Przygoda Alucarda - Ten, który przynosi mrok

Strona 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Przygoda Alucarda - Ten, który przynosi mrok - Page 2 Empty Re: Przygoda Alucarda - Ten, który przynosi mrok

Pisanie by Alucard on Czw Maj 01, 2014 5:41 pm

Cóż to wyglądało dosyć dziwnie tak szybko się zerwała, musiało coś ją wystraszyć i Alucard już wiedział co. Uśmiechnął się szeroko wiedząc że to coś ją ściga. Wiedział że aby to spotkać musi iść za Wendy, to będzie obustronna korzyść. Chłopak spojrzał w miejsce skąd dochodził hałas.
- Niedługo znów się spotkamy mój drogi, czekam na to spotkanie - powiedział w stronę leśnych zarośli po czym ruszył za Wendy, szła dosyć szybko jednak dogonienie jej nie było trudne. Po drodze zebrał jeszcze pookeball z Poliwagiem a Chimchar wskoczył mu na ramię.
- Powiesz mi przed czym tak uciekasz Wendy? Może będę w stanie pomóc - powiedział bardzo spokojnym głosem.

Alucard

Liczba postów : 55

Powrót do góry Go down

Przygoda Alucarda - Ten, który przynosi mrok - Page 2 Empty Re: Przygoda Alucarda - Ten, który przynosi mrok

Pisanie by Lucy on Czw Maj 01, 2014 5:45 pm

-Nie dasz rady pomóc. Tym bardziej nie przed tymi co mnie ścigają. Powiedziała i kiedy wyszła na sciężkę ruszyła w stronę jaskini. -Masz może latarkę? Spytała patrząc na jaskinię w oddali. Słychać było ludzkie głosy niedaleko was. Wendy znowu przyśpieszyła.
Lucy
Lucy

Female Liczba postów : 717

Powrót do góry Go down

Pisanie by Alucard on Czw Maj 01, 2014 6:23 pm

Alucard jedynie się uśmiechnął.
- Nie lekceważ mnie, osoby o pseudonimie Nosferatu... Ale zrobimy jak uważasz - odpowiedział po chwili. udając się razem z Wendy w stronę jaskini, jednak gdy usłyszał odgłosy podobne do ludzkich nieco go zadziwiło.
- Uciekamy przed człowiekiem? Wendy musisz być ze mną szczera, przed czym uciekamy, czego aż tak się boisz? - kontynuował ją wypytywać Alucard, mając nadzieje że dowie się czegokolwiek co pomoże mu w spotkaniu z tym przeciwnikiem.

Alucard

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lucy on Czw Maj 01, 2014 6:29 pm

-Nie mogę. Wtedy ciebie też... Urwała. W tym samym czasie słychać było dźwięk strzału. Wendy upadła na ziemię bez ducha. Chimchar patrzył na to przerażony. Po chwili spojrzał wściekły na las obok.
Głos 1:-TY IDIOTO! Po cholerę strzelałeś? Krzyczy ktoś. Głos 2:-Gdyby ten Głupi Caterpie nie spadł mi na łeb to bym strzelił w nogę. Po chwili pokazał na ciebie. G2:-Chyba nas słyszy...
Lucy
Lucy

Powrót do góry Go down

Pisanie by Alucard on Czw Maj 01, 2014 6:45 pm

Alucard spojrzał jedynie na upadającą Wendy, nie był to przyjemny widok ale w tej chwili chłopak wiedział że to ludzie polowali na Wendy. - Chimi zostań tu i zaopiekuj się nią proszę, ja mam coś do załatwienia. - oznajmił Alucard po czym zrzucił kapelusz na ziemie. Jego ręce pokryły się czarnymi płomieniami dookoła niego zaczęła się tworzyć aura z ciemnych płomieni.
- Ludzie, wstrętne robaki które zabijają się na wzajem... Próbujecie szerzyć zło zabijając dobrych ludzi... jesteście naprawdę beznadziejni. - wyśmiał ich chłopak po czym wystawił ręce przed siebie i wystrzelił kulę czarnych płomieni w miejsce skad dochodził strzał tak aby cala roślinność spłonęła zostawiając napastników na otwartym terenie, po czym ruszył w ich strone.
- A teraz, mówcie czemu strzeliliście do niej, czym zasłużyła na to - mówił coraz bardziej zbliżając się, jego twarz była nie widoczna poprzez płomienie które go otaczały, jednak widać było jego oczy, czerwone oczy.

Alucard

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lucy on Czw Maj 01, 2014 6:51 pm

Chim szybko podbiegł do Wendy. Ludzie lekko się przestraszyli. Przy sobie mieli tylko Kałasznikow. Jeden z nich spojrzał na ciebie. Dość groźnie. Jakby udawał, zę sie nie boi. M1: A co cię to? Ona uciekła z zakładu. Nie można od tak uciec. Nikt to zapisze się do fundacji nie moze z niej odejść. Mogła wygadać o niej wszystko i wtedy ludzie by dowiedzieli się o niej. Mieliśmy ją tylko tam sprowadzić z powrotem i wydac osąd w bazie. A tym czasem tem głupek ją postrzelił. Chociaż nawet jak zdechnie to nie będzie strata.
Lucy
Lucy

Powrót do góry Go down

Pisanie by Alucard on Czw Maj 01, 2014 7:12 pm

Alucard słysząc to bardzo zainteresował się tą fundacją, cóż najwidoczniej dzieją się tam ciekawe rzeczy.
- Wydać osąd? jesteście śmieszni... Zaraz to ja wydam osąd na was. - powiedział Alucard i naabrał bardzo dużo powietrza w pluca. "Ryk ognistego Boga" tak nazywała się technika której użył. Był to duży promień czarnego ognia który palił wszystko na swojej drodze. Nie chciał się z nimi bawić miał co innego na głowie. Musiał pomóc Wendy, nie chciał aby tak szybko umarła, nie teraz gdy jeszcze o wielu rzeczach na temat tej fundacji może mu opowiedzieć.

Alucard

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lucy on Czw Maj 01, 2014 7:21 pm

Mężczyźni po chwili stali się kupką popiołu. Chimchar zaczął cię nawoływać. Pokazywał Wendy i okolice brzucha. Na ziemi było krwi. Dużo krwi. Lepiej ją zabrać do centrum zanim się wykrwawi. Chimchar stawał się coraz bardziej nerwowy.
Lucy
Lucy

Powrót do góry Go down

Pisanie by Alucard on Czw Maj 01, 2014 7:49 pm

Szybkim krokiem Alucard podszedł do Wendy i spojrzał na nią, wiedział ze musi działać bardzo szybko. Wziął ją na ręce po czym zwrócił się do swojego pokemona.
- Chimi musisz mocno ucisnąć miejsce gdzie jest rana wiem że to może być niezbyt miłe ale to chociaż trochę zatamuję krwawienie a musimy dotrzeć do centrum. - powiedział chłopak po czym zaczął biec co było jak na niego bardzo dziwne w poszukiwaniu centrum Pokemon.

Alucard

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lucy on Czw Maj 01, 2014 8:57 pm

Pokemon kiwnął głowę. Wszedł na ciało i nacisnął ranę na brzuchu. Skrzywił się lekko, ale trzymał cały czas ranę. Biegłeś najszybciej jak umiałeś do miasta. Niedaleko wyjścia z niego było Centrum Pokemon. Nie zwracając uwagi na miny i szeptu ludzi po prostu wbiegłeś do budynku. Siostra Joy od razu się zerwała i wzięła Wendy na salę.
Lucy
Lucy

Powrót do góry Go down

Pisanie by Alucard on Czw Maj 01, 2014 9:04 pm

Alucard nie był nawet zainteresowany tym iż ludzie się dziwnie na jego gapią, zresztą jak zwykle. gdy Siostra Joy odebrała od niego Wendy nic nie powiedział, był spokojny nie targały nim żadne emocje. usiadł spokojnie na poczekalni i po raz kolejny pogrążył się w lekturze. Jednak jego uwagę przyciągnął chimchar który był zaniepokojony.
- Hej chimi spokojnie, wszystko będzie dobrze - powiedział i pogłaskał pokemona nadal czytając.

Alucard

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lucy on Pią Maj 02, 2014 8:35 am

Pokemon chciał w to wierzyć, ale nadal był zaniepokojony. To co się stało mocno go tknęło i dziwił się jak możesz być spokojny w takiej sytuacji. Po 30 minutach siostra Joy wychodzi z sali i podchodzi do ciebie -Została postrzelona w brzuch. Rana nie jest poważna, ale straciła dużo krwi. Na szczęście przeżyła. Będzie musiała zostać tu kilka dni.
Lucy
Lucy

Powrót do góry Go down

Pisanie by Alucard on Pią Maj 02, 2014 9:28 am

Alucard spojrzał na wychodzącą siostrę Joy, po jej minie od razu było widać że z Wendy nie jest najgorzej. Gdy wyjaśniła mu co się stało, że ona będzie musiała tu być przez kilka dni wahał się czy zostawić ją i ruszyć dalej czy może poczekać na nią.
- Siostro kiedy będę mógł do niej zajrzeć - zapytał wstając powoli z krzesła.
- Widzisz chimi, mówiłem ci że wszystko będzie dobrze - zwrócił się po chwili do pokemona.

Alucard

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lucy on Pią Maj 02, 2014 10:30 am

-Oczywiście, ale nie za długo. Musi wypoczywać. Jest w sali numer 5. Po czym poszła zająć się rannym abrą. Chimchar ucieszył się, że z Wendy wszystko jest dobrze i wskoczył ci na ramię. Ruszyliście więc do sali zobaczyć jak się czuje.
Lucy
Lucy

Powrót do góry Go down

Pisanie by Alucard on Pią Maj 02, 2014 10:40 am

- Dziękuję - odpowiedział Alucard lekko kłaniając się po czym zauważył radość chimchara. Najwidoczniej poke-małpka przywiązała się do tej dziewczyny. Chłopak spokojnym krokiem podszedł do sali nr.5, i po chwili otworzył drzwi i wszedł do sali po czym usiadł na krześle przy jej łóżku. Ni odzywał się, zastanawiał się dlaczego az tak bardzo ci ludzie chcieli ją złapać... Czy to jedynie chodziło o to że uciekła z budynku, czy może jest coś jeszcze o czym nie powiedziała Alucardowi.

Alucard

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lucy on Pią Maj 02, 2014 11:11 am

Wendy nie spała więc spojrzała na od razu jak wszedłeś. Spuściła głowę. -Przepraszam, ze cię w to wmieszałam. Szepnęła. Chyba było jej przykro z tego powodu, że musiałeś się tymi gośćmi zająć i widziałeś jak o mały włos nie umarła. -Nie miałam zielonego pojęcia, że będą mnie ścigać. Dwa dni po ucieczce to się zaczęło.
Lucy
Lucy

Powrót do góry Go down

Pisanie by Alucard on Pią Maj 02, 2014 11:37 am

Alucard po raz kolejny spojrzał na nią.
- W nic mnie nie wciągnęłaś, to była moja decyzja ze ci pomogę, tamci ludzie nie byli problemem dla mnie, zwykłe pionki które trzeba było zlikwidować... Ale Wendy... musisz być ze mną szczera, musisz opowiedzieć mi o tym wszystkim, o tym czego oni chcieli. Gdybyś mi powiedziała wcześniej że cie ścigają udałoby mi się obronić cie przed tą kulą. - Powiedział spokojnym tonem Alucard, praktycznie nie wzruszony tym iż Wendy otarła się o śmierć.

Alucard

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lucy on Pią Maj 02, 2014 12:22 pm

-Wtedy też zabiją ciebie. Okazało się, ze z Fundacji nie można się zwolnić. Musisz albo zginać albo pranie mózgu tak byś zapomniał, ze tam byłeś. Ale, ze ja uciekłam nie wiedząc o tym to... Reszty chyba sie już domyślasz. Nadal miała spuszczoną głowę. Wygląda na to, zę nadal dość ciężko wspomina ostatnie dni.
Lucy
Lucy

Powrót do góry Go down

Pisanie by Alucard on Pią Maj 02, 2014 12:43 pm

Alucard widział że Wendy jest dosyć mocno przygnębiona tym wszystkim, w sumie to jej się nie dziwił, takie przeżycia wywierają dużą presję na ludziach.
- Zabiją mnie? hmmmm... To brzmi nader ciekawie, Wendy musisz wiedzieć że trafiłaś na że tak powiem szaleńca dla którego słowo śmierć jest czymś fascynującym, na osobę która kpi sobię z niebezpieczeństwa. W końcu nie na darmo mam przydomek "Nosferatu" - powiedział po chwili spokojnym głosem w którym słychać było odrobinę szaleństwa.

Alucard

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lucy on Pią Maj 02, 2014 1:05 pm

Spojrzała na ciebie zdziwiona, ale nie tak bardzo jak za pierwszym razem. -Mogę ci chyba to pokazać. Mówi i patrzy na krzesło. Po chwili unosi się ono w górę. Otacza je też fioletowa aura. Oczy Wendy też mają lekko fioletowa poświatę. W końcu znów ląduję. -Mogę podnosić różne przedmioty siłą woli. Im cięższy tym bardziej się męczę.
Lucy
Lucy

Powrót do góry Go down

Pisanie by Alucard on Pią Maj 02, 2014 2:50 pm

Alucard spojrzał na unoszące się krzesło, cóż to dosyć ciekawe ale nie chciał tego po sobie zdradzać.
- Ahhh widzę że coś nas łączy, ale nie powinnaś teraz tego używać, musisz wypocząć, inaczej ta moc będzie dosyć niebezpieczna dla twojego zdrowia a nawet życia. - powiedział Alucard, najwyraźniej jemu też zależało aby Wnedy szybko wróciła do zdrowia.
- Mam nadzieje że nie widziałaś co się ze mną działo gdy walczyłem z tamtymi ludźmi, to nie jest widok który chciałbym aby ktokolwiek oglądał - dodał po chwili.

Alucard

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lucy on Pią Maj 02, 2014 6:49 pm

Kiwa głową na nie. -Nie widziałam. Starałam się wtedy nie zamykać oczy i skupić uwagę na Chimcharze. Byle by nie zamknąć oczu. I spokojnie Alucardzie. Krzesło jest lekkie więc się nie zmęczyłam nawet. Po za tym nie boję się twojej mocy. Jak juz mówiłam widziałam gorsze rzeczy w czasie tych paru dni.
Lucy
Lucy

Powrót do góry Go down

Pisanie by Alucard on Pią Maj 02, 2014 8:00 pm

Ulżyło nieco Alucardowi, nie chce aby ktokolwiek z żywych widział choćby drobną część jego mocy.
- Ale tak czy inaczej nie powinnaś używać swojej mocy póki nie wydobrzejesz, odpoczywaj to ci się najbardziej teraz przyda - powiedział spokojnie Alucard i spojrzał na Wendy.
- Cieszę się że nie boisz się mojej mocy, to dobrze o tobie świadczy jednak w razie kłopotów zdaj się na mnie - oznajmił po chwili.

Alucard

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lucy on Pią Maj 02, 2014 8:28 pm

Pokiwała głową. -Dobrze Alucardzie i naprawdę nie musisz się o mnie martwić. Niedługo dojdę do siebie, ale... czy poczekasz aż wydobrzejesz czy pójdziesz sam? Zauważyłeś, że ma wątpliwości, nie chciała być kulą u nogi, ale też chciała mieć towarzysza w podróży.
Lucy
Lucy

Powrót do góry Go down

Pisanie by Alucard on Pią Maj 02, 2014 8:39 pm

Alucard nic nie odpowiedział tylko uśmiechnął się pod nosem, po czym wstał i powoli podszedł bliżej łóżka. Chłopak spojrzał na Wendy która nie do końca wiedziała co się dzieje. Po krótkiej chwili położył jej rękę rękę na głowę.
- Po tym jak uratowałem cie czuję się za ciebie odpowiedzialny, a poza tym podróżując z tobą najwidoczniej nie będę się nudził - powiedział patrząc jej w oczy a następnie znów usiadł na krześle.

Alucard

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Powrót do góry