2013
Age : 31
Skąd : Koluszki

Powrót do góry Go down

Pomysł na Event. Ukłon w strone graczy gier Pokemon. Empty Re: Pomysł na Event. Ukłon w strone graczy gier Pokemon.

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach