KP Pana Bagietki [Atsushi Kinomi]

Go down

KP Pana Bagietki [Atsushi Kinomi]

Pisanie by Pan Bagietka on Wto Mar 25, 2014 5:55 pm

MG: Lucy
Imię i nazwisko postaci: Atsushi Kinomi
Wiek: 19 lat
Wygląd: Atsushi jest szczupłym (Niektórzy powiedzieliby, że wręcz chudym) młodym mężczyzną z niewielką szpiczastą bródką i lekko falującymi ciemnorudymi włosami, sięgającymi mu mniej więcej do poziomu brody. Jego skóra ma nieco blady odcień, co u osób z taką barwą czupryny jest dość normalne, tak samo jak pewna ilość piegów, która jednak nie wyróżnia się specjalnie nawet na tle innych osób. Przeważnie na głowie nosi okulary przeciwsłoneczne, by w razie konieczności chronić swoje zielone oczy w przypadku zbyt dużego natężenia promieniowania UV. Przy okazji wygląda w nich o wiele poważniej, w każdym razie sam tak uważa. Na grzbiecie nosi dość sporych rozmiarów plecak podróżny, co w wypadku jego całkowitego wypełnienia przy jego posturze wygląda dość zabawnie, jakby ciężar torby mógłby go w każdej chwili przeważyć w tył, co na szczęście dzięki jego sprawności fizycznej się nie dzieje. Co do jego ubioru - zazwyczaj nosi białą koszulę z kołnierzem, niebieskie jeansy, i srebrno-niebieskie buty sportowe. Z rysów twarzy nie wyróżnia się specjalnie poza widocznym zacięciem gdy chodzi o sprawy związane z jego przewodnim celem podróży. Przypomina wtedy nieco orła. I przybywa mu wtedy skrzydeł, a i wygląda jakby miał zaraz wystrzelić w stronę ofiary. W słusznym celu rzecz jasna.
Profesja: Trener
Wstążki: brak
Odznaki: brak
Punkty za walkę: 0
Stoczone walki: 0
Pokemony:

Combee #415 "Aegis"

Płeć: Samica
Typ:
Charakter: Wesoła, lojalna i tryskająca energią pszczółka. Zawsze towarzyszy swojemu trenerowi, nie odstępuje go ani na krok i nigdy go nie zdradzi. Daję z siebie wszystko podczas walk. Jest nie ufna w stosunku do nowych pokemonów i ludzi.
Ataki: Sweet Scent | Gust
Poziom: 8.00

Sewaddle

Płeć: Samiec
Typ:
Charakter: Bardzo przyjazny pokemon. Z każdym chce się zaprzyjaźnić. Łatwo go urazić dlatego warto zważać na słowa. Bardzo lubi zabawę. Nie lubi za bardzo walk, ale jeśli musi to walczy z całych sił.
Ataki: Tackle, String shot
Poziom:4.00

Towarzysz: Brak
Plecak:
-5 000$
-Safari Ball [2x]
-Pokeball [5x]
-Potion [2x]
-Mapa
-PokeDex
-PokeNav
-Rower
avatar
Pan Bagietka

Liczba postów : 35
Join date : 24/03/2014

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach