Król Azylu, anioł czy demon - gra minki

2 posters

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Go down

Król Azylu, anioł czy demon - gra minki Empty Król Azylu, anioł czy demon - gra minki

Pisanie by Yuya Nie Paź 13, 2013 10:38 am

minki6 napisał:Imię: Mandro
Nazwisko: Sukaro
Charakter:
Jest bardzo czuły nie lubi za bardzo mówić o sobie, bardzo lubi walczyć z rożnymi trenerami, jest bardzo pomocny, zawsze dotrzymuje słowa, nigdy nie odpuszcza jak już coś zrobi za cel musi to wykonać, jest też bardzo miły , lubi ludzi ale też jest trochę nieśmiały.
Wygląd:Król Azylu, anioł czy demon - gra minki 942
Miasto i region startu: Unova Opelucid City
Historia:
Historia Mandaro zaczeła się gdy miał dopiero 6lat matka mu umarła na raka . Tata opiekował się nim do 12 roku życia ponieważ chciał żeby już od 12 lat był samodzielny trenował swojego syna żeby był najbardziej wysportowany. Dlatego on ćwiczył na drzewach raz na gałęziach raz na pniu drzewa a czasami walczył sam z dzikimi pokemonami, ale takimi nieszkodliwymi czyli Caterpie, Metapod ale gdy już tata go wytrenował powiedział żeby wyruszył w świat. Bo chciał tata z niego być dumny chciał żeby został trenerem żeby był bardzo silny twardy tata jednak nie wiedział że Mandaro zaprzyjaźnił się z bardzo dziwny kolegą. Jakim był Kamil Sontra był bardzo tajemniczy chłopiec nie wiedział że Kamil był demonem z innego świata. Gdy Mandaro powiedział Kamilowi że idzie w przygodę i chciał zabrać chłopca (Kamila) ze sobą ale Kamil tylko przez chwile z nim podróżował bo miał plan żeby śledzić tego chłopca. Bo Mandaro nie wiedział że jest synem Wielkiego Boga Azylu.
Mandaro nigdy nie wiedział że jest Bogiem Azylu ale gdy usłyszał to ojciec że demon z zaświatów chce zabić Mandaro. Szybko przywołał Smoka Azylu żeby strzegł Mandara bo on nie wiedział że jest w tarapatach. Kamil podszywał się pod człowieka Mandaro gdy już opuszczał swoją wioskę jaka nazywała się "Zondry". To popatrzył w niebo i zauważył że coś z nieba wychodzi zauważył wielkiego smoka Azylu. On był nigdy nie spotykany Mandaro widział że ten smok go śledził, więc w połowie drogi szybko pobiegł do swojego taty i się spytał co to za smok co go śledzi. Chłopiec prosił go o odpowiedz ale jego ojciec zamilczał powiedział tylko "Azyl" . Chłopiec szybko pobiegł do grobu matki i powiedział Mamo dlaczego tata mówi Azyl ja nie wiem co to znaczy i dlaczego mnie śledzi jakiś smok. Było to bardzo dziwne Grób matki Mandara się otworzył z jej ciała powstał Anioł i jego matka chociaż miała nie mowić do puki nie będzie miał 18lat powiedziała. Azyl to jest twój dom jesteś tak na prawdę Aniołem każdy ma swojego podopiecznego ty jesteś Królem Azylu więc na ciebie przystaje tron i ten oto Smok z Azylu. On będzie cie bronił ale jego matka też powiedziała zanim weszła znowu do grobu. Nie ufaj temu Kamilowi to tak naprawde -----.
Matka nie powiedziała do końca bo musiała wrócić do grobu wtedy Kamil podszedł do Mandara i powiedział
Nie wież swojej matce wież mi ja byłem ciągle przy tobie.
Ale w duchu Mandaro wiedział że to jest Demon bo przecież przeciwieństwo Aniołów to Demony więc Chłopiec szybko poszedł do taty i powiedział mu wszystko a jego ojciec odpowiedział. Ah twoja matka nigdy nie umiała dotrzymać umowy ale trudno ty jesteś Królem Azylu więc ruszaj w podróż. Ale najpierw musimy razem pokonać Kamila bo to Król Czambaru idźmy synu pokonać tego Demona.
Mandaro i jego ojciec poszli szukać Kamila ale zauważyli że smoka nie ma Mandaro szybko przywołał smoka bo myślał że Demony chciały go zabrać. I to było prawda ale smok się wyrwał i szybko poleciał do swojego Pana. Smok ojciec Mandara i Mandaro poszli zabić demony udało się zabić króla Czambaru i wszystkie Anioły świętowały że zabili Demony. Ale Mandaro powiedział że musi iść trenować i gdy już wychodził smok powiedział dziwnie że powiedział ale powiedział weź moje jajo ale to jajo . Już się wykluwało i z niego wyszedł Młody Gible i tak oto Z Gibl'em wyruszyli w podróż i od tamtego czasu szukali jakiejś innej przygody.
Cele: Szukanie nowej przygody
Towarzysze: Brak
Wrogowie: Brak
Wizja świata: Brak
Prośby: Brak
Charmander z uporem maniaka siedział dalej przy drzwiach sali. Robił to już od niemal pół godziny, domagając się walki ze smokami Draydena... Maluch wpatrywał się w drzwi i stojącego tu odźwiernego, ten zaś wyglądał na rozbawionego. W zasadzie wiedziałeś że nie miałby jeszcze z nimi szans, ten pokemon był jednak wyjątkowo uparty co już nie raz dało ci się we znaki.
Był piękny, słoneczny dzień i wokół kręciła się masa ludzi. Sporo z nich pokazywało sobie twojego pokemona palcem lub chichotało, ale w pewnym momencie rozległ się ostry krzyk.
-Ej tam z drogi! Niektórzy chcieliby tu powalczyć  z liderem!
Był to jakiś wysoki czarnowłosy chłopak, który wyglądał na zniecierpliwionego.

--------
Witam w załodze i życzę miłej gry
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

Król Azylu, anioł czy demon - gra minki Empty Re: Król Azylu, anioł czy demon - gra minki

Pisanie by minki6 Nie Paź 13, 2013 10:54 am

Ja:Wyciągnąłem Pokedex z mojej torby i zeskanowałem pokemona. Później powiedziałem charmanderowi że to jeszcze nie pora na walkę i to z samym liderem pokemonów smoczych. Ale dlaczego ten czarnowłosy chłopak chce z nim walczyć ale trudno zaczepiłem go i spytałem. Dlaczego chcesz walczyć z potęznym liderem sali Opelucid City i wogule jak masz na imię możesz się przestawić ?
Ja:Ja mam na imię Mandaro a ty jak?
minki6
minki6

Liczba postów : 179
Join date : 13/10/2013

Powrót do góry Go down

Król Azylu, anioł czy demon - gra minki Empty Re: Król Azylu, anioł czy demon - gra minki

Pisanie by Yuya Sro Paź 16, 2013 3:50 pm

Chłopak obrzucił cię poirytowanym spojrzeniem, ale gdy Charmander usunął się z drogi - wciąż z ponurą miną - westchnął i odpowiedział.
-Jestem Mikado. Mikado Ryuuga. A czemu ta sala? Bo mam już 2 odznaki a tutaj jest mi po drodze... Pokemony smoki to wspaniali przeciwnicy, wymagający i trudni - nie ma lepszego sposobu na rozwój!
Chłopak uśmiechał się dumnie, patrząc wesoło na gmach sali. Powędrowałeś za nim spojrzeniem, a po kilku chwilach na jednym z posągów smoków wylądował jakiś ptaszek.
Król Azylu, anioł czy demon - gra minki 519
Mikado zignorował stworka i wrócił wzrokiem do ciebie.
-A ty? Co tutaj robisz?

Król Azylu, anioł czy demon - gra minki 004
Charmander Król Azylu, anioł czy demon - gra minki Male
Lv: 7
Ataki: Scratch, Growl, Ember
Zdolność: Blaze
Charakter: Pokemon jest uparty jak muł, gdy już coś sobie postanowi odwiedzenie go od tego jest bardzo czaso i pracochłonne. Kocha walkę i rywalizację, jest generalnie małomówny i mało towarzyski. Swojego trenera traktuje jak brata i choć bywa czasem wobec niego opryskliwy oddałby dlań swoje życie.
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

Król Azylu, anioł czy demon - gra minki Empty Re: Król Azylu, anioł czy demon - gra minki

Pisanie by minki6 Sro Paź 16, 2013 4:43 pm

Ja:Ja niedawno wyruszyłem z mojego królestwa Azylu. To jest świat Aniołów a ja jestem ich królem mamy też przeciwników Diabły są bardzo złe ale dzięki mojej rodzinie pokonaliśmy króla Diabłów nazywał się Kamil nie podam nazwiska.Dobrze ale powrócę do tematu mój charmander to młody smok mojego strażnika mój strażnik to smok Azylu, Strzeże mnie ale nie ważne powrócę do ciebie a może zamiast walczyć z Draydenem może zrobimy taki mały pojedynek co ty na to?.
Chłopiec czekał na odpowiedz Mikada.
minki6
minki6

Liczba postów : 179
Join date : 13/10/2013

Powrót do góry Go down

Król Azylu, anioł czy demon - gra minki Empty Re: Król Azylu, anioł czy demon - gra minki

Pisanie by Yuya Pią Paź 18, 2013 3:05 pm

Chłopak wysłuchał cię w milczeniu, ale widziałeś jak z minuty na minutę marszczy się coraz bardziej. Gdy zamilkłeś stał tak jeszcze chwilę, aż w końcu się odezwał.
-Taaaak.... Ty wiesz co, ja już będę leciał, sorki.
Zanim zdążyłeś się odezwać on wyminął cię i już był w środku. Widziałeś jeszcze tylko, jak w drzwiach rzucił ci dziwne spojrzenie.
I znów zostałeś sam z Charmanderem. Wyglądało na to, iż twoja przemowa przepłoszyła chłopaka... nawet gołąbek sobie poleciał. Wypadałoby coś ze sobą zrobić...
Było całkiem ładnie, świeciło słonko i ogólnie fajno. Mogłeś iść za chłopakiem do środka, lecieć w stronę drogi na zachód lub zagłębić się w plątaninę uliczek.

-----
Pisz swoje wypowiedzi od myślników, tak jak ja to robię, oks?
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

Król Azylu, anioł czy demon - gra minki Empty Re: Król Azylu, anioł czy demon - gra minki

Pisanie by minki6 Sro Paź 23, 2013 8:22 pm

Szkoda że nie możemy razem to zrobić ale jak mus to mus dobra może polecę za nim może zobacze jaki ma styl walki a jeżeli będzie miał dobry to może my się tego nauczymy ale nie ważne idzmy do tej sali Smoków idzmy za nim. Chłopak pobiegł wprost za Mikajem i bez niczego ruszył z charmanderem zobaczyć jak walczy z Draydenem.
minki6
minki6

Liczba postów : 179
Join date : 13/10/2013

Powrót do góry Go down

Król Azylu, anioł czy demon - gra minki Empty Re: Król Azylu, anioł czy demon - gra minki

Pisanie by Yuya Pią Paź 25, 2013 3:35 pm

Charmander przytaknął, a potem obaj polecieliście za chłopakiem. Na początku trochę zbłądziliście, ale potem odnalazłeś tabliczki prowadzące na antresolkę dla widzów. Zdyszany dobiegłeś do barierki i w oczy rzuciło ci się, że pojedynek już się zaczął i na arenie były 2 pokemon.
Król Azylu, anioł czy demon - gra minki 475 Król Azylu, anioł czy demon - gra minki 611
Pokemony starły się, jednocześnie używając Slash. Biały stworek szybko odskoczył, będąc jeszcze w powietrzu posłał Psycho Cut, które przewróciło pokemona. Zaraz znów się zwarli, mierząc Night Slash z Dragon Claw... Oba stworki były ewidentnie potężne!
-Łaaa! Pięknie! Ciekawe kto wygra? Gallade jest szybszy, jeśli to wykorzysta i nie da się trafić za dużo razy...
Dopiero teraz zwróciłeś uwagę, że obok ciebie siedzi jakiś chłopak.
Król Azylu, anioł czy demon - gra minki Images?q=tbn:ANd9GcQpH0A0bPitlyFATrQ2R861TotEgFV2k_yJjSoXyOa0i4g8Lmnu
Przyklejał się nosem do balustrady, zaś obok tkwił jakiś pokemon.
Król Azylu, anioł czy demon - gra minki 509


Ostatnio zmieniony przez Yuya dnia Sob Paź 26, 2013 8:58 am, w całości zmieniany 1 raz
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

Król Azylu, anioł czy demon - gra minki Empty Re: Król Azylu, anioł czy demon - gra minki

Pisanie by minki6 Pią Paź 25, 2013 7:12 pm

Ja:Mam nadzieje że Mikaj wygra bo jak wygra to będzie miał odznake smoka czy jak się ona nazywa nieważne,  pomyślałem co tam ten chłopiec robi może też podziwia lidera sali i chciałby nim zostać ale w to wątpię. Więc podszedłem do chłopaka obok którego siedział kot przypominam sobie że on nazywa się Purlloin  tak myślę ale nie wole zeskanować poka.
Chłopak podszedł do widza i spytał się kim jest i co tu robi?, ale jeszcze przed tym wyciągnął PokeDexa i zeskanował pokemona
minki6
minki6

Liczba postów : 179
Join date : 13/10/2013

Powrót do góry Go down

Król Azylu, anioł czy demon - gra minki Empty Re: Król Azylu, anioł czy demon - gra minki

Pisanie by Yuya Sob Paź 26, 2013 9:07 am

Tamten zerknął na ciebie.
-Może wygra, a może nie. Haxorusy mają niesamowitą siłę! W sumie jak i wszystkie smoki. Też kiedyś tu wygram! Ja? Jestem Rin Okumura, a to Kuro, miło nam!
Zarówno chłopak i kot wyciągnęli ręce, twój smoczek nieco podejrzliwie zerkał, ale uścisnął pokemona.
-Niedawno wyruszyłem w podróż! A ty?
Nagle rozległy się krzyki, a wy zerknęliście na arenę i zobaczyliście iż Haxorus jest nieprzytomny. Brodaty mężczyzna odwołał smoka, zaś na jego miejscu pojawił się inny pokemon. Mikado też zmienił stworka!
Król Azylu, anioł czy demon - gra minki 621 Król Azylu, anioł czy demon - gra minki 424

Król Azylu, anioł czy demon - gra minki 509
Purrloin Król Azylu, anioł czy demon - gra minki Male
Lv: 9
Ataki: Scratch, Growl, Assist
Zdolność: Limber
Charakter: Najlepszy przyjaciel swojego pana, zawsze jest po jego stronie i spędza z nim każdą wolną chwilę. Z natury łagodny i wesoły, ale rozdrażniony atakuje z całą swoją siłą. Lubi pic wino z kocimiętki.
-----
Minki lepiej, ale trochę mieszasz - podkreśleniem tylko to co mówisz. To co myślisz już normalnie.
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

Król Azylu, anioł czy demon - gra minki Empty Re: Król Azylu, anioł czy demon - gra minki

Pisanie by minki6 Sob Paź 26, 2013 9:15 am

Ja:Wow Mikado ma szanse na zwycięstwo, ale Rin ty chcesz zobaczyć jak się walczy? bo ja tak a tak wogule mam na imię Mandaro ale to nie na rzeczy. Ja i mój pokemon Charmander wyruszyliśmy dopiero w przygodę a tak wogule jeżeli mi uwierzysz to będziesz bardzo dobry ale jak nie wierzysz to nie wierz ale i tak ci powiem ja jestem Król Azylu czyli jestem królem aniołow, zabijamy diabły żeby nie robiły krzywdy ludziom czyli wam ale to nie ważne. Ja patrze jak mój kolega walczy z smoczym liderem i nauczę się od niego jak się walczy. A później pewnie wyruszę trenować mojego Charmandera i zdobywać odznaki.
minki6
minki6

Liczba postów : 179
Join date : 13/10/2013

Powrót do góry Go down

Król Azylu, anioł czy demon - gra minki Empty Re: Król Azylu, anioł czy demon - gra minki

Pisanie by Yuya Pon Paź 28, 2013 1:18 pm

Rin patrzył na ciebie nieco dziwacznie, ale uśmiechnął się.
-A czemu nie, na tym świecie dzieją się różne dziwne rzeczy! Wooow, znasz tego tam?! Super! Bo widać, że to już zawodowiec i walczy nie od wczoraj!
Jak na komendę zerknęliście na arenę... gdzie małpiszon Mikado dostawał łupnia. Był co prawda nieco szybszy, ale jego ataki nie robiły zbytniego wrażenia na smoku...
-UUu, tego stracie chyba nie wygra... a w ogóle co to za dziwny fioletowy pok? A propo poków, ile już masz? Ja 2!
Wydawał się z tego tytułu bardzo dumny.
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

Król Azylu, anioł czy demon - gra minki Empty Re: Król Azylu, anioł czy demon - gra minki

Pisanie by minki6 Wto Paź 29, 2013 8:47 pm

Ja:A ja mam 1 pokemona dopiero zacząłem przygodę moj pokemon to charmander widzisz go obok mnie bo nie lubi siedzieć w pokeballu, ale nie ważne patrzmy na walkę bardzo ekscytująca oby to wygrał jak wygra to zobacze po raz pierwszy odznake smoka pewnie ma kształt jakiegoś smoka albo cos ale gdy przegra to nic sie nie stanie wroci wtedy gdy bedzie silniejszym trenerem.
Mandro wierzył w Mikada że wygra te starcie
minki6
minki6

Liczba postów : 179
Join date : 13/10/2013

Powrót do góry Go down

Król Azylu, anioł czy demon - gra minki Empty Re: Król Azylu, anioł czy demon - gra minki

Pisanie by Yuya Pon Lis 04, 2013 4:41 pm

Siedzący obok chłopak parsknął. Zgodnie z jego przewidywaniami małpa padła pod jednym z ciosów smoka... Mikado skrzywił się, ale był spokojny. Zaraz wywołał Gallade, który szybko wykończył przeciwnika, a potem na arenie pojawiły się kolejne 2 stworki.
Król Azylu, anioł czy demon - gra minki 330 Król Azylu, anioł czy demon - gra minki 414
Pokemony krótko mierzyły się wzrokiem, a potem oba wystrzeliły w górę, rozpoczynając powietrzną walkę pełną skomplikowanych manewrów i uników.
-Uaaa...
Tylko tyle wydobyło się z ust chłopaka obok. Patrząc wciąż na pokemony mruknął coś.
- Nieee, te odznaki z Unovy to raczej takie kreski są... pamiętam tylko że ma kolce.
Motyl był mniejszy, jednak to smok wydawał się szybszy i raz dwa objął prowadzenie. Wyglądało to średnio...
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

Król Azylu, anioł czy demon - gra minki Empty Re: Król Azylu, anioł czy demon - gra minki

Pisanie by minki6 Pon Lis 04, 2013 10:02 pm

Ja:Te pokemony są bardzo ciekawe mały walczy z dużym.
Bohater mówi do Rina ze zdziwieniem
Ja:Ej Rin czy chciałbyś może wyruszyć razem ze mną i moim charmanderem w przygode żeby poznawać nowe gatunki pokemonów, róznych trenerów i oczywiście zbierać odznaki tak jak to robi Mikado, przecież ja chce być największym Mistrzem Pokemon a ty?.
Chłopak z uśmiechem , grzecznie się zapytał.
minki6
minki6

Liczba postów : 179
Join date : 13/10/2013

Powrót do góry Go down

Król Azylu, anioł czy demon - gra minki Empty Re: Król Azylu, anioł czy demon - gra minki

Pisanie by Yuya Sro Lis 06, 2013 3:56 pm

Chłoapk najpierw zerknął zaskoczony, ale potem wyszczerzył się szeroko.
-Ja z tobą? Ha, raczej ty ze mną! No, może spłynie na ciebie trochę mojego geniuszu! No i oczywiście mistrzem pokemonów zostanę ja a nie ty!
Rin zaśmiał się i wyciągnął rękę.
-Jasne, że chętnie!
W tym momencie rozległo się łupnięcie, a wy obaj zerknęliście zaskoczeni na pole walki. To robak leżał nieprzytomny na ziemi, zaś Flygon krążył nad nim zwycięsko...
Zaraz znów pojawił się Gallade. Pokemon został wystawiony już po raz trzeci, więc ledwie zipał ze zmęczenia... Stwory chwilę na siebie patrzyły, a potem wymieniły błyskawicznie Psycho Cut oraz Sonic Boom... i oba padły nieprzytomne!
-Łojojoj... zostało im po jednym.... No, teraz będzie się działo! Zobaczymy czy wygra odznakę!
Chłopak znów przykleił się do barierki, patrząc na pojawiające się pokemony.
Król Azylu, anioł czy demon - gra minki 003 Król Azylu, anioł czy demon - gra minki 612
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

Król Azylu, anioł czy demon - gra minki Empty Re: Król Azylu, anioł czy demon - gra minki

Pisanie by minki6 Czw Lis 07, 2013 9:43 pm

Ja:No chyba nie ale jak będziesz Mistrzem Pokemon to cię pokonam bo będę miał wiarę w swoje pokemony narazie mam charmandera ale to bardzo silny pokemon słucha mnie. Ahh chyba Mikado to przegra bo Trawa nie działa na Smoka a chyba ten smok zna ognisty atak jeżeli zna to będzie że tak powiem gorąco bo Ogień pali Trawce ale nie ważne będę i tak wierzył w Mikada .
Chłopiec kibicował trenerowi na polu walki
minki6
minki6

Liczba postów : 179
Join date : 13/10/2013

Powrót do góry Go down

Król Azylu, anioł czy demon - gra minki Empty Re: Król Azylu, anioł czy demon - gra minki

Pisanie by Yuya Sro Lis 13, 2013 4:21 pm

Charmander wypiął dumnie pierś, prezentując się.
-Zobaczymy czyście tacy mocni! Jak tu skończą to ja i Kuro możemy wam dać łupnia na dworze!
Nagle dojrzałeś coś dziwnego - Mikado sięgnął ręką do pasa, skąd wyjął małą, kolorową kulkę. Podciągnął rękaw, błysnęła metalowa bransoletka, a on włożył w nią kulkę...
-Venusaur, Mega Ewolucja - krzyknął.
Nagle jego pokemon zabłysnął na niebiesko i zaczął rosnąc... a po chwili stało na jego miejscu coś innego.
Król Azylu, anioł czy demon - gra minki 003-m
Stwór ryknął, a w oczach Drydena pojawiło się zaskoczenie.
-O jaaa, ale super! Jak on to zrobił?!
Chłopak obok tak się przechylił przez barierkę, że oma nie zleciał na dół. Zmutowany Venusaur tymczasem rzucił się na przeciwnika, chłoszcząc go lianami i napierając potężnym ciałem. Haxorus chyba zaczyna mieć kłopoty....
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

Król Azylu, anioł czy demon - gra minki Empty Re: Król Azylu, anioł czy demon - gra minki

Pisanie by minki6 Sob Lis 16, 2013 9:06 pm

Ja:Wow znam to, to jest Mega Evolucja trener który użyje na danego pokemona które mają mega evolucje ten zmienia się w ulepszoną wersję pokemona. Hah ja wiem co to jest a ty nie.
Mandaro szybko złapał trenera obok i go przytrzymał żeby nie spadł.
Nic ci nie jest?.Spad byś myśl trochę?.
Nagle gdy Mikado ochrzaniał chłopca na sali coś dziwnego się stało.Ale nie wiem co więc szybko wyciągnałem pokedex i zeskanowałem haxorusa póki nie opadnie z sił
minki6
minki6

Liczba postów : 179
Join date : 13/10/2013

Powrót do góry Go down

Król Azylu, anioł czy demon - gra minki Empty Re: Król Azylu, anioł czy demon - gra minki

Pisanie by Yuya Nie Lis 17, 2013 12:30 pm

-Oj tam oj tam, nieważne jak to się nazywa! Też tak chcę! - Zawołał Rin, gdy go wciągałeś.
Venusaur z rykiem użył Petal Blizzard, jednak smok przebił się przez nie z Dual Chopem i uderzył Dragon Claw. Oba stwory były naprawdę silne, jednak smok wydawał się szybszy, ponadto roślinne ataki nie robiły na nim zbytniego wrażenia... Synthesis Venusaura jednak było przydatne, odnawiając jego siły w krytycznym momencie.
Niestety, to nie wystarczyło. W końcu, po wielu Swords Dance Haxorus uderzył olbrzyma w środek czoła Dragon Claw... pozbawiając go przytomności.
-Ostatnie starcie wygrywa lider sali, Dyden! - Rozległ się okrzyk.
Mikado westchnął i podziękował pokemonowi, a potem uścisnął rękę liderowi. Chwilę rozmawiali, ale z tej odległości nie było słychać o czym.
-O nieee, tak niewiele mu brakowało! To przez Mold Breakera Haxorusa przegrał! - Stwierdził Rin.

Król Azylu, anioł czy demon - gra minki 612
Haxorus Król Azylu, anioł czy demon - gra minki Male
Lv: 60
Ataki: Scratch, Leer, Assurance, Dragon Rage, Dual Chop, Scary Face, Slash, False Swipe, Dragon Claw, Dragon Dance, Taunt, Dragon Pulse, Swords Dance, Outrage, Guillotyne, Facade, Bulldoze, Night Slash
Zdolność: Mold Breaker

Haxorus - pokemon toporoszczęki. Są z natury przyjazne, ale bezwzględne gdy bronią terytorium. Wyzywają przeciwników kłami, które mogę ciąć stal.
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

Król Azylu, anioł czy demon - gra minki Empty Re: Król Azylu, anioł czy demon - gra minki

Pisanie by minki6 Pon Lis 18, 2013 7:56 pm

Ja:Ale miał bardzo duże szanse.Widać ,że haxorus był silniejszy ale venosaur też całkiem dobry.Myślałem że Mikado wygra ale przecież może spróbować jeszcze raz Co nie?.Chciałem już iść ale charmander siedział i patrzył bardzo dziwnie na Lidera Sali Smoczej.Ale wziąłem za łapę charmander i kierowaliśmy się do Mikada ale ten "Niby trener pokemon" mnie zaczepił ja nie chciałem już z nim gadać ale byłem uprzejmy i się zatrzymałem.
minki6
minki6

Liczba postów : 179
Join date : 13/10/2013

Powrót do góry Go down

Król Azylu, anioł czy demon - gra minki Empty Re: Król Azylu, anioł czy demon - gra minki

Pisanie by Yuya Sro Lis 20, 2013 4:43 pm

Rin wraz z Purrloinem pognali na dół, a wy zeszliście za nimi. Mikado skończył rozmowę z liderem, skłonił się i właśnie zmierzał do wyjścia.
-Hej hej, skąd masz taką bransoletkę? - Rin omal go nie staranował.
Tamten zerknął na niego znudzony.
-Wygrałem na turnieju - stwierdził lakonicznie, wychodząc.
Rin wydął wargi i przetoczył oczami, ale dał chłopakowi spokój. Charmander pociągnął cię w pewnym momencie, pokazując łapą na kota. Czyżby domagał się walki?

----
Niby kto cię zaczepił?
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

Król Azylu, anioł czy demon - gra minki Empty Re: Król Azylu, anioł czy demon - gra minki

Pisanie by minki6 Sro Lis 20, 2013 8:52 pm

Ja:Powiedziałem cześć do Mikada gdy wychodził. Charmander patrzył bardzo podejrzliwie na pokemona.Gdy charmander widział tego Purrloina chciał walczyć czułem to.A więc zamiast wyjść z sali i powiedzieć do lidera sali i do chłopaka cześć to powiedziałem, że chce zawalczyć z Chłopcem.
Mandaro spojrzał w oczy lidera sali smoczych i się spytał:
Ja:Proszę pana czy mógłby pan nam pozwolić walczyć na pana arenie i czy pan nam może sędziować oczywiście jeżeli Rin się zgodzi.
minki6
minki6

Liczba postów : 179
Join date : 13/10/2013

Powrót do góry Go down

Król Azylu, anioł czy demon - gra minki Empty Re: Król Azylu, anioł czy demon - gra minki

Pisanie by Yuya Pią Lis 22, 2013 4:19 pm

Mikado machnął ci ręką i wyszedł, zaś Dryden przekrzywił głowę słysząc twoją propozycję.
-Cóż, skoro jak na razie nie ma więcej chętnych do walki o odznakę... Dobrze, możecie skorzystać z mojej sali.
Rin wyszczerzył się.
-No ba, oczywiście że staniemy do walki! Kuro, pokażmy im!
Chłopak pognał na drugi koniec sali, a lider ustawił się na środku.
-Za chwilę odbędzie się pojedynek pomiędzy Purrloinem a Charmanderem. Żadnych przedmiotów, walka jeden na jednego! Zaczyna wyzywający, czyli Mandaro!
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

Król Azylu, anioł czy demon - gra minki Empty Re: Król Azylu, anioł czy demon - gra minki

Pisanie by minki6 Pią Lis 22, 2013 4:32 pm

Ja:Charmander to twoja pierwsza walka musisz się postarać.Powinieneś najpierw osłabić przeciwnika więc wysoko skocz w górę i szybko użyj Embera ,obyś go podpalił wtedy będzie bardzo dobrze.A teraz unikaj każdych ciosów tego kotka musimy wygrać pokazać, że my jesteśmy lepsi.
Chłopiec z dumą wpatrywał się w pokemona ,ponieważ w niego wierzył chciał wygrać z tym samochwałą.Ale nie ważne chłopiec mówił ciągle małemu stworku ,że da rade i chyba wymyślił plan.
minki6
minki6

Liczba postów : 179
Join date : 13/10/2013

Powrót do góry Go down

Król Azylu, anioł czy demon - gra minki Empty Re: Król Azylu, anioł czy demon - gra minki

Pisanie by Yuya Pią Lis 22, 2013 5:25 pm

Zabrzmiał dźwięk dzwonka i walka rozpoczęła się. Smoczek wyskoczył wysoko w górę i miotnął na kotka odrobinę żaru. Ten również skoczył, jednak wpadł na niego ze Scratch... Uderzenie w brzuch było bolesne, ale przynajmniej on też oberwał. Oba stworki spadły na ziemię, przy czym Purrloin mniej się poturbował - wiadomo, koty zawsze spadają na 4 łapy...

Cha-89%
Pur-92%
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

Król Azylu, anioł czy demon - gra minki Empty Re: Król Azylu, anioł czy demon - gra minki

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach