~A zegar cyka... - gra BlackShadow~

2 posters

Strona 3 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

~A zegar cyka... - gra BlackShadow~ - Page 3 Empty Re: ~A zegar cyka... - gra BlackShadow~

Pisanie by Laureline Sro Mar 19, 2014 12:06 pm

Mowilam ze ja zamuje lozko. i cie zepchnela. O oknie nie miales co marzyc. Dziewczyna szczerzyla zeby do ciebie z lozka patrzac na ciebie lezacego na ziemi. Grace zadowolona pomerdala ogonem i wskoczyla do Pauli i polozyla jej soe na brzuchu.
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

~A zegar cyka... - gra BlackShadow~ - Page 3 Empty Re: ~A zegar cyka... - gra BlackShadow~

Pisanie by BlackShadow Sro Mar 19, 2014 1:06 pm

-Nic o łóżku nie mówiłaś więc musimy się podzielić. -odparłem.
Usiadłem znów na łóżku tym razem nie dając się zepchnąć, pogłaskałem moją Grace. Ignorowałem humory dziewczyny skoro już miałem okazje się położyć to wolałem to zrobić na łóżku.

BlackShadow

Liczba postów : 75
Join date : 17/03/2014

Powrót do góry Go down

~A zegar cyka... - gra BlackShadow~ - Page 3 Empty Re: ~A zegar cyka... - gra BlackShadow~

Pisanie by Laureline Sro Mar 19, 2014 1:23 pm

Myslisz ze czemu ta obsrana posciel sciagnelam? Myslisz ze dla ciebie? spojrzala zdziwiona i glaszczac Grace czasem tracajac cie reka. Miala zimna dlon. Jednak zaraz sie odsunela i zrobila ci troche miejsca skoro w tej spelunie jest burdel to mysle ze i my sie jakos zmiescimy. stwierdzila ukladajac sie na plecach wygodnie. dla ciebie zostala 1/4 lozka.
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

~A zegar cyka... - gra BlackShadow~ - Page 3 Empty Re: ~A zegar cyka... - gra BlackShadow~

Pisanie by BlackShadow Sro Mar 19, 2014 1:33 pm

Dość mało miejsca zostawiła ale lepsze to niż nic.
-Skąd ty wiesz że tu burdel jest? -spytałem
Choć znając moje szczęście dowiem się nim Paula zdąży odpowiedzieć. Przez ilość miejsca które mi zostawiła mogłem się położyć tylko na boku ale na więcej i tak nie moge liczyć.

BlackShadow

Liczba postów : 75
Join date : 17/03/2014

Powrót do góry Go down

~A zegar cyka... - gra BlackShadow~ - Page 3 Empty Re: ~A zegar cyka... - gra BlackShadow~

Pisanie by Laureline Sro Mar 19, 2014 1:39 pm

Byl napis na szyldzie wywieszonym w oknie. zasmiala sie Pewnie myslales ze tu bywam? spojrzala na ciebie oburzona i zepchnela cie z lozka. Lezac na boku latwo bylo cie zwalic. Grace zeskoczyla ci na brzuch i tak lezala na tobie. Dziewczyna wychylila sie z lozka i uniosla brew i zaczela glaskac lisiczke.
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

~A zegar cyka... - gra BlackShadow~ - Page 3 Empty Re: ~A zegar cyka... - gra BlackShadow~

Pisanie by BlackShadow Sro Mar 19, 2014 2:02 pm

I znów wylądowałem na ziemi przez nią.
-Nie, myślałem że znów te twoje moce ci powiedziały. -odparłem
Chwyciłem ją za ramie i zrzuciłem z łóżka tak by nie upadła przypadkiem na Grace.

BlackShadow

Liczba postów : 75
Join date : 17/03/2014

Powrót do góry Go down

~A zegar cyka... - gra BlackShadow~ - Page 3 Empty Re: ~A zegar cyka... - gra BlackShadow~

Pisanie by Laureline Sro Mar 19, 2014 3:20 pm

A ten dalej. Mozesz mnie uznac w koncu za normalna dziewczyne? spojrzala na ciebie z poziomu ziemi. Zaraz jednak sie poderwala z ziemi i wskoczyla na lozko i wypuscila swojego Arcanina ktory jak sie polozyl zajal cale lozko. Sama sie wygodnie w nim umoscila i patrzyla na ciebie czujnie.
A masz. zasmiala sie i zamknela oczy zadowolona.
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

~A zegar cyka... - gra BlackShadow~ - Page 3 Empty Re: ~A zegar cyka... - gra BlackShadow~

Pisanie by BlackShadow Sro Mar 19, 2014 3:32 pm

Nie nie uznam cię za normalną dziewczynę bo nie ma czegoś takiego jak normalny człowiek, siebie też za normalnego nie uważam. -odpowiedziałem.
Pokemon dziewczyny zajął resztę łóżka więc nie pozostaje mi nic innego jak przekimać się na podłodze albo połazić większość nocy po mieście.

BlackShadow

Liczba postów : 75
Join date : 17/03/2014

Powrót do góry Go down

~A zegar cyka... - gra BlackShadow~ - Page 3 Empty Re: ~A zegar cyka... - gra BlackShadow~

Pisanie by Laureline Sro Mar 19, 2014 3:48 pm

W sensie bez mocy itp itd. powiedziala.
Jak widac wygralam choc zawsze nie ma poscieli a tu nie grzeja wiec myslalam ze sie ze mna w Arcaninie przespisz. Skoro jednak wolisz lazic to nie przeszkadzam. usmiechnela sie i poderwala w powietrzy klucze i je zlapala
Wole zostawic sobie klucze i sie zamknac nizli ktos ma mnie zgwalcic, jednakze nie polecam lazenia po nocy w tej dzielnicy. mowila machajac reka i nia gestykulujac.
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

~A zegar cyka... - gra BlackShadow~ - Page 3 Empty Re: ~A zegar cyka... - gra BlackShadow~

Pisanie by BlackShadow Sro Mar 19, 2014 4:15 pm

-Nie trzeba mieć mocy by być nienormalnym. Nie istnieje coś takiego jak normalny człowiek. -odparłem. -Wiesz jak się obok arcanina położę to będziemy dość ściśnięci. -dodałem.
Po słowach dziewczyny odpuściłem sobie przechadzkę i spróbowałem zasnąć na podłodze.

BlackShadow

Liczba postów : 75
Join date : 17/03/2014

Powrót do góry Go down

~A zegar cyka... - gra BlackShadow~ - Page 3 Empty Re: ~A zegar cyka... - gra BlackShadow~

Pisanie by Laureline Sro Mar 19, 2014 4:20 pm

Ty na jednej lapie ja na drugiej. Nie boj sie..Nie zje cie. zasmiala sie wyciagajac do ciebie reke. Chociaz ci cieplo bedzie. usmiechnela sie robiac ci miesce w lapach Arcanina. Ten tylko patrzyl na ciebie uwaznie czy nie robisz dziewczynie krzywdy.
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

~A zegar cyka... - gra BlackShadow~ - Page 3 Empty Re: ~A zegar cyka... - gra BlackShadow~

Pisanie by BlackShadow Sro Mar 19, 2014 4:24 pm

Może i będzie ciepło ale jak mi się w nocy ręka omsknie to w najlepszym przypadku dostane z liścia od dziewczyny. Chwyciłem dłoń dziewczyny i położyłem się jak ona licząc że jej pupil mnie nie zje na kolacje.

BlackShadow

Liczba postów : 75
Join date : 17/03/2014

Powrót do góry Go down

~A zegar cyka... - gra BlackShadow~ - Page 3 Empty Re: ~A zegar cyka... - gra BlackShadow~

Pisanie by Laureline Sro Mar 19, 2014 4:28 pm

Nie je miesa. A juz na pewno ludzkiego. zasmiala sie i ulozyla wygodnie zasypiajac. Szybko zasnela. Ty chwile sluchales jej miarowego oddechu i sam odplynoles. Nic ci sie nie snilo na szczescie. Nawet twojego koszmaru nie bylo, ktory co noc cie nawiedzal. Gdy sie obudziles slonce bylo juz w drodze na najwyzszy punkt na niebie jaki mogl tego dnia osiagnac. Dziewczyna juz byla gotowa a ty spales na lozku.
Mocny sen miales. Nie ruszylo cie ze schowalam Arcanina. zasmiala sie narzucajac torbe na ramie.
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

~A zegar cyka... - gra BlackShadow~ - Page 3 Empty Re: ~A zegar cyka... - gra BlackShadow~

Pisanie by BlackShadow Sro Mar 19, 2014 4:54 pm

-Jak sie pierwszy raz od wielu dni ma noc bez koszmarów to dość przyjemnie się śpi.
Przeciągnąłem się wygodnie i zszedłem z łóżka.
Planujesz jakąś wycieczkę? -spytałem widząc że plecak zakłada.

BlackShadow

Liczba postów : 75
Join date : 17/03/2014

Powrót do góry Go down

~A zegar cyka... - gra BlackShadow~ - Page 3 Empty Re: ~A zegar cyka... - gra BlackShadow~

Pisanie by Laureline Sro Mar 19, 2014 4:58 pm

Myslalam ze mnie do zoo zabierzesz. powiedziala smutno usmiechajac sie.
Wpierw sniadanie, kawa i potem zobaczymy. Choc pojdziemy do Starlybucks. pociagnela cie za reke i tak wrociliscie na Wileniak gdzie sie poznaliscie. Caly czas szliscie za reke. Eevee pobiegla za toba.
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

~A zegar cyka... - gra BlackShadow~ - Page 3 Empty Re: ~A zegar cyka... - gra BlackShadow~

Pisanie by BlackShadow Sro Mar 19, 2014 5:15 pm

Nie odpowiedziałem dziewczynie. Trochę mnie zdziwiło gdy chwyciła mnie za rękę, a jeszcze bardziej mnie zmieszał fakt że całą drogę szliśmy za rękę jak para.
-Długo mnie jeszcze zamierzasz za rękę trzymać? Wygląda tak jakbyśmy chodzili ze sobą.
Może i miło jest potrzymać dziewczynę za rękę ale wolałbym to robić z moją prawdziwą dziewczyną a nie kimś kto próbuje mimo tego że nie chce poświęcić się dla mnie.

BlackShadow

Liczba postów : 75
Join date : 17/03/2014

Powrót do góry Go down

~A zegar cyka... - gra BlackShadow~ - Page 3 Empty Re: ~A zegar cyka... - gra BlackShadow~

Pisanie by Laureline Czw Mar 20, 2014 4:57 am

A ja sie zastanawialam czy ja reki do wody nie wlozylam a to sie okazuje twoja spocona reka. i puscila ja z odraza na twarzy. Za chwile dotarliscie do kawiarni, dziewczyna zamowila sobie sernik z lodami i kawe cynamonowa. Za chwile tez miala swoje zamowienie i poszla do stolika.
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

~A zegar cyka... - gra BlackShadow~ - Page 3 Empty Re: ~A zegar cyka... - gra BlackShadow~

Pisanie by BlackShadow Czw Mar 20, 2014 5:06 am

Już się nawet nie przejmowałem jej docinkami, zauważyłem że leżą po prostu w jej naturze więc zacząłem je ignorować. W kawiarni dziewczyna już mi pokazała że lubi słodycze a że sam bym coś zjadł to zamówiłem sobie kremówkę i usiadłem na przeciw Pauli. Miałem dylemat czy pozwolić jej iść ze mną czy może zostawić może i jej nie znam za dobrze ale wiem że na pewno nie zasługuje śmierć dla takiego kretyna jak ja. Jedząc kremówkę podzieliłem się z Grace by zjadła też coś dobrego.

BlackShadow

Liczba postów : 75
Join date : 17/03/2014

Powrót do góry Go down

~A zegar cyka... - gra BlackShadow~ - Page 3 Empty Re: ~A zegar cyka... - gra BlackShadow~

Pisanie by Laureline Czw Mar 20, 2014 5:13 am

Grace wcale nie musiales czestowac. Sama sie raczyla z twojego talerza siedzac ci na kolanach. Paula co raz wyciagala do niej reke z szarlotka a mala lisiczka zaraz wskoczyla jej na kolana.
Moze nim wyruszysz dalej jakas mala walka? usmiechnela sie bawiac sie lyzeczka.
Przeciez wiem ze nie chcesz bym z toba szla tak wiec chce ci pomoc dopoki dopoty jestem obok. poglaskala Eevee.
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

~A zegar cyka... - gra BlackShadow~ - Page 3 Empty Re: ~A zegar cyka... - gra BlackShadow~

Pisanie by BlackShadow Czw Mar 20, 2014 5:22 am

Pogłaskałem lisiczkę.
-Nie interesują mnie bezsensowne walki nie mamy powodu by walczyć to sobie odpuszczę. Z resztą nie chce by Grace stała się krzywda. -odparłem. -A to że nie chce byś ze mną szła to tylko z powodu tego że widzę potrzeby byś za mnie umierała. Na pewno są inne sposoby na tą rzecz. -powiedziałem wskazując na zegar.

BlackShadow

Liczba postów : 75
Join date : 17/03/2014

Powrót do góry Go down

~A zegar cyka... - gra BlackShadow~ - Page 3 Empty Re: ~A zegar cyka... - gra BlackShadow~

Pisanie by Laureline Czw Mar 20, 2014 5:34 am

Skoro tak uwazasz. skonczyla lody z szarlotka i zaczela pic kawe. Lisiczka rozlozyla sie jej na kolanach.
Wiec jutro wyjezdzasz. ni spytala ni stwierdzila Ja cie o zdanie nie bede pytac czy chcesz bym z toba ruszyla bo i tak rusze. zaczela grozic ci lyzeczka.
I tak nie mam co tu robic. poprawila wisiorek na szyi. Jak sie dobrze przyjzales to zauwazyles ze takie cos blondyna jej przekazala po walce.
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

~A zegar cyka... - gra BlackShadow~ - Page 3 Empty Re: ~A zegar cyka... - gra BlackShadow~

Pisanie by BlackShadow Czw Mar 20, 2014 5:40 am

-Nie wybije ci tego pomysłu z głowy co? -spytałem.
Moją uwagę przykuł wisiorek to chyba tą rzecz wzięła po walce z tamtą blondynką.
-Ten wisiorek to jakaś pamiątka? -spytałem. -Czy może tylko nie lubisz jak ktoś ma twoje rzeczy? -dodałem.

BlackShadow

Liczba postów : 75
Join date : 17/03/2014

Powrót do góry Go down

~A zegar cyka... - gra BlackShadow~ - Page 3 Empty Re: ~A zegar cyka... - gra BlackShadow~

Pisanie by Laureline Czw Mar 20, 2014 7:53 am

Hymmm... Chyba fakt. Nie wybijesz. puscial do ciebie oko dopijajac kawe.
Bedzie potrzebny. Tylko tyle ci powiem. zaczela bawic sie wisiorkiem. Lisiczka dreptala niespokojnie w miejscu bo zaczelo jej sie juz nudzic.
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

~A zegar cyka... - gra BlackShadow~ - Page 3 Empty Re: ~A zegar cyka... - gra BlackShadow~

Pisanie by BlackShadow Czw Mar 20, 2014 2:13 pm

-Czemu chcesz mi pomóc aż tak bardzo? -spytałem -Skoro ten wisiorek jest potrzebny MI to dlaczego aż tak chciałaś go odzyskać od tamtej blondynki, masz w pomaganiu mi jakiś ukryty cel? -dodałem.
Coraz bardziej mi coś tu nie pasowało tylko jeszcze nie wiedziałem co.

BlackShadow

Liczba postów : 75
Join date : 17/03/2014

Powrót do góry Go down

~A zegar cyka... - gra BlackShadow~ - Page 3 Empty Re: ~A zegar cyka... - gra BlackShadow~

Pisanie by Laureline Czw Mar 20, 2014 2:56 pm

Chcesz mnie zabic, nie chcesz odzyska swojego zycia czy moze miec i siebie i mnie wraz z siostra cale? dziewczyna wywrocila oczami wstala od stolika i zaplacila za was oboje. Byla juz lekko poddenerwowana twoja tempota. Eevee machala radosnie ogonem ze w koncu sie ruszyliscie. Lisiczka sie szybko nudzila. Dziewczyna czekala na ciebie na zewnatrz i odpalila papierosa.
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

~A zegar cyka... - gra BlackShadow~ - Page 3 Empty Re: ~A zegar cyka... - gra BlackShadow~

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach