~A zegar cyka... - gra BlackShadow~

Strona 2 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

~A zegar cyka... - gra BlackShadow~ - Page 2 Empty Re: ~A zegar cyka... - gra BlackShadow~

Pisanie by BlackShadow on Wto Mar 18, 2014 4:25 pm

Eh kłótnia dziewczyn nie wiem o co im poszło ale to i tak nie mój interes ale miło jest zobaczyć inne pokemony niż moja Grace. Gdy tłum się rozszedł poszedłem w stronę dworca z którego będę miał pociąg do Kołobrzegu. Znów sprawdziłem najbliższy pociąg i od tej informacji zależy co będę robił.

BlackShadow

Liczba postów : 75

Powrót do góry Go down

~A zegar cyka... - gra BlackShadow~ - Page 2 Empty Re: ~A zegar cyka... - gra BlackShadow~

Pisanie by Laureline on Sro Mar 19, 2014 6:58 am

Niestety musiales czekac 2dni bo tory sa w remoncie. Zreszta wiadomo, jak to w Polszy, wszystko NIE jest wykonywane w terminie. Czules na sobie wzrok dziewczyny poki nie zniknales za zakretem. Na tym peronie jakos za specjalnie rozrywki nie bylo. Parenascie torow, kasy i to wsio. Twoja Eevee machala ogonem ostrzegawczo, uderzajac cie w plecy.
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995

Powrót do góry Go down

Pisanie by BlackShadow on Sro Mar 19, 2014 7:02 am

I jak tu polski nie kochać? Zastanawiało mnie tylko czemu tamta dziewczyna mi się tak przyglądała ale to nie ważne teraz muszę sobie jakieś lokum na dwa dni znaleźć. Skierowałem się w stronę wyjścia z dworca licząc że znajdę gdzieś blisko jakiś tani hotelik.
-Co jest mała? -spytałem lisiczki gdy zaczeła mnie tłuc ogonem.

BlackShadow

Powrót do góry Go down

Pisanie by Laureline on Sro Mar 19, 2014 7:22 am

Eeeeeveee - zawolala drapiac cie w tyl szyi. To mialo znaczyc chyba ze masz sie odwrocic do tylu. Gdy sie odwrociles w tlumie mignela ci brunetka z Wilenskiego. Przypadek? Mysle ze Eevee ma jakis zmysl, ty jej potem nie mogles wypatrzyc jednak ta ostrzegawczo pukala w plecy.
Laureline
Laureline

Powrót do góry Go down

Pisanie by BlackShadow on Sro Mar 19, 2014 7:30 am

Zdziwiło mnie czemu Eevee tak reagowała na tą dziewczynę. Nie wiedziałem czy mam się tej brunetki wystrzegać czy może za nią iść. Gdy Grace znów zaczęła pukać mnie w plecy odwróciłem się znowu bo tak to zrozumiałem ale i tak powoli kierowałem się do wyjścia.

BlackShadow

Powrót do góry Go down

Pisanie by Laureline on Sro Mar 19, 2014 7:33 am

Gdy oddaliles sie troche od wyjscia z cienia wyszla dziewczyna. Ubrana byla na czarno i miala kaptur nalozony na glowe. Eevee jak i intuicja podpowiadaly ci ze to dziewczyna z Wilenskiego.
Witaj. podniosla glowe ukazujac swoje oblicze.
Grace, spokojnie. powiedziala do twojej Eevee a ta zaraz przestala cie pukac ogonem.
Laureline
Laureline

Powrót do góry Go down

Pisanie by BlackShadow on Sro Mar 19, 2014 7:38 am

Mimo starań i tak w końcu wpadłem na dziewczynę ale teraz zaczęło mi świtać czemu ona mi się przyglądała i dlaczego Eevee tak nerwowo na nią reaguje.
-Sądząc po zachowaniu Grace i po tym że wiesz jak się nazywa wnioskuje że to ty jesteś jej niesławną byłą właścicielką. -powiedziałem do niej oschle. -Potrzebujesz czegoś? -spytałem od niechcenia.

BlackShadow

Powrót do góry Go down

Pisanie by Laureline on Sro Mar 19, 2014 7:53 am

Akurat nie. Jakbym byla jej dawna wlascielka ona rzucilaby sie na mnie. Jednak ten pokemon ma 7 zmysl i o kazdej sytuacji ktora jej sie nie podoba cie poinformuje. Mam tu na mysli rozne nadprzyrodzone rzeczy. odpowiedziala na twoje oskarzenie. Licze na jakies przeprosiny. warknela cicho. Eevee zoskoczyla na ziemie i zaczela lasic sie do nog dziewczyny. Czesc mala. kucnela i poglaskala stworka.
Laureline
Laureline

Powrót do góry Go down

Pisanie by BlackShadow on Sro Mar 19, 2014 7:58 am

W takim razie przepraszam. Ale co takiego jej sie nie spodobało w tobie że informowała mnie o zagrożeniu? -spytałem.
Widać że Grace lubi dziewczynę ale coś mnie w niej niepokoiło ale nie wiedziałem jeszcze tylko co. Przyglądałem się bacznie dziewczynie bo Eevee nie przypadkowa dawała mi w kość przed chwilą.

BlackShadow

Powrót do góry Go down

Pisanie by Laureline on Sro Mar 19, 2014 8:01 am

Przypomnij sobie co mowilam o jej siodmym zmysle. usmiechnela sie drapiac stworka za uszami. Chwile na siebie popatrzyly.
Jestem Paula jak juz pewnie wiesz. Slyszalam ze udajesz sie do rodzinnej miejscowosci. spojrzala na ciebie uwaznie.
Tylko po co? spytala cicho.
Laureline
Laureline

Powrót do góry Go down

Pisanie by BlackShadow on Sro Mar 19, 2014 8:10 am

-Ta obiło mi się o uszy twoje imię. -odparłem.
Przy kolejnym pytaniu dziewczyny zapaliła mi się lampka ostrzegawcza.
-Można wiedzieć kim ty jesteś? Bo nie przypomina mi się bym komukolwiek mówił gdzie się wybieram. -powiedziałem przytykając nieświadomie palec do jej piersi. -Nie podoba mi się że wiesz coś o czym nie powinnaś. -dodałem.
Zastanawiało mnie skąd wiedziała dokąd zmierzam i też skąd pochodzę, choć nie powiedziała nazwy miejscowości to i tak czułem że wie dokładnie gdzie się wybierałem.

BlackShadow

Powrót do góry Go down

Pisanie by Laureline on Sro Mar 19, 2014 8:28 am

Siodmy zmysl Eevee. zasmiala sie Mialam na mysli nadprzyrodzone moce i tym podobne bajery.[/b| zasmiala sie [b]Mysle ze wiesz o czym mowie sadzac po tym ze chcesz znalezc dziewczyne ze znamieniem. podniosla Eevee na rekach i dala ci ja. Glodna jest. i wyciagnela pare przysmakow dajac je lisiczce. To ja juz ci glowy nie zawracam. Zdjecie klatwy bedzie ciezsze niz myslisz. powiedziala na odchodnym i zaczela sie oddalac. Otaczala ja jakas dziwna czarna mgielka.
Laureline
Laureline

Powrót do góry Go down

Pisanie by BlackShadow on Sro Mar 19, 2014 8:33 am

-Telepatka no ładnie a nie mówiono ci by nie wchodzić do czyjejś głowy bez pozwolenia? -spytałem żartobliwie.
Gdy tak przez chwilę myślałem zdałem sobie sprawę że jej umiejętność byłaby mocno przydatna nie musiałbym jak głupi liczyć że któraś z dziewczyn pokaże mi swój obojczyk z nadzieją że to właśnie Mary.
-Czekaj, nie chciałabyś mi pomóc? -spytałem

BlackShadow

Powrót do góry Go down

Pisanie by Laureline on Sro Mar 19, 2014 8:40 am

Nie jestem telepatka. odwrocila sie i podeszla do ciebie.
A w czym chcialbys bym ci pomogla? usmiechnela sie do ciebie i wypyscila ~A zegar cyka... - gra BlackShadow~ - Page 2 250px-517Munna
Mysle ze sie dogadaja. Albo nauczy sie twoja Grace atakow. usmiechnela sie i skinieniem glowy przyzwalajac na zabawe z lisiczka swojemu mini sloniowi zmutowanemu.
Laureline
Laureline

Powrót do góry Go down

Pisanie by BlackShadow on Sro Mar 19, 2014 8:45 am

-To kim w końcu jesteś? -spytałem. -Zdążyłem zauważyć że na pewno normalna nie jesteś skoro wiesz coś co nie powinnaś. -W sprawach łóżkowych. -powiedziałem żartobliwie. -Byś pomogła mi znaleźć tą dziewczynę.
Spojrzałem na bawiące się pokemony.

BlackShadow

Powrót do góry Go down

Pisanie by Laureline on Sro Mar 19, 2014 8:50 am

Kims kogo bedziesz musial kiedys poswiecic. odparla.
Slaby zart kochanie. Nie gustuje w byle kim. zmierzyla cie wzrokiem. Spojrzala na pokemony. Wodac bylo ze sie dogadywaly choc nie ma co ukrywac uzywaly na sobie atakow.
Znam swoja przyszlosc i przepowiednie dotyczacych mnie. usmiechnela sie smutno. Po oczach bylo widac ze zadowolona jest.
Laureline
Laureline

Powrót do góry Go down

Pisanie by BlackShadow on Sro Mar 19, 2014 9:00 am

Auć. Zabolało, ale ten byle kto może powiedzieć ci jedną rzecz. -uśmiechnąłem się do niej. -Nic nie jest z góry przesądzone jeśli się tego pragnie można zmienić nawet najmroczniejszą przyszłość.
Pogłaskałem pokemony które najwidoczniej się polubiły.
-Na przyszłość można wpłynąć nawet najmniejszą rzeczą nawet takim głupim kubkiem z plastiku. -wskazałem palcem na śmieć. -Więc jeśli mówisz że ja mam cię poświęcić to jest prosty sposób by tego uniknąć. Grace chodź, idziemy poszukać noclegu. -Uśmiechnąłem się jeszcze do dziewczyny po czym ruszyłem w stronę wyjścia.

BlackShadow

Powrót do góry Go down

Pisanie by Laureline on Sro Mar 19, 2014 9:03 am

Prosty wybor. Albo my albo ty. My w sensie ja i moja blizniaczka zaginiona. spojrzala na ciebie.
Mam rozumiec ze mam z toba isc? zawolala pokemona gwizdem i cofnela go do balla. Szliscie wzdloz zabudowan jednakze nie znalezliscie zadnego hoteliku. Tylko jakas spelune.
Laureline
Laureline

Powrót do góry Go down

Pisanie by BlackShadow on Sro Mar 19, 2014 9:07 am

Wiesz jeśli ma zginąć ładna dziewczyna to wole sam zniknąć. -Odparłem.
Miejsce które znalazłem na nocleg nie wygląda na luksus ale przynajmniej będzie tanio a już w gorszych miejscach sypiałem. Choć miałem nie odparte wrażenie że w takim miejscu trudno będzie zasnąć jeśli jakaś parka wynajmie pokój na godzinkę.

BlackShadow

Powrót do góry Go down

Pisanie by Laureline on Sro Mar 19, 2014 9:14 am

Dwie beda musialy zginac. Jedna zatrzyma zegar na 4lata. Dwie zdejma calkowicie. rozejrzala sie po spelunie. Chyba wolalabym spac na lawce na dworcu. warknela po zlapaniu klucza w powietrzu.
Chociaz darmowa nocka nas czeka. zasmiala sie machac kluczami i machajac ci nim przed nosem.
Laureline
Laureline

Powrót do góry Go down

Pisanie by BlackShadow on Sro Mar 19, 2014 9:19 am

-To jeszcze mniej mi się uśmiecha. Szkoda dwóch ładnych dziewczyn.
Aż tak źle nie było ale w końcu dziewczyna woli wygody.
-Przynajmniej tyle dobrego. -odparłem. -Prowadź do pokoi. -dodałem.

BlackShadow

Powrót do góry Go down

Pisanie by Laureline on Sro Mar 19, 2014 9:25 am

Czy my na salonach jestesmy? spojrzala na ciebie zdzwiona. Musimy sie zmiescic w jednym pokoju jednoosobowym. spojrzala na ciebie i gdy zamknela drzwi zdjela kaptur i w koncu mogles ja zobaczyc.
Nie gap sie tak. zdjela bluze przez co troche podwinela jej sie bluzka ale zaraz ja poorawila i zauwazyles znamie na obojczyku.
Laureline
Laureline

Powrót do góry Go down

Pisanie by BlackShadow on Sro Mar 19, 2014 9:36 am

-I tak do niczego nie dojdzie więc nie przeszkadza mi to. -odparłem kładąc plecak w kącie.
Była na prawdę ładna moją uwagę przykuło znamię na obojczyku ale równie szybko straciłem tym zainteresowanie. Sprawdziłem czy w pokoju jest ciepła woda albo raczej czy jest w ogóle.

BlackShadow

Powrót do góry Go down

Pisanie by Laureline on Sro Mar 19, 2014 9:41 am

Znamie bylo pozioma kreska. Bylo jednak w odpowiednim miejscu jak znamie twojej znajomej z dziecinstwa na wysokosci poziomej kreski. Dziewczyna rzucila swoj plecak obok twojego, zdjela posciel z lozka i sie polozyla.
Brod, smrod i ubostwo.
z kranu leciala woda w kolorze coli.
Laureline
Laureline

Powrót do góry Go down

Pisanie by BlackShadow on Sro Mar 19, 2014 11:10 am

Po kolorze wody odpuściłem sobie kąpiel wolałem nie ryzykować zdrowiem. Nie przeszkadzał mi na szczęście smród w pokoju, wyjrzałem przez okno mając nikłą nadzieję że coś ciekawego ujrzę. Spojrzałem na zegarek po czym nakarmiłem Grace i położyłem się na łóżku.

BlackShadow

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 2 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Powrót do góry