Mirror Blake

Go down

Mirror Blake

Pisanie by Mirror on Nie Gru 22, 2013 11:44 am

MG: Lizzy
Imię i nazwisko postaci: Mirror Blake
Wiek: 16 lat
Wygląd: Słodka i urocza dziewczyna, która wyglądem może zwieść nie jedną osobę, gdyż ma dość porywczy charakter. Mirror ma krótkie, kręcone lekko na końcówkach, blond włosy do ramion. Na co dzień swoje piękne orzechowe oczy skrywa za okularami o czerwonych oprawkach. Jest szczupłą, średniego wzrostu przedstawicielką płci pięknej, dodatkowo dość dziecinnie wygląda. Jej ulubionym ubraniem jest pomarańczowy sweter, który uszyła na drutach jej mama. Nosi do tego białą koszulę i czarną kamizelkę na guziki. Najchętniej zakłada spódnice różnych kolorów i krojów, od czasu do czasu można ją widzieć w spodniach, a jeśli już się tak zdarzy są to na ogół jeansy granatowe.Charakter:  Jej marzeniem jest zostać dobrą trenerką, przeżyć wiele przygód, poznać ciekawych ludzi i pokemony. Od dziecka interesowała się szkicowaniem , nosi ze sobą cały czas notatnik i można o niej śmiało powiedzieć, że jest nieco artystyczną, bujającą w obłokach duszyczką. Na co dzień jest dość niedostępną osobą dla innych szczególnie przed chłopcami zgrywa księżniczkę, tak jak jej Vulpix. Często stroi foszki, jednak przez jej osobowość ludzie na ogół wybaczają jej tą wadę.  Jest typem osobowości która odpycha i przyciąga jednocześnie, ludzie jej nie lubią ale ostatecznie nie przyznają się do tego ale przepadają za nią. Kocha biżuterię, pierścionki, bransolety, naszyjniki. Jest nieco wycofana z życia realnego i pochłonięta swoim prywatnym światem marzeń. Interesuje się też pokazami, lecz pochodzi z wielopokoleniowej rodzin trenerów, więc wybrała ten kierunek. Uwielbia piec poffinki i sama komponować karmy dla pokemonów. Bardzo jest zżyta z Lilly, jej pokemonem.

Historia: Mirr urodziła się w rodzinie o długiej tradycji trenerskiej, jej ojciec był liderem sali w Hoenn, mama zajmowała się sprawami ligi, dziadkowie byli opiekunami i pomagali nowym trenerom, jeden z nich był w elitarnej czwórce regionu Johto, drugi liderem sali pobocznej w Kanto. Tak czy inaczej żyła w przekonaniu, że musi im dorównać, pokazać na co ją stać i przewyższyć umiejętności. Chcąc nie chcąc obrała ścieżkę trenera mimo, że pokazy pokemonów podobały się jej o wiele bardziej. Swojego pierwszego pokemona jakiego dostała był to Horsea, którego trenowała i codziennie się z nim bawiła. Pracowała wtedy w wakacje u babci w jej ośrodku wypoczynkowym dla pokemonów. Przez ten czas pokemon ewoluował w Seadre. Stworek należał do właściciela, który nie wracał po niego prawie miesiąc i kiedy Mirror zżyła się z nim nastał czas rozstania. Długo była przybita stratą przyjaciela i była posępna. Ojciec widząc to podarował jej nowego pokemona, Pikachu, jednak ten przez jej smutek i apatię wywnioskował, że będzie słabym trenerem. Nie chciał się jej słuchać, był złośliwy i nie chciał się podporządkować pod polecenia trenera. Długo po tym nie mogła znaleźć odpowiedniego towarzysza dla siebie, aż pewnego dnia... Będąc w apricornowym gaju i doglądając upraw pokeballów oraz pokeberry między łodygami roślin spostrzegła pokemona, był to... Vulpix, bez zastanowienia zabrała go do domu, do ich prywatnej lecznicy pokemonów gdzie opiekowała się pokemonem. Stworek nie był w najlepszym stanie, cały wyziębnięty, potłuczony i podrapany. Nie wiedziała kompletnie co mogło się stać mu, jednak jedno było pewne, liczyło się to, żeby stworek był na tyle silny aby przeżyć. Był w śpiączce, wybudził się po trzech dniach nadal osłabiony. Próbował uciekać, rzucał żarem gdzie popadnie mimo tego że słaniał się na nogach, wyskoczył przez okno i pobiegł w stronę lasu. Mirror pobiegła za nim dosiadając Dodrio pożyczonego od matki. Dogoniła ją na skraju lasu i razem z ptasim pokemonem wyjaśniła, że nie chcą jej skrzywdzić. Vulpix zaufał jej. Z czasem wyrosło w nich uczucie przyjaźni i braterskich więzi. Dzisiaj ruszają w nową podróż.

Profesja: Trener
Wstążki:
Odznaki:

BOX I BANK

Punkty za walkę:
Stoczone walki:
Pokemony:

Vulpix #037

Imię: Lilly
Płeć: Samica
Charakter: Łagodny spokojny pokemon, nieco nie ufny wobec obcych osób, trzyma się na dystans od nich. Po bliżsym poznaniu z nimi jest tak samo życzliwa jak dla trenera. Jako panienka ma czasem humorki, które dotyczą głównie jedzenia, nigdy nie stroi fochów podczas walki. Zachowuje się jak prawdziwa księżniczka.
Ataki: Ember, Tail Whip, Roar
Poziom: 7.00
Ability: Drought; Susza- Pogoda zmienia się na intensywne słońce kiedy pokemon zostanie wprowadzony do walki.
Trzyma: Rawst Berry

Towarzysz: brak
Plecak:
-5 000$
-Safari Ball [2x]
-Pokeball [5x]
-Potion [2x]
-Mapa
-PokeDex
-PokeNav
-Rower
avatar
Mirror

Liczba postów : 7
Join date : 22/12/2013

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach