Przygoda Alucarda - Ten, który przynosi mrok

2 posters

Strona 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Przygoda Alucarda - Ten, który przynosi mrok - Page 4 Empty Re: Przygoda Alucarda - Ten, który przynosi mrok

Pisanie by Alucard Sob Maj 10, 2014 6:40 pm

Alucard jedyne co zrobił to zaczął się śmiać, mogło to się wydać dosyć dziwne dla ludzi w okolicy oraz dla Wendy.
- Wendy jeśli dasz radę opuść ten pokój, czuję ze w końcu naprawdę się rozerwę - powiedział Alucard po czym zdjął Kapelusz oraz zrzucił z siebie czerwony płaszcz, był to pierwszy raz od dawna gdy Alucard był bez tych części garderoby wśród ludzi. Dzięki temu można było zauważyć na jego rękach wiele blizn i śladów bo jakiś rozcięciach, ugryzieniach itp.
- Pora się zabawić - powiedział po czym szybkim podskokiem doskoczył do przeciwnika i zadał szybkie 2 ciosy zapalonymi pięściami po czym odskoczył.

Alucard

Liczba postów : 55
Join date : 29/04/2014

Powrót do góry Go down

Przygoda Alucarda - Ten, który przynosi mrok - Page 4 Empty Re: Przygoda Alucarda - Ten, który przynosi mrok

Pisanie by Lucy Sob Maj 10, 2014 8:10 pm

-Alucard... Opanuj się i nie rozwalaj Pokecentrum. Powiedziała i podniosła SCP do góry. Przez co był bezradny i twoje pięści zrobiły na jego ciele czarne miejsca po uderzeniu. Jednak po chwili spadł, ale szybko się podniósł. Wendy zaczęła dyszeć, ale nie mogła zamknąć oczy i miała z trym trudność.
-Cholera...
Lucy
Lucy

Female Liczba postów : 717
Join date : 26/11/2013

Powrót do góry Go down

Przygoda Alucarda - Ten, który przynosi mrok - Page 4 Empty Re: Przygoda Alucarda - Ten, który przynosi mrok

Pisanie by Alucard Nie Maj 11, 2014 12:40 pm

Alucard zauważył iż Wendy wtrąciła się do pojedynku co spowodowało jej znaczne osłabienie, musiał zrobić wszystko aby nie zamknęła oczu.
- Głupia, co mnie obchodzi centrum, chce ci dać czas na opuszczenie tego pomieszczenia, nie możesz zginąć, ja bym go przez jakiś czas powstrzymał - powiedział już nieco poddenerwowany Alucard.
- Ale teraz nie wyjdziesz sama, masz jakiś pomysł - zapytał.

Alucard

Liczba postów : 55
Join date : 29/04/2014

Powrót do góry Go down

Przygoda Alucarda - Ten, który przynosi mrok - Page 4 Empty Re: Przygoda Alucarda - Ten, który przynosi mrok

Pisanie by Lucy Nie Maj 11, 2014 4:14 pm

-Nie mam, ale samego cię przecież nie zostawię. Powiedziała również zdenerwowana jak ty. Potwór po prostu stał i nic sobie nie robił z tego, że się kłócicie. Wendy zaczynała schodzić z łóżka gapiąc się na SCP. Pokemony też się patrzyły, ale również zaczęły się wycofywać widząc twoje poddenerwowanie się.
Lucy
Lucy

Female Liczba postów : 717
Join date : 26/11/2013

Powrót do góry Go down

Przygoda Alucarda - Ten, który przynosi mrok - Page 4 Empty Re: Przygoda Alucarda - Ten, który przynosi mrok

Pisanie by Alucard Pon Maj 12, 2014 12:17 am

Alucard zaczął się śmiać, cóż sytuacja wcale nie był idealna do tego typu zachowania ale cóż on już taki jest.
- A co jeśli ja chce zostać z nim sam na sam? Nie chce aby ktokolwiek był świadkiem tego co potrafię, dlatego po raz kolejny proszę cie abyś opuściła to miejsce bo się o ciebie martwię dziewczyno. - powiedział nie odwracając wzroku od potwora a na jego twarzy pojawił się diaboliczny uśmiech.
- Jestem ciekaw czy takim kreaturom jak ty również zadawanie bólu sprawia przyjemność, zobaczymy kto jest w tym lepszy - powiedział jakby był zupełnie wyluzowany i wręcz szczęśliwy z powodu tego potwora.

Alucard

Liczba postów : 55
Join date : 29/04/2014

Powrót do góry Go down

Przygoda Alucarda - Ten, który przynosi mrok - Page 4 Empty Re: Przygoda Alucarda - Ten, który przynosi mrok

Pisanie by Lucy Pon Maj 12, 2014 6:35 am

-Mam imię... -warknęła ma koniec i wyszła z pomieszczenia. Potwór nadal stał jak stał, ale przed jego twarzą zaczęło się coś formować. Mała fioletowa kulka, która zaczęła rosnąć. To był pocisk. Chyba nawet bardzo potężny bo ładował się po woli.
Lucy
Lucy

Female Liczba postów : 717
Join date : 26/11/2013

Powrót do góry Go down

Przygoda Alucarda - Ten, który przynosi mrok - Page 4 Empty Re: Przygoda Alucarda - Ten, który przynosi mrok

Pisanie by Alucard Sro Maj 21, 2014 4:01 pm

-Czasem ta dziewczyna działa mi na nerwy - pomyślał Alucard jednak kiedy zauważył pocisk, zrozumiał że musi działać bardzo szybko. Nie chciał niszczyć centrum ale musiał zniszczyć jego drobną część aby uratować ludzi którzy się tu znajdują. Alucard zaczął koncentrować swoją energie.
- Ostrze rogu ognistego boga ( Wygląda jak na obrazku jedyna różnica jest taka iż płomienie są czarne) -powiedział po czym uderzył w potwora całych sił tym zaklęciem tak aby razem z nim wylecieć przez szybę na zewnątrz.

Alucard

Liczba postów : 55
Join date : 29/04/2014

Powrót do góry Go down

Przygoda Alucarda - Ten, który przynosi mrok - Page 4 Empty Re: Przygoda Alucarda - Ten, który przynosi mrok

Pisanie by Lucy Sro Maj 21, 2014 5:38 pm

W tym samym momencie Potwór wystrzelił. Nastąpił dość duży wybuch. Rozwaliła pół centrum, a ty leżałeś ledwo żywy. Pomyślałem, ze jednak Wendy miała rację z tym obiektem, że jest dość silny. Zaczynało ci trochę ciemnieć przed oczami. Pierwszy raz w życiu. Zobaczyłeś Wendy, która podbiegła do ciebie. -Cholera. Alucard trzymaj się. Nie zamykaj tylko oczu. Tobie jednak coraz bardziej ciemniało aż w końcu odpłynąłeś. Zanim to się stało zobaczyłeś Wendy, która krzyknęła twoje imię.
Lucy
Lucy

Female Liczba postów : 717
Join date : 26/11/2013

Powrót do góry Go down

Przygoda Alucarda - Ten, który przynosi mrok - Page 4 Empty Re: Przygoda Alucarda - Ten, który przynosi mrok

Pisanie by Alucard Sob Maj 24, 2014 7:58 pm

- cholera, oni naprawdę są mocni bez Nosferatu nie mam szans wygrać nawet z tym pionkiem jestem beznadziejny... ale jeszcze... jeszcze mogę zerwać krzyż - mówił w myślach Alucard jednak w momencie gdy położył rękę na srebrnym krzyżu stracił przytomność.

Alucard

Liczba postów : 55
Join date : 29/04/2014

Powrót do góry Go down

Przygoda Alucarda - Ten, który przynosi mrok - Page 4 Empty Re: Przygoda Alucarda - Ten, który przynosi mrok

Pisanie by Lucy Sob Maj 24, 2014 8:05 pm

Kiedy otworzyłeś oczy zobaczyłeś biały sufit i słyszałeś przytłumione głosy, które zaczynały być po mału coraz bardziej wyraźne. Po chwili widzisz Wendy, która się odwraca w twoją stronę. Uśmiecha się widząc cię znowu żywego. -Alucard. Jak dobrze, że wstałeś. Martwiłam się o ciebie i nie wstawaj! Jesteś cały poparzony i poobijany. Mówiłam być nie walczył. I jesteś u mnie w pokoju. Mój ojciec jest lekarzem więc tylko on mógł sie tobą zająć. Po chwili milknie i wychodzi wychodzi z pokoju po czym wraca. -Najpierw dobra czy zła wiadomość? Pyta się spokojnie.
Lucy
Lucy

Female Liczba postów : 717
Join date : 26/11/2013

Powrót do góry Go down

Przygoda Alucarda - Ten, który przynosi mrok - Page 4 Empty Re: Przygoda Alucarda - Ten, który przynosi mrok

Pisanie by Alucard Sob Maj 24, 2014 8:12 pm

Na początku Alucard można powiedzieć był nieco przestraszony ponieważ znajdował się nie wiadomo gdzie, jednak gdy zobaczył Wendy nieco się uspokoił.
- Przepraszam że się martwiłaś, powinienem był cie posłuchać... powinienem od razu wezwać pomoc jestem kretynem... - odpowiedział po chwili jeszcze wycieńczony chłopak.
- Dziękuje tobie i twojemu Ojcu za pomoc... i zacznij od zlej.

Alucard

Liczba postów : 55
Join date : 29/04/2014

Powrót do góry Go down

Przygoda Alucarda - Ten, który przynosi mrok - Page 4 Empty Re: Przygoda Alucarda - Ten, który przynosi mrok

Pisanie by Lucy Sob Maj 24, 2014 8:21 pm

-Bez przesady, że kretyn. Byłeś zbyt pewny siebie i zła jest tak, że niestety twój płacz i kapelusz nie ocalały. Przynosi powieszony na wieszaku twój płaszcz, a w ręku kapelusz. W niektórych miejscach były czarne plamy, w niektórych przypalone oraz postrzępione. I dopiero teraz spostrzegasz, że jesteś tylko w koszuli. -A dobra taka, ze SCP umarł.  Został z niego tylko popiół. To cud, że żyjesz. Pójdę po ojca. Wychodzi z pokoju.
Lucy
Lucy

Female Liczba postów : 717
Join date : 26/11/2013

Powrót do góry Go down

Przygoda Alucarda - Ten, który przynosi mrok - Page 4 Empty Re: Przygoda Alucarda - Ten, który przynosi mrok

Pisanie by Alucard Czw Maj 29, 2014 7:26 pm

Alucard spojrzał na kapelusz i płaszcz, było mu nieco smutno że spłonęły, cóż będzie musiał najwidoczniej kupić nowe.
- Ciekawe co zaszło w tym centrum, to ona zabiła tego potwora?... nie to niemożliwe skoro mnie tak poturbował... a może jest coś co przede mną ukrywa...

Alucard

Liczba postów : 55
Join date : 29/04/2014

Powrót do góry Go down

Przygoda Alucarda - Ten, który przynosi mrok - Page 4 Empty Re: Przygoda Alucarda - Ten, który przynosi mrok

Pisanie by Lucy Czw Maj 29, 2014 8:26 pm

Po chwili do pokoju wszedł pewien mężczyzna -Witam. Jestem Talon Blue. Słyszałem wszystko od córki. Mało kto przeżył starcie z obiektem. Miał pan dużo szczęścia. Podszedł bliżej i lekko odkrył cię. W okolicach prawego biodra bandaże po prostu nasiąkały krwią. -Przydało by się opatrunki zmienić. Ogólnie ta rany, blizny i poparzenia po walce. Wyjdzie Pan z tego.
Lucy
Lucy

Female Liczba postów : 717
Join date : 26/11/2013

Powrót do góry Go down

Przygoda Alucarda - Ten, który przynosi mrok - Page 4 Empty Re: Przygoda Alucarda - Ten, który przynosi mrok

Pisanie by Alucard Pią Maj 30, 2014 9:57 pm

Chłopak spojrzał na lekarza nie był do końca przekonany co do niego ponieważ cóż... nie lubił ludzi więc im bylo ich więcej w jego otoczeniu tym bardziej się czuł niekomfortowo.
- Zlekceważyłem sobię sprawę dlatego wyglądam jak wyglądam, przy następnym spotkaniu z jakimkolwiek obiektem co mam nadzieję będzie niedługo załatwię sprawę jak należy - powiedział bez emocji.
- Przeżyje? nawet zbytnio się o to nie troszczę... bardziej mnie martwi spalony płaszcz i kapelusz - dodał po chwili.

Alucard

Liczba postów : 55
Join date : 29/04/2014

Powrót do góry Go down

Przygoda Alucarda - Ten, który przynosi mrok - Page 4 Empty Re: Przygoda Alucarda - Ten, który przynosi mrok

Pisanie by Lucy Sob Maj 31, 2014 7:41 am

Ojciec Wendy popatrzył na ciebie i wyglądał na zatroskanego -Spokojnie. Płaszcz i kapelusz zawsze można odkupić. życia już jednak nie. I czemu nadal chce pan walczyć z jakimkolwiek obiektem. Ten, który pan spotkał i tak był tylko w połowie groźny. Są groźniejsze i silniejsze. Wątpie czy przeżył by pan spotkania z kolejnymi. Zaczął ci zmieniać opatrunki. Wendy stała w drzwiach i przyglądała się temu oraz słyszała całą rozmowę.
Lucy
Lucy

Female Liczba postów : 717
Join date : 26/11/2013

Powrót do góry Go down

Przygoda Alucarda - Ten, który przynosi mrok - Page 4 Empty Re: Przygoda Alucarda - Ten, który przynosi mrok

Pisanie by Alucard Sob Maj 31, 2014 9:49 am

Na te słowa Alucard odpowiedział jedynie lekkim śmiechem.
- Powodem dla którego się na początku nimi zainteresowałem jest to że ścigali pańską córkę... jednak kiedy stanąłem twarzą w twarz z tym obiektem... ahhh na coś takiego czeka się całe życie, po raz pierwszy czułęm niepewność czy przeżyje to spotkanie.. i wiem pan co? To było genialne, chce czuć tą niepewność tą możliwość śmierci to jest coś co mnie nakręca - odpowiedział.

Alucard

Liczba postów : 55
Join date : 29/04/2014

Powrót do góry Go down

Przygoda Alucarda - Ten, który przynosi mrok - Page 4 Empty Re: Przygoda Alucarda - Ten, który przynosi mrok

Pisanie by Lucy Sob Maj 31, 2014 6:27 pm

Talon zdziwił się słysząc twoje słowa i spojrzał na córkę kręcąc głową. Ona tylko spojrzała na niego groźnie. Po czym oparła się o ścianę ze skrzyżowanymi rękoma. -Masz ciekawy charakter, ale lepiej nie porywać się z motyką na słońce. To się naprawdę może dla ciebie źle skończyć. Wiem od Wendy, że masz moc, ale czasami nawet ona nie wystarczy. Po chwili skończył zmieniać opatrunki. -Gotowe. Jeszcze tylko 3 dni odpoczynku i może Pan znowu ruszać. Po tych słowach wyszedł, a Wendy się przysiadła blisko ciebie.
Lucy
Lucy

Female Liczba postów : 717
Join date : 26/11/2013

Powrót do góry Go down

Przygoda Alucarda - Ten, który przynosi mrok - Page 4 Empty Re: Przygoda Alucarda - Ten, który przynosi mrok

Pisanie by Alucard Nie Cze 01, 2014 10:30 am

Alucard skwitował słowa doktora lekkim śmiechem. Gdy wyszedł Alucard spojrzał na Wendy.
- Twój Ojciec to ciekawy człowiek, ale najwidoczniej mnie nie rozumie... w sumie nie dziwie mu się ja sam siebie czasem nie rozumiem - powiedział po chwili.

Alucard

Liczba postów : 55
Join date : 29/04/2014

Powrót do góry Go down

Przygoda Alucarda - Ten, który przynosi mrok - Page 4 Empty Re: Przygoda Alucarda - Ten, który przynosi mrok

Pisanie by Lucy Nie Cze 01, 2014 1:26 pm

Wendy zachichotała. -Miał wielu dziwnych pacjentów, ale mimo to nadal niektórzy go dziwią. Widać nie wie jeszcze wszystkiego o świecie. Aaa i mam coś dla ciebie. Szybko wybiega iw raca z paczką. Pobiegłam jak najszybciej umiałam i wróciła. -Mam nadzieję, ze będzie pasowało.Brałam na ślepo więc... ale zawsze mogę wymienić. Uśmiecha się i podaje ci do rąk paczkę.
Lucy
Lucy

Female Liczba postów : 717
Join date : 26/11/2013

Powrót do góry Go down

Przygoda Alucarda - Ten, który przynosi mrok - Page 4 Empty Re: Przygoda Alucarda - Ten, który przynosi mrok

Pisanie by Alucard Nie Cze 01, 2014 3:42 pm

Trochę to zdziwiło chłopaka ponieważ praktycznie nieznajoma dziewczyna ma dla niego jakąś paczkę... coś kupiła specjalnie dla niego.
- Emmm... dziękuję, nigdy nic nie dostałem więc nie wiem wiem do końca jak się zachować - powiedział chłopak i po chwili otworzył paczkę.

Alucard

Liczba postów : 55
Join date : 29/04/2014

Powrót do góry Go down

Przygoda Alucarda - Ten, który przynosi mrok - Page 4 Empty Re: Przygoda Alucarda - Ten, który przynosi mrok

Pisanie by Lucy Nie Cze 01, 2014 7:56 pm

W paczce był płaszcz i kapelusz identyczny jak poprzedni. -Widziałam, ze było ci smutno z powodu straty więc postanowiłam kupić kolejny. Na szczęście udało mi się cudem znaleźć identyczny. Mam nadzieję, ze będzie pasować. Powiedziała uśmiechając się do ciebie.
Lucy
Lucy

Female Liczba postów : 717
Join date : 26/11/2013

Powrót do góry Go down

Przygoda Alucarda - Ten, który przynosi mrok - Page 4 Empty Re: Przygoda Alucarda - Ten, który przynosi mrok

Pisanie by Alucard Nie Cze 01, 2014 8:00 pm

Alucard uśmiechnął się.
- Dziękuję Wendy, te rzeczy znaczą naprawdę bardzo dużo, nie chce aby ktokolwiek widział moje blizny które już jako dziecko otrzymałem dlatego od tamtego czasu chodzę w czerwonym płaszczu i kapeluszu - powiedział po chwili.

Alucard

Liczba postów : 55
Join date : 29/04/2014

Powrót do góry Go down

Przygoda Alucarda - Ten, który przynosi mrok - Page 4 Empty Re: Przygoda Alucarda - Ten, który przynosi mrok

Pisanie by Lucy Pon Cze 02, 2014 1:20 pm

-Nie ma za co Alucard. I... Jakie blizny? Oczywiście jeśli zechcesz mi powiedzieć. Spojrzała na ciebie zaciekawiona. Widać było, że jest ciekawa, ale z drugiej strony nie chce być wścibska. Słychać było po chwili burczenie w brzuchu. -Zaraz będę musiała zrobić obiad -zachichotała.
Lucy
Lucy

Female Liczba postów : 717
Join date : 26/11/2013

Powrót do góry Go down

Przygoda Alucarda - Ten, który przynosi mrok - Page 4 Empty Re: Przygoda Alucarda - Ten, który przynosi mrok

Pisanie by Alucard Pon Cze 02, 2014 4:31 pm

Cóż Alucard zawdzięcza tyle tej dziewczynie ze chyba może się przed nią otworzyć.
- Jak dobrze wiesz we mnie zaklęty jest Nosferatu który tak naprawdę jest demonem, potrafię go kontrolować dzięki temu srebrnemu krzyżowi na mojej szyi. Jednak nie od zawsze tak było. Od najmłodszych lat praktykowałem mroczną magie przeprowadzałem eksperymenty często bolesne toczyłem walki... ale pewnego dnia w moje ręce dostało się potężne zaklęcie które niesamowicie miało mnie wzmocnić... jednak ceną byłą część mojej duszy. Nosferatu kilka razy przejał kontrole nade mną aby ratować moje życie ale po każdym przejęciu na moim ciele jest coraz więcej blizn. - powiedział Alucard

Alucard

Liczba postów : 55
Join date : 29/04/2014

Powrót do góry Go down

Przygoda Alucarda - Ten, który przynosi mrok - Page 4 Empty Re: Przygoda Alucarda - Ten, który przynosi mrok

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach