Wygasły Wulkan - Nikotynka

2 posters

Go down

Wygasły Wulkan - Nikotynka Empty Wygasły Wulkan - Nikotynka

Pisanie by Cieniu Sro Maj 07, 2014 11:06 am

Nick użytkownika:Nikotynka
Wybrana strefa: wygasły wulkan
Rozpiska posiadanych przedmiotów:
Zestaw 3.-kilof, kask z latarką, baterie do latarki, rękawiczki, worek na łupy
Ilość posiadanych odznak: 11
Numer podania: ~2

Jako poszukiwacz skarbów idealnym miejscem dla Ciebie był wulkan który nie jest już aktywny, tak trafiłaś w swoje ulubione miejsce! Może być pełne skarbów albo może cała wyprawa zakończyć się fiaskiem a nawet i śmierćią, kto wie jakie przygody czekając się w sercu wulkanu? Póki co znajdujesz się w wyższych strefach, tunel nie jest zbyt wielki, jest strasznie ciemno, niczego ciekawego nie możesz dojrzeć.
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 32
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Wygasły Wulkan - Nikotynka Empty Re: Wygasły Wulkan - Nikotynka

Pisanie by Nikotynka Sro Maj 07, 2014 1:32 pm

Wstanie dziesiejszego dnia było na prawdę ciężkim zadaniem, jednak podjęłam się go i wykonałam w 100%, ubrałam się nawet ciepło! Chociaż to chyba było złym pomysłem, jednak kto tam wie... ruszyłam przed siebie wzięłam głęboki wdech i zaczełam dumnie maszerować przed siebie, żałowałam właśnie, że nie zabrałam ze sobą żadnego pokemona, jednak taki był wymóg nie i już, z pewnymi rzeczami się nie dyskutuje prawda?
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Wygasły Wulkan - Nikotynka Empty Re: Wygasły Wulkan - Nikotynka

Pisanie by Cieniu Czw Maj 08, 2014 7:09 am

Rozmyślałaś bardziej o swoich pokemonach niż o rozglądaniu się, prawie nadziałaś się na skały dziwnie uformowane na boku tunelu, jednak to nie przeszkodziło Ci w dalszej podróży, tunel nadal nie był zbyt rozległy musiałaś uważać na siebie jak i na to co robisz, strop wydawał się bardzo stabilny przynajmniej tego byłaś pewna, dzięki tej informacji czułaś się nieco bezpieczniej. Przynajmniej nie musisz się obawiać że sufit zawali Ci się prosto na głowę, przed tobą w końcu pojawiło się trochę więcej miejsca i rozgałęzienie tunelu na 4 części, cóż musisz zdecydować.
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 32
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Wygasły Wulkan - Nikotynka Empty Re: Wygasły Wulkan - Nikotynka

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach