Box Lucy

Go down

Box Lucy

Pisanie by Lucy on Wto Lis 26, 2013 7:30 pm

Pokemony w Boxie:


Buneary

Imię:
Typ:
Lvl: 10,5
Charakter: Pokemon ten ma słabość do wszelkiego rodzaju świąt, każde z nich obchodzi w odpowiedni sposób: zajmuje się ubieraniem choinki, malowaniem jajek, często nuci do tego odpowiednie piosenki, kocha zabawę i robienie żartów.
Ataki: Defense Curl, Splash, Pound, Foresight, Endure, Baby-Doll Eyes
Ability: Run Away

Flareon

Imię: Natsu
Typ:
Lvl: 10
Charakter: Lekko roztrzepany, ale spokojny pokemon. Nie lubi innych wchodzić w drogę i zwykle trzyma się na uboczu. Uwielbia ciszę i książki. Czasami jednak lubi się pobawić i posłuchać mocnej muzyki. Kiedy jednak się zdenerwuje to lepiej go unikać bo może powiedzieć parę słów za dużo. Nawet jak się stanie to potem stara się to naprawić. Jest lojalny i każdemu chce pomóc.
Ataki: Helping hand, Growl, Tackle, Tail whip, Sand attack, Baby doll eyes, Swift, Ember, Flamre charge
Ability:Blaze

Butterfree

Typ:
Imię:Hentai
Lvl:10
Charakter:Butterfree jest typowym samcem. Kocha każdą dziewczynę trenerkę i uwielbia siedzieć im w biuście albo pod spodniami. Kocha zwłaszcza zabawy w biuście trenerki oraz strzelanie w nie siecią by się naprężyły. Waleczny jest, bo w końcu to JEGO TRENERKA I TYLKO ON MA PRAWO JĄ MACAĆ!
Ataki:Tackle, String Shot, Harden, Confusion
Ability:Shield Dust

Luvdisc

samica
charakter: Małe poke serduszko mające manię na punkcie ataków o takim samym kształcie co jego ciało, nie znosi przemocy ani agresji, uwielbia pokazy jak i walki, jednak nie traktuje ich jako sposobu wyładowania swojej złości, a idealną okazję aby nauczyć się czegoś nowego
lvl: 15 / ataki: tackle, charm, water gun, agility, draining kiss, lucky chunt, swift, whirlpool


Octillery

Imię: Urgot
Typ:
Lvl: 10
Charakter: Stworzenie nie lubi łodzi, właśnie w ten sposób trafił do ogrodu staruszków, pewnego dnia rybacy wciągnęli go na kuter po czym próbowali go sprzedać, boi się ludzi z wędkami,kiedy komuś zaufa jest na prawdę miły, jednak jego smutne przeżycia sprawiły, że ciężko zdobyć jego zaufanie
Ataki: Gunk shot, Rock blast, Water gun, Constric, Psych beam, Aurora beam, Water Pulse
Ability: Sniper
avatar
Lucy

Female Liczba postów : 717
Join date : 26/11/2013

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach