Gra Lioli - Alice

Strona 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Gra Lioli - Alice Empty Gra Lioli - Alice

Pisanie by Cieniu on Nie Kwi 27, 2014 9:14 am

Spoglądałaś na wielki bór którego końca praktycznie wcale nie było widać, ale nie przerażał Cię tym razem tak bardzo jak zawsze, miałaś swojego towarzysza przy sobie, niestety nic więcej, wszystko było takie nowe i świeże ale wiedziałaś jedno że stojąc w miejscu i nic nie robiąc, nic nie osiągniesz. Growlithe jak to policyjny piesek chodził przed tobą i obwąchiwał teren abyś była całkowicie bezpieczna, przywiązał się do Ciebie i to bardzo, jak widać twoje dobre serce się opłaciło. Wracając do lasu był bardziej straszny z zewnątrz niż z wewnątrz, roślinność nie była zbyt wysoka dzięki czemu widoczność była bardzo dobra, mogłaś zauważyć czy coś się zbliża i każde inne możliwe zagrożenie, ścieżka była kamienista dzięki czemu dobrze i dość wygodnie się szło po utwardzonym terenie. Mimo tego iż byłaś już praktycznie sama, żadnych ludzi, żadnych bliskich, zdana na siebie, musiałaś o wszystko zadbać, nie miałaś jedzenia, picia, nic co mogłoby Ci pomóc na początku przygody, ale jakoś to będzie.

Gra Lioli - Alice Yodas_zpswtzyd31x
Gra Lioli - Alice KP_zpsm4peljdwGra Lioli - Alice Bank_zpsuxet8tooGra Lioli - Alice Box_zpsp1jqth5sGra Lioli - Alice Stragan_zpste28bpprGra Lioli - Alice MG%20Ci_zpsfjh9bpcp
Gra Lioli - Alice Clouda_zpseq7reofn

Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991

Powrót do góry Go down

Gra Lioli - Alice Empty Re: Gra Lioli - Alice

Pisanie by Lioli on Nie Kwi 27, 2014 10:11 am

- Rocky, nie ma na co czekać, musimy znaleźć wodę i coś do jedzenia. Hmm... w tym lesie musi być gdzieś jakieś jeziorko albo chociaż strumyk. Rocky spróbujesz coś wywęszyć? Rozglądam się przyglądając się roślinom i układowi terenu (czy jest z górki, płasko itp.). Przyglądam się również niebu, żeby dowiedzieć się czy przypadkiem nie będzie padało. Już chcę ruszać w drogę gdy coś mi się przypomniało. - Rocky, poczekaj chwilkę. Wyciągam pokedex i skanuje mojego pieska.
Lioli
Lioli

Female Liczba postów : 1695
Birthday : 27/05/1997

Powrót do góry Go down

Pisanie by Cieniu on Nie Kwi 27, 2014 11:22 am

Pogoda była dobra, niebo było mało zachmurzone ale nie zanosiło się na deszcz, nawet jeśli miałoby padać widziałaś że w głębi lasu korony drzew są tak gęsto porośnięte że jedynie wielka ulewa mogłaby stworzyć problemy, piesek z początku chciał ruszyć i szukać ale gdy usłyszał twoje słowa zatrzymał się i z wyciągniętym jęzorkiem czekał na Ciebie, pokedex wyświetlił następujące informacje:

Gra Lioli - Alice 58
Growlithe:
Charakter: Waleczny i odważny, zawsze stara się brać odpowiedzialność za swoje czyny, gdy przekona się do kogoś bardzo się do niego przywiązuje i stara się nigdy go nie zawieść. Jest typem wesołego kompana.
Lv; 7
Ataki: Bite, Roar, Ember

Teren był płaski także nie musisz się męczyć już na początku przygody z wychodzeniem pod górkę.

Gra Lioli - Alice KP_zpsm4peljdwGra Lioli - Alice Bank_zpsuxet8tooGra Lioli - Alice Box_zpsp1jqth5sGra Lioli - Alice Stragan_zpste28bpprGra Lioli - Alice MG%20Ci_zpsfjh9bpcp

Cieniu
Cieniu
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lioli on Nie Kwi 27, 2014 12:20 pm

- No proszę, ember, bite i roar. Całkiem nieźle jak na początek. OK. Pora ruszać, teren niestety płaski więc będzie ciężej znaleźć wodę ale jakoś sobie poradzimy. Rocky idź przodem, węsz i nasłuchuj, nie chciała bym żeby coś nas zaskoczyło, w końcu nawet nie wiem jakie pokemony mogą tu mieszkać. Ruszyłam dalej, póki co postanowiłam jeszcze nie wyciągać mojego składaka i skupić się na otoczeniu. Idę jakieś dziesięć metrów po czym nagle się zatrzymuje. - Mapa! Jak mogłam o niej zapomnieć! Szybko wyciągam mapę i uważnie studiuje okolice w poszukiwaniu niebieskiej kreski bądź plamki, która oznacza wodę, patrze również jak duży jest las, jakiego typu rośliny w nim rosną, dokąd prowadzi droga, oraz czy są w nim jakieś bagna i inne niespodzianki.
Lioli
Lioli

Powrót do góry Go down

Pisanie by Cieniu on Nie Kwi 27, 2014 3:24 pm

Growlithe bez większych problemów ruszył trochę przed Ciebie i przeszukiwał teren, gdy zorientowałaś się iż posiadasz mapę przystanęłaś i sprawdziłaś jakie informacje w niej znajdziesz. Niestety nie była taka dokładna jakbyś chciała las był wielki w pewnym sensie można było powiedzieć że wręcz olbrzymi gdzieś około 2km na północ od wejścia był pokazany zbiornik wodny. Po chwili usłyszałaś jak twój pokemon zaczął szczekać przed wielkim krzakiem, wydawał się być zaniepokojony, może macie jakieś towarzystwo? Nie przestawał ani na chwilę może starał się kogoś odstraszyć?

Cieniu
Cieniu
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lioli on Nie Kwi 27, 2014 4:00 pm

Zaznaczam strzałkom na ziemi w którą stronę jest zbiornik wodny. - Co jest Rocky? Pytam i podchodzę ostrożnie do rośliny. W myślach powtarzam sobie ataki Growlitha w razie jakby miały mi się przydać i jednocześnie zastanawiam się co to może być. Wyciągam pokedex i trzymam go w ręce, w razie czego bd mogła szybko zeskanować pokemona, o ile to właśnie pok. Gdy Rocky nie przestaje szczekać mówię: - spokojnie piesku, bo to wystraszysz, pozwól mi zobaczyć co to. Gdy jestem już przed krzakiem ostrożnie rozchylam gałęzie i spoglądam co kryły za sobą.
Lioli
Lioli

Powrót do góry Go down

Pisanie by Cieniu on Pon Kwi 28, 2014 8:55 am

Narysowałaś strzałkę butem po czym podeszłaś bliżej swojego psiaka, faktycznie za krzakiem coś się ruszało ale po chwili zobaczyłaś że jest to zwykła wiewiórka, cóż pokedex tutaj się nie przyda. Gdy pokemon zobaczył stworzonko jak i twoją reakcję uspokoił się trochę, wiewiórka szybko się spłoszyła przez co nie było już tutaj niczego na czym mogłaś zawiesić oko no może poza krzakiem? Była na nim na prawdę bardzo duża ilość jadalnych jagódek które póki co mogą zastąpić wam zwykłe pożywienie, strzałka nadal była dobrze widoczna więc dokładnie wiedziałaś w którym kierunku się udać, po chwili dostrzegłaś że w części lasu do której masz się kierować było dużo ciemniej.

Cieniu
Cieniu
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lioli on Pon Kwi 28, 2014 1:47 pm

- Wiewiórka? Hehe. No dobra, te owocki wyglądają całkiem nieźle. Ściągam bluzę i robię z niej worek po czym zbieram jak najwięcej owoców. Gdy worek jest już pełny sprawdzam czy żaden supełek nie jest za słaby i czy wytrzymają marsz (jeśli nie to szybko poprawiam). - Rocky ruszajmy w stronę zbiornika. Odszukałam strzałkę i ruszyłam w stronę, którą wskazywała. Nie przejmowałam się zbytnio tym, że było tam ciemniej, to pewnie chmura albo gęstsze korony drzew zasłaniają światło. Wciąż uważnie się rozglądałam i nasłuchiwałam. - Rocky, idź przodem dobrze? Powiedziałam jeszcze po czym ruszyłam w stronę wody.

(Oczywiście worek zabrałam ze sobą Very Happy)
Lioli
Lioli

Powrót do góry Go down

Pisanie by Cieniu on Pon Kwi 28, 2014 4:56 pm

Zrobiłaś sobie worek z bluzy i nazbierałaś naprawdę dużą ilość jagódek, poleciłaś swojemu pokemonowi aby ponownie szedł przodem, piesek starał się jak mógł nasłuchiwać różnych odgłosów jak i wywąchać cokolwiek ciekawego ale niestety, podróż póki co nie rozpieszczała Cię. Po około 30 minutach przedzierając się czasami przez gęsty busz dotarłaś! W końcu! Jeziorko, nie za duże, na pewno z poziomy mapy wydawało się o wiele większe, widać było kilka pokemonów w oddali, chyba pokemonów widziałaś tylko sylwetki które się trochę oddaliły gdy zaczęłaś zbliżać się do jeziorka, z jednej strony była piaszczysta mulda z której był bardzo łatwy dostęp do wody.

Cieniu
Cieniu
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lioli on Pon Kwi 28, 2014 7:50 pm

Rozglądam się ciekawie chcąc wyłapać więcej szczegółów tego miejsca. Po chwili zwracam również uwagę na stworzonka, które były przy wodzie. - Rocky, czy mógłbyś podejść do tych zwierzaczków i zobaczyć czy to pokemony? Jeśli tak to proszę, powiedz im, że nie chcę im nic złego zrobić. Jeśli to zwykłe zwierzęta to sprawdź tylko czy przypadkiem nie są groźne, dobrze? Wspaniale się spisujesz wiesz? Jesteś dla mnie idealnym towarzyszem. Uśmiecham się do niego i znów przyglądam się szczegółom otoczenia. Gdy już napatrzyłam oczy ruszyłam w stronę piasku. Położyłam na nim swój skromny dobytek i podeszłam do wody zaczęłam się jej uważnie przyglądać z odległości ok. dwóch kroków, po chwili jednak postanowiłam podejść jeszcze bliżej i kucnąć nad brzegiem, najpierw jednak spojrzałam co robi Rocky, oraz przyjrzeć się stworzonkom, do których go wysłałam. Po chwili jednak znów zwróciłam swoją uwagę na wodę, starałam się wyłapać nawet najmniejszy szczegół tj. dziwny zapach, kolor lub dziwne rzeczy pływające w jeziorku. Co chwile jednak spoglądałam w stronę dobytku sprawdzając czy nic go nie podkrada.
Lioli
Lioli

Powrót do góry Go down

Pisanie by Cieniu on Pon Kwi 28, 2014 9:06 pm

Growlithe zaszczekał wesoło po czym ruszył dość szybko w kierunku stworzonek, rozglądałaś się nadal i dostrzegłaś, niewielki domek oddalony około 300-400 metrów od jeziorka, widać było że jest zamieszkały poniewaz leciał dym z kominka. Stojąc nad wodą obserwowałaś swojego psiaka który latał wkoło stworzeń które wcale się go nie bały, cóż najwidoczniej musiały to być pokemony, słyszałaś jak co chwile coś szczekał i znowu sobie biegał. Twój dobytek leżał nienaruszony w twojej najbliższej okolicy nie było nikogo ani niczego no może poza... Wiewiórą! Tak to ta sama wiewiórka! Znaczy tak Ci się wydawało.. Woda była bardzo czysta i przejrzysta, o zapachu świeżej morskiej bryzy, no oczywiście że była zdatna do picia.

Cieniu
Cieniu
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lioli on Wto Kwi 29, 2014 2:24 pm

- Później sprawdzę ten domek. Gdy upewniłam się, że woda nadaje się do picia złożyłam dłonie w miseczkę i napiłam się do syta. Wtedy się odwróciłam. Wiewiór. Mruknęłam do siebie pod nosem. podeszłam do jagód i wyciągnęłam jedną po czym podsunęłam ją w stronę futrzaka. - Nie wiem czy wiewiórki jedzą owoce, ale nie mam nic innego. Powiedziałam miłym tonem do stworzonka. Wyciągnęłam jeszcze trzy jagody i usiadłam bokiem do wody i Wiewióra a przodem do Rocky'ego i zaczęłam skubać jagody. Ukradkiem spoglądałam na Wiewióra aby widzieć co robi. - Hej! Rocky! Zaproś ich tutaj! Krzyknęłam do pieska i wróciłam do skubania jagody i obserwowania futrzaka.
Lioli
Lioli

Powrót do góry Go down

Pisanie by Cieniu on Wto Kwi 29, 2014 2:39 pm

Byłaś na prawdę spragniona albo po prostu zastrzyk energii dostarczonej przez świeżutką wodę spowodował że wypiłaś jej tak dużo, po kilkunastu miseczkach poczułaś się znacznie lepiej. Wiewiór patrzył to na Ciebie to na jagodę gdy podsunęłaś mu jedną po czym zabrał ją szybko i uciekł kawałek aby niczym złowieszczy naukowiec z jeszcze bardziej dziwnym śmiechem ją wsunąć. Futrzak poza gapieniem się na Ciebie nie robił nic, było to niesamowicie dziwne zachowanie. Twój pokemon wyszczekał coś do pozostałych stworzeń i wrócił do Ciebie, tamte były mniej odważne powoli w 3 osobowej grupie przesuwały się coraz bliżej. W końcu zauważyłaś kształty:

Gra Lioli - Alice 504Gra Lioli - Alice 298Gra Lioli - Alice 396

Cieniu
Cieniu
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lioli on Wto Kwi 29, 2014 2:57 pm

Bardzo dziwne... ten Wiewiór zaczyna mnie trochę przerażać. Jednak nie miała czasu się nad tym zastanawiać. Zauważyłam pokemony, które zaczęły się zbliżać.- Nie bójcie się maluchy :)podejdźcie jeszcze troszkę to dam wam po jagódce. Wyciągnęłam cztery jagódki, trzy położyłam jakiś metr od siebie aby poki mogły spokojnie je wziąć a czwartą wyciągnęłam w stronę Rocky'ego. Ostrożnie wyciągnęłam pokedex aby dowiedzieć się czegoś o tych niezwykłych stworkach. - Spokojnie, to urządzenie powie mi coś o was. Nie chcę wam zrobić krzywdy. Zeskanowałam całą trójkę. Po czym wręczyłam każdemu po jeszcze jednej jagódce (Wiewiórowi też).
Lioli
Lioli

Powrót do góry Go down

Pisanie by Cieniu on Sro Kwi 30, 2014 2:55 pm

Pierwszy z pokemonów gdy zobaczył że zrobiłaś trochę bardziej gwałtowny ruch praktycznie natychmiast uciekł, po chwili pozostałe 2 pokemony jak i Rocky zjedli jagodę, wiewiór też był nawet zadowolony. Pokedex pokazał takie dane:

Azurill
Lv: 7
Charakter: Spokojny pokemon, stara się nikomu nie narzucać ani nie wplątywać w kłopoty. Uwielbia walki w których może pokazać do czego jest zdolna
Ataki: Splash, Water Gun, Tail Whip, Water Sport, Bubble

Starly
Lv: 6
Charakter: Lubi przebywać w towarzystwie, jest dobrym kompanem i szybko się przywiązuje do otoczoenia
Ataki: Tackle, Growl, Quick Attack

Cieniu
Cieniu
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lioli on Sro Kwi 30, 2014 4:04 pm

Popatrzyłam za Patratem, po czym zaczęłam się przyglądać pozostałym maluchom.- Smakuje wam? Macie jeszcze kilka jagódek, śmiało jedzcie. Uśmiechnęłam się do poczków i wręczyłam im po trzy jagódki, oraz jedną Wiewiórowi. Postanowiłam czegoś spróbować, wyciągnęłam więc jedną jagodę i położyłam na piasku jakiś metr od siebie i stworków.- Rocky czy mógłbyś ostrożnie podgrzać tą jagódkę używając Ember? Tak aby skórka była delikatnie przypieczona i chrupiąca. A Ty Azurill czy mógłabyś później nieco ją schłodzić za pomocą Water Gun? Zaczęłam się zastanawiać nad złapaniem tej dwójki. Gdyby je trochę potrenować to stały by się naprawdę silnymi pokami.- Hej maluchy, mam dla was propozycję, może zechciałybyście dołączyć do mnie i Rocky'ego co? Zawsze to będzie trochę weselej, ze mną mogły byście stać się o wiele silniejsze oraz po pewnym czasie nawet ewoluować. Podałam maluchom po jednej jagódce i czekałam na wynik mojego eksperymentu oraz na reakcje pokemonów.
Lioli
Lioli

Powrót do góry Go down

Pisanie by Cieniu on Sro Kwi 30, 2014 6:14 pm

Rocky spojrzał na jagódkę i wypuścił Ember przez co prawie ją spalił a ptaszek tak się przestraszył że odleciał kilka metrów, za to Azurill spojrzała na Ciebie z uśmiechem po czym dolewała water guna do ognia twojego pieska i jagódka była ładnie przypieczona, wyglądała dość apetycznie
- Azuuu
Zawołał wesoło niebieski pokemon a Growlithe coś tam do niego wyszczekał, Wiewiór zniknął Ci z oczu ciekawe co knuł tym razem? Twoje zapasy berry zmniejszały się dość powoli ale drzewko na prawdę było duże przez co nie miałąś się jeszcze czym martwić.

Cieniu
Cieniu
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lioli on Sro Kwi 30, 2014 7:37 pm

- Wspaniale. Starly teraz Ciebie muszę poprosić o pomoc, czy mogłabyś opłukać łapki w jeziorku a później rozdzielić nimi jagodę na 4 części? Wiem, że dasz rade. Azurill, Rocky spróbujmy przygotować więcej takich jagódek jeśli ta nam posmakuje dobrze? (Jeśli Starly podzielił jagodę to rozdaje kawałki i jem, a jeśli nie to sama kombinuje jak to zrobić) - Azurill, Starly to jak chciałybyście się dołączyć do mnie i Rocky'ego? Uśmiechnęłam się do nich i zaczęłam się znów rozglądać po otoczeniu, na chwile zatrzymałam wzrok na domku po czym znów zaczęłam się rozglądać.
Lioli
Lioli

Powrót do góry Go down

Pisanie by Cieniu on Sob Maj 03, 2014 4:20 pm

Starly spojrzała na Ciebie jak i na to że się nie przejęłaś że odleciała wystraszona po czym odbiegła jeszcze kawałek, Azurill wesoło się kołysała wkoło a Growli spoglądał na Ciebie, no cóż masz problem z rodzieleniem jagody do tego jest trochę mała.
- Azuuuu!
Uradowany pokemon podleciał pod twoją nogę gdy spytałaś go ponownie o dołączenie do twojej drużyny. Z komina domku nadal leciał powolny dym.

Cieniu
Cieniu
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lioli on Sob Maj 03, 2014 8:35 pm

- Och Starly, przepraszam, nikt nie chciał Cię wystraszyć, naprawdę. Proszę wróć tutaj. Zrobimy więcej jagódek, ale tym razem ostrożniej ok? No proszę wróć. Czekałam na reakcje ptaszka, jednak widząc reakcje zaśmiałam się i odczepiłam pokeball od paska i wyciągnęłam lekko w stronę Azurill. - To co maleńka, wskakujesz do środka i zostajemy przyjaciółmi? Poczekałam na reakcje stworka i spojrzałam znów na ptaka. Miałam nadzieje, że nie jest na mnie zły albo coś...
Lioli
Lioli

Powrót do góry Go down

Pisanie by Cieniu on Nie Maj 04, 2014 7:46 am

Niestety Starly nie była już zainteresowana przebywaniem z tobą zaś drugi pokemon spojrzał na Ciebie i na kulę po czym swoim ogonkiem uderzył w nią, kula chwile się pokręciła i po chwili zastygła. Tak o to złapałaś swojego pierwszego pokemona którym był Azurill.
- Grooow!
Zawołał growlithe widząc wszystko po czym polizał Cię po rękach gdy podnosiłaś kulkę. Starly oddaliła się daleko od was przez co zniknęła Ci z pola widzenia, zaś wiewióra nadal nie było widać.

Cieniu
Cieniu
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lioli on Nie Maj 04, 2014 10:10 am

- Wspaniale, witaj w drużynie Azurill. Rocky chcę mieć tą Starly, jesteś w stanie ją wytropić? A właśni, Furfrou pokaż się! Wyciągam dexa i skanuje pudla. - No dobra Furfrou możesz nam też pomóc? Twój nos też się przyda. Azurill pokaż się! Mała ta jagódka jest Twoja, jak złapiemy już Starly to zrobimy więcej ok? No dobra ruszamy bo jeszcze się zbytnio oddali. Biorę swoje rzeczy i ruszam w stronę gdzie zniknął ptaszek. - Rocky, jeśli ją znajdziemy to będzie nasza pierwsza walka! Uśmiechnęłam się, wzięłam Azurill na ręce i ruszyłam jeszcze szybciej.
Lioli
Lioli

Powrót do góry Go down

Pisanie by Cieniu on Nie Maj 04, 2014 5:32 pm

Rocky ruszył i zaczął tropić małego poke ptaka po czym wypuściłaś dziwnego pudla który spojrzał na was i wystawił jęzor po czym dex pokazał takie dane

Furfrou
Lv: 7
Charakter: Beztroski pokemon, stara się zachować pogodę ducha nawet w najgorszej sytuacji. Jego wesoły charakter sprawia że potrafi dopasować się do każdej przygody jak i kompanii
Ataki: Tackle, Growl, Sand-Attack

Pokemon po chwili podszedł pod Ciebie i zaczął lizać Cię po ręce, Growli zaczął coraz głośniej szczekać.

Cieniu
Cieniu
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lioli on Nie Maj 04, 2014 6:35 pm

- Cześć piesku. No dobra chcę mieć tą Starly, Furfrou pomóż Rocky'emu ją wytropić, dobrze? w końcu co dwa nosy to nie jeden. Rocky jeśli ją zobaczysz to użyj tunelu aby się do niej zakraść i ją zaskoczyć. Złapie tego ptaka, ech po co ucieka skoro i tak ją złapie... Zaczęłam się uważnie rozglądać w poszukiwaniu pokemona. - Gdzieś tu musi być, na pewno nie mógł uciec zbyt daleko. Pewnie siedzi na jakimś drzewie albo coś. Zaczęłam patrzeć również na korony drzew. Nie mogę go przegapić. Będzie moja.
Lioli
Lioli

Powrót do góry Go down

Pisanie by Cieniu on Pon Maj 05, 2014 11:07 am

Twoje oba poke psy zaczęły szukać poke ptaka efekt? Niestety nie znalazły go, no cóż porzuciłaś wszystkie nadzieje kiedy w końcu zobaczyłaś na jednym z większych drzew, blżej domku siedział także starly może to nawet był ten sam? Na pewno był ten sam odleciał daleko gdy tylko CIę zauważył i kolejna okazja na złapania poke ptaka przeszła Ci koło nosa niestety.
- Grow!
Zawołał Growlithe kopiąc w ziemi po chwili wyciągnął jakąś kość, po chwili zauważyłaś że to może być kość człowieka.

Cieniu
Cieniu
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next