Like a Gandalf! - Finnick Odair

2 posters

Strona 7 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Like a Gandalf! - Finnick Odair - Page 7 Empty Re: Like a Gandalf! - Finnick Odair

Pisanie by Gokai Pon Mar 24, 2014 9:42 am

- Nie, one są akurat bardzo przyjazne - powiedział Merval.
Zaprowadził Cię niedługo po tym do domu.
- Przez ten tydzień ty go uczysz - nagle ojciec chłopaka zjawił się nie wiadomo skąd. - Ja muszę gdzieś wyruszyć - tylko tyle wam wyjaśnił i wyszedł, biorąc ze sobą dużą torbę.
- No to teraz ja jestem twoim nauczycielem, więc... Jesteś pod moją komendą! - ucieszył się.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Like a Gandalf! - Finnick Odair - Page 7 Empty Re: Like a Gandalf! - Finnick Odair

Pisanie by Cato123 Pon Mar 24, 2014 9:47 am

Zdziwiłem się na słowa ojca Mervala i krzyknąłem tylko ''Do widzenia!'' Spojrzałem na Mervala zaciekawiony. Będzie moim nauczycielem? Już się boję... Ale w sumie może mu to dobrze wychodzić. Jestem pod jego komendą więc muszę się go słuchać i w ogóle.
- No dobra. - Mówię. - Od czego zaczynamy?
Cato123
Cato123

Male Liczba postów : 239
Join date : 30/01/2014
Skąd : Panem

Powrót do góry Go down

Like a Gandalf! - Finnick Odair - Page 7 Empty Re: Like a Gandalf! - Finnick Odair

Pisanie by Gokai Pon Mar 24, 2014 9:52 am

- Kontrola wody, to mój żywioł, więc od tego zacznę - powiedział.
Po chwili poszliście do kuchni. Tam wziął kilka dużych garków i wyniósł je na korytarz, gdzie było najmniej rzeczy. Nalał wody, która przyszła nie wiadomo skąd i zaczął od uniesienia takiego wodnego słupa. Najpierw jednego, potem dwóch... Aż doszedł do 5.
- Im więcej tym trudniej utrzymać - odsunął się i czekał na Ciebie.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Like a Gandalf! - Finnick Odair - Page 7 Empty Re: Like a Gandalf! - Finnick Odair

Pisanie by Cato123 Pon Mar 24, 2014 9:55 am

Spróbowałem wytworzyć więcej słupów od Mervala. Może pójdzie mi nawet lepiej od niego. Wątpię, bo woda to jego specjalność, ale warto spróbować. Najpierw trochę czasu utrzymam dwa albo trzy słupy, a potem spróbuje cztery, pięć i sześć! Po tamtej kuli wody... Trochę słabo mi wyszła. Mam nadzieje, że to pójdzie lepiej.
Cato123
Cato123

Male Liczba postów : 239
Join date : 30/01/2014
Skąd : Panem

Powrót do góry Go down

Like a Gandalf! - Finnick Odair - Page 7 Empty Re: Like a Gandalf! - Finnick Odair

Pisanie by Gokai Pon Mar 24, 2014 10:01 am

Udało Ci się bez kłopotu dwa słupy, przy trzecim poczules jakby Ci ręce miało urwać i musiałeś odpuścić.
- Póki co staraj się utrzymać dwa przynajmniej przez pół godziny , potem spróbuj 3, chociaż i tak bardzo dobrze, ja na początku 1 mogłem - zauważył.
I tak to trwało aż do wieczora, ręce Cię niemiłosiernie bolały, a Ty mogłeś utrzymać dopiero trzy słupy. Na kolację zrobiono tosty, był dżem, marmolada, kakao... Pysznie.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Like a Gandalf! - Finnick Odair - Page 7 Empty Re: Like a Gandalf! - Finnick Odair

Pisanie by Cato123 Pon Mar 24, 2014 10:05 am

Po kolacji podziękowałem i umyłem się w łazience po czym wróciłem do mojego pokoju i przebrałem się w pidżamę jeśli takowa jest. Następnie wypuszczam swojego wszystkie stworki i nakarmiłem je karmą po czym zeskanowałem Corphisha i schowałem wszystkie pokemony i poszedłem spać. Jest tutaj fajnie. Szczerze mówiąc to nawet nie chce mi się stąd odchodzić, ale w końcu wyruszyłem w przygodę pokemon i muszę ją zacząć. Do tego przyda mi się jednak trochę magii, bo słudzy Nigolasa mogą zaatakować w każdej chwili...
Cato123
Cato123

Male Liczba postów : 239
Join date : 30/01/2014
Skąd : Panem

Powrót do góry Go down

Like a Gandalf! - Finnick Odair - Page 7 Empty Re: Like a Gandalf! - Finnick Odair

Pisanie by Gokai Pon Mar 24, 2014 10:30 am

/skan po szkole bo nie mam jak /

Po chwili byłeś w pokoju. Ręce Cię bolały. Serio nie ma co przy tym wszystkim . Pokemony uradowane zjadły karmę i położyły się spać. Ty natomiast trochę się pobawciałeś w łaziencei tez bbyłeś gotowy do snu. Walnąłeś się w łóżku i zasnąłeś bardzo szybko. Znalazłeś się w ciemnej przestrzeni
- Więc to tobie przypadła moja moc... - cichy, słaby głos gdzieś w oddali.
W pewnej chwili się obudziłeś i był już ranek. Jak te krótkie sny długo trwają...

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Like a Gandalf! - Finnick Odair - Page 7 Empty Re: Like a Gandalf! - Finnick Odair

Pisanie by Cato123 Pon Mar 24, 2014 10:36 am

Obudziłem się i przebrałem w codzienne ciuchy. Następnie poszedłem poszukać Mervala w celu zapytania się co dzisiaj będziemy robić. Pewnie znowu te bolesne ćwiczenia podnoszenia słupków. Mój wczorajszy sen był... dziwny. ''- Więc to tobie przypadła moja moc...'' Co to mogło być? Nie zastanawiałem się dłużej tylko poszedłem poszukać Mervala.
Cato123
Cato123

Male Liczba postów : 239
Join date : 30/01/2014
Skąd : Panem

Powrót do góry Go down

Like a Gandalf! - Finnick Odair - Page 7 Empty Re: Like a Gandalf! - Finnick Odair

Pisanie by Gokai Pon Mar 24, 2014 11:00 am

Wkrótce go znalazłeś. Jak biegł na śniadanie.
- Chodz! - pociągnął Cię za rękę.
Dzisiaj było bardzo dużo owoców i wszystko inne co może być zdrowe.
- Poćwiczysz to co wczoraj a potem coś innego bo jak podejrzewam ciągle bolą? - spytał się w trakcie jedzenia.
Jego młodsza siostra przybiegła w pewnej chwili z malym Blitzle.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Like a Gandalf! - Finnick Odair - Page 7 Empty Re: Like a Gandalf! - Finnick Odair

Pisanie by Cato123 Pon Mar 24, 2014 11:03 am

Jedzenie mi smakowało. Znowu ćwiczenie słupków... Nie brzmi to zbyt przyjemnie, ale jak trzeba to trzeba. Uśmiechnąłem się na widok małego Blitzlle. Chyba jest starterem jego siostry. Dawno nie widziałem moich pokemonów tak bardzo blisko. Dawno nie rozmawiałem z nimi. Po skończonym posiłku podziękowałem i pobiegłem do mojego pokoju, gdzie wypuściłem moje stworki i przywitałem się z nimi oraz dałem trochę karmy. Następnie nalałem w wannie trochę wody dla Tympole i zamknąłem drzwi po czym poszedłem trenować tworzenie słupków.
Cato123
Cato123

Male Liczba postów : 239
Join date : 30/01/2014
Skąd : Panem

Powrót do góry Go down

Like a Gandalf! - Finnick Odair - Page 7 Empty Re: Like a Gandalf! - Finnick Odair

Pisanie by Gokai Pon Mar 24, 2014 1:33 pm

Zjadłeś i pobiegłeś do pokoju pokemony uradowane zjadły karmę i rozbiegły się po pokoju a Tymople pluskał się w wannie. Jedyne co to było to, że jak wrócisz to możesz nie poznać tego pokoju. Znalazłeś Mervala na korytarzu w miejscu, gdzie wczoraj ćwiczyliście. Dla pokazu bez kłopotu zrobił 10 słupów.
- Gotowy? - wyszczerzył się. - Trochę za bardzo trzymasz wodę, ona cały czas się rusza. Na poziomie atomów, ale rusza. Wyobraź sobie jakbyś swoją mocą robił falę i ją podwyższaj, potem dopiero zajmij się kształtem - podał ci w końcu instrukcje.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Like a Gandalf! - Finnick Odair - Page 7 Empty Re: Like a Gandalf! - Finnick Odair

Pisanie by Cato123 Pon Mar 24, 2014 1:49 pm

Wyobrażam sobie jakbym mocą robił falę. Oczywiście nie jakieś tsunami tylko taką jaka wystarczy. Po tym zacząłem ją podwyższać tak jak mówił Merval. Następnie zacząłem próbować ukształcać je w słupy wodne. Mam nadzieję, że mi się to uda, bo nie chcę przeżywać takiego bólu rąk jak wczoraj. Zastanawiam się jak Merval bezproblemowo robi te słupy wodne... Woda to naprawdę jego żywioł.
Cato123
Cato123

Male Liczba postów : 239
Join date : 30/01/2014
Skąd : Panem

Powrót do góry Go down

Like a Gandalf! - Finnick Odair - Page 7 Empty Re: Like a Gandalf! - Finnick Odair

Pisanie by Gokai Pon Mar 24, 2014 1:58 pm

Po chwili udało Ci się zrobić... 5 słupów! To było coś! I bez większego bólu rąk. Merval pokiwał głową i się uśmiechnął lekko.
- Coraz lepiej, jeszcze trochę i coś innego dla odmiany - powiedział ci chłopak.
Jeszcze pół godziny ćwiczyliście słupy aż w końcu był koniec. Merval rozłożył na podłodze folię i rozlał na nią wodę. Ogólnie wytworzył się basen o głębokości 1 m, szerokości na 3 i długości na 8 metrów. Magiczna folia... Bardzo sztywno trzymała kształt.
- Pochodzimy po wodzie a potem... Oddychanie pod nią. Będę Cię uczył póki co najprzydatniejszych rzeczy - podrapałssię po głowie.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Like a Gandalf! - Finnick Odair - Page 7 Empty Re: Like a Gandalf! - Finnick Odair

Pisanie by Cato123 Pon Mar 24, 2014 2:03 pm

- Chodzenie po wodzie? - Patrzę na Mervala ze zdziwieniem. - Jak to zrobić? Oddychanie... Mam nadzieje, że nie chodzi mu o oddychanie na przykład godzinę albo nawet takie wieczne... Ale w sumie... Takie coś jest fajne i może się przydać. - Co mam zrobić, żeby chodzić po wodzie? - Spojrzałem pytająco na mojego nauczyciela. Ucieszyłem się też z pięciu słupów.
Cato123
Cato123

Male Liczba postów : 239
Join date : 30/01/2014
Skąd : Panem

Powrót do góry Go down

Like a Gandalf! - Finnick Odair - Page 7 Empty Re: Like a Gandalf! - Finnick Odair

Pisanie by Gokai Pon Mar 24, 2014 4:53 pm

- No ja dzień raz byłem pod wodą i wytrzymałem bez kłopotu - wyszczerzył się Drew.
Po chwili zaczął chodzić sobie po powierzchni wody jakby nigdy nic.
- Musisz ją traktować jak podłogę. Podstawa magii to wyobraźnia i wiara w swoją moc... - powiedział krótko i podskoczył, po czym o dziwo nie zatopił się w wodzie jak to się spodziewałeś. Ta nawet się nie poruszyła.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Like a Gandalf! - Finnick Odair - Page 7 Empty Re: Like a Gandalf! - Finnick Odair

Pisanie by Cato123 Pon Mar 24, 2014 6:33 pm

Zdziwiłem się na widok chodzącego po wodzie Mervala. Dziwne... Postanowiłem sam spróbować. Potraktowałem wodę jak podłogę, uwierzyłem w swoją moc, wyobraziłem sobie, że chodzę po wodzie bezproblemowo. Nie wiem czy mi się uda, ale starając się to wszystko utrzymać wszedłem do basenu próbując nie wpaść na dno wody. Ogólnie to fajnie to pokazywał Merval.
Cato123
Cato123

Male Liczba postów : 239
Join date : 30/01/2014
Skąd : Panem

Powrót do góry Go down

Like a Gandalf! - Finnick Odair - Page 7 Empty Re: Like a Gandalf! - Finnick Odair

Pisanie by Gokai Wto Mar 25, 2014 5:40 am

Po chwili spróbowałeś ustać na powierzchni wody. Przez sekundę poczułeś niezbyt pewną powierzchnię, po czym się zapadłeś do wody. Była lodowata. W momencie z niej wyskoczyłeś i trzęsłeś się z zimna. To chyba ma być ku temu byś się bardziej starał. Okrutne ale jesteś pewien, że ta motywacja by nie wpaść do wody Ci pomoże.
- Hymm... Zdejmij buty, lepiej poczujesz co robisz - zalecił.
Chociaż on to bez kłopotu robił w butach.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Like a Gandalf! - Finnick Odair - Page 7 Empty Re: Like a Gandalf! - Finnick Odair

Pisanie by Cato123 Wto Mar 25, 2014 11:01 am

Wyszedłem z basenu, zdjąłem buty. Woda jest zimna! Jest mi zimno, ale muszę się tego nauczyć. Kiedy nie mam już na sobie butów wchodzę do wody i myślę, że to jakaś podłoga, uwierzyłem w swoją moc i wyobraziłem sobie, że wychodzi to mi tak dobrze jak Mervalowi. Uda mi się. Przynajmniej mam taką nadzieje, bo nie mam zamiaru ponownie wpaść do tej wody i marznąć. Motywacja dobra, ale...
Cato123
Cato123

Male Liczba postów : 239
Join date : 30/01/2014
Skąd : Panem

Powrót do góry Go down

Like a Gandalf! - Finnick Odair - Page 7 Empty Re: Like a Gandalf! - Finnick Odair

Pisanie by Gokai Wto Mar 25, 2014 11:07 am

Po chwili zacząłeś stawiać dość niepewne kroki na powierzchniwody i oogólnie można rzec, że idzie Ci całkiem nieźle, dopóki...
- BU! - krzyknął chłopak nagle i wtedy znowu wpadłeś.
Uśmiechnął się tylko lekko i pomógł Ci się wydostać a nawet Cię wysuszył. Łaziłeś jeszcze godzinę jak łamaga, ale chyba udało Ci się tego dobrze nauczyć bo teraz nawet nie musiałeś się skupiać na myśleniu o tym.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Like a Gandalf! - Finnick Odair - Page 7 Empty Re: Like a Gandalf! - Finnick Odair

Pisanie by Cato123 Wto Mar 25, 2014 11:16 am

Lekko się wkurzyłem kiedy Merval krzyknął te swoje ''Bu!'' i przez niego wpadłem do wody. Złość przeszła kiedy mnie wysuszył, a mi coraz lepiej szło chodzenie po tej wodzie nie myśląc o tym wszystkim co potrzebne. Byłem ciekawe co będziemy jeszcze robić innego. No tak! Mówił coś o oddychaniu! To pewnie też będzie męczące! Popatrzyłem na Mervala i uśmiechnąłem się.
- Ile czasu jeszcze to mamy trenować czy już zaczniemy trenować oddychanie pod wodą?
Cato123
Cato123

Male Liczba postów : 239
Join date : 30/01/2014
Skąd : Panem

Powrót do góry Go down

Like a Gandalf! - Finnick Odair - Page 7 Empty Re: Like a Gandalf! - Finnick Odair

Pisanie by Gokai Wto Mar 25, 2014 11:28 am

- Jeszcze pół godziny - stwierdził.
W końcu przyszedł czas na trening oddychania pod wodą. Poczules, że ta pod Tobą jest już cieplejsza. Chłopak zapadł się pod ppowierzchnią i teraz patrzył na Ciebie rozbawiony z dołu i zaprezentował, że bez kłopotu jest w stanie wziąć oddech pod wodą. Po chwili się wynurzył.
- Ogólnie musisz do tego włożyć w swoje płuca trochę mocy by je wzmocnić, po tym znowu wyobraź sobie, że to jest jak powietrze tylko gęstsze - wyjaśnił. - To dość niebezpieczne, ale w razie czego błyskawicznie usunę ci wodę z płuc.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Like a Gandalf! - Finnick Odair - Page 7 Empty Re: Like a Gandalf! - Finnick Odair

Pisanie by Cato123 Wto Mar 25, 2014 11:33 am

- Dobra. Spróbuje to zrobić, ale nie obiecuje, że m się uda... - Wzdycham i zanurzam się pod wodą Staram się wypełnić moje płuca mocą. Staram się oddychać tak jak mogę. Staram się wytrzymać najdłużej jak potrafię. W razie czego Merval błyskawicznie oczyści moje płuca z wody i znów będę taki ''bezpieczny''. Może się uda? Jak za pierwszym razem nie to za drugim, a jak za drugim nie to za trzecim! Za trzecim nie? Za czwartym! Raz się żyje!
Cato123
Cato123

Male Liczba postów : 239
Join date : 30/01/2014
Skąd : Panem

Powrót do góry Go down

Like a Gandalf! - Finnick Odair - Page 7 Empty Re: Like a Gandalf! - Finnick Odair

Pisanie by Gokai Wto Mar 25, 2014 12:27 pm

Ten pokiwał głową i po chwili czas był na Twoją pierwszą próbę. Nabrałeś wody w płuca i to było bardzo nieprzyjemne. Zdołałeś chyba pociągnąć na dwóch oddechach, które kłuły Cię strasznie w płuca i wtedy Merval pomógł Ci pozbyć się wody. To była wielka ulga. Mimo to udało Ci się wyczuć, że wtedy z wody mogłeś wydobyć coś tlenu...
- Nawet, nawet, tylko trochę więcej mocy póki się nie przyzwyczaisz - zauważył.
Po chwili i on na nowo się zanurzyl.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Like a Gandalf! - Finnick Odair - Page 7 Empty Re: Like a Gandalf! - Finnick Odair

Pisanie by Cato123 Wto Mar 25, 2014 12:52 pm

Może to ryzykowane, ale zanurzam się i napełniam moje płuca mocą. Staram się oddychać i wytrzymać tak długo jak potrafię. Woda jest ciepła... Przynajmniej tyle... Wszystko idzie mi coraz lepiej. Fajna ta nauka magii. Ogólnie zajęcia z wodą są dosyć trudne, ale jak chcesz to potrafisz, a ja chcę i nauczę się tego choćby nie wiem co. Dobrze mi poszło z wytwarzaniu słupów, po wodzie też najgorzej nie chodzę... Chyba jest dobrze jak na razie. Pewnie będą jakieś trudniejsze ćwiczenia.
Cato123
Cato123

Male Liczba postów : 239
Join date : 30/01/2014
Skąd : Panem

Powrót do góry Go down

Like a Gandalf! - Finnick Odair - Page 7 Empty Re: Like a Gandalf! - Finnick Odair

Pisanie by Gokai Sro Mar 26, 2014 6:55 am

W końcu nabrałeś wody w płuca. Bolało i dodałeś więcej mocy... Było trochę lepiej siedziałeś tak z pięć minut. Bardzo nieprzyjemne to były minuty, ale jednak... Merval nie miał z tym kłopotów i nawet robił pod wodą fikołki. W końcu wyjął Cię z wody i usunął ją z płuc.
- Na dzisiaj starczy - stwierdził.
To była racja. Czuleś, że nie masz sił absolutnie na nic, totalnie, chciało Ci się spać... Wygląda na to, że jest już późne popołudnie.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Like a Gandalf! - Finnick Odair - Page 7 Empty Re: Like a Gandalf! - Finnick Odair

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 7 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach