~A zegar cyka... - gra BlackShadow~

Strona 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

~A zegar cyka... - gra BlackShadow~ Empty ~A zegar cyka... - gra BlackShadow~

Pisanie by Laureline on Pon Mar 17, 2014 11:34 am

Wlasnie obudziles sie zlany zimnym potem. Meczyl cie taki koszmar jak w dni wczesniejsze. Jedyna roznica ze zobaczyles jakis dziwny cien w nim ktory przylominal ksztaltem Mary. Jednakze moglo ci sie zdawac. Lezales na lozku, paznokcie miales zdarte i cale zakrwawione. Jakbys z bolu darl w lozko. w sumie koldra i materac wraz z poscieradlem byly przeorane paznokciami. Byles w wynajetym pokoju, w pod Warszawskiej miejscowosci.
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995

Powrót do góry Go down

~A zegar cyka... - gra BlackShadow~ Empty Re: ~A zegar cyka... - gra BlackShadow~

Pisanie by BlackShadow on Pon Mar 17, 2014 11:50 am

Po przebudzeniu szybko poszedłem do toalety doprowadzić się do porządku. Owinąłem palce jakimś bandażem i wróciłem do pokoju by posprzątać po moich nocnych koszmarach, zmieniłem pościel na nową a starą wyrzuciłem. Gdy wszystko uprzątnąłem zacząłem myśleć jak odnaleźć dziewczynę i tą wiedźmę, nie wiem nawet jak wygląda teraz Mary jedyne co o niej wiem to fakt że na obojczyku ma bliznę po tym wypadku ale przecież nie będę pytał dziewczyn czy pokażą mi obojczyk. Spakowałem rzeczy na podróż i zastanawiałem się gdzie zacząć, włączyłem internet by poszukać jakichś informacji.

BlackShadow

Liczba postów : 75

Powrót do góry Go down

~A zegar cyka... - gra BlackShadow~ Empty Re: ~A zegar cyka... - gra BlackShadow~

Pisanie by Laureline on Pon Mar 17, 2014 12:24 pm

Zawsze mozna zaprosic je do lozka i ten no. Wiesz narazie ze jestes gdzies pod Warszawa po przeprowadzeniu sie z Kolobrzegu gdzie poznales dziewczyne. Wlaczyles sb neta i mapy google i zobaczyles ze do rodzinnej miejscowosci masz jakies 510km. Jest to dosc spory kawalek a bez pieniedzy i tym podobnych rzeczy sobie nie poradzisz. Na stronie migalo ogloszenie z napisem "Pokemon". Wlasnie. znajdywales sie w swiecie pokemon a swojego wlasnego towarzysza nie masz.
Laureline
Laureline

Powrót do góry Go down

Pisanie by BlackShadow on Pon Mar 17, 2014 12:33 pm

Że miałem do mojej poprzedniej miejscowości spory kawałek to postanowiłem sprawdzić więcej na temat tych pokemonów a potem poszukać pieniędzy na podróż, coś w banku powinno jeszcze być z tego co mi rodzice wysyłali na początek miesiąca. Zgarnąłem adres z neta i ruszyłem swoje cztery litery w jego kierunku po drodze sprawdzając bankomat.

BlackShadow

Powrót do góry Go down

Pisanie by Laureline on Pon Mar 17, 2014 12:38 pm

Bankomat byl jeden w tej czesci miejscowosci przy torach kolejowych. Adres w ktorym bys sie dowiedzial cos na temat pokemonow znajdywal sie jakies 10-15 minut na piechote od miejsca w ktorym sie znajdywales, zalezy ktoredy isc. bez problemu dotarles do bankomatu. Na kacie miales jakies 5tysiecy. zawsze mogles placic karta ale czesc jednak wyjac. Ogluszyl cie dzwiek nadjezdzajacego pociagu ktory wlasnie wjechal na peron. Pogoda na dworze byla sloneczna a po parku naprzeciwko banku bawily sie dzieci ze swoimi pupilami.
Laureline
Laureline

Powrót do góry Go down

Pisanie by BlackShadow on Pon Mar 17, 2014 12:47 pm

Kasy było więcej niż się spodziewałem ale to działało tylko na moją korzyść, póki co wypłaciłem tylko tysiąc i schowałem. Udałem się na peron by sprawdzić pociągi i ceny biletów by w razie czego wybrać więcej pieniędzy ale wątpiłem by ta suma nie wystarczyła do Kołobrzegu ale przezorny zawsze ubezpieczony. Gdy sprawdziłem wszystko co chciałem udałem się pod adres który wziąłem z internetu.

BlackShadow

Powrót do góry Go down

Pisanie by Laureline on Pon Mar 17, 2014 12:51 pm

Jestes w takim zadupiu ze pociagi tylko do Warszawy jezdza. Gdy sie przekonales o tym na wlasne oczy poszedles na wskazany adres. Jak sie okazalo byl to budynek widoczny z peronu budynek. juz tak daleko nie miales. Cielawe czy bedzie otwarte?
Laureline
Laureline

Powrót do góry Go down

Pisanie by BlackShadow on Pon Mar 17, 2014 12:57 pm

Przez to zadupie będę musiał jechać na ślepo na szczęście w warszawie też są bankomaty więc aż tak tragicznie nie jest. Skoro budynek był blisko to bez zastanowienia poszedłem w jego kierunku mając znikome nadzieje że jest otwarty.

BlackShadow

Powrót do góry Go down

Pisanie by Laureline on Wto Mar 18, 2014 12:38 pm

Drzwi byly zamkniete. Jednak nie na klamke. Gdy tylko wszedles podeszla do ciebie blondynka w okularach i spytala:
Witam w labolatorium. W czym moge pomoc? usmiechnela sie milo. Byl to dosc rozlegly budynek utrzymany w kolorach zolto niebieskich. Bylo czysyo i schludnie. Po korytazach chodzily wszelkiej masci pokemony.
Laureline
Laureline

Powrót do góry Go down

Pisanie by BlackShadow on Wto Mar 18, 2014 12:44 pm

Ku mojemu zdziwieniu jednak miałem szczęście i drzwi były otwarte, wszedłem do środka.
-Chciałbym się dowiedzieć więcej o tych "pokemonach" znalazłem waszą ulotkę w internecie to chciałem zobaczyć jak to wygląda. -odparłem.
Budynek nie był w mojej kolorystyce ale nie ja tu przesiaduje całymi dniami, zaciekawiły mnie stworki biegające po całym budynku.
-Nie uciekają wam jak są tak luzem puszczane? -spytałem ciekaw

BlackShadow

Powrót do góry Go down

Pisanie by Laureline on Wto Mar 18, 2014 12:50 pm

Pokemony to sa nasi towarzysze, przyjaciele, kumple, pupile. Dla niektorych tez sa sposobem na zarobienie pieniedzy, narzedziem do walk. spojrzala po korytarzu. Nie odnotowalismy zadnych ucieczek ze wzgledu na to ze nie ma jak stad uciec. Przynajmniej nie one. W zasadzie nie sprawiaja problemow. usmiechnela sie.
Jak chcesz to mozesz sobie jednego wybrac. Zapraszam. usmiechnela sie i poszla z toba do jakiegos pomieszczenia.
Za chwile przyjdzie moja kolezanka ktora zajmuje sie tym i wie ktore pokemony nie maja domu. Zostawila cie samego.
Laureline
Laureline

Powrót do góry Go down

Pisanie by BlackShadow on Wto Mar 18, 2014 12:55 pm

Słuchałem jej uważnie i doszedłem do wniosku że nawet byłoby fajnie mieć takiego pupila przynajmniej miałbym z kim podróżować. Poszedłem za dziewczyną do pomieszczenia i po chwili zostałem sam. Usiadłem zastanawiając się kogo mógłbym wybrać na towarzysza, usiadłem spokojnie na krześle i czekałem aż koleżanka blondynki się zjawi.

BlackShadow

Powrót do góry Go down

Pisanie by Laureline on Wto Mar 18, 2014 1:09 pm

Kolezanka blondynki okazala sie brunetka.
Witam. Ciesze sie ze ktos odpowiedzial na zgloszenie. usmiechnela sie i przyniosla pare pokeballi.
Tak wiec w tych kulkach znajduja sie pokemony. pokazala na 5 czerwono bialych kulek. Mozesz sobie wybrac jednego. i w tym momencie wypuscila stworki.

~A zegar cyka... - gra BlackShadow~ 250px-133Eevee ~A zegar cyka... - gra BlackShadow~ 250px-172Pichu ~A zegar cyka... - gra BlackShadow~ 250px-092Gastly ~A zegar cyka... - gra BlackShadow~ 250px-111Rhyhorn ~A zegar cyka... - gra BlackShadow~ 273Seedot

Pamietaj ze jest to odpowiedzialnosc na cale zycie. Te stworki sa po przejsciach.
Laureline
Laureline

Powrót do góry Go down

Pisanie by BlackShadow on Wto Mar 18, 2014 1:17 pm

Na słowa odpowiedzialność przez całe życie pomyślałem że jak nie odnajdę dziewczyny to moje życie może być na serio krótkie. Przyglądałem się stworkom i każdy wyglądał imponująco no może oprócz przerośniętego żołędzia który lekko mnie odstraszał. Po namyśle bardzo spodobał mi się brązowy lis.
-Tego wezmę. -powiedziałem głaszcząc liska.

BlackShadow

Powrót do góry Go down

Pisanie by Laureline on Wto Mar 18, 2014 1:25 pm

Lisiczka podeszla do ciebie i dala sie glaskac.
Wybrales pokemona o najwiekszych przezyciach. Eevee, bo to takk gatunek, byla maltretowana przez poprzedniego trenera i zostala odebrana w bardzo zlym stanie. To ze zyje mozna uznac za cud. widze jednak ze cie lubi polozyla na stole jakas paczke.
Masz tam ekwipunek trenera. Zapoznaj sie ze wszystkim i wyjdz jak bedziesz gotowy. z tymi slowami zostawila cie sam na sam z lisiczka.
Ma na imie Grace.
Laureline
Laureline

Powrót do góry Go down

Pisanie by BlackShadow on Wto Mar 18, 2014 1:31 pm

Przykro mi się zrobiło jak usłyszałem o tym co spotkało lisiczkę.
-Jakoś sobie poradzimy. Prawda mała? -spytałem poka
Przejrzałem paczkę którą zostawiła mi dziewczyna byłem ciekaw co takiego znajduje się w środku.
-No to co Grace idziemy? -znów ją spytałem.

BlackShadow

Powrót do góry Go down

Pisanie by Laureline on Wto Mar 18, 2014 1:34 pm

W paczce bylo 5pustych kulek. 6sta z napisem Grace, PokeDex, PokeNav, Mapa, kupon na rower oraz paczka z poke przysmakami.
Eeveee. odpowiedziala lisiczka pukajac glowka w czerwone pudeleczko z napisem PokeDex. Jednak zaraz wybiegla z pomieszczenia i merdala ogonem czekajac na ciebie.
Laureline
Laureline

Powrót do góry Go down

Pisanie by BlackShadow on Wto Mar 18, 2014 1:40 pm

Schowałem przedmioty z wyjątkiem pudełeczka w które uderzyła Grace po czym poszedłem za nią. Gdy już byłem przy niej wycelowałem w nią pudełkiem tak jak widziałem na zdjęciach w internecie. Gdy już przekonałem się co robi pudełko schowałem lisiczke do jej pokeballa i poszedłem na stacje sprawdzić kiedy mam najbliższy pociąg do Warszawy.

BlackShadow

Powrót do góry Go down

Pisanie by Laureline on Wto Mar 18, 2014 2:21 pm

Miales pewne problwmy z namierzeniem stworka bo latal jak ze szczescia. jednak gdy zauwazyla co jest grane zaraz stanela i dex pokazal ci takie cos

Grace
~A zegar cyka... - gra BlackShadow~ 133eevee
Nazwa: Eevee
Typ: ~A zegar cyka... - gra BlackShadow~ Normal
Charakter:
Stworek po przejsciach, wdzieczna jest swojemu nowemu trenerowi ze wyrwala sie z nudnego labolatorium dzieki czemu nowy trener zyskal u niej duzy szacunek i kest w stanie zrobic dla niego wszysyko. Jest to pokemon ktory boi sie podniesionego glosu i reki. Marzy o ewolucji w Flareona albo Umbreona. Nie przepada za siedzeniem w ballu gdy sytuacja tego nie wymaga, z powodu tego moze stac sie bardzo zlosliwa i kaprysna.
Lvl: 7.00 lvl
Ataki:Helping Hand, Growl, Tackle, Thail Whip, Sand Attack
Zdolność:Adaptability - Ataki, które mają ten sam typ, co Pokemon, są o 2 razy silniejsze niż gdy używa je inny typ (bez tej umiejętności - 1,5 raza).

dotarliscie na peron, bo nie dala sie zlapac w Balla. Gdy zlapales ja zaraz sie uwolnila i zawarczala na ciebie. pociag mial przyjechac za 20minut. nie byly to godziny szczytu.
Laureline
Laureline

Powrót do góry Go down

Pisanie by BlackShadow on Wto Mar 18, 2014 2:52 pm

Dzięki urządzeniu wiem już że Grace nie lubi pokeballa więc usadowiłem ją na ramieniu i ruszyłem na peron. Na miejscu upewniłem się czy wszystko mam i czegoś nie zapomniałem po czym kupiłem bilet do warszawy. Czekając na pociąg zastanawiałem się jak zacząć poszukiwania dziewczyny ale gdy pociąg przyjechał skupiłem się tylko na podróży.

BlackShadow

Powrót do góry Go down

Pisanie by Laureline on Wto Mar 18, 2014 3:20 pm

Podroz nie trwala za dlugo bo niecale 15min. Znalazles sie na dworcu, po jednej stronie miales budy z jedzeniem, rozne komisy itp pomieszczenia uslugowe. Gdy zszedles z peronu znalazles sie w centrum handlowy. Eevee zadowolona w pociagu rozlozyla ci sie na kolanach zas gdy wysiedliscie z pociagu usiadla na plecaku i zlapala sie lapkami. Nie wiem jak pies siada na ramionach ale ok. Wszystko jest mozliwe. Mijales sklepy z ubraniami dla ludzi i pokemonow, kiosk, roznego rodzaju sklepy z bizuteria. Eevee wbila ci delikatnie pazurki w szyje po prawej gdy zauwazyla zamieszanie po prawej stronie. W sumie musieliscie tamtedy isc. choc mogliscie isc w lewo na kolejny dworzec z ktorego sa polaczenia na lotnisko.
Laureline
Laureline

Powrót do góry Go down

Pisanie by BlackShadow on Wto Mar 18, 2014 3:35 pm

Nie byłem głodny więc ignorowałem budy z jedzeniem i kierowałem się prosto na następny peron z którego będę szukał połączenia do mojego miejsca wycieczki. Nie przeszkadzały mi wbijane w szyje pazurki lisicy. Wstąpiłem do kiosku by kupić tylko jakieś krzyżówki by się nie nudzić w czasie podróży. Nasze zainteresowało przykuło jakieś zamieszanie a że peron jest w tamtą stronę to niestety musieliśmy sprawdzić co się dzieje.

BlackShadow

Powrót do góry Go down

Pisanie by Laureline on Wto Mar 18, 2014 3:39 pm

Niestety z tego peronu nie odjedziesz chyba ze z powrotem. Mowilam ze wychodzisz wyszedles nawet z centrum handlowego w ktorym jest peron. mogliscie isc w lewo badz w prawo w strone zamieszania.
Laureline
Laureline

Powrót do góry Go down

Pisanie by BlackShadow on Wto Mar 18, 2014 3:50 pm

Zauważywszy że wróciłem skąd przybyłem skierowałem się w stronę zamieszania chcą zbadać cóż się tam dzieje.

BlackShadow

Powrót do góry Go down

Pisanie by Laureline on Wto Mar 18, 2014 4:12 pm

W zamieszaniu braly udzial dwie dziewczyny, blondynka i brunetka. Widac o cos sie pozadnie poklocily bo w ruch poszly pokemony. Brunetka walczyla Arcaninem zas blondynka meowthem. Widac bylo ze przewaga jest po stronie brunetki.
Paula wygrywa. jakis chlopak sie odezwal.
A teraz oddaj to co moje. brunetka, jak wiedzielas Paula, wyciagnela reke w strone blondynki. Ta zrezygnowana dala jej cos do reki i dostala jeszcze z liscia w twarz. Blondynka szybko uciekla zas Paula spojrzala na ciebie jednak zaraz cofnela pokemona i poszla w lewo w strone kolejnego dworca.
Laureline
Laureline

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Powrót do góry