Chwała koszmarom! - Ariell Grey

Strona 2 z 24 Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 24  Next

Go down

Chwała koszmarom! - Ariell Grey - Page 2 Empty Re: Chwała koszmarom! - Ariell Grey

Pisanie by Ariell on Czw Sty 23, 2014 11:56 am

-Czy mógłbym zobaczyć ten pokój?-spytałem. Zawsze mogli tam coś zostawić.-Możliwe, że to pomogłoby mi w poszukiwaniach.
Skradziony portfel? Ehhh czy na ludzi nic nie podziała?
-I mam takie jedno pytanie. Nie wie pani czasem, jak nazywa się chłopak ze Sneaselem? Taki cały czarny.-chciałem się koniecznie dowiedzieć kim był chłopak.

Ariell

Liczba postów : 330
Birthday : 28/01/1999

Powrót do góry Go down

Chwała koszmarom! - Ariell Grey - Page 2 Empty Re: Chwała koszmarom! - Ariell Grey

Pisanie by Gokai on Czw Sty 23, 2014 4:17 pm

Pielęgniarka po chwili oddała Ci klucze, chociaż była dość zdziwiona, dlaczego chciałeś zobaczyć ten pokój.
- Cóż, jeśli to ma pomóc to proszę bardzo - stwierdziła pielęgniarka. - To był pewnie Drew - powiedziała siostra Joy. - Trochę cichy i skryty, plącze się tutaj i praktycznie też mieszka - wyjaśniła.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ariell on Czw Sty 23, 2014 4:42 pm

Podziękowałem siostrze i wziąłem klucze. Hmmm... Drew? Mieszka tu? Widać zbyt się nim rodzice nie przejmują. No ale cóż... Życie... Rozmyślając nad powodami, dla których chłopak musiał mieszkać w centrum pokemon, ruszyłem do pokoju. Niby są małe szanse, że coś znajdę, ale zawsze warto spróbować.

Ariell

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gokai on Czw Sty 23, 2014 5:09 pm

Pokój był faktycznie w fatalnym stanie. Rozwalone jedno łóżko, kilka butelek po piwie, drugie i trzecie łóżka jakoś się trzymały... W koszu na śmieci lepiej nie mówić co się znajdowało. Nawet zużyte środki antykoncepcji były na półce... Po chwili coś zadrżało w Twojej kieszeni. To Twój pokemon już chyba stracił cierpliwość i nie usiedział w kulce.
- Mrrau? - rozejrzał się wokoło.

Gokai

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ariell on Czw Sty 23, 2014 5:19 pm

-To nasz nowy dom.-zażartowałem i rozejrzałem się po pokoju.-Mógłbyś pomóc mi szukać czegoś, co by mogło pomóc ich odnaleźć? Sam tego nie ogarne.
Zacząłem przegrzebywać pomieszczenie, szukając czegokolwiek, co mogłoby pomóc ich namierzyć.
-Niezły zrobili burdel.-odezwałem się sam do siebie.

Ariell

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gokai on Czw Sty 23, 2014 6:12 pm

- Mru - Twój pokemon chyba potraktował na serio słowa, że ot jest wasz nowy dom i zaczął chodzić po pomieszczeniu, bez przerwy marudząc.
To było dość zabawne, zwłaszcza, że odważył się brać do łapek dosłownie wszystko... Po chwili wykopał jeszcze skądś starą płytę z literkami: YANA. Dziwne sformułowanie, kojarzyło ci się z nazwą narkotyków czy coś w ten deseń, ale to raczej nie to.

Gokai

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ariell on Czw Sty 23, 2014 6:18 pm

-Ej Espi, to był żart.-powiedziałem do pokemona i wziąłem od niego płytę. Przyjrzałem się jej dokładnie i schowałem do kieszeni plecaka. Będzie trzeba ją odpalić na jakimś dvd. W końcu do mnie dotarło, że chyba nic więcej tu nie znajdę. Złapałem pokemona za łapke i ruszyłem do siostry aby oddać jej klucz i zatruć tyłek o dvd.

Ariell

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gokai on Pią Sty 24, 2014 7:34 am

- Mru... - Twój pokemon odetchnął z ulgą jak usłyszał, że to jednak nie wasz dom.
W końcu opuściliście cuchnący pokój. Pokemon nie dał się póki co wziąść za łapkę, ale szedł bardzo blisko obok twojej nogi. Pielęgniarka odebrała klucz.
- Dvd? Tak, mamy takowe tutaj, proszę pójść do biblioteki w takim razie - powiedziała siostra Joy. - Ja natomiast idę w końcu posprzątać tamten burdel - westchnęła.

Gokai

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ariell on Pią Sty 24, 2014 7:46 am

-Niech tam pani nie zginie.-zażartowałem, po czym spróbowałem pogłaskać pokemona po łebku i ruszyłem do biblioteki. Współczułem siostrze. Taki bajzel mieć do sprzątania...

Ariell

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gokai on Pią Sty 24, 2014 8:19 am

Pokemon potrząsnął łebkiem i prychnął. W bibliotece udostępniono ci dvd i mogłeś z niego korzystać ile chcesz. Yana, dość szczególnie brzmiąca nazwa, która na pewno skrywa jakąś wielką tajemnicę.
- Mruuu - kotek urządził sobie drapak z fotela.
Po bibliotece między regałami chodziło kilka osób w poszukiwaniu książek, które by mogły odpowiadać ich gustom, a dalej był duży stół i krzesła przy nim, gdzie można było spokojnie sobie poczytać.

Gokai

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ariell on Pią Sty 24, 2014 8:36 am

A tam ludzie. Nie przejmowałem się nimi. Spojrzałem z uśmiechem na Espiego i znów spróbowałem go pogłaskać.
-Słuchaj. Skoro mamy razem podróżować, to może byś mi zaufał? Nic ci nie zrobie obiecuje.
Włożyłem płytę do napędu i odpaliłem, czekając na to, co sie wyświetli.

Ariell

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gokai on Pią Sty 24, 2014 8:45 am

Stworek się zamyślił i popatrzył na ciebie.
- Mru - jakby coś w końcu stwierdził i siadł ci na nodze.
Płytka się wczytała i usłyszałeś jakiś dziwny dźwięk. (poszukaj na yt Tardis sound effect, coś takiego, ja bez wifi nie dam rady). Wszyscy zaskoczeni spojrzeli w twoim kierunku. Na ekranie pojawiły się jakieś wzory i schematy . Była mowa o jakimś strumieniu czasu, kluczach do niego, których jednym z posiadaczy jest.... Darkrai.

Gokai

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ariell on Pią Sty 24, 2014 8:52 am

Cholera. Skoro Darkrai jest kluczem, to znaczy, że Takuto jest w niebezpieczeństwie. Postanowiłem wziąść płytkę i pokazać ją kapłanom w świątyni. Oni na pewno będą wiedzieć o co chodzi. Przeprosiłem Espurra i znów schowałem go do balla, po czym bezzwłocznie wybiegłem z centrum prosto do świątyni.

Ariell

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gokai on Pią Sty 24, 2014 9:07 am

Był już wieczór, do tego wiał wiatr i padał śnieg. Czarnowłosy chłopak akurat wracał do pokecenter. Zerknął tylko na ciebie niezbyt przyjaźnie i ruszył od razu do korytarza, gdzie były pokoje . Espurr grzecznie siedział w pokeballu, a ty byłeś niezbyt pozytywnie nastawiony do podróży w takich warunkach. Ludzie na ogół schodzili się tutaj by bezpiecznie przenocować. Siostra Joy dopiero teraz wróciła ze sprzątania pokoju.

Gokai

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ariell on Pią Sty 24, 2014 9:15 am

I co teraz? Nie moge czekać, ale też nie moge iść w taką pogodę. Trzeba wybrać. Zastanawiałem się nad wyborem. Spoglądając na Drewa, nie obeszło mnie jego wrogie nastawienie. Miałem go gdzieś. Cholera nie moge czekać. Zapiąłem mocno kurtkę, poprawiłem plecak i wybiegłem z pc, żeby jak najszybciej dotrzeć do świątyni. Mężczyźni wyjechali niedawno, więc jeżeli się pośpieszę, to będę miał choć małe szanse na odnalezienie ich. Pogoda była okropna, ale z determinacją gnałem do świątyni, niezważając na warunki pogodowe.

Ariell

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gokai on Pią Sty 24, 2014 9:24 am

Uderzyła w ciebie okropna fala zimna i śniegu. Ty jednak uparcie wędrowałeś przez tą zamieć, by donieść o wszystkim swoim pobratymcom. Sytuacja jest zbyt poważna byś czekał. Zimno niemiłosiernie szczypało w twarz i miałeś wrażenie, że umrozi ci nos. Byłeś praktycznie u kresu sił, kiedy ujrzałeś światła i charakterystyczne zarysy świątyni. Drzewa tutaj trochę cie osłaniały i po niedługim czasie dopadłeśdo drzwi. Szybko cie wpuszczono.
- Co cię opetalo by iść w taką pogodę?
- Szybko, przynieść mu coś na rozgrzanie!
- Szaleniec... - między innymi takie rzeczy słyszałeś.

Gokai

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ariell on Pią Sty 24, 2014 9:29 am

Siadłem na ziemi i bez słowa, bo i tak nie mogłem z siebie nic wydusić, podałem im płytę. Wypuściłem Espurra, żeby nie siedział cały czas w ballu. Udało mi się, bylem z siebie dumny.

Ariell

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gokai on Pią Sty 24, 2014 9:54 am

Podano ci jakiś gorący napój, chyba piwo korzenne. Do końca nie mogłeś wyczuć, bo język ci zmroziło od tego wszystkiego. Wzięto płytę, a ciebie zaprowadzono do pokoju. Byłeś wykończony, więc zasnąłeś błyskawicznie. Śnił ci się dźwięk z tamtej płyty. Coraz głośniejszy... Widziałeś jakby światło latarni na górze, które pojawiało się i znikalo w rytm dźwięku. Jak się obudziłeś to słońce już świeciło. Obok stało jeszcze gorące śniadanie. Idealnie wiedzą, kiedy ktoś się obudzi.

Gokai

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ariell on Pią Sty 24, 2014 9:59 am

Przetarłem oczy i zjadłem śniadanie. Było mi o wiele lepiej niż wczoraj. Poszedłem się umyć a następnie przebrałem się w czyste spodnie i bluzkę. Darowałem sobie szate, przecież i tak będę musiał stąd odejść. Wyszedłem z pokoju i rozpocząłem poszukiwania starszego kapłana. Musze się dowiedzieć też, gdzie jest Espurr. Nie byłoby fajnie, gdybym zgubił swojego pierwszego pokemona.

Ariell

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gokai on Pią Sty 24, 2014 10:04 am

Espurr jak się okazało, leżał pod kołdra niedaleko twoich stóp.
- Mrrraau - nie był zbyt zadowolony z tej pobudki.
Starszego kapłana nie musiałeś nawet szukać. Stał przed twoimi drzwiami do pokoju.
- Witaj, Ariell - powiedział. - To co nam wczoraj przyniosłeś rzuciło trochę światła na całą sprawę, ale... Dodało też kilka tajemnic, chodź za mną - ruszył spokojnie w kierunku lewego skrzydła świątyni.

Gokai

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ariell on Pią Sty 24, 2014 10:08 am

Przepraszającym gestem pogłaskałem Espurra po łebku i wziąłem go na ręce idąc za kapłanem. Tajemnice? Cała ta sprawa, zaczynała się co raz bardziej komplikować.

Ariell

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gokai on Pią Sty 24, 2014 10:15 am

Niedługo znalazłeś się w pomieszczeniu, gdzie były świeże wydruki poszczególnych elementów z płyty. Między innymi nawet ilustracja budki policyjnej, co ciekawe dalej były obrazki owego przedmiotu na egipskim papirusie, malowidle sciennym z epoki kamienia... To było coraz dziwniejsze.
- Twoim kolejnym zadaniem będzie też od teraz dowiedzenie, dlaczego ta budka jest opisywana bądź ilustrowana w różnych epokach... I to nie są podróbki - powiedział kapłan.

Gokai

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ariell on Pią Sty 24, 2014 10:23 am

-Może Darkrai zostal policjantem?-zażartowałem i przyjrzałem się ilustracjom. Co ma robić budka, na malowidłach jaskiniowców? Poza tym, że tam stoi nie miałem żadnych odpowiedzi.
-Jak mam sie tego dowiedzieć? W prawdzie, jest jedno wyjście. Moge iść za mężczyznami, którzy tą płytkę zostawili. Jak myślicie?

Ariell

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gokai on Pią Sty 24, 2014 10:31 am

- W czyimś koszmarze na pewno - odpowiedział mistrz całkiem poważnie. - Najlepszym wyjściem byłoby złapanie Unown lub Abry, one są bardzo czule na zmiany w czasie, a z tego co wynika z tej sprawy, ktoś podróżuje w czasie - zamyślił się.
Po chwili wyszliście z tego pomieszczenia. Mistrz dał ci kopertę.
- Dostarcz ją do N'a, jest teraz w naszym regionie - powiedział.

Gokai

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ariell on Pią Sty 24, 2014 10:38 am

-Do N'a? A kto to jest? I gdzie ja tu złape abre, a co dopiero unknowna?-Spytałem nieco zagubiony. Wszystko było dziwne, jeszcze ten jakiś N. Kto to jest to nie miałem pojęcia. Zawsze pozostawało wyjście, żeby wyjść na środek miasta i krzyknąć coś w stylu "N gdzie jesteś?". Chociaż, nie było to zbyt normalne...

Ariell

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 2 z 24 Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 24  Next

Powrót do góry