Box Lwa.

Go down

Box Lwa.

Pisanie by Lionheart on Nie Gru 01, 2013 4:42 pm

Mightyena <Samiczka>
Lv:30
Ataki:Tackle, Hrowl, Sand-attck, Bite, Odor Sleuth, Roar, Swagger
Zdolność:Quick Feet
Charakter:Istny Bear Grylls, najprawdziwszy mistrz przetrwania w głuszy, będąc pozbawionym pomocy. Poradzi sobie w każdych warunkach i okolicznościach, w dodatku da radę zadbać też o innych. Wesoły i przyjacielski pokemon, który dość często toczy potyczki z innymi-jednak nie jest nastawiona na agresję, tylko trening.


Woobat samica
Lv: 5
Ataki: Confusion, Odor Sleuth
Zdolność: Unware
Charakter: Istna torpeda! Wiecznie gdzieś pędzi i gna, nigdy się nie zatrzymuje, działa a nie myśli. Nie jest typem intelektualisty, kiedy czegoś nie rozumie najczęściej próbując to naprawić tylko pogarsza sprawę, robiąc kompletne zamieszanie.

Espeon

brak płci
lvl: 49
charakter: Dość leniwy psiak, o niewielu zainteresowaniach, jego podejście jest dość dziwne, najlepiej gdyby ktoś nosił go na rękach, walczył za niego, w sumie jedzenie toż mógłby dostawać jako papkę, wygodniej się przecież to je, czasami "odłącza" się od rzeczywistości, a pewne rzeczy trzeba mu powtarzać kilka razy
ataki: helping hand, growl, tackle, tail whip, sand attack, baby doll eyes, swift, quick attack, bite, refresh, covet, take down, charm, baton pass,trump card, confusion, psybeam, future sight, psych up, morning sun, psychic, power swap, Detect

Skiddo
Sprite pojawi się niedługo.
Lv: 7
Płeć: Samiec
Charakter: Waleczny i zawzięty, nigdy nie odpuszcza, za swoich towarzyszy potrafi skoczyć w ogień jeśli jest taka potrzeba. Zawsze stara się zważać na wszystkie czynniki które mogą wpłynąć na walkę.
Ataki:Tackle, Growth, Vine Whip, Icy Wind(!)

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 21

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach