Gra Nikotynka - Emra - II

2 posters

Strona 31 z 31 Previous  1 ... 17 ... 29, 30, 31

Go down

Gra Nikotynka - Emra - II - Page 31 Empty Re: Gra Nikotynka - Emra - II

Pisanie by Nikotynka Wto Kwi 28, 2015 2:40 pm

Miałam ochotę zaklnąć cicho na widok przeciwnika, jednak wymusiłam na sobie wspaniały uśmiech, po czym od razu wypuściłam Raziela
-Dasz radę!- zawołałam do niego od razu
-Raziel misty terrain, dzięki temu całą arena pokryje się mgłą, co da Ci sporą przewagę, rywal nie będzie w stanie wykorzystać elementów otoczenia, użyj shadow sneak, dzięki temu złapiesz przeciwnika i będziesz w stanie pojawić się za jego plecami, po czym od razu fire punch na obie łapy w tym samym czasie uderz nimi w przeciwnika, po czym kolejny cios wykonaj w ten sam sposób, jednak za pomocą ice punch, przejścia uczyliśmy się niedawno wiem, że dasz sobie radę, kolejny cios i znowu przejście w thunder punch! Po wyprowadzeniu ostatniego ciosu od razu night daze! Ciemna fala uderzeniowa odepchnie mocno twojego przeciwnika, dodatkowo mocno go zaskoczy, kiedy przeciwnik będzie leciał pod wpływem mocy uderzenia, szybko teleport za niego, w miejsce mniej więcej gdzie mozę uderzyć po czym zen headbutt, on nie będzie miał szans na obronienie się przed tym atakiem jest wolniejszy od Ciebie, kiedy tylko uderzysz przeciwnika teleportuj się na bezpieczną odległośc, wiem, że mogło Cię zaboleć zaatakowanie go w ten sposób jednak masz chwilkę na zebranie sił po czym od razu hidden power połączone z will-o-wispem
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra Nikotynka - Emra - II - Page 31 Empty Re: Gra Nikotynka - Emra - II

Pisanie by Cieniu Czw Kwi 30, 2015 7:51 am

Gallade dobrze rozpoczął Misty Terrain zadziałało tak jak chciałaś po czym twój pokemon pojawił się natychmiast za przeciwnikiem i uderyzł go Fire Punchem z obu ostrzy następnie Ice Punch z takim samym efektem zderzyło się z Shadow Clawem którym Zoroark przyblokował twojego pokemona. Thunderpunch bez problemowo trafiło i seria ciosów wyglądała dość dobrze. Night Daze wypadło znakomicie i odepchnęło mrocznego pokemona tak jak się spodziewałaś po czym teleport i zen headbut wyszło także bardzo dobrze, niestety twój pokemon nie otrzymał już ani chwili na odpoczynek Zoroark przeszedł do ofensywy, rozpoczął od Hyper Voice w którego to wmieszane były mroczne wiązki i gallade nie miał jak się przed tym obronić ponieważ atak był wyprowadzony z dalekiej odległości. Zoroark użył Grass Knota przez co Gallade nie mógł się przez chwilę ruszyć i oberwał Night Slashem który przemieniał się bardzo szybko w Night Daze, to spowodowało iż twój pokemon musiał przyklęknąć.
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 33
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Nikotynka - Emra - II - Page 31 Empty Re: Gra Nikotynka - Emra - II

Pisanie by Nikotynka Pią Maj 01, 2015 7:13 pm

-Raziel nie wstawaj przez chwilkę użyj hidden power, kiedy już stworzysz je od razu night daze, w tym czasie wstań, uderzenie mrocznego ciosu powinno podrzucić kulki odrobinę wyżej, kiedy już się wyprostujesz kręć kulkami i uderzaj je za każdym razem innym punchem, raz thunder, raz icem lub firem, jednoczesnie w ten sposób wysyłając te kuleczki w stronę przeciwnika, po czym shadow sneak, żeby znaleźć się za przeciwnikiem od razu bez zastanowienia użyj przejść pomiędzy punchami, których się uczyłeś, zacznij od fire puncha, po czym przejdź nim w ice puncha, zrób tak na obu łapach i uderz przeciwnika, po czym teleport na drugi koniec pola walki, teraz double team! Porozkładaj swoje kopie po całej arenie, niech kopie otoczą przeciwnika jednocześnie osłaniajac Ciebie samego, ty w tym czasie skup się na prawdę mocno, zacznij od fire puncha, po czym za pomocą psychic kontroluj go, teraz nałóż na to shadow claw na obie łapy, trenowaliśmy to, chodzi o to, żeby całe rękawice, które stworzysz były w kolorze shadow claw jednak zachowywały się na samych końcach jak fire punch, czyli lekko falowały, dasz sobie radę wierzę w Ciebie, teraz hidden power, użyj ich kilka razy po czym uderzaj w nie aby poleciały w stronę przeciwnika nie przejmuj się jeśli zniszczysz jakąś kopię ich zadaniem było osłanianie Ciebie przez cały ten czas, abyś ty mógł na spokojnie ułożyć kombinację tak jak powinna wyglądać, kiedy pierwsza z kulek uderzy w ciało przeciwnika ty użyj shadow sneak! Kiedy tylko znajdziesz się za plecami swojego przeciwnika od razu close combat połączony z powstałym wcześniej shadow punchem
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra Nikotynka - Emra - II - Page 31 Empty Re: Gra Nikotynka - Emra - II

Pisanie by Cieniu Pon Maj 11, 2015 8:44 am

Gallade wykonywał kombinację tak jak sobie zaplanowałaś, Hidden Power jak i night daze wyglądało dość spektakularnie a gdy twój pokemon zakręcił kulkami i dodawał różne energie przez co kule świeciły bardzo mocno różnymi kolorami, następnie posłał ciosy na waszego przeciwnika a sam znalazł się bardzo szybko za nim i zaczął go uderzać punchami, twojemu pokemonowi szło coraz lepiej, ruchy wykonywał z gracją i szybkością. Efektowna taktyka z kopiami udała się w 100% przez co Zoroark był trochę zdezorientowany po chwili rzucił się na twojego poka co chwile przeskakując nad nim jak i obok uderzając go różnymi atakami, ciosy wybuchały bardzo często na twoim pokemonie spowijając go mrocnzym pyłem, wasz przeciwnik przez chwilę działał jak jeździec bez głowy ale dało to dość ładny efekt. Zoroark wyskoczył wysoko wypuszczając Dark Pulse który był bardzo powolny po czym w sam środek spirali uderzał Shadow Ballami, na szczęście Gallade sam z siebie użył teleporta za swojego przeciwnika i ostrzem wybił go z rytmu.
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 33
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Nikotynka - Emra - II - Page 31 Empty Re: Gra Nikotynka - Emra - II

Pisanie by Nikotynka Wto Maj 12, 2015 4:26 pm

Wiedziałam, ze walka staje się coraz cięższa dla mojego pokemona, jednak musiałam mu jakoś pomóc, innego wyjścia nie miałam, chciałam żeby wygrał tą walkę i to na prawdę bardzo
-Gallade dasz sobie radę! Kiedy znajdziesz się za przeciwnikiem, użyj night daze, po czym tak samo jak wcześniej hidden power atak aby zostały one podrzucone przez mroczny atak, następnie skrzyżuj swoje łapy uzyj na nich fire puncha, po czym wyprostuj łapy posyłając kulki w stronę przeciwnika, zrób tak ponownie z użyciem tym razem ice puncha, w czasie kiedy przeciwnik skupi się na unikaniu kulke, ty sam użyj o wiele silniejszego night daze, pozwól mu się pochłonąć, po czym double team, stwórz swoją kopie i zostaw ją w środku night daze, po czym sam teleportuj się za plecy przeciwnika, będziesz miał chwilkę na skupienie się, pewnie twój przeciwnik rzuci się na kopie, która będzie wiernie czekała na jego atak, w tym czasie ty sam uzyj na jednej łapie ice puncha, a na drugiej fire puncha, w tym czasie zacznij używać psychu cut, dzięku użyciu wcześniej punchów, sierpy z psychu cuta zmienią swoje typy i zostaną otoczone charakterystyczną dla obu punchaów obwódką, kiedy atak będzie leciał w stronę przeciwnika ponownie night daze i pod jego osłoną teleport, nad swojego rywala, jednoczesnie zacznij go okładać psycho cutami, tym razem jednak użyj przed nimi shadow clawa, to też zmieni poświatę tego ataku, jednak tym razem masz troszkę inne zadanie musisz przewidzieć sposób ucieczki swojego przeciwnika i nie pozwolić mu na to aby uniknął wczęśniejszych ataków, jeśli będziesz spadał przeteleportuj się wyżej, aby móc dokładnie obserwować co robi twój przeciwniki kiedy twoje ciocy uderzą w niego, od razu shadow sneak, po czym night daze połączone z hidden powerem, po którym od razu fire oraz ice punch w przeciwnika.
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra Nikotynka - Emra - II - Page 31 Empty Re: Gra Nikotynka - Emra - II

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 31 z 31 Previous  1 ... 17 ... 29, 30, 31

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach