Las- Hemp

Strona 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Las- Hemp Empty Las- Hemp

Pisanie by Lioli on Pon Cze 02, 2014 7:38 pm

Hemp napisał:Użytkownik: Hemp
Prowadzący: Lioli
Partner "Pokemon": Phantump
Odznaki: 1
Strefa Safari: Las Tysiąca Słów
Ekwipunek: 1 SafariBall + karma, PokeDex

1.

Stoisz na skraju wielkiego i starego lasu. Drzewa są tu ogromne, gdy wieje wiatr słychać delikatny szum liści, który przypomina bardzo cichy szept. Wszystko tutaj wydaje się być żywe choć nic się nie rusza, nic tu nie ma, cisza i spokój. Przed Tobą są trzy drogi a przy nich drogowskaz, na którym ktoś napisał krwisto-czerwoną farbą:
<--- Kryształowy Kruk
---> Zuchwały Baran
                       ^
| Zakochany Stróż
                       |

Twój pokemon spokojnie lewitował koło Ciebie.
- Panie? Którą drogę wybierzesz?
Lioli
Lioli

Female Liczba postów : 1695
Birthday : 27/05/1997

Powrót do góry Go down

Las- Hemp Empty Re: Las- Hemp

Pisanie by Hemp on Wto Cze 03, 2014 9:59 am

- Sam nie wiem.
Jednak kusiło mnie coś w nazwie Kryształowy Kruk.
- Idziemy w lewo. Mam przeczucie że to tutaj znajdziemy kolejny nabytek do naszej drużyny.
Hemp
Hemp

Male Liczba postów : 330
Birthday : 05/03/1992

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lioli on Wto Cze 03, 2014 1:22 pm

2.

Tak więc ruszyłeś w lewo. Phatnump leciał kawałeczek za Tobą. Zagłębiałeś się coraz bardziej w las, jednak chwilowo nic się nie działo. Po jakiś dziesięciu minutach Twój pokemon wyleciał szybko na przód. Zatrzymał się jakieś półtora metra przed Tobą po czym zawrócił. - Panie, w tych krzakach coś jest. To jakiś pokemon, nie jest zbyt duży... Duszek wskazał na krzaki, które znajdowały się jakieś trzy metry przed Tobą.
Lioli
Lioli

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hemp on Wto Cze 03, 2014 1:32 pm

- Mimo wszystko powinniśmy to sprawdzić.
Skierowałem się wolnym i ostrożnym krokiem w stronę krzaków, uważając by to co się tam znajdowało nie wyskoczyło na mnie i mnie nie zaatakowało. Powoli zacząłem rozgarniać gałęzie krzaków, gdy w końcu ujrzałem te stworzonko. Wyciągnąłem PokeDex i zeskanowałem go, gdyż nie pamiętałem bym takie kiedyś spotkał.
Hemp
Hemp

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lioli on Wto Cze 03, 2014 2:01 pm

3.

Jedyne co udało Ci się zobaczyć to rozmyty kształt, to co siedziało w krzakach było niezwykle szybkie. Twój pokedex jednak miał nieco więcej szczęścia.

Pidgey
Las- Hemp 16
lvl 9
samiec
charakter: Wredny i arogancki, uważa się za najlepszego na świecie. Uwielbia wyścigi i nie potrafi przegrywać.
ataki: jak na lvl
Ability: Keen Eye

Z góry usłyszałeś jakieś gniewne pomrukiwanie. Twój pokemon błyskawicznie podleciał do Ciebie i lewitował przed Tobą na wysokości ok 2 metrów.
Lioli
Lioli

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hemp on Wto Cze 03, 2014 2:09 pm

- Spokojnie mały nic ci nie zrobię.
Zasłoniłem go z powrotem krzakami i nie przeszkadzałem mu, po za tym ten pokemon zupełnie mnie nie interesował. Nagle usłyszałem dziwne dźwięki nad sobą, więc powoli podniosłem głowę by sprawdzić co to takiego.
Hemp
Hemp

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lioli on Wto Cze 03, 2014 3:49 pm

4.

Na gałęzi nad Twoją głową siedziało jeszcze jakieś pięć Pidgey'ów. - Panie... one nie są przyjaźnie nastawione. Lepiej stąd odejdźmy nim zaatakują. Pokemony faktycznie wyglądały jakby zaraz miały się na was rzucić.
Lioli
Lioli

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hemp on Wto Cze 03, 2014 4:11 pm

Po cichu zacząłem się wycofywać z tamtego miejsca. Nie bardzo miałem zamiar denerwować tą gromadkę, a po za tym nie zależało mi na nich. Cofałem się tak, aż do ścieżki z której zszedłem. Gdy trafiłem już na właściwą drogę, rozejrzałem się i poszedłem dalej Kryształowym szlakiem.
- Jak myślisz czemu nazwali tą drogę kryształowym krukiem? Popatrzyłem na Phantump, ale w jego oczach pojawiło się to samo pytanie.
- Z resztą nie ważne. Najważniejsze by znaleźć tutaj to po co przyszedłem.
Hemp
Hemp

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lioli on Wto Cze 03, 2014 4:35 pm

5.

Pokemony nastroszyły się i zatrzepotały skrzydłami jednak nie zaatakowały. Udało Ci się więc odejść bez większych problemów. Wróciłeś na ścieżkę i ruszyłeś dalej, jak na razie nic więcej nie było widać ani słychać.
Lioli
Lioli

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hemp on Wto Cze 03, 2014 7:07 pm

Szedłem dalej, gdyż nic nie przyciągało mojej uwagi. W miedzy czasie urozmaicałem sobie czas, rozmową z moim pokemonem. Gadałem z nim o największych bzdurach jak i o rzeczach ważniejszych, o swoich i jego marzeniach oraz o najbardziej wspólnym dla nas temacie, czyli o śmierci i życiu po. Tak nam mijał przyjemnie czas. Jednak nie wydawało się, aby robiło się późno, może jedynie słońce mniej grzało. Droga wydawała się prosta bez jakichkolwiek zakrętów, a jej koniec nie był widoczny, ze względu na rosnące drzewa. Mogło się wydawać, że ścieżka kończy się w koronach drzew. Nie przejmowałem się jednak tym zbyt bardzo i po prostu szedłem przed siebie.
Hemp
Hemp

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lioli on Wto Cze 03, 2014 7:29 pm

6.

Pokemon bardzo chętnie z Tobą gawędził. Nagle jednak zatrzymał się. Przeszedłeś jeszcze kilka kroków nim to zauważyłeś. Phantump lewitował przed jakimś dziwnym niewielkim drzewem. - Panie... to nie drzewo... Pokemon zaczął zdzierać mech i inne chwasty, które zarosły to coś. Po chwili udało mu się odsłonić górną część. - To kolejny drogowskaz... ale bardzo stary. Na drogowskazie były dwa kierunki: prosto drogą, którą szedłeś lub nieco w lewo. Jednak po lewej nie było, żadnej ścieżki. Chociaż.. drzewa rosły tu trochę dziwnie. Tak jakby między nimi była kiedyś jakaś droga... może zarosła? Co do drogowskazu to udało Ci się odczytać: przy strzałce wskazującej kierunek,w którym przed chwilą jeszcze zmierzałeś- M*rtwe P**tkow*e. Przy strzałce w lewo- **ysz*ał*wy K**k.

(*- litera, która była zbyt zamazana by ją odczytać)
Lioli
Lioli

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hemp on Wto Cze 03, 2014 7:47 pm

- Prosto, wiem jaka jest droga, jednak co to ta druga nazwa? Czekaj, czekaj zaraz to rozszyfrujemy. Co to może być MOrtwe PEStkowIe? Hmmm... raczej nie to... Martwe Pustkowie!
Wykrzyknąłem rozszyfrowując napis na znaku. Jednak ścieżka która zarośnięta była trawą i krzewami nie wyglądała obiecująco i ciekawie, mimo wszystko zdecydowałem podążyć w tamtym kierunku.
- Tędy. Zobaczymy co znajdziemy na końcu.
Droga była zarośnięta, więc miałem świadomość, że nikt tamtędy nie chodził przez dłuższy czas, a co za tym idzie jest szansa na spotkanie rzadkich pokemonów.
Hemp
Hemp

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lioli on Czw Cze 05, 2014 5:26 pm

7.

Szedłeś spokojnie zarośniętą ścieżką. Phantump leciał kawałek za Tobą. Co jakiś czas mijałeś najróżniejsze krzaki. Na jednych były jagody a na innych rosły kwiaty. Przez korony drzew przebijały się promienie słoneczne, które przyjemnie grzały Ci plecy. Co jakiś czas wiaterek delikatnie poruszał liście jednak żadnego pokemona w pobliżu nie było.
Lioli
Lioli

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hemp on Pią Cze 06, 2014 12:35 pm

Co jakiś czas zerwałem sobie i mojemu pokemonowi jagodę. Były naprawdę dojrzałe, słodkie i lekko kwaśne zarazem. Szedłem tak grzejąc się w blasku promieni słonecznych, niestety nie napotykając żadnego wyjątkowego pokemona.
- No cóż, nie zawsze można znaleźć to czego się szuka.
Hemp
Hemp

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lioli on Pią Cze 06, 2014 7:08 pm

8.

Szedłeś i szedłeś. Tak w sumie to nic się nie działo, noo... jeśli nie liczyć tego, że coś nagle uderzyło Cię w plecy. Gdy się obróciłeś zobaczyłeś, że na ziemi leży niewielki robaczek z dziwnym listkiem przy łepku.
Las- Hemp 540

Maluch zrobił lekko wystraszoną minę i zaczął się powoli cofać.
Lioli
Lioli

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hemp on Pon Cze 09, 2014 12:20 pm

- Co...! Ej mały co ty wyrabiasz?
Zapytałem robaka, oczekując na odpowiedź.
- Nie bój nic. Nic ci nie zrobię. A właściwie to masz tu trochę karmy.
Pokemon nie interesował mnie zbytnio, po za tym mam już obrany cel i zamierzam się go trzymać.
- Zjadaj maluchu i uciekaj.
Hemp
Hemp

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lioli on Pon Cze 09, 2014 2:58 pm

1.

Pokemon zjadł karmę i zniknął w krzakach. Twój duszek popatrzył za nim i ruszył dalej za Tobą. Okolica niewiele się zmieniała jednak po pewnym czasie ścieżka zdawała się nieco rozszerzać. Po przejściu jakiegoś kilometra usłyszałeś dziwny szelest i odgłos łamanej gałązki. Chwilę później zobaczyłeś jakiś cień, przemykający między krzakami po Twojej lewej.
Lioli
Lioli

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hemp on Wto Cze 10, 2014 3:52 pm

Szybko zwróciłem się w stronę, skąd dobiegał szelest. Ciężko było coś zobaczyć przez ten gąszcz, więc wyjąłem PokeDex, wierząc, że on coś wyłapie. Jednocześnie powoli i najciszej jak potrafię zacząłem iść w tą stronę.
- Phantump, wykorzystaj otoczenie i zniknij. Spróbuj dowiedzieć się co się tam kręci. - Wyszeptałem w stronę ducha. Jeśli to pokemon na pewno mniej się wystraszy innego pokemona, niż człowieka.
Hemp
Hemp

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lioli on Sro Cze 11, 2014 12:40 pm

2.

Twój pokemon zniknął. Dex niestety nic nie uchwycił i pokazał tylko:  ERROR. Po cichu ruszyłeś dalej jednak cokolwiek jednak spowodowało szelest zdążyło nieco się oddalić. Phantump wciąż jednak nie wracał.
Lioli
Lioli

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hemp on Nie Cze 15, 2014 9:27 am

Szedłem w stronę gdzie ostatnio widziałem poruszające się krzaki i próbowałem dostrzec co to mogło być. Równocześnie musiałem obserwować jak daleko odchodzę od ścieżki, by jej nie zgubić.
Cały czas trzymam otwarty Pokedex w nadziei że on wypatrzy coś szybciej niż ja.
Hemp
Hemp

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lioli on Pon Cze 16, 2014 6:31 pm

Szedłeś dalej. Po pewnym czasie dex zaczął mrugać i pojawiły Ci się takie dane:

Caterpie
Las- Hemp 10
lvl 6
charakter: Dość bojaźliwy pokemon. Marzy o ewolucji, ma nadzieje, że dzięki temu będzie silniejszy i odważniejszy.
ataki: jak na lvl

Po chwili pojawił się także Twój pok. Widać było, że jest nieco zawiedziony tym co znaleźliście.
Lioli
Lioli

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hemp on Pon Cze 23, 2014 1:18 pm

- Ehh tyle zachodu o małego robala.
Spojrzałem na Dexa i przeczytałem charakter tego robala.
- Chętnie bym ci pomógł wyewoluować, ale nie po to tu przyszedłem. Jednak jeśli chcesz możesz iść ze mną i moim pokiem, może po drodze coś się wymyśli.
Nie miałem pomysłu jak mam pomóc temu robalowi, a jedyny znany mi sposób to walka. Tak czy owak nie mógł by walczyć z moim Phantumpem, gdyż ten by go rozniósł. Odwróciłem się więc na pięcie i ruszyłem ku drodze, z której to znowu zboczyłem. Widocznie w tej części lasu nie ma tego co mnie interesuje.
Spojrzałem jeszcze przez ramię na małego robala i rzuciłem w jego stronę - Decyzja należy do ciebie.
Hemp
Hemp

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lioli on Pon Cze 23, 2014 9:09 pm

1.

Pokemon przyglądał Ci się dość ciekawie. Odszedłeś kawałek a gdy się odwróciłeś już go nie było. No cóż widocznie nie miał ochotę na wędrówkę. Po pewnym czasie dotarłeś do drogowskazu. Panowała tu dziwna cisza. Twój duszek jednak wydawał się bardzo zaniepokojony. - Panie... ktoś jeszcze tu jest...gdzieś tam... Wyczuwam jakąś silna energię... nie potrafię jej jednak zidentyfikować. Pokemon wskazał łapką w kierunku Martwego Pustkowia.
Lioli
Lioli

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hemp on Sro Cze 25, 2014 8:48 am

- Można to sprawdzić, ale jeśli to znowu będzie jakiś poke-robal to chyba mnie szlag trafi.
Powoli i trochę niechętnie skierowałem się w stronę, gdzie wskazywał Phantump. Jednak nie myślałem teraz o tym co to za pokemon, a wręcz byłem przekonany, że to na pewno nie ten którego szukam. Mimo to dobrze będzie uzupełnić dane w Pokedexie o kolejnego stworka.
- Mówisz że posiada on jakoś silną aurę, tak? Przekonamy się czy faktycznie jest to jakiś mocarz.
Hemp
Hemp

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lioli on Sro Cze 25, 2014 6:30 pm

2.

- To jakieś dwie istoty... jedna to na pewno pokemon ptak. Druga to chyba człowiek... ale nie jestem pewien... nigdy jeszcze nie spotkałem takiej aury...
Chwilę później słowa twojego pokemona się potwierdziły, na gałęzi przed Tobą siedział poke-ptak. Niemal identyczny jak tamte, które spotkałeś chwilę wcześniej. Ten jednak miał wielką bliznę koło oka. W cieniu pod drzewem, na którym siedział stworek zauważyłeś jakąś postać. O jakieś 30 cm niższą od Ciebie. Musiała Cię zauważyć gdyż ruszyła w Twoją stronę. Zatrzymała się na granicy cienia. Wystarczyło Ci to jednak aby stwierdzić, że jest to kobieta o długich ciemnych włosach. Mniej więcej w Twoim wieku.
Lioli
Lioli

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Powrót do góry