Gra Lioli: Alice

Strona 4 z 16 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: Gra Lioli: Alice

Pisanie by Lioli on Pon Sty 05, 2015 11:48 pm

Widząc reakcje towarzysza postanowiłam zmienić temat. - Samari jakie masz plany? To znaczy... dokąd będziesz teraz szła? Nie miałam więcej pytań dotyczących magii i tym podobnych więc zapytałam o pierwszą rzecz jaka przyszła mi do głowy. W między czasie sprawdziłam Pokenava, czy przypadkiem nie było tam żadnej wiadomości, plus oczywiście, która była godzina. Nie przychodziło już do głowy nic co mogła bym robić lub o co pytać więc próbowałam za pomocą magii zamieszać swój napój. Niby nic, jednak od dość dawna nie trenowałam i wolałam nie zabierać się od razu za trudniejsze rzeczy.
Lioli

Female Liczba postów : 1695
Birthday : 27/05/1997

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nikotynka on Pon Sty 05, 2015 11:57 pm

Dziewczyna poprawiła włosy, bardzo narcystyczny gest, jednak każda z nas czasami poprawia włosy, albo zeby dobrze wyglądać, albo przez głupi wiatr
-W sumie sama nie wiem co mam zero sobą zrobić w danym momencie, muszę znaleźć dla siebie jakieś zajęcie, moze nowe wyzwanie na przyszłośc, nie wiem poszukam jakichś shiny pokemonów, jakby nie było trenowanie tych stworków bawi mnie- odpoweidziała spokojnie, a ty w między czasie zerknęłaś na nava:
16:18

2 nowe wiadomości
Próbowałaś pokombinować z magią jednak nie szło Ci to za dobrze, spora przerwa w treningu spowodowała, że nie byłaś w  stanie nawet lekko poruszyć tafli napoju, o ile można to tak okreslić, a co dopiero zamieszać go z pełną kontrolą zawartości szklaneczki.

~Karta postaci
~Bank
~Box
W razie jakichkolwiek problemów proszę pisać do mnie na pw, postaram się pomóc.

Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4563
Birthday : 31/07/1993

Zobacz profil autora http://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lioli on Wto Sty 06, 2015 12:11 am

- A masz już jakieś? Ja mam Shiny Belduma i Steelixa. Przepraszam na chwile... - Uwzięli się czy co? Otworzyłam wiadomości i szybko je odczytałam. Potem znów skupiłam się a dziewczynie, próba zamieszania Cappucino magią mi nie poszła zbyt dobrze więc wzięłam kubek do ręki i zakręciłam nim lekko. Wypiłam kilka łyków i dokończyłam sernik. Jeśli został jeszcze jakiś kawałek roladki o daje ją pokemonowi. - Tak z ciekawości... z jakim pokemonem wyruszyłaś w podróż?
Lioli

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nikotynka on Wto Sty 06, 2015 1:32 pm

-Nie mam jak na razie żadnego, dlatego tym fajniejsze będzie to zadanie- powiedziała spokojnie wasza nowa znajoma, przeprosiłaś ich an chwilkę i zaczełaś czytać wiadomości pierwsza z nich wyglądała tak:
Cieszę się bardzo z twoich powodzeń kochanie mam nadzieję, że będzie Ci szło jeszcze lepiej powodzenia. Gdzie teraz jesteście?
Druga wiadmośc przyszła już zupełnie innego numeru, ale nie raz go widziałaś:
Nie przejmuj się mamą, oszalała z powodu tego, ze Cię z nami nie ma postaram się jaą troszkę opanować z tym pisaniem do Ciebie. Kochamy Cię.
Pokemon ogólnie miał wielki problem z dostaniem się do roladki dlatego grzecznie czekał aż sama mu ją podasz, nie wykłócał się ani nic po prostu czekał aż zwrócisz na niego uwagę
-Zaczęłąm z Eevee, dostałam go od ojca jak byłam mała, od dawna z nim trenowałam jednak go nie zmieniłam, nie wiedziałam którą forme powinnam wybrać- odpowiedziała spokojnie i generalnie siedzieliście w ciszy z pustymi kubkami i talerzykami.

~Karta postaci
~Bank
~Box

Nikotynka
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lioli on Wto Sty 06, 2015 5:40 pm

Słysząc, że dziewczyna nie ma żadnych shiny poków i niewyewoluowanego Eevee uśmiechnęłam się lekko, dawało mi niewielką satysfakcję, że sama mam dwa shiny poki i dwa Eevee po ewolucji. Przynajmniej w tym nad nią górowałam. - Wiecie co... dajcie mi jeszcze chwilkę... zadzwonię do... rodziców i powiem im, że u mnie wszystko ok bo mi żyć nie dadzą. Po tym wszystkim co usłyszałam trochę dziwnie było nazywać kogoś rodzicem... Wzięłam Happiny i swój pokenav. Resztę rzeczy zostawiłam koło Tresha i wyszłam przed drzwi kawiarenki. Wybrałam numer do mamy i czekałam aż odbierze. Jeśli się dało to kątem oka patrzyłam co się dzieje w środku.
Lioli

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nikotynka on Wto Sty 06, 2015 7:47 pm

Zebrałaś się i wyszłaś z kawiarenki i zaczęłaś dzwonić do rodziców, jak na razie nie odbierali, a ty zerknęłaś zobaczyć co dzieje się z twoimi znajomymi, siedzieli i spokojnie i rozmawiali na jakiś temat sama nie wiedziałaś o czym mówili, jednak poruszali ustami, śmiali się, wyglądało to dość uroczo
-Tak słucham?- usłyszałaś głos kobiety, która wychowywała Cię przez całe twoje życie, miła, urocza, słodka jak zawsze, w sumie nie odezwała się mogła do końca nie wiedzieć, ze to ty, czasami jak za szybko odbiera się telefon to nie patrzy się kto tam dzwoni, prawda?

~Karta postaci
~Bank
~Box

Nikotynka
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lioli on Wto Sty 06, 2015 8:28 pm

- Hej mamo. Tu Alice. Dzwonie, bo napisanie wiadomości za dużo by mi zajęło. Jesteśmy teraz w jakimś miasteczku. Mają całkiem fajny festyn, no wiesz... walki pokemonów, stragany z różnymi rzeczami. Teraz zrobiliśmy sobie z Treshem małą przerwę i siedzimy w kawiarni. Spotkałam starą znajomą więc sobie gawędzimy. W sumie to nic póki co się nie dzieje. Tak jak pisałam, moje najnowsze pokemony to Happiny i Beldum. Nie pamiętam czy miałaś okazje je poznać. Co do naszych dalszych planów to wiemy tylko, że dziś przenocujemy w Centrum Pokemonów, a jutro się zobaczy co i jak. A co tam u was? Starałam się nie dopuścić jej zbytnio do słowa, póki nie powiem wszystkiego bo bym nigdy nie skończyła tej rozmowy. - Ciekawe o czym rozmawiają...
Lioli

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nikotynka on Sro Sty 07, 2015 4:40 pm

Kobieta nie odpowiadała jak na razie, przecież nie dopuściłaś jej do słowa, prawda? Więc wysłuchała grzecznie co masz jej do powiedzania, dopiero po jakimś czasie odpowiedziała Ci na to wszystko co jej powiedziałaś.
-Cieszę się kochanie, że dobrze sobie radzicie, mam nadzieję, ze nie spotkało Cię na razie nic złego, jeśli czegoś będziesz potrzebowała napisz do mnie kochanie- zapewniła spokojnie twoja mamusia, a może nie twoja mamusia, na pewno nie twoja mamusia! Ale słysząc jej głos zrobiło Ci się tak jakoś miło na serduszku.

~Karta postaci
~Bank
~Box

Nikotynka
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lioli on Sro Sty 07, 2015 5:08 pm

- Jest wszystko ok. Będę pamiętać, dzięki. Och, Tresh mnie już woła, wypacz muszę kończyć. Pozdrów tatę. PAPA! Pożegnałam się i po chwili rozłączyłam jeśli już nic nie mówiła. Potem wyszukałam szybko numer ojca i wpisałam w sms krótkie "dzięki tato", wysłałam i schowałam Nava do kieszeni. - Happiny, jak byś czegoś potrzebowała albo coś chciała to nie bój się upomnieć o to, dobrze mała? Przytuliłam swojego pokemona i spojrzałam na znajomych w środku. Po chwili weszłam do środka i wróciłam na swoje miejsce. - Ech... przez jakiś czas powinnam mieć spokój... Spojrzałam na nich mając nadzieję, że wtajemniczą mnie w to o czym rozmawiali.
Lioli

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nikotynka on Sro Sty 07, 2015 6:54 pm

Kobieta nie zdążyła nijak zareagować, po prostu pożegnała się z tobą bo co niby innego miała zrobić? Napisałaś sms do taty no i wszystko miałaś już załatwione, no prawie, powiedziałaś grzecznie do pokemona, żeby mówił jeśli będzie czegoś chciał, ten przytaknął grzecznie i wróciłaś do kawiarenki, znajomi uśmiechnęli się na twój widok
-Nigdy nie wiadomo co się jeszcze stanie, wiec nie mów hop- zaśmiał się Tresh
-Twoi przybrani rodzice są czasmi nadpobudliwi więc uważaj- dodał po chwili zastanowienia dalej się uśmiechając
-W sumie musze już iść- powiedziała lekko niepewnie dziewczyna
-Mogę poświęcić wam jeszcze jakieś 10-20 minut, później musze uciekać- dziwnie to wyglądało, nagle jej się zaczęło śpieszyć.

~Karta postaci
~Bank
~Box

Nikotynka
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lioli on Sro Sty 07, 2015 9:25 pm

Słysząc słowa Tresha uśmiechnęłam się. - Taa... pewnie masz racje, ale zawsze warto spróbować. Słysząc słowa dziewczyny, poczułam lekki niepokój. Przed chwilą razem z Treshem rozmawiali i śmiali się, a teraz nagle ona mów, że zaraz będzie musiała iść... - Spróbujmy... - Samari, może odprowadzimy Cię kawałek co? Będziemy mogli przynajmniej jeszcze trochę pogadać po drodze. Czekając na odpowiedź spojrzałam w okno. Widok był niezwykły. Gdzieś tam kryły się odpowiedzi na wszystkie moje pytania, rozwiązania wszystkich problemów... ale oczywiście nic nie jest tak proste jak by się chciało... nim się dowiem co i jak minie sporo czasu.
Lioli

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nikotynka on Pią Sty 09, 2015 9:17 am

Dziewczyna z lekkim uśmiechem pokiwała głową, jednak najpierw zajęła się zapłatą rachunku, ruszyła w stronę kelnerki i dała jej gotówkę, odpowiednio za wasze napoje i jedzenie, po czym mogliście ruszyć spokojnie w dalszą drogę
-Dokąd wy sami się teraz wybieracie co?- zapytala spokojnie przeszliście przez pół miasta, tresh nie odpowiedział w tym momencie uznawał Cię za lidera waszej wyprawy więc to tu musisz odpowiedzieć na jejnpytanie,.

~Karta postaci
~Bank
~Box

Nikotynka
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lioli on Pon Sty 12, 2015 3:28 pm

- Tak w sumie to pewnie się tu jeszcze pokręcimy, potem zajrzymy do Centrum Pokemon, przenocujemy a rano się zobaczy... Może wpadniemy na ten pokaz wodnych poków... albo od razu ruszymy dalej... A Ty? Dokąd zmierzasz? W sumie to zaczynało mnie trochę nudzić to miasto... jednak chciałam zobaczyć te wodne poki. Jednak ostatnie zdarzenia sprawiły, że nie byłam pewna czy to dobry pomysł. Mimo wszystko coś mnie tam ciągnęło... i chyba nawet wiedziałam co.
Lioli

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nikotynka on Pon Sty 12, 2015 8:39 pm

Dziewczyna wyciągnęła mapę i pokazała wam ją, wskazała dokładnie miejsce gdzie teraz byliście po czym palcem przejechała w górę mapy, najeżdzając nim na góry, które dokłądnie widzieliście z kawiarenki
-Tam ponoć jest jaskini z shiny pokemonami, zobaczymy czy to prawda, a później- ponownie przesunęła placem po mapie, tym razem pojechała dalej za górę, gdzie znajdowało się wielkie jezioro
-Istnieje legenda, że to jazioro zostało pobłogosławione przez jakiegoś legendarnego pokemona, ponoć szansa na spotkanie tam shiny pokemonów jest jeszcze większa, ale kto wie ile jest w tym prawdy- wasza nowa znajoma wzruszyła ramionami, po chwili odtarliście na skraj miasta, panna schowała mape i uśmiechnęła się
-Może podam wam swój numer nava i będziemy się kontaktować co?- zapytała z usmiechem i czekała spokojnie co jej powiedziecie.

~Karta postaci
~Bank
~Box

Nikotynka
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lioli on Pon Sty 12, 2015 9:08 pm

- Ciekawe... może kiedyś odwiedzę tamte miejsca, co do Nava... nie miałam jeszcze czasu żeby zobaczyć co i jak z nim... nie bardzo nawet wiem jaki mam numer więc może niech Tresh zapisze... ok? - Miejsca gdzie wy.. brzmi jak bajka... jednak ludzie władający żywiołami... prawie jak legenda szalonego doktorka... a jedna prawda... Spojrzałam w stronę gdzie powinny być góry, które dziewczyna chciała odwiedzić. - Ciekawe co tak naprawdę się w nich kryje... - No cóż, powodzenia w szukaniu Shiny poków i dawaj znać co jakiś czas co tam u Ciebie...
Lioli

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nikotynka on Pon Sty 12, 2015 10:10 pm

Tresh podał dziewczynie swój numer kontaktowy po czym ta przytuliła się do niego i pożegnała z wami po czym odeszła, w sumie zauważyłaś, że działo się coś niepokojącego, tu się śmieją tu się dziwnie uśmiechają, a teraz jakieś czułości na pożegnania, a co z tobą, tobie tylko pomachała... mniejsza moze to ja mam jakies zwidy
-Czyli teraz co? Może poszukamy jakichś pokemonów w lesie, w sumie w mieście spory ruch i takie tam- powiedział spokojnie twój towarzysz i czekał co odpowiesz, bo co innego miał zrobić, zostaliście sami.

~Karta postaci
~Bank
~Box

Nikotynka
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lioli on Pon Sty 12, 2015 10:28 pm

Zrobiłam się zazdrosna... no ale co zrobić... mogłam mieś tylko nadzieję, że Tresh tego ie zauważy. Przez chwile milczałam patrząc na oddalającą się dziewczynę. - W sumie to czemu nie... Trening się zawsze przyda, a z kilkoma pokami od dość dawno nie trenowałam. Poza tym miło będzie choć na chwilę zmienić otoczenie. Może nawet nadarzy się okazja żebyśmy my również trochę potrenowali... Bolało mnie to, że Tresh mógł coś do tej dziewczyny czuć... i że ona była lepszym magiem... Satysfakcja tym że mam Shiny poki i wyewoluowane Eevee a ona nie jakoś wygasła... została prawie sama zazdrość i niepokój. - A tak w ogóle... to co o niej myślisz?
Lioli

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nikotynka on Sro Sty 14, 2015 4:57 pm

Staliście przez chwilkę w sumie nic nie robiąc, chłopak spojrzał na Ciebie lekko niepewnie kiedy zapytałaś go co tak na prawdę myśli o tej dziewczynie
-Co niby mam myśleć, w sumie dziewczyna jak dziewczyna, bez urazy- zaśmiał się dośc przyjemnie, po czym szybko rozejrzał się po okolicy nie widząc nic ciekawego po prostu ryszył przed siebie w stronę lasu, lekko odbijając od miejsca gdzie rozstaliście się z magiem wiatru.
-Zacznijmy może od pokemonów, łatwiej będzie znaleźć dla nich przeciwników, a miejsca dla nas sama wiesz jak jest..- szliście dalej, jak na razie nie widzieliście nic ciakawego, bo niby co? Las jak las, dzikich stworków brak.

~Karta postaci
~Bank
~Box

Nikotynka
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lioli on Sro Sty 14, 2015 5:50 pm

Przez chwile zrobiłam minę fochniętego dzieciaka, gdy Tresh ruszył poszłam za nim. - Ale zanim zaczniemy cokolwiek robić... Valor! Sprawdź czy w okolicy nie ma żadnych Beedrilli.. Upewniłam się, że ptaszek poleciał wykonać zadanie i uśmiechnęłam się lekko do Tresha. - Noibar i Burmy są już dość zmęczeni więc, z którym pokiem będziesz trenował? Wiedziałam, że Tresh troszczy się o swoje pokemony, było więc prawie niemożliwe by walczył tamtą dwójką, a więc... prawdopodobnie pokaże mi jednego z pozostałych pokemonów...
Lioli

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nikotynka on Sro Sty 14, 2015 6:00 pm

Wypuściłaś swojego pokemona, a ten poleciał przed siebie rozglądająć się po lesie, zniknął Ci na jakiś czas z pola widzenia, zostałaś sama ze swoim towarzyszem, który aż zaśmiał się widząc twoją radośc na wieść, ze poznasz jego kolejnego pokemona, w sumie było to troszkę zabawne. Szilisce przed siebie, dopiero po jakichś 10 minutach twój pokemon wrócił, i pokiwał głową na nie, miało to chyba oznaczać, że nie ma w pobliżu niczego agresywnego, albo coś takiego, szliście dalej przed siebie nic nie mówiąc, bo o czym mieliście niby rozmawiać? Po rozstaniu sie z magiem wiatru sytuacja była jakaś taka napięta? PO kolejnych chwilach marszu zobaczyliście takiego pokemona:

Stworzonko latało sobie z jefnego drzewka na drugie, o ile można powiedzieć, że latało, raczej przeskakiwało z drzewka na drzewko, no wiesz o co mi chodzi!

~Karta postaci
~Bank
~Box

Nikotynka
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lioli on Sro Sty 14, 2015 6:32 pm

- Może chwilowo zapomnijmy, że spotkaliśmy Samari co? Przez kolejne kilka minut szłam za chłopakiem w milczeniu. W końcu moją uwagę zwróciła dziwna wiewiórka. Wyciągnęłam dexa i zeskanowałam ją. - Ty z nią walczysz czy ja? W końcu ominęła Cię walka z liderem. Czułam się trochę winna za to, że sytuacja zrobiła się "napięta".  Poza tym niezbyt pasował mi typ elektryczny jako przeciwnik. Spojrzałam na dexa czy pojawiły się na nim już informacje o pokemonie. - Happiny, odpocznij sobie w swoim ballu... Valor... Schowałam pokemona i spojrzałam na ptaszka i wyciągnęłam rękę żeby na niej usiadł.
Lioli

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nikotynka on Sro Sty 14, 2015 6:43 pm

Chłopak pokiwał głową, kiedy powiedziałaś o magu wiatru i szedł obok Ciebie spokojnie, przeskanowałaś pokemona a pokedex pokazał takie dane:
Emolga
samiec
lvl:
9
charakter: Stworzenie kochające zabawę, uwielbia słodkie rzeczy, nie myśli poważnie o życiu, woli się bawić i napychać słodyczami, nie martwi się wcale o przyszłość.
ataki: Thunder shock, quick attack, tail whip, charge beam
-Zależy jak wolisz, ja nie mam problemu z tym, żeby walczyć z tym pokemonem mam z nim jakieś tam szanse, większe, mniejsze, ale jakieś mam- powiedział spokojnie twój towarzysz, czekał spokojnie jaką podejmiesz decyzję, w sumie wszystko zależało od Cirebie prawda?

~Karta postaci
~Bank
~Box

Nikotynka
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lioli on Sro Sty 14, 2015 7:12 pm

- Walcz, ten maluch jest Twój. Odsunęłam się kawałek na bok tak by Tresh mógł na spokojnie zawalczyć. W międzyczasie przyjrzałam się swojemu ptaszkowi próbując ocenić mniej więcej w jakiej jest kondycji, miałam zamiar z nim potrenować, nie chciałam jednak go wysyłać do walki jeśli nie był w pełni sił. - Mam nadzieję, że kolejny pokemon będzie nieco bardziej "pasował" typem do Valora... Spojrzałam na Tresha i na to co robił. Przez chwile się przyglądałam, potem jednak jakoś odpłynęłam w marzenia. Wyobrażałam sobie jak ćwiczę magię nad jakimś jeziorem... Po chwili wróciłam na ziemię i dalej patrzyłam na Tresha.
Lioli

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nikotynka on Sro Sty 14, 2015 7:31 pm

Chłopak kiwnął tylko głową, po czym rzucił przed siebie pokeballa, z którego dośc szybko wyleciał piorun, a kiedy się ukształtował przybrał postać pokemona, stworzenie, wyglądało tak:

Zebra bez zastanowienia rzuciła się na niewielkiego przeciwnika, widziałaś po Treshu, że troszkę wstydzi się za zachowanie swojego pokemona, jednak stworzenie to było aż za bardzo agresywne, przestało okładać przeciwnika dopiero kiedy ten stracił przytomnośc, a trzeba przyznać nie trwało to aż tak długo, chłopak od razu po ym wrócił swojego pupila do pokeballa
-To co idziemy dalej?- zapytał spokojnie i nie czekając w sumie na to co powiesz po prostu ruszył przed siebie bo co innego miał zrobić, szliście przed siebie, a po chwili na swojej drosze spotkaliście takie pokemony:

Świnka, wyglądała na mocno zagubioną, w sumie nie pasowała nawet do tego miejsca, może właśnie została porzucona przez swojego trenera? To chyba nie było miłe, Tresh nie skomentował tego, po prostu wyglądał na lekko nieobecnego, coś na prawdę było z nim nie tak, ale co miałaś z tym zrobić?

~Karta postaci
~Bank
~Box

Nikotynka
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lioli on Sro Sty 14, 2015 7:48 pm

- Przyjemniaczek. Uśmiechnęłam się szeroko do Tresha po czym ruszyłam za nim. Gdy zobaczyłam trójkę pokemonów zatrzymałam się. - No dobra... moja kolej. Świnka wydawała mi się jakaś niemrawa więc nie chciałam z nią walczyć. Na cel wybrałam żołędzia. Wyciągnęłam pokedex i wycelowałam nim w pokemona. Czekając na skan wysunęłam lekko rękę z moim ptaszkiem tak by mógł się wygodnie wzbić do lotu. - Valor, jesteś gotowy do walki?
Lioli

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 4 z 16 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics