Like a Gandalf! - Finnick Odair

2 posters

Strona 9 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Go down

Like a Gandalf! - Finnick Odair - Page 9 Empty Re: Like a Gandalf! - Finnick Odair

Pisanie by Gokai Sob Mar 29, 2014 5:24 pm

- Lepiej nocować tutaj - zadecydował krótko chłopak.
Po chwili zaczęliście rozkładać wasz mini obóz i kilka minut później praktycznie wszystko było gotowe. Merval walnął się po swojej stronie namiotu i odetchnął z ulgą.
- Przynajmniej może jak się prześpię to będzie lepiej... - z jego oczu jakby wyciekły łzy, ale kilka sekund po tym wręcz zostały wchłonięte przez skórę na policzkach. chociaż nie masz zbytnio pewności czy Merval czasem jakoś przez to, że używa tej magii... nie zmienił się bardziej w wodę.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Like a Gandalf! - Finnick Odair - Page 9 Empty Re: Like a Gandalf! - Finnick Odair

Pisanie by Cato123 Sob Mar 29, 2014 5:28 pm

Lekko zdziwiony poszedłem spać po swojej stronie. Nie wiem co przeżywa Merval, ale pewnie cierpi... W końcu zginął jego ojciec, a to nie jest przyjemna rzecz... Wystarczy czekać na jutrzejszy dzień. Może jutro dojdziemy do tego kolegi ojca Mervala i będę mógł nauczyć się więcej. Chciałbym opanować jak na razie jeden żywioł, a dopiero potem jakieś inne. Zastanawiam się jakim czarodziejem jest ten kolega... Powietrze? Ziemia? Zobaczymy! Mam nadzieje, że nie będzie wredny tylko miły.
Cato123
Cato123

Male Liczba postów : 239
Join date : 30/01/2014
Skąd : Panem

Powrót do góry Go down

Like a Gandalf! - Finnick Odair - Page 9 Empty Re: Like a Gandalf! - Finnick Odair

Pisanie by Gokai Sob Kwi 12, 2014 4:40 pm

Po chwili obydwoje zasnęliście i śniło Ci się, że okazujesz się magicznym beztalenciem i przez Ciebie cały świat się rozpada w gruz. Rano jak się obudziłeś to czułeś się z lekka połamany, a Merwal leżał na kołdrze i tępo wpatrywał się w sufit. Widziałeś koło łóżka na szafce nocnej, że zużył przez noc sporo chusteczek. 
- Cześć... - powiedział jakby nieobecnie.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Like a Gandalf! - Finnick Odair - Page 9 Empty Re: Like a Gandalf! - Finnick Odair

Pisanie by Cato123 Sob Kwi 12, 2014 6:06 pm

- Hej... jeszcze raz... przykro mi, że twój tata zginął. - spoglądam na chusteczki. - Wydaje mi się, że może to być coś ważnego... dwa razy śniło mi się, że jakiś... Już nic. - wzdycham. - Kiedy możemy iść dalej? Jeśli chcesz tutaj zostać przez ten dzień, albo przez jakąś chwilę, albo coś się stało to powiedz. - powstrzymuje się przed wypowiedzeniem ''jestem ciekawy czy przyjaciel twojego ojca będzie miły'' To może urazić mojego towarzysza.
Cato123
Cato123

Male Liczba postów : 239
Join date : 30/01/2014
Skąd : Panem

Powrót do góry Go down

Like a Gandalf! - Finnick Odair - Page 9 Empty Re: Like a Gandalf! - Finnick Odair

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 9 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach