Gra Carvera

2 posters

Go down

Gra Carvera Empty Gra Carvera

Pisanie by Lioli Wto Gru 09, 2014 7:10 pm

Link do zapisu
https://pokehelvetti.forumpl.net/t1683-zapisy-do-liolici#34941

Mama przygotowała Ci plecak, a w nim wszystkie potrzebne rzeczy. - Musisz teraz wybrać jak dostaniesz się do Profesora. Nie sądzę żeby spacer przez las bez pokemona był dobrym pomysłem więc zostaje Ci taxi, za które bd musiał zapłacić ale będziesz jechał w miarę komfortowych warunkach albo jeden z tych cuchnących autobusów, które są za darmo. Taxi będzie Cię kosztowało jakieś 5$ z podwózką pod same drzwi laboratorium Profesora.


Ostatnio zmieniony przez Lioli dnia Sro Gru 10, 2014 5:03 pm, w całości zmieniany 2 razy
Lioli
Lioli

Female Liczba postów : 1695
Birthday : 27/05/1997
Join date : 25/01/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Gra Carvera Empty Re: Gra Carvera

Pisanie by Carver Sro Gru 10, 2014 8:30 am

Wszystko co było mi potrzebne do wyruszenia miałem już w plecaku. Teraz pozostało tylko udać się do Profesora Oaka, miałem właśnie wychodzić, kiedy usłyszałem od mamy, że spacer po lesie bez pokemona to raczej kiepski pomysł, po chwili namysłu sam też tak stwierdziłem.
- To ja chyba wezmę taksówkę - odpowiedziałem krótko, a na mojej twarzy pojawił się lekki uśmiech - przynajmniej zacznę podróż w komfortowych warunkach - dodałem.

Carver

Liczba postów : 2
Join date : 09/12/2014

Powrót do góry Go down

Gra Carvera Empty Re: Gra Carvera

Pisanie by Lioli Sro Gru 10, 2014 5:14 pm

Twoja mama zadzwoniła po Taxi i samochód już po kilku minutach był pod Twoim domem. Rodzice pożegnali się z Tobą i już po chwili siedziałeś w aucie. Kierowca od razu ruszył. - Twoja mama mówiła, że musisz się dostać do Profesora Oaka. Czyżbyś wyruszał w podróż pokemon? Słyszałem, że Profesor ma kilka ciekawych pokemonów dla początkujących trenerów. Wjechaliście w las. Przy jednym z zakrętów zobaczyłeś polankę a na niej całe stadko takich pokemonów:
Gra Carvera 585
Szybko jednak minęliście zakręt i straciłeś pokemony z oczu.
Lioli
Lioli

Female Liczba postów : 1695
Birthday : 27/05/1997
Join date : 25/01/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Gra Carvera Empty Re: Gra Carvera

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach