Po wojnie światów nastał budyń, czyli podróż GhostRiderki

Strona 38 z 39 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39  Next

Go down

Po wojnie światów nastał budyń, czyli podróż GhostRiderki - Page 38 Empty Re: Po wojnie światów nastał budyń, czyli podróż GhostRiderki

Pisanie by Gokai on Wto Lip 22, 2014 3:43 pm

Rozejrzałam się nawet z podziwem wokoło, podoba mi się tutaj... W końcu postanowiłam z chłopakiem podejść do owej pandy. Cóż on pewnie nam powie... Popatrzyłam się na place treningowe nawet zaintrygowana.
- Dzień dobry... Gdzie my tak właściwie dotarliśmy? Cóż można rzec, że trafiliśmy tu przypadkiem... - powiedziałam do stwora.
Pewnie jak zwykle wyszłam na idiotkę.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997

Powrót do góry Go down

Po wojnie światów nastał budyń, czyli podróż GhostRiderki - Page 38 Empty Re: Po wojnie światów nastał budyń, czyli podróż GhostRiderki

Pisanie by Lucy on Wto Lip 22, 2014 3:49 pm

Panda spojrzała na was i lekko się uśmiechnęła. -Witam was. Jestem pandaren. Nazywam się Chen Gromowar i jesteście w świecie zwanym Pandaria. Wyjaśnił spokojnie. -Wyglądacie na zmęczonych. Chodźcie. Ugoszczę was. Po za tym czuje, że nie macie w sobie woli walki ani agresji tak jak ta dwójka. Pokazuje na Ogra i Człowieka.
Lucy
Lucy

Female Liczba postów : 717

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gokai on Wto Lip 22, 2014 3:51 pm

W świecie? Ahaa... czyli wie, że nie jesteśmy stąd. Kiwnęłam tylko głową i się lekko ukłoniłam w podziękowaniu.
- Skoro nie ma potrzeby to nie ma co wszczynać sporów - stwierdziłam tylko.
Po chwili ruszyłam za tym Chenem Gromowarem. Ciekawe personalia w sumie. Warzy gromy? Tak to przynajmniej według mnie brzmi.

Gokai

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lucy on Wto Lip 22, 2014 3:55 pm

Nazo w ciszy szedł obok ciebie za Pandarenem. N:Ciekawe miejsce. Tylko nadal intryguje mnie ten znak. Nie wiem co oznacza, ale ta mina orka oznacza, że chyba jesteśmy w jakimś sojuszu z nimi. Podsunął chłopak. Po chwili byliście w mieście. Kiedy tylko Chen wszedł mnóstwo maluch go obleciało, ale po chwili skupiły sie na was.
Lucy
Lucy

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gokai on Wto Lip 22, 2014 3:57 pm

Heh uwielbiam dzieci... Uśmiechnęłam się do dzieciaków, ale póki co chcę pójść za tą pandą i jak najwięcej się dowiedzieć.
- No to prawdopodobnie to oznacza... Ale ogólnie to tu mi się bardzo podoba, tak jakoś... Nie wiem, wydaje mi się, że to miejsce w sam raz w którym bym mogła się spisać - powiedziałam w końcu do chłopaka.

Gokai

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lucy on Wto Lip 22, 2014 4:03 pm

N:Tak, ale nie wiemy jeszcze co dalej. Mała panda pokazała na was łapką i zapytała. P; Kto to tatusiu? Najwyraźniej ta mała była jego córką. Reszta wróciła do zabawy, ale mała nadal się na was patrzyła. C: To nasi goście Crystal. Przybyli z bardzo daleka do nas.
Lucy
Lucy

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gokai on Wto Lip 22, 2014 4:08 pm

Tak więc on i ta mała to rodzina, słodka mała, zresztą chyba jak wszystkie młode pandy. W takich sytuacjach jednak wszelkie moje zachowania na początku stoją, ciągle jednak uśmiechałam się lekko i w końcu ruszyłam dalej za naszym prawdopodobnym gospodarzem najpewniej do jego domu.

Gokai

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lucy on Wto Lip 22, 2014 4:28 pm

Crystal uśmiechnęła się i podeszła bliżej. Nazo uklęknął i podał jej rękę. Niepewnie ją wzięła i przywitała się z chłopakiem. Popatrzyła na ciebie i wyciągnęła łapkę. ?:Chen! Pandaren spojrzał się w stronę z której dobiegł głos. C: Aaaaa... Witaj Ji Firepaw. Co cię sprowadza? J: Oni. Blood Elfy.
Lucy
Lucy

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gokai on Wto Lip 22, 2014 4:31 pm

Uśmiechnęłam się i po chwili też przyklęknęłam i podałam jej rękę. Naprawdę rozczulająca mała. W końcu jak była mowa o nas to wstałam, prawdopodobnie o nas... Krwawe elfy innymi słowy, hm? No to całkiem ciekawie, zanosi się, ze to rasa stworzona idealnie do walki, więc... Dla mnie bomba!

Gokai

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lucy on Wto Lip 22, 2014 4:38 pm

C: Rozumiem. Przepraszam was, ale musze was oddać Ji. Chodź Crystal. Pomachali wam na do widzenia i poszli. Ji spojrzał na was. J: Co wy tutaj robicie? Ostatnimi członkami hordy byli tutaj więźniowie Aliansów. Zapytał spokojnie. Więc teraz wiecie, że wasz znak to znak Hordy.
Lucy
Lucy

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gokai on Wto Lip 22, 2014 4:43 pm

Zamyśliłam się na chwilę i spojrzałam na Nazo pytająco. Przecież nie ma lepszego wyjaśnienia niż prawda a nie mamy nic pojęcia o tym świecie.
- Jeśli mam szczerze mówić to nie mam zielonego pojęcia, obudziliśmy się na plaży, nie wiemy jak się tu znaleźliśmy - powiedziałam tylko krótko.
Tylko co to za Horda? Oto jest pytanie...

Gokai

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lucy on Wto Lip 22, 2014 4:45 pm

Ji popatrzył na was dziwnie J: Chwila... Nie pamiętacie nic? Od tak się tutaj znaleźliście? Przejechał łapą po twarzy. No nic... Chodźcie ze mną do baru to się napijemy i zjemy coś przy okazji. Aaaa i uważajcie na Anyę. Nie za bardzo lubi hordę. Powiedział i zaczął iść w stronę baru.
Lucy
Lucy

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gokai on Wto Lip 22, 2014 4:50 pm

- No można tak powiedzieć, że nic nie pamiętamy - pokiwałam głową, podłapując w sumie ten pomysł.
I mówię po części prawdę, my tak jakby nic nie pamiętamy ale z tego świata. W końcu ruszyłam za nim i podziękowałam za to małe ostrzeżonko. I fakt, byłam bardzo głodna, że zjadłabym konia z kopytami...

Gokai

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lucy on Wto Lip 22, 2014 4:59 pm

Bez problemów doszliście. Dostaliście po misce dużej sałatki. Sam Ji natomiast zaczął jeść bambus i owoce. W końcu Panda. J: Widzę, że musze wam powiedzieć wszystko od podstaw. Otóż tak. Są 2 organizacje. Horda i Aliansi. Wziąłem stronę hordy, a Anya Aliansów. Do Hordy należą Orki, Taureni, Undeady, Gobliny, Blood Elfy, Trole i pandareni. Jeśli wezmę ich strony. Natomiast w Aliansach ludzie, krasnoludy, Worgeny, karły, nocne elfy i Pandareni. Obie te organizacje walczą ze sobą.
Lucy
Lucy

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gokai on Wto Lip 22, 2014 5:34 pm

Słuchałam tego co mówił nam facet z wielką uwagą, a raczej panda... Ale płci męskiej... Ehh zaplątanie... Podrapałam się po głowie i zaczęłam jeść swoją sałatkę jakbym nie jadła z dobry miesiąc.
Ehh nigdzie nie może obejść się bez wojen... Jak zjadłam to podziękowałam za posiłek. Póki co żadnej gotówki raczej nie mamy, a może mamy?

Gokai

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lucy on Wto Lip 22, 2014 5:38 pm

Pandaryn szybko zjadł i kiwnął głową. N: Przepraszam cię Ji... Czy możesz nam powiedzieć trochę więcej o Hordzie? Skoro juz tam należymy to warto by było wiedzieć o niej jak najwięcej. Ji uśmiechnął się i spojrzał na ciebie. J: Cóż. Jestem od niedawna w hordzie więc sam za dużo nie wiem. Ale możemy polecieć do Ogrimarru czyli stolicy Hordy.
Lucy
Lucy

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gokai on Wto Lip 22, 2014 5:43 pm

Pokiwałam głową. No by wypadało co nieco się dowiedzieć... Zastanawiam się czy mogę użyć zdolności swojej aury, cóż to się sprawdzi potem jak będziemy sami.
- No to może udamy się tu jutro, póki co czuję się zmęczona jak nigdy.... - westchnęłam tylko i spojrzałam na chłopaka obok siebie.
Aż miałabym ochotę się wtulić, ale to w pokoju dopiero się do niego pokleję. W końcu nic nie pamiętamy!

Gokai

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lucy on Wto Lip 22, 2014 5:46 pm

J: Nie ma sprawy. I tak lody balonem już się skończyły. Ostatni wyleciał godzinę temu. A tymczasem zapraszam was do mojego domu na nocleg. Nazo uśmiechnął się. N: Dziękujemy Ji, ale nie chcielibyśmy się narzucać. Pandarem machnął łapą. J: Nonsens. Członkowie Hordy muszą sobie pomagać.
Lucy
Lucy

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gokai on Wto Lip 22, 2014 5:49 pm

Uśmiechnęłam się zadowolona i w końcu wstałam od stołu nieco się rozprostować. Póki co ładnie się wszystko zapowiada, ale jak będzie dalej? Co jak zaczną się jakieś większe konflikty w których będziemy musieli brać udział? Cóż mam nadzieję, że wyjdziemy cało ze wszystkiego. Ruszyłam za Pandarem w kierunku jego domu ciekawa w sumie jak ten mieczka. Pewnie cóż... coś w stylu bambusowego, schludnego domu.

Gokai

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lucy on Wto Lip 22, 2014 9:41 pm

Pandaren zaprowadził was jednak do drewnianego domku. Był wystylizowany na styl chińskiej architektury. W środku było skromnie i przytulnie. J: Rozgośćcie się. Mój dom to wasz dom... Urwał na chwilę. -Tylko bez przesady. Uśmiechnął się po tym. N: Spokojnie. Nie rozniesiemy tego domu.
Lucy
Lucy

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gokai on Sro Lip 23, 2014 10:11 am

Zaśmiałam się lekko.
- Spokojnie, nie jesteśmy zbyt szaleńczymi współlokatorami - powiedziałam ciągle rozbawiona.
Przeciągnęłam się i postanowiłam nieco się rozejrzeć, a potem jakiś pokój... Oczywiście jeśli da nam osobne to pójdę w pewnej chwili do pokoju Nazo.

Gokai

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lucy on Sro Lip 23, 2014 10:18 am

Okazało się, że był jeden pokój gościnny z dwoma łóżkami. tobie to pasowało. W tym samym czasie Nazo odpoczywał na kanapie w salonie, a Pandaren medytował. Więc jedynym odgłosem były twoje kroki rozchodzące się po pomieszczeniu.
Lucy
Lucy

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gokai on Sro Lip 23, 2014 10:26 am

W końcu postanowiłam ogarnąć się w jakiejś łazience czy coś... Podrapałam się po głowie i wróciłam z lekkim ubiorem na sobie i zbroją taszczoną na rękach. jaka ulga... Póki co chyba mogę sobie pozwolić... Poszłam usiąść na jednym z łóżek i kombinowałam przy swoich pokeballach.

Gokai

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lucy on Sro Lip 23, 2014 10:42 am

Wyglądały jak zwykłe małe, metalowe kulki. Przynajmniej byłaś pewna, że są. Znalazłaś też pewien kamyk. Był szary i miał wzór. Wyglądał jak litera J, ale ale lekko zniekształcona na końcu. N: Co tam masz Nova? Co to za kamyk? Spytał, ale po chwili znalazł takiego samego u siebie.
Lucy
Lucy

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gokai on Sro Lip 23, 2014 10:47 am

- W sumie to nie mam pojęcia... - powiedziałam krótko i się zamyśliłam, dokładnie oglądając ten kamyk.
Podeszłam do chłopaka i spojrzałam jaki on ma kamyk, a przy okazji obejrzałam też ten jego. Znowu coś tajemniczego?

Gokai

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 38 z 39 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39  Next

Powrót do góry