Like a Gandalf! - Finnick Odair

2 posters

Strona 2 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Like a Gandalf! - Finnick Odair - Page 2 Empty Re: Like a Gandalf! - Finnick Odair

Pisanie by Cato123 Czw Lut 06, 2014 4:41 pm

- Piękne miasto. - Odezwałem się z uśmiechem po czym ruszyłem w stronę Centrum Pokemon. Chciałem zapytać się tam o to, gdzie mogę wyprać moje ciuchy i nakarmić moje pokemony. To drugie ma pierwszeństwo, bo to pokemony są najważniejsze. Przydałoby się też wynająć pokój. Zapytam ile by mnie to kosztowało. Oby nie za dużo, bo pieniądze piechotą nie chodzą.
Cato123
Cato123

Male Liczba postów : 239
Join date : 30/01/2014
Skąd : Panem

Powrót do góry Go down

Like a Gandalf! - Finnick Odair - Page 2 Empty Re: Like a Gandalf! - Finnick Odair

Pisanie by Gokai Czw Lut 06, 2014 4:47 pm

- Niedaleko naszego pokecenter jest pralnia, swoje pokemony możesz nakarmić u nas w stołówce, z kartą trenera masz w pokecenter wszystko za darmo, a o ile mi wiadomo to na nowszych podedexach karty są bezpośrednio do nich wbudowane - powiedziała pielęgniarka.
A tak to koszt jednej nocki wynosi 50$ z tego co zdążyłeś się dowiedzieć. Ogólnie ciekawa rzecz, bo mają pokoje przystosowane do tego by mogły w nich spokojnie poza pokeballami nocować wodne pokemony.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Like a Gandalf! - Finnick Odair - Page 2 Empty Re: Like a Gandalf! - Finnick Odair

Pisanie by Cato123 Czw Lut 06, 2014 4:57 pm

- Okej dziękuje. - Powiedziałem i poszedłem w stronę stołówki. Chyba wykupię pokój 50$ to nie duże pieniądze, a muszę gdzieś spać prawda? W dodatku Tympole będzie w swoim żywiole i zapewne będzie szczęśliwy. Turtwig też pewnie będzie miał swój pokoik. Postanowiłem poszukać kelnera czy czego tam i poprosić o posiłek dla moich pokemonów no i spytać się ile dać pieniędzy. Przy okazji zamówię coś dla siebie może mielone? Na razie najważniejsze są pokemony. Wypuściłem Tympole i trzymałem go w ręku, żeby nigdzie nie uciekł. Myślę, że poczeka aż dostanie jedzenie.
Cato123
Cato123

Male Liczba postów : 239
Join date : 30/01/2014
Skąd : Panem

Powrót do góry Go down

Like a Gandalf! - Finnick Odair - Page 2 Empty Re: Like a Gandalf! - Finnick Odair

Pisanie by Gokai Czw Lut 06, 2014 5:16 pm

Siostra Joy powiedziała byś sprawdził swój pokedex bo może masz tam zainstalowaną kartę, tylko ty nawet może o tym nie wiesz. Ogólnie posiłki były proste i niezbyt drogie, tak okolice 10$ kosztowało coś porządnego dla jednego człowieka, a po 5$ dla jednego pokemona, więc drożyzny tutaj nie ma, przynajmniej tyle... Ludzi było tutaj dość dużo. Tymople siedział Ci zadowolony na Twojej ręce i merdał sobie zadowolony ogonkiem, ale po chwili jak ją trochę opuściłeś to jego ogonek łaskotał cię po brzuchu.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Like a Gandalf! - Finnick Odair - Page 2 Empty Re: Like a Gandalf! - Finnick Odair

Pisanie by Cato123 Czw Lut 06, 2014 6:49 pm

Razem z Tympole i Turtwigiem podszedłem do kucharza i zamówiłem dwie karmy dla pokemonów + jedzenie dla mnie. Wyciągnąłem 20$ i wręczyłem je kucharzowi. Powróciłem do stołu i czekałem na nasze dania. Pokemony były na pewno głodne Tympole pewnie długo nic nie jadł, ale może coś jadł za nim go złapałem? Lepiej kupić 20$ to nic i mogę je wydać. Pozostało nam czekać na nasze posiłki aż je dostaniemy i będziemy mogli zjeść. Kiedy czekaliśmy sprawdziłem czy w Pokedexie mam wbudowaną kartę trenera.
Cato123
Cato123

Male Liczba postów : 239
Join date : 30/01/2014
Skąd : Panem

Powrót do góry Go down

Like a Gandalf! - Finnick Odair - Page 2 Empty Re: Like a Gandalf! - Finnick Odair

Pisanie by Gokai Pią Lut 07, 2014 11:29 am

Okazało się, że karta jest, tylko musisz poczekać do godziny 20 na jej zatwierdzenie. Twoja mamazzadbała o co trzeba... Tymople jak się okazało był nieziemsko głodny i podskakiwał na stole, plaskając swoim ogonkiem w oczekiwaniu na jedzonko.
- Tymotymotymo - powtarzała kijanka.
Turtwig był cierpliwszy niż jego kompan i po prostu czekał w jednym miejscu na rozwój wydarzeń.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Like a Gandalf! - Finnick Odair - Page 2 Empty Re: Like a Gandalf! - Finnick Odair

Pisanie by Cato123 Pią Lut 07, 2014 11:36 am

- Kelner! - Krzyknąłem. Co to za obsługa? Tak długo czekać na jedzenie? Nie no czekam dopiero kilka minut, ale Tympole jest bardzo głodny. Turtwig zapewne tak samo, ale jadł przed wyruszeniem w podróż, więc pewnie nie jest aż tak bardzo głodny. Tympole mógł nie jeść nawet tydzień. Fajnie by było zobaczyć jak moje pokemony radzą sobie w walce. Jeszcze nie miałem okazji ich wypróbować.
- Hej co powiecie na małe starcie kiedy zjemy i chwilę odpoczniemy?- spytałem czekając na odpowiedź stworków no i na jedzenie które ma zaraz przyjść. Dobrze, że moja mama dała mi pokedex z kartą trenera.
Cato123
Cato123

Male Liczba postów : 239
Join date : 30/01/2014
Skąd : Panem

Powrót do góry Go down

Like a Gandalf! - Finnick Odair - Page 2 Empty Re: Like a Gandalf! - Finnick Odair

Pisanie by Gokai Pią Lut 07, 2014 2:07 pm

W końcu przyniesiono wszystko, a Tymople rzucił się jak szalony na swoje jedzonko. Wcinał je w zastraszającym tempie . Turtwig także był bardzo głodny, ale nie aż tak jak ta kijanka. Ogólnie wszystko dobrze i smacznie wyglądało. Aż ślinka cieknie.
- Twitwi - powiedział zadowolony twój żółwik.
Po kilku minutach wszystko zjedliście i kelner odebrał co trzeba.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Like a Gandalf! - Finnick Odair - Page 2 Empty Re: Like a Gandalf! - Finnick Odair

Pisanie by Cato123 Pią Lut 07, 2014 2:15 pm

Wstałem trzymając w ręku Tympole. Postanowiłem wyjść na zewnątrz i potrenować trochę z moimi pokemonami. Ale ciężko będzie, bo Tympole musi poruszać się w wodzie.
- No to co teraz? - Spytałem. - Chyba musimy zostać w mieście? Muszę czekać do godziny 20 to nie tak długo. Chyba... Nawet nie wiem która godzina postanowiłem to sprawdzić, ale nie mam jak. Poszedłem do stanowiska przy którym stała siostra Joy i spytać się jej która jest godzina. Muszę jak najszybciej wykupić pokój. Tympole musi pływać.
Cato123
Cato123

Male Liczba postów : 239
Join date : 30/01/2014
Skąd : Panem

Powrót do góry Go down

Like a Gandalf! - Finnick Odair - Page 2 Empty Re: Like a Gandalf! - Finnick Odair

Pisanie by Gokai Pią Lut 07, 2014 2:55 pm

Zegar wisiał nad drzwiami wyjściowymi z pokecenter, więc nawet nie musiałeś pytać. Wskazywał on godzinę 15, więc masz jeszcze 5 godzin nim będziesz mógł używać swojej karty. Tymople zaczynał robić się trochę suchy i widziałeś, że niezbyt mu się to podoba. Na szczęście ujrzałeś w oddali park i w nim... fontannę! Tam możesz spokojnie puścić kijankę by ta zaznała trochę więcej wilgoci niż w kałuży. Ludzi było już naprawdę dużo. Słońce świeci... Coraz lepiej.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Like a Gandalf! - Finnick Odair - Page 2 Empty Re: Like a Gandalf! - Finnick Odair

Pisanie by Cato123 Pią Lut 07, 2014 2:59 pm

Schowałem Tympole i natychmiast poszedłem w stronę fontanny by włożyć do wody mojego pokemona. Turtwig pewnie też będzie chciał się wykąpać. Po schowaniu Tympole wziąłem Turtwiga na ręce i poszedłem do fontanny. Los zaczyna się do mnie uśmiechać. W parku może znajdę jakieś ciekawe zajęcie? Tak czy siak na razie musiałem iść do fontanny i dać Tympole trochę popływać. Kiedy będę już przy fontannie wypuszczę kijankę do wody.
Cato123
Cato123

Male Liczba postów : 239
Join date : 30/01/2014
Skąd : Panem

Powrót do góry Go down

Like a Gandalf! - Finnick Odair - Page 2 Empty Re: Like a Gandalf! - Finnick Odair

Pisanie by Gokai Pią Lut 07, 2014 3:21 pm

Fontanna była duża a woda w niej krystalicznie czysta i pluskało się w niej jeszcze kilka innych wodnych pokemonów, które z zadowoleniem przywitały Twoją kijankę i stworki zaczęły się bawić. Turtwig zadowolony stanął na płyciźnie.
- Heja może mała walka? - usłyszałeś za sobą jakiś głos.
Okazał się to być jakiś chłopak w dresach z skąpą rozpiętą koszulą. Był niezwykle umięśniony.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Like a Gandalf! - Finnick Odair - Page 2 Empty Re: Like a Gandalf! - Finnick Odair

Pisanie by Cato123 Pią Lut 07, 2014 3:25 pm

- O fuck. - Powiedziałem patrząc na chłopaka.
- Czemu nie? - Uśmiechnąłem się.
- Ty pierwszy wybierz pokemona. - Powiedziałem i czekałem na decyzję chłopaka. Ciekawe czy jest początkującym trenerem czy już dawno trenuje. Ja nie mam doświadczenia w walce, ale kiedyś musze w końcu walczyć no i czekałem na to. Jeszcze nie wiem jakiego pokemona użyje, ale mam nadzieje, że przeciwnik nie wybierze jakiegoś super silnego pokemona i będę miał z nim jakieś szanse.
Cato123
Cato123

Male Liczba postów : 239
Join date : 30/01/2014
Skąd : Panem

Powrót do góry Go down

Like a Gandalf! - Finnick Odair - Page 2 Empty Re: Like a Gandalf! - Finnick Odair

Pisanie by Gokai Pią Lut 07, 2014 3:38 pm

Przeciwnik wypuścił Machopa. Czyli nie jakiś koks jak to się obawiałeś w pierwszej chwili. Turtwig stanął na brzegu fontanny i spojrzał groźnie na przeciwnika.
- Twitwi - zakomunikował o swojej chęci do walki.
Chłopak oparł się o lampę i czekał na dalszy rozwój wydarzeń, a jego stworek dla popisania się pokazywał różne ciosy Karate.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Like a Gandalf! - Finnick Odair - Page 2 Empty Re: Like a Gandalf! - Finnick Odair

Pisanie by Cato123 Pią Lut 07, 2014 3:43 pm

- Turtwig jedziemy! - Krzyknąłem.
- Na sam początek użyj Tackle, a następnie Withdraw i seria Tackel! Rób liczne uniki i uważaj na ataki Machopa! Jesteś mały i zwinny nie powinieneś mieć problemu z unikami. - Wydałem komendę. Tympole ma wodny atak i może przydać się później niech się cieszy wodą i zabawą. Turtwig nie miał zbyt dużo ataków, a nie wiadomo co kryje w sobie Machop. Pożyjemy zobaczymy...
Cato123
Cato123

Male Liczba postów : 239
Join date : 30/01/2014
Skąd : Panem

Powrót do góry Go down

Like a Gandalf! - Finnick Odair - Page 2 Empty Re: Like a Gandalf! - Finnick Odair

Pisanie by Gokai Czw Lut 13, 2014 11:58 am

Machop na samym początku ruszył na Twojego stworka z Low Kick, Turtwig nie zdołał uniknąć ataku, a walczący pokemon oberwał też zaraz po tym Tackle. Withdraw wzmocniło Twojego pokemona, który po tym zaczął atakować Tackle, tylko tym razem Machop uskakiwał przed ruchami, a po chwili odwdzięczył się pięknym Low Kick. Żółwik odleciał na spory kawałek.

Turtwig 85%
Machop 90%

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Like a Gandalf! - Finnick Odair - Page 2 Empty Re: Like a Gandalf! - Finnick Odair

Pisanie by Cato123 Czw Lut 13, 2014 1:35 pm

- Turtwig wskocz do fontanny po czym użyj serii Withdraw! Po Withdraw odskocz w bok i zaatakuj Machopa serią Tackle po czym przeskocz nad nim i zaatakuj go Seed Bomb! Zaraz po tym Withdraw i następna seria silnych Tackle! Rób uniki i atakuj Seed Bomb! - Powiedziałem tak aby usłyszał mnie tylko pokemon. Machop okazał się być bardzo silny, a to była pierwsza walka Turtwig. Ale wierzę w niego i mam nadzieję, że wygra to.
Cato123
Cato123

Male Liczba postów : 239
Join date : 30/01/2014
Skąd : Panem

Powrót do góry Go down

Like a Gandalf! - Finnick Odair - Page 2 Empty Re: Like a Gandalf! - Finnick Odair

Pisanie by Gokai Czw Lut 13, 2014 4:08 pm

Turtwig wzmocnił swoją obronę kolejnym Withdraw i po chwili uderzył Tackle, ale Machop szybko odwdzięczył mu się swoim Low Kick. Żółwika to odrzuciło na spory kawałek, ale ten się nie poddawał i przyłożył Machopowi Seed Bomb! Withdraw znowu wzmocniło obronę, przez co Twój żółwik mniej odczuł kolejny atak przeciwnika. Obydwa pokemony były niesamowicie uparte, ale dzięki zwiększonej obronie zyskiwałeś coraz większą przewagę.

Turtwig 55%
Machop 50%

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Like a Gandalf! - Finnick Odair - Page 2 Empty Re: Like a Gandalf! - Finnick Odair

Pisanie by Cato123 Czw Lut 13, 2014 4:12 pm

- Turtwig zaatakuj przeciwnika Seed Bomb po czym użyj Withdraw i Tackle! Kiedy skończysz używać wcześniej wymienionych ataków zaatakuj kolejnym Seed Bomb i kilkoma Tackle! Następnie przeskocz nad przeciwnikiem i użyj kolejnego Seed Bomb po czym uderz go w plecy Tackle! - Z moich ust poleciały następne komendy. Powoli odzyskiwałem przewagę, ale przeciwnik jest silny i nie mogę go lekceważyć, ale powinienem dać radę. Mam taką nadzieję... - A i Turtwig rob uniki - dodałem
Cato123
Cato123

Male Liczba postów : 239
Join date : 30/01/2014
Skąd : Panem

Powrót do góry Go down

Like a Gandalf! - Finnick Odair - Page 2 Empty Re: Like a Gandalf! - Finnick Odair

Pisanie by Gokai Czw Lut 13, 2014 4:48 pm

Turtwig rzucił się do dalszej, wzmocnionej zapałem walki, w której do tego po chwili jego pancerz był jeszcze silniejszy. Machop nie miał jak zbytnio uderzyć mocno żółwika, jak i nie miał na niego lepszych ataków. Szło mu coraz gorzej i na twarzy właściciela walczącego stworka widziałeś grymas niezadowolenia. Przegrywa i to jest już bardzo widoczne...

Turtwig 20%
Machop 5%

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Like a Gandalf! - Finnick Odair - Page 2 Empty Re: Like a Gandalf! - Finnick Odair

Pisanie by Cato123 Czw Lut 13, 2014 4:54 pm

- Turtwig kończymy to! - Krzyknąłem. - Wykończ przeciwnika Seed Bomb! Jeśli to nie podziała atakuj go seriami Tackle! - Wydałem następne komendy dla mojego poke-żółwika. Machop powoli przegrywał. Nie chciałem by mój pokemon nadużywał ataków, bo tylko niepotrzebnie się zmęczy. Grymas na twarzy chłopaka... To tylko walka, a on bierze to tak bardzo na poważnie. Turtwig powinien dać radę, ale to nie jest pewne i muszę uważać. Może on ma jakiś bardzo silny atak, który powali mojego pokemona?
Cato123
Cato123

Male Liczba postów : 239
Join date : 30/01/2014
Skąd : Panem

Powrót do góry Go down

Like a Gandalf! - Finnick Odair - Page 2 Empty Re: Like a Gandalf! - Finnick Odair

Pisanie by Gokai Czw Lut 13, 2014 4:59 pm

W końcu Twój pokemon zadał ostateczny cios Machopowi, który padł na ziemi niezdolny do walki. Jego trener schował go do pokeballa lekko zawiedziony, ale i tak po chwili lekko się uśmiechnął. Twój żółwik paradował uradowany wokół Ciebie ze swojej wygranej.
- Niezły jesteś - powiedział jeszcze tylko gościu i po chwili ruszył w jedną z alejek w parku, w stronę pokecenter.

Turtwig + 0,8 do lv.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Like a Gandalf! - Finnick Odair - Page 2 Empty Re: Like a Gandalf! - Finnick Odair

Pisanie by Cato123 Czw Lut 13, 2014 5:05 pm

- Świetnie Turtwig! - Krzyknąłem przytulając swojego poke-żółwika.
- Dziękuje za walkę! - Krzyknąłem do chłopaka z którym przed chwilą walczyłem. Schowałem Turtwiga i Tympole do ballów i poszedłem do Centrum Pokemon by wyleczyć mojego stworka. Wygraliśmy walkę, ale Turtwig ucierpiała i to nieźle. No trzeba ją wyleczyć i może pójść gdzieś w pobliskie miejsce, gdzie złapie jakiegoś pokemona? Może nawet trafię na kryjówkę mojego wroga. Na razie musiałem uleczyć mojego Turtwiga dopiero potem mogę kombinować z łapaniem pokemonów i szukaniem kryjowek mojego wroga. Z pewnością nie schował ich na widoku. Nie jest głupi.
Cato123
Cato123

Male Liczba postów : 239
Join date : 30/01/2014
Skąd : Panem

Powrót do góry Go down

Like a Gandalf! - Finnick Odair - Page 2 Empty Re: Like a Gandalf! - Finnick Odair

Pisanie by Gokai Czw Lut 13, 2014 5:14 pm

No na pewno... W końcu to bardzo potężny mroczny mag. Po chwili byłeś w pokecenter i siostra Joy wzięła pokeball z ranną Turtwig do wyleczenia. Miałeś poczekać cztery minuty ze względu na to, że jej rany są mimo wszystko dość spore. Usiadłeś sobie na ławeczce i po chwili ujrzałeś całkiem ciekawe ogłoszenie. Dotyczyło ono tego, że w pobliskim bagnistym lesie zaginął komuś shiny deerling i nagroda za jego odnalezienie jest wybrany kamień ewolucyjny plus 1000$, więc byś sporo zarobił...

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Like a Gandalf! - Finnick Odair - Page 2 Empty Re: Like a Gandalf! - Finnick Odair

Pisanie by Cato123 Czw Lut 13, 2014 5:21 pm

- Świetnie! - Krzyknąłem zadowolony. 1000$ i przedmiot ewolucji... Postanowiłem, że kiedy tylko odbiorę Turtwiga pójdę do lasu i zacznę szukać Deerlinga. Cztery minuty to nie dużo, ale muszę się śpieszyć, bo może złapać go ktoś inny, a to oznacza odebranie mi nagrody. Nie pozwolę na to! Kiedy tylko odbiorę od Joy mojego pokemona idę w poszukiwania Deerlinga. Przydałby się latający pokemon, który mógłby wypatrywać Deerlinga z góry, ale powinienem dać radę i bez pokemona latającego.
Cato123
Cato123

Male Liczba postów : 239
Join date : 30/01/2014
Skąd : Panem

Powrót do góry Go down

Like a Gandalf! - Finnick Odair - Page 2 Empty Re: Like a Gandalf! - Finnick Odair

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach