Błękit bo niebieski zaklepany... Gra Lizzy

2 posters

PokeHelvetti  ::   :: Offtopic :: Archiwum :: Gymy

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Błękit bo niebieski zaklepany... Gra Lizzy - Page 2 Empty Re: Błękit bo niebieski zaklepany... Gra Lizzy

Pisanie by Lizzy Sro Gru 11, 2013 1:21 pm

Spojrzałam na Pokemona i straciłam wzrok. Rypnął mi siecią w twarz! Zerwałam nitki i spojrzałam nań ze złością. Oduczę go tego! Rzuciłam weń Pokeballem, musi się złapać. Z takim charakterkiem ewoluuje mi w potężnego Beautifly, może być z nim kupa śmiechu. Westchnęłam i Zapięłam plecak. Czas ruszać dalej, o ile Pokemon się złapał...

Błękit bo niebieski zaklepany... Gra Lizzy - Page 2 2d82b83


Ostatnio zmieniony przez Lizzy dnia Czw Gru 12, 2013 2:51 pm, w całości zmieniany 1 raz
Lizzy
Lizzy

Liczba postów : 394
Join date : 21/11/2013
Skąd : Fuschia City

Powrót do góry Go down

Błękit bo niebieski zaklepany... Gra Lizzy - Page 2 Empty Re: Błękit bo niebieski zaklepany... Gra Lizzy

Pisanie by Zern Sro Gru 11, 2013 3:10 pm

Bang! Wszedł do kuli i zaczęło się... Big... bang... Bign JEEEB wyszedł, cóż mimo ze robal to tak łatwo się nie podda. Mocno zirytowany zaatakował cię Tackle przewracając na ziemie... Auł! to bolało! Ty mały skurczybyku... Jednak to tak łatwo nie pójdzie chce walki. Cóż, za tem jakiego pokemona użyć? Niektóre mogą być za silne a inne za słabe.. Ale takiego pokemona nie wolno przegapić!
Zern
Zern

Male Liczba postów : 1883
Birthday : 03/04/1994
Join date : 23/10/2013
Age : 30
Skąd : Lager

Powrót do góry Go down

Błękit bo niebieski zaklepany... Gra Lizzy - Page 2 Empty Re: Błękit bo niebieski zaklepany... Gra Lizzy

Pisanie by Lizzy Sro Gru 11, 2013 4:40 pm

Wyjęłam Pokeball z Pichu i zastanowiłąm się chwilę. Co by tu...Potarłam obolały tyłek i rzekłam do Pichu.
- NO DOBRA! Thundershock!
Nie będzie mi tu robal podskakiwał! Chcę tego Pokemona! SIe tu nie dam upokarzać przez coś takiego! Dobrze, że nikt tego nie widział. Pichu jeszcze nie miał styczności z walką, więc... Może będzie miał jakieś predyspozycje?

Błękit bo niebieski zaklepany... Gra Lizzy - Page 2 293ammc
Lizzy
Lizzy

Liczba postów : 394
Join date : 21/11/2013
Skąd : Fuschia City

Powrót do góry Go down

Błękit bo niebieski zaklepany... Gra Lizzy - Page 2 Empty Re: Błękit bo niebieski zaklepany... Gra Lizzy

Pisanie by Zern Sro Gru 11, 2013 5:26 pm

Cóż, pokemon zaatakował ale bał się rywala jak ja pierdole. Po chwili zauważywszy ze robak dość oberwał i zaryzykowałaś rzucając ballem. Kula się kręciła, kręciła i jeb. złapałaś swojego małego robaczka! taak! Podniosłaś swoją kulke i patrzyłaś na nią z zachwytem. Twój nowy pokemon który okazał się samcem i jest lekkim pedziem. To będzie ciekawy towarzysz.
Zern
Zern

Male Liczba postów : 1883
Birthday : 03/04/1994
Join date : 23/10/2013
Age : 30
Skąd : Lager

Powrót do góry Go down

Błękit bo niebieski zaklepany... Gra Lizzy - Page 2 Empty Re: Błękit bo niebieski zaklepany... Gra Lizzy

Pisanie by Lizzy Sro Gru 11, 2013 6:54 pm

TAK JEST! Pokemon pedzio... Tak. Nazwę go Pedzio. Ach! To takie... Emocjonujące! Spojrzałam z dumą na Pichu i uśmiechnęłam się do szkraba. No odwagi trochę! Dał przecież Pedziowi do Wiwatu! Okej, czas iść dalej. Dołączyłam Pokemona do reszty i uśmiechnęłam się pod nosem. Jeśli ewoluuje w Dustoxa to no cóż... Nie mogę go o nic winić. Jednak byłam niemal całkiem pewna, że będę miała ślicznego Beautifly. AH! Ruszyłam dalej, rozglądając się wokół.
Lizzy
Lizzy

Liczba postów : 394
Join date : 21/11/2013
Skąd : Fuschia City

Powrót do góry Go down

Błękit bo niebieski zaklepany... Gra Lizzy - Page 2 Empty Re: Błękit bo niebieski zaklepany... Gra Lizzy

Pisanie by Zern Sro Gru 11, 2013 7:43 pm

Twój Ball z pedziem nagle się otworzył i wyskoczył ów pedałek. Popatrzył na ciebie i zaczał opluwać się z gracją i wdziękiem niczym modelka siecią. Przejął przy tym pozę "jestem piękny, jestem sexi! jestem prooo" i zaczął zmieniać się w coś małego, białego i równie dziwnego. Albowiem stało na pseudo zadku podskakując niczym księżniczka.
Błękit bo niebieski zaklepany... Gra Lizzy - Page 2 266
Zern
Zern

Male Liczba postów : 1883
Birthday : 03/04/1994
Join date : 23/10/2013
Age : 30
Skąd : Lager

Powrót do góry Go down

Błękit bo niebieski zaklepany... Gra Lizzy - Page 2 Empty Re: Błękit bo niebieski zaklepany... Gra Lizzy

Pisanie by Lizzy Sro Gru 11, 2013 7:53 pm

Zanim się ogarnęłam, mój Pedzio wyskoczył z Pokeballa i zaczął rzygać siecią. Tak sexi... bez skojarzeń. Pedzio, no! Jak ty się zachowujesz! Nie tak publicznie! Gdy Pokemon skończył, wyciągnęłam Pokedex i przeskanowałam owego Pokemona. Silcoon? Czyli... zaraz. Silcoon ewoluuju w motylka! HURRRAAA! Udao sje! Odtańczyłam taniec radości i podnosłam kokon, głaszcząc go po... plecach?

Lizzy
Lizzy

Liczba postów : 394
Join date : 21/11/2013
Skąd : Fuschia City

Powrót do góry Go down

Błękit bo niebieski zaklepany... Gra Lizzy - Page 2 Empty Re: Błękit bo niebieski zaklepany... Gra Lizzy

Pisanie by Zern Sro Gru 11, 2013 8:58 pm

Pokemon się obraził ob dotknęłaś jego pięknego ciała. Ukuł cie kolcem i wrócił do Balla... Dosłownie pedzio... Ale cóż, ruszyłaś dalej mając nadzieje na jakieś zjawoski... Po paru godzinach wędrówki dostrzegłaś małą osadę w lesie... Jakieś PC, sklep... I pojedyncze domki. Cóż, ogromne to to nie było ale zawsze coś. Poza tym zbliżał sie już wieczór a ty spać na dworze raczej nie zamierzałaś...
Zern
Zern

Male Liczba postów : 1883
Birthday : 03/04/1994
Join date : 23/10/2013
Age : 30
Skąd : Lager

Powrót do góry Go down

Błękit bo niebieski zaklepany... Gra Lizzy - Page 2 Empty Re: Błękit bo niebieski zaklepany... Gra Lizzy

Pisanie by Lizzy Sro Gru 11, 2013 11:03 pm

AŁA! Possałam ukłuty palec i schowałam Pokeball. Pedzio jeden, myślałby kto. W KOŃCU POSZŁAM DALEJ. Bez przeszkód kroczyłam na przód, pogwizdując. Naciągnąwszy kaptur na głowę, włożyłam ręce w kieszeń. Cholera, jaokś chłodno.. Mogłam wziąć coś cieplejszego. Trzeba by coś kupić. Akurat natknęłam się na jakieś miasteczko. CP, dobrze, prześpię się... I sklep! Kurtka! Ta est! Ruszyłam w stronę Centrum Pokemon, by zapytać o nocleg.
Lizzy
Lizzy

Liczba postów : 394
Join date : 21/11/2013
Skąd : Fuschia City

Powrót do góry Go down

Błękit bo niebieski zaklepany... Gra Lizzy - Page 2 Empty Re: Błękit bo niebieski zaklepany... Gra Lizzy

Pisanie by Zern Sro Gru 11, 2013 11:08 pm

Dostałaś klucze etc... Pokój średni... Bez neta... Kotów oraz pomidorów... Brak Tv i ciastek... ALe lepszego nie ma. Lepszy rydz niż nic... Zostawiłaś tu rzeczy i poszłaś oddać poki do leczenia... NIestety nie ma tu miejsca na zmiane seksualnosci pokemonów i pedzio będzie pedziem. Może po zmianie stanie sie inny? Hmm chyba jednak nie
Zern
Zern

Male Liczba postów : 1883
Birthday : 03/04/1994
Join date : 23/10/2013
Age : 30
Skąd : Lager

Powrót do góry Go down

Błękit bo niebieski zaklepany... Gra Lizzy - Page 2 Empty Re: Błękit bo niebieski zaklepany... Gra Lizzy

Pisanie by Lizzy Sro Gru 11, 2013 11:25 pm

Ruszyłam do sklepu, by kupić sobie cieplejsze uranie i jakieś zapasy, zabrałam więc portfel i Pokeballe. Nie lubiłam zostawiać swoich Pokemonów... Jakoś dziwnie. Moglam mieć jebniętych sąsiadów, czy coś. Szkoda słów. Weszłam do sklepu i rozejrzałam się za jakimiś ciuchami i żarciem... Jakoś tłoku nie było. Ściągnęłam katur i wzięłam głęboki wdech.
Lizzy
Lizzy

Liczba postów : 394
Join date : 21/11/2013
Skąd : Fuschia City

Powrót do góry Go down

Błękit bo niebieski zaklepany... Gra Lizzy - Page 2 Empty Re: Błękit bo niebieski zaklepany... Gra Lizzy

Pisanie by Zern Czw Gru 12, 2013 11:36 pm

Sklep jak każdy taki mały sklepik na takim wypizdowie... Obskurny i dziwnie pachnący... Standard, było może dwóch do trzech klientów a sam sprzedawca to staruszek tak dobrze po 70-tce. Jakoś sobie obsługiwał jakoś pozostałych az przyszła twoja kolej... - A witaj... Co dla ciebie? - Odparł po czym podszedł do lady... Dostrzegłaś że ma chyba szklane oko... Yghhhh ochyda... ale dobra
Zern
Zern

Male Liczba postów : 1883
Birthday : 03/04/1994
Join date : 23/10/2013
Age : 30
Skąd : Lager

Powrót do góry Go down

Błękit bo niebieski zaklepany... Gra Lizzy - Page 2 Empty Re: Błękit bo niebieski zaklepany... Gra Lizzy

Pisanie by Lizzy Czw Gru 12, 2013 11:41 pm

O Bogowie... Rozejrzałam się po sklepie i podeszłam do lady. No dobraa... Czas zacząć zakupy w wypizdowie.
- Poproszę... Ze trzy Potiony i Antidote, jabłka, karmę dla Pokemonów i może....
Wzięłam z wieszaka czarną kurtkę z kapturem z polarowym podszyciem i ściągaczami, po czym położyłam ją na ladzie. mój rozmiar, M. Okej... Wyjęłam portfel i zapłaciłam mężczyźnie. Wziełam zakupy i poszłam do Centrum, otwierając drzwi od mojego pokoju kluczem. jebłam na łóżko padnięta.
Lizzy
Lizzy

Liczba postów : 394
Join date : 21/11/2013
Skąd : Fuschia City

Powrót do góry Go down

Błękit bo niebieski zaklepany... Gra Lizzy - Page 2 Empty Re: Błękit bo niebieski zaklepany... Gra Lizzy

Pisanie by Zern Pią Gru 13, 2013 7:28 pm

Padłaś... A za oknem zaczął padać Śnieg, czemu? Kto wie na pewno nie jest to normalne by w tej okolicy od tak zaczał padać. Ale cóż, będziesz sie z tym kłóciła? Nie! Pójdziesz spać i tyle... Z rana za oknem biało.. Okno też białe no nieźle... A chciałaś miec spokojną dalszą podróż... Po próbie wyjrzenia przez okno dostrzegłaś w cholerę śniegu... Pewnie jednemu z twoich pokemonów to by się nawet spodobało
Zern
Zern

Male Liczba postów : 1883
Birthday : 03/04/1994
Join date : 23/10/2013
Age : 30
Skąd : Lager

Powrót do góry Go down

Błękit bo niebieski zaklepany... Gra Lizzy - Page 2 Empty Re: Błękit bo niebieski zaklepany... Gra Lizzy

Pisanie by Lizzy Pią Gru 13, 2013 7:36 pm

Obudziłąm się dosyć wcześnie, jednak pierwsze co zobaczyłam to... O cholera! Snieg! Włożyłam kurtkę i założyłam plecak. Oddałam klucz siostrze Joy i wybiegłam na zewnątrz. Śnieg! Wypuściłam wszystkie Pokemony. Ale się Cubchoo ucieszy! Sama rozejrzałam się radośnie. Zimę lubiłam, przecież święta! I śnieg! I bałwany! I... Zima! Wesoło podeszłąm do Cubchoo i pogłaskałam go po głowie. Zainteresowało mnie jednak, jak na to zareaguje Pedzio... W końcu to On, cudowny i niedotykalski. No więc?
Lizzy
Lizzy

Liczba postów : 394
Join date : 21/11/2013
Skąd : Fuschia City

Powrót do góry Go down

Błękit bo niebieski zaklepany... Gra Lizzy - Page 2 Empty Re: Błękit bo niebieski zaklepany... Gra Lizzy

Pisanie by Zern Pią Gru 13, 2013 9:14 pm

Pedzio zrobił.. "Aniołka" w śniegu i pozę "Look it's me, I'm fabolous!". A ciepie bo pchili naszła refleksja.. Przecież jest lato... Skąd na terenie miejsca gdzie śnieg pada tylko w zimie znajduje się ten biały puch? Co się kuźwa dzieje? Chimchar chciał podejść do pedzia lecz ten walnął go z Kokonu i popsuł jego aniołka pokazujac iż tylko on ma prawo robić piękne aniołki!
Zern
Zern

Male Liczba postów : 1883
Birthday : 03/04/1994
Join date : 23/10/2013
Age : 30
Skąd : Lager

Powrót do góry Go down

Błękit bo niebieski zaklepany... Gra Lizzy - Page 2 Empty Re: Błękit bo niebieski zaklepany... Gra Lizzy

Pisanie by Lizzy Pią Gru 13, 2013 9:21 pm

Właśnie. Nie zastanowiłam się nad tym, dopiero po chwili się zorientowała. Czemu akurat teraz pada śnieg? Trzeba by to wybadać. No dobra. Podczas moich rozmyślań dobiegł mnie pisk Chimchara. Biedak próbował podejść do Pedzia, ale wredny Kokon walnął go i zepsuł aniołka. Z gniewem Stanęłam nadnim.

- Pedziu, ja wiem, że jesteś wspaniały, bo jesteś, i napewno ewoluujesz w pięknego motyla, jednak byłabym wdzięczna, gdybyś nie terroryzował swoich towarzyszy. Będziesz tak miły?

Wziełam zranionego Spirita na ręce. Jak dotąd wszystkie pokemony zgadzały się na zabawę, a on sam uwielbiał się bawić. Nie rozumiał jak Pokemon jego trenerki mógł tak postąpić. Szkoda słów...
Lizzy
Lizzy

Liczba postów : 394
Join date : 21/11/2013
Skąd : Fuschia City

Powrót do góry Go down

Błękit bo niebieski zaklepany... Gra Lizzy - Page 2 Empty Re: Błękit bo niebieski zaklepany... Gra Lizzy

Pisanie by Zern Sob Gru 14, 2013 1:10 pm

- Cas! Cas! Cas! - odparł gniewnie Pedizo po czym strzelił w ciebie siecią(Jak nie wiem ale zrobił to!) Po czym zaczął się kręcić w aniołkach każdego z pokemonów niszcząc je tym samym i powodując u małych pokemonów jak Pichu oraa Pachirisu Płacz. Sam Pedzio stał dumnie wypierając swoją kokonową pierś uważajac się za coś piękniejszego niż twoje pokemony. Cubchoo wkurzył się na ów pedałka i zamroził go swoim atakiem śmiejąc się z niego na całe misie gardło
Zern
Zern

Male Liczba postów : 1883
Birthday : 03/04/1994
Join date : 23/10/2013
Age : 30
Skąd : Lager

Powrót do góry Go down

Błękit bo niebieski zaklepany... Gra Lizzy - Page 2 Empty Re: Błękit bo niebieski zaklepany... Gra Lizzy

Pisanie by Lizzy Sob Gru 14, 2013 4:54 pm

Spojrzałam na Pedzia. No nie! Tak nie będzie! Pachirisu i Pichu ryknęły płaczem, zaś Cubchoo wyraźnie się poirytował. Po chwili na śniegu leżała sobie bryła lodu. Sopel jednak zaśmiał się wesoło i zamachał łapkami. No cóż, należało mu się. Mimo to zawinełam go w moją kurtkę i zaniosłam do CP. Usiadłam obok kaloryfera, wołając Pokemony. W automacie kupiłam gorącej czekolady dla wszystkich. Niech no się rozgrzeją. Uśmiechnełam się pod nosem, patrząc na Silcoona. Okropne, po prostu okropne. Jednak zaczęłam rozcierać lód, by roztopić cholerstwo, tym samym poprosiłam Spirita, by delikatnie używał Ember.

- I co, myślicie, że coś z nim zrobimy? Jakby nie było, należy teraz do drużyny. Wychowamy go, co nie?
Odezwałam się do swoich towarzyszy, biorąc łyk czekolady.
Lizzy
Lizzy

Liczba postów : 394
Join date : 21/11/2013
Skąd : Fuschia City

Powrót do góry Go down

Błękit bo niebieski zaklepany... Gra Lizzy - Page 2 Empty Re: Błękit bo niebieski zaklepany... Gra Lizzy

Pisanie by Zern Sob Gru 14, 2013 10:58 pm

Pokemon wówczas sam się uwolnił zaczynając świecić... No tak, Ewolucja! Po chwili z kokonu... Wyłonił się przepiękny motyl i wzleciał ponad niebo... - Beuty... - Odparł latając po okolicy. Twój Pokedex zapiszczał i zaczął gadać sam do siebie "Po przemianie z Wrumpla w Kokon a następnie w Pięknego Motyla, Beautifly stał się esencją piękna jaką zawsze był. Jego temperament nieco się obniżył ale teraz uważa się za lidera.... Przynajmniej nie jest już tak Pedziowaty" - Odrzekł twój przenośny skaner
Błękit bo niebieski zaklepany... Gra Lizzy - Page 2 267
Zern
Zern

Male Liczba postów : 1883
Birthday : 03/04/1994
Join date : 23/10/2013
Age : 30
Skąd : Lager

Powrót do góry Go down

Błękit bo niebieski zaklepany... Gra Lizzy - Page 2 Empty Re: Błękit bo niebieski zaklepany... Gra Lizzy

Pisanie by Lizzy Sob Gru 14, 2013 11:28 pm

Spojrzałam zdumiona jak mój Pedzio ewoluuje. Dex odezwał się, opisując mojego Pokemona. Mniej pedziowaty... może i tak? W każydm razie był śliczny, alatał dookoła. Wyjęłam trochę karmy dla Pokemonów i położyłam na ręce. Może się skusi i skorzysta? Pomimo jego charakterku chciałam jakoś go okiełznać... Zawołałam Pokemony, żeby coś ustalić, gdzie pójdziemy. Przecież i one powinny być z moimi decyzjami na bierząco, nie?
Lizzy
Lizzy

Liczba postów : 394
Join date : 21/11/2013
Skąd : Fuschia City

Powrót do góry Go down

Błękit bo niebieski zaklepany... Gra Lizzy - Page 2 Empty Re: Błękit bo niebieski zaklepany... Gra Lizzy

Pisanie by Zern Wto Gru 17, 2013 4:15 pm

Pedzio miał wylane na to i latał pokazując jaki jest Sexi... Natomiast reszta usiadła normalnie i czekała aż coś zdecydujesz. Pedzio latał, latał robił zamieszania a ty miałaś już tego powoli dość... Schowałaś go by ten nie robił zamieszania... Po cholerę wam teraz takie zamieszanie nie? Pokemony siedziały wcinając karmę czekajac aż coś zdecydujesz. Patrzyły się na ciebie a z wrażenia Pichu się przewrócił na krzesło i na ziemie...
Zern
Zern

Male Liczba postów : 1883
Birthday : 03/04/1994
Join date : 23/10/2013
Age : 30
Skąd : Lager

Powrót do góry Go down

Błękit bo niebieski zaklepany... Gra Lizzy - Page 2 Empty Re: Błękit bo niebieski zaklepany... Gra Lizzy

Pisanie by Lizzy Pią Gru 20, 2013 11:24 pm

Ze śmiechem podniosłam Pichu,opatulając go ciepłym szalikiem. No cóż. Pedzio siedział sobie w najlepsze w piłce, ja zaś na razie nie miałam ochoty go wypuścić. O nieee! Rozłożyłam mapę, którą wcześniej wzięłam od Joy, tylko na chwilę i poszukałam miasteczka, w którym byliśmy. Dobra. A więc... Ja idę na zachód. Dosyć kręta ta droga. Pokazałam to swoim towarzyszom i zwinęłam mapę, po czym oddałam ją siostrze. Okej. czas ruszać. Schowałam resztę Poków, zostawiając tylko Cubchoo - jemu śnieg sprzyjał, reszcie niekoniecznie.
Lizzy
Lizzy

Liczba postów : 394
Join date : 21/11/2013
Skąd : Fuschia City

Powrót do góry Go down

Błękit bo niebieski zaklepany... Gra Lizzy - Page 2 Empty Re: Błękit bo niebieski zaklepany... Gra Lizzy

Pisanie by Zern Sob Gru 21, 2013 10:55 pm

Po wyjściu eee Śniegu juz ne było? Slońce i dobre trzydzieści dwa stopnie w cieniu... Cholera prawdziwe lato.. Co jest z tą pogodą nie tak? Od razu schowałaś pokemona w celu zbytniego nieprzemęczania go i ruszyłaś dalej... Obecnie było tak gorąco ze twoje obecne ubrania sprawiały że spływał po tobie ocean potu... To nierealne żeby od tak zmieniła sie pogoda z zimy w lato...Coś jest nie tak ale to teraz najmniejsze zmartwienie... Ubrana jak na zimę... Nawet bez kurtki miałas grube ubrania...
Zern
Zern

Male Liczba postów : 1883
Birthday : 03/04/1994
Join date : 23/10/2013
Age : 30
Skąd : Lager

Powrót do góry Go down

Błękit bo niebieski zaklepany... Gra Lizzy - Page 2 Empty Re: Błękit bo niebieski zaklepany... Gra Lizzy

Pisanie by Lizzy Nie Gru 22, 2013 10:59 pm

Zdjęłam kurtkę i bluzę, od razu lepiej i lżej. Ruszyłam w swoją stronę, rozglądając się ciekawie. Po śniegu ani śladu. Cubchoo musi być zawiedziony. Pedzio w Ballu, może przestanie pyskować. Tymczasem przydałoby się jakieś walczydło, coby się sprawdzić w fachu. Zaczęłam rozglądać się za potencjalnymi przeciwnikami.
Lizzy
Lizzy

Liczba postów : 394
Join date : 21/11/2013
Skąd : Fuschia City

Powrót do góry Go down

Błękit bo niebieski zaklepany... Gra Lizzy - Page 2 Empty Re: Błękit bo niebieski zaklepany... Gra Lizzy

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Powrót do góry

- Similar topics

PokeHelvetti  ::   :: Offtopic :: Archiwum :: Gymy

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach