Niby zwykły dzień - Gra Ghostriderki

Strona 1 z 13 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next

Go down

Niby zwykły dzień - Gra Ghostriderki Empty Niby zwykły dzień - Gra Ghostriderki

Pisanie by SirAllan123 on Pon Paź 07, 2013 5:00 pm

Twoje obawy na temat owego chłopaka wampira który z tobą siedział pierwszego dnia zostały stłumione mimo natłoku wspomnień z tamtego dnia gdy widziałaś ową dziewczynę i jego w niej towarzystwie oraz to co się stało potem. Po pierwszej lekcji na przerwie spotykasz go przechodzącego przez korytarz. Zatrzymał się chwile obok ciebie i spojrzał ci w oczy.
- Witaj.
Odpowiedział przyjaźnie ale przyjrzał ci się dokładniej.
- Mam dziwne wrażenie, że ja ciebie z kądś znam... Choć to może być złudne myślenie. Bo wiele podobnych ci dziewczyn widziałem. Jak się nazywasz? Ja jestem Stanley Tomb.
Pocałował ją po przedstawieniu się w rękę
- Przeprowadziliśmy się niedawno z rodziną z dalekiego miejsca.
SirAllan123
SirAllan123

Male Liczba postów : 627
Birthday : 09/01/1993

Powrót do góry Go down

Niby zwykły dzień - Gra Ghostriderki Empty Re: Niby zwykły dzień - Gra Ghostriderki

Pisanie by Gokai on Pon Paź 07, 2013 5:05 pm

Mimo wszystko chyba zbladłam przy nim.
- Jestem Klaudia Damsel - przedstawiłam się chłopakowi.
Również uważnie się mu przyjrzałam. Skoro on mógł to czemu nie?
- Czasami tak się zdarza. Niby kogoś kojarzysz, ale to jednak zupełnie inna osoba - wzruszyłam ramionami, robiąc obojętną minę. - A gdzie wcześniej mieszkałeś? - spytałam się go.
Rozejrzałam się po korytarzu. Jak dobrze, ze ta przerwa trwa tylko pięć minut...

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997

Powrót do góry Go down

Niby zwykły dzień - Gra Ghostriderki Empty Re: Niby zwykły dzień - Gra Ghostriderki

Pisanie by SirAllan123 on Pon Paź 07, 2013 5:08 pm

- To nie jest aż takie ważne. Pewnie nawet nie wiesz gdzie to jest.
Odpowiedział spokojnie patrząc na dziewczyne.
- Mała przestroga dla ciebie. Ogarniam trochę tutejsze osoby i musisz się mieć na baczności. Jest tu jedna zołzowata dziewczyna która uprzykrza życie wszystkim jak leci. Jest ona niestety w naszej klasie. Niejaka Sisi. Radzę ci ją uważać.... Pozwolisz na to, byśmy się spotkali po lekcjach?
Spytał dziewczynę dalej zachowując przyjazny uśmiech.
SirAllan123
SirAllan123

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gokai on Pon Paź 07, 2013 5:12 pm

- Aha, będę pamiętać, dzięki za przestrogę - powiedziałam do chłopaka. - Szkoda, że moją poprzednia szkołę zamknęli, mieliśmy spokojną klasę - westchnęłam.
Jego pytanie mnie zupełnie zaskoczyło.
- Hym... No dobra, czemu nie - odpowiedziałam.
Chociaż po tym chciałam się ugryźć w język.Umówiłam się na spacer z wampirem... No nieźle, chociaż zawsze mogę odlecieć... Tylko pewnie jak zwykle zakończy się tym, że przywalę głową w drzewo.
ak tylko był dzwonek na lekcję to ruszyłam do klasy.

Gokai

Powrót do góry Go down

Pisanie by SirAllan123 on Pon Paź 07, 2013 5:24 pm

Wspomniana przez wchłopaka Sisi siedziała na przeciw samej nauczycielki co chwile jednak patrzyła z lekką zawiścią na Klaudie. Kiedy lekcja się skończyła podeszła do ciebie.
- Prosze prosze. Cóż to za pokraka?
Powiedziała śmiejąc się z Klaudi.
- Wybacz paszczurze? Ale Stanley należy do mnie. A takiej suce jak ty nie pozwole sobie odbić chłopaka.
Niby to przypadkiem wepchnęła ją do szafki z książkami i zamknęła ją na kłódkę.
- Ups... Ale ze mnie niezdara.
Zaśmiała się odchodząc a ty siedziałaś w płapce.
SirAllan123
SirAllan123

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gokai on Pon Paź 07, 2013 5:29 pm

Nie no co za... A ona chyba sama nie wie, ze ten pewnie za nią nie przepada... No i za moment się spóźnię na lekcje! Byłam zdezorientowana i nie wiedziałam co zrobić.
- Halooo, pomoże mi ktoś?! - krzyknęłam.
Bo jak zacznie się lekcja to umarł w butach i całą godzinę przesiedzę... Byłam ogólnie zła. Popamięta mnie sobie ta Sisi. Może nawet użyję niewidzialności, by jej dokuczyć... Ale najpierw priorytety, czyli wydostanie się stąd... Ustawiłam się w dość niewygodnej pozycji w tej szafce, czyli plecami od strony ściany, a podeszwy butów przylegały do drzwiczek. Spróbowałam jakoś siłowo otworzyć szafkę.

Gokai

Powrót do góry Go down

Pisanie by SirAllan123 on Pon Paź 07, 2013 5:47 pm

Ktoś usłyszał jej wołanie. Wyłamał czymś mocniej podwadzając kłódkę i otworzył jej drogę do wolności.
- Widzę kolejna ofiara Sisi.
Odpowiedział starszy pan pracujący za woźnego w owej szkole.
- Jeszcze troche a w końcu ktoś pozbędzie się jej z tej szkoły.
SirAllan123
SirAllan123

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gokai on Pon Paź 07, 2013 5:52 pm

Odetchnęłam z ulgą.
- Dziękuję za pomoc - powiedziałam, wychodząc z szafki. - Mam taką nadzieję, straszna menda - warknęłam.
Po tym poszłam od razu na lekcje, przeprosiłam za spóźnienie i starałam się dotrwać do końca lekcji. Chociaż korciło mnie, by zrobić coś Sisi. Jak lekcje minęły to stanęłam przed budynkiem szkoły, czekając na chłopaka. Może akurat on nie jest taki zły. Widziałam wtedy, że on nie chciał pić krwi tamtej dziewczyny... Tylko ta jego rodzinka trochę rypnięta...

Gokai

Powrót do góry Go down

Pisanie by SirAllan123 on Pon Paź 07, 2013 5:58 pm

I jej czekanie się opłaciło. Chłopak wyszedł ze szkoły i spojrzał odrazu na nią.
- Mam nadzieje, że nie czekałaś długo.
Uśmiechnął się przyjaźnie i wziął jej rękę. Ona odziwo była strasznie zimna co jej mogło sprawić dyskomfort. Nie wiedział, że ona wie iż jest wampirem.
- A wiesz... Zmarłem w tej szkole. Ogrzewanie troche szwankuje.
Ciutes skłamał. Bo grzejniki grzały dobrze. Ale nie chciał by się wydało coś o czym ona wie.
Poprowadził ją do swojego samochodu. O dziwo. Ten sam samochów jaki wtedy śledziła przez dłuższy czas.
- Usiądź proszę... Pojedziemy do jednej Restauracji którą dobrze znam.
SirAllan123
SirAllan123

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gokai on Pon Paź 07, 2013 6:05 pm

Dość chłodną miał rękę, dziwne uczucie. Aż gęsiej skórki dostałam.
- No zdarza się, a może to dlatego, że ja siedziałam od strony grzejnika - powiedziałam.
Trzeba się maskować ze swoją wiedzą. Zaskoczył mnie widok samochodu i nie byłam zbytnio pewna czy wsiąść. Dodatkowo chciał mnie zabrać do restauracji.
- Yhm... Ale nie mam wiele czasu, trochę roboty przy domu... - powiedziałam.
Może dołoży, albo będzie nalegał, zobaczymy... Jak jednak się uprze to wsiadam.

Gokai

Powrót do góry Go down

Pisanie by SirAllan123 on Pon Paź 07, 2013 6:11 pm

- Mogę ciebie odwieźć do domu... Żaden problem... Powiedz mi tylko gdzie mieszkasz. Mnie się nie masz co obawiać. Aha... Powiedział mi tutejszy woźny pan Clarkson o tym, że Sisi ciebie zamknęła. Nie interesuje mnie ona. Ale uparła się tamta dziewczyna. Że ja niby jestem jej chłopakiem. Przepraszam cię za nią. Ale stara się eliminować potencjalne rywalki.
SirAllan123
SirAllan123

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gokai on Pon Paź 07, 2013 6:15 pm

Po chwili podałam chłopakowi adres, gdzie mieszkam.
- No tak też myślałam - powiedziałam.
Już się znacznie uspokoiłam i rozluźniłam.
- A ty gdzie teraz mieszkasz? - zapytałam chłopaka, jako że on pytał mnie o adres.

Gokai

Powrót do góry Go down

Pisanie by SirAllan123 on Pon Paź 07, 2013 6:17 pm

- Za miastem dalej mieszkamy w odrestaurowanym domku. Taka dłuższa droga lasem. W lesie trzeba uwarzać. Ursaringi to najgorsze pokemony tamtego lasu. Ale tamtejsze Pineco są całkowicie niegroźne. Masz przy sobie jakiegoś Pokemona? Ja mam Woobata. Lubimy w moim domu nietoperze.
SirAllan123
SirAllan123

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gokai on Pon Paź 07, 2013 6:20 pm

Nietoperze...
- Taaa, coś wiem o tych Ursaringach.... - mruknęłam - Ja mam Absola - odpowiedziałam chłopakowi. - Ten pokemon zwykle zjawia się w miejscach gdzie uderzy piorun czy spadnie meteoryt... Tak mi rodzice powiedzieli - uśmiechnęłam się lekko. - Woobaty są urocze - dodałam.
Co nie mijało się z prawdą.

Gokai

Powrót do góry Go down

Pisanie by SirAllan123 on Pon Paź 07, 2013 6:22 pm

- Absol... Tak... Słyszałem o tym pokemonie. I mają racje. On przewiduje katastrofy. Dobrze mieć takiego Pokemona przy sobie...
Chłopak spojrzał na samochód.
- Prosze wejdź do środka. Odwiozę cię jak wspomniałaś do domu.
SirAllan123
SirAllan123

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gokai on Pon Paź 07, 2013 6:25 pm

W końcu wsiadłam do samochodu. Wzięłam pokeballa z Absolem, obróciłam go w ręce i znowu schowałam do kieszeni.
- I Absole ogólnie mi się bardzo podobają - powiedziałam apropo tych pokemonów.
Ogólnie swojego mam odkąd pamiętam...

Gokai

Powrót do góry Go down

Pisanie by SirAllan123 on Pon Paź 07, 2013 7:04 pm

Chłopak ruszył samochodem kierując się w strone jej domu.
- Co do Woobatów wolimy je bardziej niż Zubaty. Woobaty przynajmiej nie spijają ludzkiej krwi jak to się mawia. A kilka zubatów widać było w lesie.
SirAllan123
SirAllan123

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gokai on Wto Paź 08, 2013 4:35 am

- Aaa no tak - powiedziałam.
Patrzyłam się przez okno na widoki.
- Trochę u nas tych zubatów jest - westchnęłam. - Twierdzi się nawet, żeto one mmogą napadać tych ludzi w moich okolicach - zamyśliłam się.

Gokai

Powrót do góry Go down

Pisanie by SirAllan123 on Wto Paź 08, 2013 4:37 pm

- Napadać ludzi? Słyszałem o znikaniu ludzi w naszym lesie. Dlatego rzadko się zapuszczamy do niego byśmy sami nie zginęli.
Po dłuższym czasie zatrzymali się pod jej domem.
- No i jesteśmy na miejscu.
Chłopak uśmiechnął się do niej szeroko.
- Do jutra. Jak chcesz to moge do ciebie z rana przyjechać by ciebie zabrać do szkoły.
SirAllan123
SirAllan123

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gokai on Wto Paź 08, 2013 4:49 pm

- Hm, no dobra, to do jutra! - powiedziałam.
Jest kim jest, ale całkiem fajny... Po chwili wahania cmoknęłam chłopaka w policzek i wysiadłam z samochodu. Po tym ruszyłam do domu. Trzeba będzie co nieco ogarnąć... No i przy okazji pozabawiać młodszego brata. Posiadanie rodzeństwa ma swoje wady jak i zalety, ale jak dla mnie było zdecydowanie więcej zalet, bo Kamilek jest fajnym chłopcem. Jak to wszystko ogarnę to planowałam przejść się do lasu, poćwiczyć swoje umiejętności...

Gokai

Powrót do góry Go down

Pisanie by SirAllan123 on Wto Paź 08, 2013 4:52 pm

- SIOSTRA!
Chłopczyk rzucił się na szyje swojej siostrze.
- Pobawimy się siostrzyczko? Mam nadzieje, że nie jesteś zajęta.
SirAllan123
SirAllan123

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gokai on Wto Paź 08, 2013 4:55 pm

Omal mnie urwis nie wywrócił. Objęłam go w pasie i trzymałam sobie młodego na rękach.
- Jasne, że mam czas - powiedziałam i rozczochrałam mu włosy.
Odstawiłam Kamilka na podłogę i poszłam z nim do jego pokoju. Tam miał wszelkie swoje zabawki... Ten urwis to zawsze ma energię do zabawy... Chociaż też często pakuje się w kłopoty.

Gokai

Powrót do góry Go down

Pisanie by SirAllan123 on Wto Paź 08, 2013 5:15 pm

- Bo w moim pokoiku jest pewien Pokemon. I jest dość przyjazny. Pobawisz się ze mną i moim nowym Pokemonkiem? Twój Absol powinien go polubić.
Uśmiechnął się chłopiec ciągnąc ją do swojego Pokoju.
- Mój nowy przyjaciel nazywa się Zubat.
SirAllan123
SirAllan123

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gokai on Wto Paź 08, 2013 5:19 pm

O rety, Zubat...
- No dobra - powiedziałam do brata.
Jak byłam w pokoju u brata to wypuściłam Absola z pokeballa. Przy okazji zrobiłam skanik swojego pupila.

Gokai

Powrót do góry Go down

Pisanie by SirAllan123 on Wto Paź 08, 2013 5:30 pm

Twój pokedex napisał ci następijące informacje.

Gatunek : Absol
Charakter : Beztroski pokemon, który uwielbia aportować. Do tego szaleje za pieszczotami i słodyczami.
Poziom : 7
Płeć - Samiczka

O dziwo Pokedex też pokazał ci informacje na temat Zubata.

Gatunek : Zubat
Charakter : Pokemon który lubi grać dość nieczysto. Zaprzyjaźnia się z kimś tylko po to by potem to wykorzystać do spicia z niego krwi.
Poziom : 5
Płeć - Samiec

Niedługo po tym co powiedział ci Pokedex. Zubat ugryzł twojego brata wypijając mu troche krwi.
SirAllan123
SirAllan123

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 1 z 13 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next

Powrót do góry