KP Desu

Go down

KP Desu

Pisanie by Gatou on Sro Kwi 02, 2014 2:23 pm

MG: Lucy

Imię i nazwisko postaci: Gatou Mairashi

Wiek: 17 lat

Wygląd:

Charakter: Gatou można bardzo łatwo zezłościć (czego należy unikać, jeżeli życie miłe). Nie ufa ludziom. Pokemony to o wiele milsze stworzenia nawet, jeżeli używa się ich w ramach zemsty. Chłopak zawsze patrzy na innych z wyższością i zwraca się w taki sam sposób w jaki na nich patrzy. Ciężko usłyszeć od niego miłe słowo. Nienawidzi ranienia stworzeń wszelakiego rodzaju. W walce zawsze zachowuje opanowanie i zimną krew. Szybko pojmuje wszelkie aspekty i jest nadzwyczaj inteligentny, tak przynajmniej wykazały testy IQ, na których zawsze osiągał ten sam wynik - 200 punktów. Jego najgorszą wadą jest zarozumialstwo. Natomiast celem dążenie do wykonania zemsty.

Historia: Urodził się w bogatej rodzinie. Niczego im nie brakowało. Ojciec był prezesem sporej firmy oraz trenerem świetnych pokemonów, natomiast matka właścicielką sklepu. W szkole osiągał najlepsze wyniki nawet się nie ucząc. Był strasznym leniem, ale inteligentnym. Ojciec zawsze narzekał, że jego potencjał się zmarnuje, jeżeli nie będzie bardziej się do wszystkiego przykładał. Jednak sam ojciec nie zajmował się synem. Wolał przybywać i trenować swoje pokemony kiedy miał wolny czas (a miał go niewiele). Matka natomiast wyjeżdżała często do innych zakątków świata. Mimo długiej rozłąki chłopak kochał swoją matkę. Nie przepadał natomiast za ojcem i jego pokemonami.
Pewnego dnia, gdy miał trzynaście lat wydarzyło się coś bardzo złego. Okazało się, że matka Gatou miała romans z pewnym mężczyzną, a jego ojciec dowiedział się o tym. W domu wybuchła kłótnia i doszło do ostrej wymiany zdań. Wreszcie w ruch poszły pokemony. Chłopak nigdy o tym nie wiedział, ale jego mama również była trenerką. Walka była zacięta, lecz tata chłopaka wyciągnął swojego najpotężniejszego pokemona. Charizarda o sporej sile. Plunął on takim płomieniem, że cała ich rezydencja zaczęła się palić i z powodu uszkodzeń na mamę spadła kolumna z kamienia. Zginęła na miejscu. Wszystkie jej pokemony zostały zabrane przez ojca, który patrzył na miejsce śmierci swojej żony z zimną krwią. Chłopak nie rozumiał nic z tego. Jego ojciec odszedł zostawiając go samego. Wtedy Gatou przysiągł zemstę za tą krzywdę, za wszelką cenę. Gdzieś w krzakach znalazł jakiegoś pokeballa, zapewne należącego do jego matki, w którym znajdował się mały, przestraszony Vulpix. Od tamtej pory są towarzyszami na dobre i złe. Przywiązani do siebie dzięki wielu treningom i jednemu celowi.

Profesja: Trener
Wstążki: -
Odznaki: -
Punkty za walkę: -
Stoczone walki: -

Pokemony:

Vulpix

Typ:
Imię: Red
Lv: 7.oo
Charakter:  Red jest nadzwyczaj przywiązany do Gatou dzięki wspólnemu celowi oraz godzinom treningów. Nie jest porywczy i zachowuje się spokojnie. Ma realistyczne spojrzenie na świat. Albo zjesz, albo zostaniesz zjedzony. Nigdy nie robi niczego bez nakazu swojego trenera. Jest też nadzywczaj inteligentny.
Ataki: Ember, Tail whip, Roar

Spinarak

Typ:
Imię: Green
Lv: 4,00
Charakter:  Pokemon niezwykle cichy, ale kiedy już odważy się pokazać emocję to na całego. Jest bardzo wierny swojemu trenerowi i zrobi dla niego wszystko.
Ataki: Poison Sting, String Shot

Starter: Vulpix
Towarzysz: -
Plecak: Wszystkie rzeczy na start

Gatou

Liczba postów : 15
Join date : 02/04/2014

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach