~A zegar cyka... - gra BlackShadow~

2 posters

Strona 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

~A zegar cyka... - gra BlackShadow~ - Page 6 Empty Re: ~A zegar cyka... - gra BlackShadow~

Pisanie by BlackShadow Czw Mar 27, 2014 4:30 pm

Może i na bluzie kupy nie było ale i tak na innej części ubrania była na szczęście dziewczyna była tak miła że wyczyściła to. Odwróciłem głowę w jej stronę by odpowiedzieć dziewczynie ale zrobiłem to nie ostrożnie że przez chwilę nie wiedziałem co się dzieje bo przez przypadek ją pocałowałem. Gdy zorientowałem się co zrobiłem szybko się cofnąłem ale nie mogłem przez chwilę nic z siebie wydusić. Po chwili jednak spróbowałem udawać że nic się nie stało.
-Chyba jednak powinniśmy powiedzieć opiekunom zoo że się maluszek zapodział -powiedziałem zdenerwowany.

BlackShadow

Liczba postów : 75
Join date : 17/03/2014

Powrót do góry Go down

~A zegar cyka... - gra BlackShadow~ - Page 6 Empty Re: ~A zegar cyka... - gra BlackShadow~

Pisanie by Laureline Czw Mar 27, 2014 4:36 pm

Dziewczyna wpierw jednak zeskanowala stworka. Dex pokazal takie cos:

PokeDex napisał:

Elise
~A zegar cyka... - gra BlackShadow~ - Page 6 167spinarak
Nazwa:Spinarak
Płeć: Samica
Charakter:
Samiczka bardzo teskniaca za domem. Ktos zostawil ja w terrarium nalezacym do zoo, poniewaz najzwyczajniej w swiecie mu sie znudzila. Pragnie znalezc nowy dom i pracuje nad soba. Niegdys z leniwego pajaka ktory nie nawidzil wychodzic z balla moze sie nawet poswiecic i walczyc dla trenera.
Typ: ~A zegar cyka... - gra BlackShadow~ - Page 6 Bug/~A zegar cyka... - gra BlackShadow~ - Page 6 Poison
Lvl:8
Ataki: Poison Sting, String Shot, Scary Face, Constrict.
Zdolność:Insomnia - Pokemon nie może zasnąć.

Dziewczyna zadowolona pokazala ci wyniki skanu.
Mysle ze z takim charakterem szybko znajdzie nowy dom. usmiechnela sie i wziela pajaka na rece. Tak tez zaczeliscie szukac obslygi zoo. I znalezliscie. Przy stanowisku z Rhyhornami. Byla chwila karmienia. Mogliscie czekac albo szukac dalej. Jednak dziewczyna raczej zdecydowala za was. Podeszla jak najblizej barierki i patrzyla zafascynowana na nosorozce.
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

~A zegar cyka... - gra BlackShadow~ - Page 6 Empty Re: ~A zegar cyka... - gra BlackShadow~

Pisanie by BlackShadow Czw Mar 27, 2014 4:51 pm

Było mi trochę żal pokemona kolejne stworzonko którego się pozbyto bo komuś się znudziło. Pogłaskałem pajączka po główce po czym poszliśmy poszukać pracowników zoo, trochę nam zeszło ale w końcu znaleźliśmy ich na wybiegu nosorożców, była pora karmienia więc musieliśmy poczekać aż skończą. Oczywiście dziewczyna się wkręciła i zaczęła przyglądać się karmieniu w sumie ja też byłem ciekaw jak to wygląda więc też zacząłem oglądać.

BlackShadow

Liczba postów : 75
Join date : 17/03/2014

Powrót do góry Go down

~A zegar cyka... - gra BlackShadow~ - Page 6 Empty Re: ~A zegar cyka... - gra BlackShadow~

Pisanie by Laureline Czw Mar 27, 2014 4:58 pm

Po wybiegu chodzilo pare Rhyhornow oraz jeden Rhydon w jakims dziwnym kolorze bo lekko zloty. Dziewczyna nie myslac dlugo dala ci pajaczka i pobiegla sie wkrecic czy moze wziac udzial w karmieniu. Nie wiedziales jakim cudem sie zgodzili opiekunowie ale zaraz twoja towarzyszka pobiegla do zlotawego nosorozca i go karmila. Wbrew pozorom stworzenie bylo bardzo lagodne. Wszystkie zwierzeta dostawaly zarcie na galeziach. A raczwj skubaly liscie z galezi ktore dawali im pracownicy no i Paula.
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

~A zegar cyka... - gra BlackShadow~ - Page 6 Empty Re: ~A zegar cyka... - gra BlackShadow~

Pisanie by BlackShadow Czw Mar 27, 2014 5:05 pm

Jak dziewczyna wkręciła się to nie wiem ale zdziwiony byłem bardzo może dzięki temu że tamci się zgodzili by nakarmiła poki to mi się nie oberwie za pocałowanie jej przypadkowo. Zacząłem zajmować się pajączkiem miałem w kieszeni jeszcze trochę karmy to dałem ją pokemonowi bo pewnie jest głodna skoro ją ktoś porzucił.

BlackShadow

Liczba postów : 75
Join date : 17/03/2014

Powrót do góry Go down

~A zegar cyka... - gra BlackShadow~ - Page 6 Empty Re: ~A zegar cyka... - gra BlackShadow~

Pisanie by Laureline Pią Mar 28, 2014 5:53 am

Pamietam o tobie. uslyszales w swojej glowie jednoczesnie gdy dziewczyna mowila cos zadowolona do opiekunow po karmieniu nosorozcow. Pajaczek zlapal kawaleczek karmy w swoje "lapki"(?) przy pyszczku i zajadal. Za chwile tez dziewczyna zadowolona przyszla do ciebie z szerokim usmiechem na twarzy a za nia jakas kobieta w uniformie zoo.
To ten Spinarak o ktorym pani mowilam. usmiechnela sie wyciagajac rece do pajaczka.
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

~A zegar cyka... - gra BlackShadow~ - Page 6 Empty Re: ~A zegar cyka... - gra BlackShadow~

Pisanie by BlackShadow Pią Mar 28, 2014 6:25 am

Mam taką nadzieję.odparłem jej żartobliwie.
Przyglądałem się zadowolony na dziewczynę że tak dobrze się bawi tam na dole i zadowolony z tego jak ochoczo ten maluch zajada karmę. Gdy dziewczyna z wielkim bananem na twarzy wyciągnęła ręce po pajączka podałem go jej ostrożnie.

BlackShadow

Liczba postów : 75
Join date : 17/03/2014

Powrót do góry Go down

~A zegar cyka... - gra BlackShadow~ - Page 6 Empty Re: ~A zegar cyka... - gra BlackShadow~

Pisanie by Laureline Pią Mar 28, 2014 9:39 am

Opiekunka wziela go na rece i zeskanowala dexem.
Nie to nie nasz podopieczny. Znalezliscie go w terratium? spytala dla upewnienia opiekunka.
Zgadza sie. powiedziala Paula.
Opiekunka chwile popatrzyla to na dexa to na pajaczka, porozmawiala z kims przez woki toki i powiedziala:
Wyglada na to ze pajaczek sam sobie znalazl nowy dom. dotknela go ballem i balla podala Pauli zas ta tobie
Jest wasza. Zaopiekujcie sie nim. i z tymi slowami odeszla bo ktos ja wezwal do pomocy gdzie indziej.
Pajaczek jest twoj. powiedziala dziewczyna usmiechajac sie.
Moze ty gdzies teraz pojdziesz do jakis zwierzat? zaproponowala rozgladajac sie po zoo.
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

~A zegar cyka... - gra BlackShadow~ - Page 6 Empty Re: ~A zegar cyka... - gra BlackShadow~

Pisanie by BlackShadow Sob Mar 29, 2014 8:31 pm

Podziękowałem zarówno opiekunce jak i Pauli za nowego towarzysza. Schowałem pokeball i zacząłem szukać mapy zoo w celu znalezienia jakiegoś ciekawego pokemona który mógłby się spodobać dziewczynie. Gdy znalazłem już plan zacząłem szukać jakichś pokemonów wodnych bo jeszcze tylko takich nie widzieliśmy nie licząc poke duchów z jakiegoś powodu wydawało mi się że zaprowadzenie jej do pokemonów żółwi może ją trochę uszczęśliwić.

BlackShadow

Liczba postów : 75
Join date : 17/03/2014

Powrót do góry Go down

~A zegar cyka... - gra BlackShadow~ - Page 6 Empty Re: ~A zegar cyka... - gra BlackShadow~

Pisanie by Laureline Pon Mar 31, 2014 1:59 pm

Tak wiec poszliscie do akwarium. Dziewczyna przykleila twarz do szyby i ogladala Tirtoguy i Corracoste.
Wiedziales ze one sa bardzo rzadkie? Zoba ile ich tu jest. odparla i patrzyla zahipnotyzowana.
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

~A zegar cyka... - gra BlackShadow~ - Page 6 Empty Re: ~A zegar cyka... - gra BlackShadow~

Pisanie by BlackShadow Pon Mar 31, 2014 5:59 pm

Po jej reakcji wiedziałem że wybrałem dobre miejsce bo to co robiła dość mocno mnie rozśmieszyło że trudno mi było opanować śmiech. Przytaknąłem jej i sam zabrałem się za oglądanie pokemonów.

BlackShadow

Liczba postów : 75
Join date : 17/03/2014

Powrót do góry Go down

~A zegar cyka... - gra BlackShadow~ - Page 6 Empty Re: ~A zegar cyka... - gra BlackShadow~

Pisanie by Laureline Pon Kwi 07, 2014 1:27 pm

Dziewczyna dojrzala przez akwarium z Tirtoguami akwarium z fokami. Podniecona zaczela skakac i juz juz biegla w tamta strone jednak sie zatrzymala i spytala:
A ty co bys zobaczyl? jednak patrzyla tesknie na foki.
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

~A zegar cyka... - gra BlackShadow~ - Page 6 Empty Re: ~A zegar cyka... - gra BlackShadow~

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach