KP Ricardo1

Go down

KP Ricardo1

Pisanie by Ricardo1 on Pią Mar 07, 2014 6:38 pm

MG: chwilowo brak
Imię i nazwisko postaci: Ricardo "Rico" Tossi
Wiek: 18 lat
Wygląd: Młody, niewysoki, szczupły chłopak, o przeciętnej urodzie, hebanowych włosach i amarantowych oczach. Tak ogólnie, to niczym niewyróżniający się z tłumu młodzieniec. To właśnie jest główną zaletą Ricardo. Mierząc raptem 174cm i mając co najwyżej 85cm w klatce piersiowej, zawsze jest postrzegany jako słabeusz i mało kto zwraca na niego uwagę. No bo jak może komuś zaszkodzić ktoś, kto ma ręce jak zapałki, a sam wygląda jak uschły patyk. Nikt nie podejrzewa, że pod tą marna powłoką, kryje się spora siła, zręczność, zwinność i kondycja, które zostały wytrenowane przez lata ciężkiej pracy i ucieczek przed policją, a także właścicielami cennych przedmiotów, które zazwyczaj znajdowały się w plecaku chłopaka, gdy ten szybkim ruchem przeskakiwał przez ogrodzenia. Może i Rico nie jest jakimś prawdziwym siłaczem, ale na pewno starcza mu energii, by nosić swój ulubiony, nowiuśki plecak sportowy. Oczywiście nie tylko plecak kryje jego wątle ciało. Zazwyczaj nosi lekkie i nie krępujące ruchów ubrania, gustując w przeróżnych barwach. Długie spodnie bojówki, zapewniające mu wystarczającą ochronę przed zimnem, jak i swobodę biegu, podkoszulek, lekka bluza z kapturem, a wszystko zwieńczone jakimś płaszczem, bądź rzadziej kamizelką. Resztę ubioru stanowią czarne, sportowe buty.
Profesja: Trener
Wstążki: ---
Odznaki: ---
Punkty za walkę: ---
Stoczone walki: ---
Pokemony:


Heracross
Charakter: Heracross został wybrany przez Ricardo jako starter. Pokemon ten jest raczej przyjaźnie nastawiony do otoczenia, uwielbia się bawić. Potrafi dogadać się z dosłownie każdym, zarówno człowiekiem jak i pokemonem. Na treningach zawsze daje z siebie wszystko, bo wie, ze wtedy staje się lepszy.
Poziom: 7
Ataki: Arm Thrust, Bullet Seed, Night Slash, Tackle, Leer, Horn Attack, Endure, Fury Attack
Umiejętność: Guts - Kiedy Pokemon zostaje podpalony, zatruty, sparaliżowany, zamrożony albo zasypia, jego atak wzrasta (x1.5).

Towarzysz: brak
Plecak:
5 000$
5 Pokeball
2 Safari ball
2 Potion
Mapa
PokeDex
PokeNav  
Rower

Ricardo1

Liczba postów : 4
Join date : 07/03/2014

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach