Gra Bakus1357

Go down

Gra Bakus1357

Pisanie by Cieniu on Pon Sty 21, 2013 1:46 pm

Początek Gry
Laureline
Leżysz odłogiem na szpitalnym łóżku, nie przytomny. Otacza Cię biel. Na stoliku obok łóżka leżą Twoje rzeczy, te które miałeś przy sobie w trakcie wypadku. Przy łóżku siedzi dziewczyna, popija herbate, patrzy na aparature do której jestes podłączony i czeka aż sie przebudzisz.

//sorka za początek, ale nie miałam jak zacząć xD//


Bakus1357
Co to kurde już niebo?! wszędzie biało?! no cóż człowiek po wypadku trochę gorzej widzi... ale żeby aż tak?! Patrzy chwilę w sufit.. I nagle spostrzega dziewczynę.
-Co?! Kim Ty jesteś?! Ja Cie pamiętam ale wg z kąd?!Kim jesteś?!


Laureline
Nie nie niebo. Szpital. Dziewczyna zauważyła, żeś się raczył ocknąć.
-Czy ty zawsze musiesz się drzeć? Nie tak to miało wyglądac Jestem Adrianna. Twoja, hym... Przyjaciółka.
Do sali weszła rezneglizowana pielęgniarka, znaczy sie w mini i wydekoldowana i spytała się o to jak się czujesz.


Bakus1357
-jaka szkoda że nie już niebo. poza tym kto by mógł mnie tam chcieć.
Chłopak uśmiechnął się tylko lekko na to co powiedział

- Przyjaciółka powiadasz?! To dobrze przydasz się. Pomożesz mi. Tylko lekko uśmiechnął się do dziewczyny.
A pani to kto niby?! I wg po co przyszła?! zwrócił się do babki która przyszła

Ostatnie Posty
Laureline
Dziewczyna stanęła kawałek dalej obserwując was jednakże widząć że policjantka podchodzi do ciebie ona również podeszła.
Policjantka:
-Co wy na to, że jak pokonacie mnie dam wam spokój i bedziecie mogli sobie wziąć jednego pokemona mojego? proponuję trówalkę. Ale zasady działają w drugą stronę, gdy wy rzegracie to ja biorę jednego wazego pokemona i idziecie ze mną do więzienia. Kto z was będzie walczył i podejmie się tego ryzyka? na koniec spytała się ewidentmnie patrzac na Ciebie. U jej boku stał już Nidoran gotowy do walki.


Bakus1357
Pff.... Nic łatwiejszego kobieto... Ja stanę do tej walki... To mój czas... A ty teraz sb postój i popatrz jak sie walczy... Nidoran? Ok. Rhyhorn idź.

Pozwolisz że ja zacznę? Rhyhorn defesywe gramy, nie ma co sie wysilać z energią. Zaatakuj Dragon Rush tylko poczekaj na jego atak. Nidoran nie ma aktywnych ataków na Cb więc możesz podpuszczać go bardzo blisko siebie. Następnie wyczekaj momentu kiedy nido bd atakował Peck albo Jakimś innym atakiem uderzeniowym i zablokuj go swoim rogiem. Wywiń zwinnie głowę tak by wyrzucić Nidorana w powietrze, Dragon Rush. Potem przyjmij go opadającego na róg, delikatnie w góre tak by spadł Ci na pancerz, i zrób mu walec. Jeżeli dasz rade to kilka razy tak przejedz po nim. Wyrzuć go Horn Atakiem w jakiś mur, następnie Dargon Rush i kolejny Horn Atak, wywal go rogiem pod nogi jego pani... Cofnij się do mnie. Czekaj na jego atak. Nie unikaj tylko blokuj je wszystkie. Nic Ci nie zrobi więc nie bój się go. Skontruj go rogiem, i w walce wręcz Dragon Rush lub Horn Atak. Szarżuj go Horn Atakiem, złap go na róg, wybij w górę zrób zmyłkę ze niby przyjmiesz go na róg ale jednak wycofaj się krok aby uderzył w ziemie i zrób mu walec. Dragon Rush a następnie uderz go Horn Atakiem w mur. Wrazie czego kontruj go swoim rogiem.


Laureline
Dziewczyna ze znurzeniem patrzyla na twoje poczynania i od czasu do czasu podgrzewala atmosfere ognistymi atakami. Zas gdy nie atakowala sedziowala walke.
Zwroc uwage na to ze nido na tym lvl nie ma trujacych atakow a Rhyhorn nie jest odporny na ataki typu normalnego

R: 87%
N: 75%


Bakus1357
-Ehh troll everywhere troll.... Rhyhorn zrób Horn Atack, gdy bd blisko odpal Fire Fang. Następnie przyjmij go na róg wywal w powietrze i Dragon Rush. Teraz zrób unik. Tym razem nic nie przyjmuj albo staraj się uniknąć ciosu albo staraj się zablokować to Fire Fang. Teraz Dragon Rush, a zaraz po tym Fire Fang. Użyj Horn Atak w szarży, możesz osłonić się dodatkowo Fire Fang, teraz złap nido na róg, wyceluj w jakiś mur, i zrób Horn Atak. Gdy wbijesz go w ten mur lub nawet jak Ci się nie uda tego zrobić, uderz Dragon Rush. Trzymaj go tam ile możesz. Odskocz, wrazie ataku unikaj ciosu. Jeżeli tylko Nidoran zmissuje atakuj go Fire Fang albo Dragon Rush. Następnie Tail Whip i Horn Atak jednak może już być przygotowany na atak i spróbuje uciec to celuj tak jak by miał Ci uciec. Teraz jeszcze raz Horn Atak wyrzuć go w powietrze i Fire Fang. Złpa po na skorupę i roll out. Wgniecionego uderz Dragon Rush, złpa pod swoją nogę i uderzaj Dragon Rush. Jezeli bd chciał atakować to albo blokuj jakoś jego ciosy albo po prostu unikaj.


Laureline
ataki sie powiodly i takie tam. wybacz ze krotko ale nie mam czasu.

R: 78%
N: 60%%
avatar
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3448
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 27
Skąd : Śródziemie

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach