~A zegar cyka... - gra BlackShadow~

Strona 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

~A zegar cyka... - gra BlackShadow~ - Page 4 Empty Re: ~A zegar cyka... - gra BlackShadow~

Pisanie by BlackShadow on Czw Mar 20, 2014 3:03 pm

-Szczerze to wystarczy mi byś Ty i twoja siostra żyła nie potrzeba mi życia za które ktoś się poświęca. Mój żywot nie jest wart aż dwóch. -odparłem.
Gdy wyszliśmy oddałem jej kasę za moją cześć rachunku nie lubiłem mieć długów.
-Możesz nie kopcić przy ludziach? -spytałem.

BlackShadow

Liczba postów : 75

Powrót do góry Go down

~A zegar cyka... - gra BlackShadow~ - Page 4 Empty Re: ~A zegar cyka... - gra BlackShadow~

Pisanie by Laureline on Czw Mar 20, 2014 3:10 pm

Jestes tu tylko ty. A ty czlowiekiem do konca nie jestes wiec spadowa. burknela zaciagajac sie i chowajac pieniadze do kieszeni.
Zawsze klatwa ma jakis haczyk i ta fiolka jest nim. pobawila sie fiolka na lancuszku.
To teraz gdzie mnie zabierasz? spytala zadowolona z siebie gaszac papierosa.
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995

Powrót do góry Go down

Pisanie by BlackShadow on Czw Mar 20, 2014 3:18 pm

-Póki się nie zamieniam w cień a to jeszcze nie nastąpiło człowiekiem jestem. -odparłem zdenerwowany. -Czyli jakbyś straciła tą fiolkę nie byłabyś w stanie mi pomóc tak? -spytałem.
Ciągle mnie zastanawiało czemu ona chce bym ją gdzieś zabierał to randka jest czy co?
-A co ja twój chłopak by cię gdzieś zabierać. Jak chcesz randkowania to faceta sobie znajdź. -powiedziałem idąc przed siebie

BlackShadow

Powrót do góry Go down

Pisanie by Laureline on Czw Mar 20, 2014 3:20 pm

Albo ty albo ja jesli nie bedzke tej fiolki. burknela i ruszyla w druga strone urazona twoimi slowami. Eevee stala miedzy wami i popiskiwala nie wiedzac z kim isc. Jednak zaraz pobiegla za toba.
Laureline
Laureline

Powrót do góry Go down

Pisanie by BlackShadow on Czw Mar 20, 2014 3:30 pm

-To wole byś ty żyła.
Obejrzałem się jeszcze za siebie i zrobiło mi się trochę jej jednak szkoda w sumie chce się poświęcić dla mnie a ja tego nie doceniam.
-Jak zgasisz tą fajkę to zabiorę cię do tego zoo. -krzyknąłem do niej i czekałem na jej reakcję.

BlackShadow

Powrót do góry Go down

Pisanie by Laureline on Czw Mar 20, 2014 4:02 pm

Juz dawno go zgasilam. pokazala ci srodkowy palec i dalej szla w swoim kierunku.
Na łaske klade laske tylko tyle ci powiem uslyszales w swojej glowie. Jednak byla telepatka. Eevee dreptala w miejscu lapkami nie wiedzac co robic.
Laureline
Laureline

Powrót do góry Go down

Pisanie by BlackShadow on Czw Mar 20, 2014 4:07 pm

Nie ładnie kłamać.
Gdyby tylko wiedziała że na jej widok niektórym ta laska może stanąć to ciągle by w bluzie chodziła.
-Chodź mała pójdziemy na spacer. -powiedziałem do Eevee.
Skierowałem sie w stronę parku du trochę tam posiedzieć i pobawić się z Grace.

BlackShadow

Powrót do góry Go down

Pisanie by Laureline on Czw Mar 20, 2014 4:11 pm

Grace jednak chciala isc za dziewczyna jednak zaraz sie poddala.
Chyba zapomniales o jednej rzeczy.
Znalazles sie w parku a lisiczka jakby zapomniala o Pauli a biegala z innymi pokemonami po parku. Musiales miec tylko ta mala wariatke na oku.
Laureline
Laureline

Powrót do góry Go down

Pisanie by BlackShadow on Czw Mar 20, 2014 4:30 pm

Niby o czym?
Usiadłem wygodnie na trawie i śledziłem wzrokiem Eevee by mi nie uciekła gdzieś, miło było popatrzeć jak dobrze się bawi mimo braku tutaj tej dziewczyny. Rozmyślałem trochę o Pauli o tym co by tu zrobić by darowała sobie to całe poświęcenie i zaczęła żyć normalnie.

BlackShadow

Powrót do góry Go down

Pisanie by Laureline on Czw Mar 20, 2014 5:22 pm

Rzeczy masz w pokoju a ja mam klucz. i piekny czysty smiech w twojej glowie.
Eevee biegala zadowolona i skakala bawiac sie z jakims Vulpixem. Radosnie poszczekiwaly. Normalanie szczeniaczki ktore lata sie nie widzialy.
Laureline
Laureline

Powrót do góry Go down

Pisanie by BlackShadow on Czw Mar 20, 2014 5:49 pm

Nie zamierzasz mnie wpuścić do pokoju co? Zachowujemy się powili jak stare małżeństwo.
Dalej przyglądałem się Eevee i tym razem z jej nowym towarzyszem wyglądała na szczęśliwą więc uśmiechnąłem się przez to.

BlackShadow

Powrót do góry Go down

Pisanie by Laureline on Pią Mar 21, 2014 5:16 am

Tararara uslyszales melodyjke w swojej glowie Ide sobie kuzwa chlopaka znalezc bo chcialam milo spedzic dzien ale na ciebie nienma co liczyc. Bez odbioru. warknela i uslyszales jakby dzwiek rzucanej sluchawki telefonu. Eevee w koncu sie znudzila zabawa i patrzyla na ciebie swoimi proszacymi oczkami i patrzyla gdzies gdzie dziewczyna ruszyla. Lisiczka nie wiedziala co ma o tym myslec i sie denerwowala przystepujac z lapki na lapke.
Laureline
Laureline

Powrót do góry Go down

Pisanie by BlackShadow on Pią Mar 21, 2014 5:49 am

Nie odpowiedziałem jej tym razem. Patrzyłem na lisiczkę która chyba przywiązała się do dziewczny bo dreptała w miejscu nie spokojnie.
-Chcesz do Pauli tak? -spytałem Grace.
Wiedziałem jaka będzie jej odpowiedź więc wstałem i poszedłem do miejsca w którym się rozdzieliliśmy.
-No mała pokaż czy potrafisz tropić.

BlackShadow

Powrót do góry Go down

Pisanie by Laureline on Pią Mar 21, 2014 6:18 am

Eeeeveee zaszczekala(?) na twoje pytanie. Gdy dotarliscie do miejsca gdzie sie rozstaliscie lisiczka spojrzala na ciebie jak na idiote pytajac "Co ja ku*wa Growlithe badz Snubbul?". jednak zrezygnowana powoli zaczela dreptac sladami Pauli badz czegos innego.
Laureline
Laureline

Powrót do góry Go down

Pisanie by BlackShadow on Pon Mar 24, 2014 5:05 am

Lisy też tropić potrafią przecież więc nie wiem czemu Grace tak na mnie spojrzała. Szedłem za pokemonem wątpiąc że znajdziemy dziewczynę jakoś szybko albo że wpakujemy się na coś innego niż osoba której szukamy.

BlackShadow

Powrót do góry Go down

Pisanie by Laureline on Pon Mar 24, 2014 7:18 am

Lisica prychnela cicho jednak zaraz pobiegła więc ty również musiałem to zrobić. Doszliscie do jakiegoś budynku a Eevee zaczęła szczekac niespokojnie i drapac w drzwi.
Laureline
Laureline

Powrót do góry Go down

Pisanie by BlackShadow on Pon Mar 24, 2014 7:25 am

Nie lubiłem biegać ale musiałem by nie zgubić przypadkiem Grace. Gdy znaleźliśmy się pod jakimś budynkiem reakcja Eevee była dziwna ale przeczuwałem kłopoty. Otworzyłem drzwi a jeśli były zamknięte to próbowałem się włamać lub szukać innego wejścia.

BlackShadow

Powrót do góry Go down

Pisanie by Laureline on Wto Mar 25, 2014 7:56 am

Drzwi byly otwarte bo to byly schody na klatke. Eevee pobiegla na ostatnie pietro to jest 10. Miales biegania a co dopiero po schodach. Eevee zatrzymala sie pod drzwiami i czekala na ciebie. Musiales znalezc sposob na dostanie sie do mieszkania. Jak sie okazalo po sprawdzeniu tj nacisnieciu klamki drzwi byly zamkniecie.
Laureline
Laureline

Powrót do góry Go down

Pisanie by BlackShadow on Sro Mar 26, 2014 6:35 am

Wbiegłem a raczej doczołgałem się na to 10 piętro o mało co nie padając przy tym na zawał, odsapnąłem chwilkę i sprawdziłem drzwi do których dobijała się Eevee, były zamknięte więc musiałem znaleźć inny sposób na wejście. Znając moje szczęście wyważenie drzwi nie będzie mądrym pomysłem bo może się okazać że to dom dziewczyny a ja się włamałem więc jak głupi zadzwoniłem dzwonkiem licząc że to dziewczyna mi otworzy.

BlackShadow

Powrót do góry Go down

Pisanie by Laureline on Sro Mar 26, 2014 6:55 am

Czego? uslyszales glos dziewczyny a Eevee zadowolona zaczela szczekac po swojemu. Dziewczyna otworzyla drzwi jednak byly one na takim lancuszku jak to w blokach i byla tylko masz szpara przez ktora Eevee weszla do srodka i patrzyla na ciebie na to co wymyslisz. Dziewczyna spojrzala przez ta szpare i patrzyla na ciebie niezbyt zadowolona.
Laureline
Laureline

Powrót do góry Go down

Pisanie by BlackShadow on Sro Mar 26, 2014 7:00 am

Gdy otworzyła dziewczyna to się ucieszyłem że nie próbowałem wyważyć drzwi bo co najmniej noc bym spędził na policji tłumacząc się że to pomyłka.
-Eevee się za tobą stęskniła i w sumie ja też, jakoś lepiej się czuje gdy jesteś blisko nas. -powiedziałem.
Wątpiłem że takie coś sprawi że dziewczyna otworzy drzwi i mnie wpuści ale wystarczyło mi to by Grace się z nią pobawiła przez jakiś czas.

BlackShadow

Powrót do góry Go down

Pisanie by Laureline on Sro Mar 26, 2014 7:07 am

Eevee widze ze sie stesknila. pokazala na lisiczke ktora merdala ogonem. A tak szczerze to czego tu szukasz bo nie mam jak cie w tym momencie wpuscic. zaczerwienial sie delikatnie opierajac sie o drzwi tak ze sama twarz byla na zewnatrz.
Jesli poczekasz chwile na wycieraczce to zastanowie sie. i z tymi slowami zamknela drzwi z Eevee w srodku.
Laureline
Laureline

Powrót do góry Go down

Pisanie by BlackShadow on Sro Mar 26, 2014 7:10 am

-Przepraszam że przeszkodziłem w kąpieli. -uśmiechnąłem się do niej -Idź ją dokończ bo nie chce byś się przeziębiła ja poczekam. -dodałem.
Usiadłem pod ścianą i czekałem aż dziewczyna przemyśli i się ubierze.

BlackShadow

Powrót do góry Go down

Pisanie by Laureline on Sro Mar 26, 2014 7:15 am

Spadaj. uslyszales.
I radze ci nie siedziec jak zul bo policja dosc czesto tu chodzi i jakby na jej slowa uslyszales na polpietrze miedzy 9 a 10 pietrem jak wchodza 2osoby w ciezkich butach jakby policja. I tym samym zobaczyles czapki policyjne.
Hola hola. Kogo my tu mamy? podeszla do ciebie policja w plci damskiej. Policjantki sa najgorsze.
Laureline
Laureline

Powrót do góry Go down

Pisanie by BlackShadow on Sro Mar 26, 2014 7:19 am

Mogłaś uprzedzić wcześniej więc musisz mi wybaczyć ale chyba będę musiał użyć ciebie jako wymówki więc proszę jakby co potwierdź moje słowa jak się ciebie spytają. Odparłem w głowie.
Tylko policji mi tu brakowało.
Dzień dobry pani władzo. Obchód po okolicy? -spytałem.

BlackShadow

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Powrót do góry