Gra Soula: Adrian

2 posters

Strona 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Gra Soula: Adrian - Page 3 Empty Re: Gra Soula: Adrian

Pisanie by Nikotynka Wto Kwi 21, 2015 6:35 pm

Dziewczyna od razu wskoczyła za Ciebie, jednak pozwoliła sobie od razu objąc Cię lekko w pasie, jak inaczej miała się Ciebie złapać, aby nie spaść z pokemona? Stworzenie od razu wzleciało w powietrze, jednak spokojnie mały Eevee wepchnął się między was, po chwili już byliście na samym szczycie góry było tam o wiele zimniej, jednak czego się spodziewać znaleźliście się o wiele wyżej niż wcześniej, mogliscie już zeskoczyć z pokemona
-Dziękuję- odpowiedziała dziewczyna, po czym zaczęła iść kolejną ścieżką
-Zazwyczaj są w tamtej jaskini- blondi pokazała palcem na trzecią jaskinię z od was
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra Soula: Adrian - Page 3 Empty Re: Gra Soula: Adrian

Pisanie by Soul Wto Kwi 21, 2015 8:22 pm

- Dzięki wielkie, idziesz ze mną czy zostaniesz tutaj i poczekasz? - Zapytałem wracając Articuno do kulki i wypuszczając Sceptile dla ochrony tak an w razie czego... Udaję się w kierunku wskazanej przez dziewczynę jaskini i dokładnie się po niej rozglądam w poszukiwaniu jak wiadomo Tyrogue lub jakichkolwiek innych pokemonów.
Soul
Soul

Male Liczba postów : 964
Birthday : 09/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28

Powrót do góry Go down

Gra Soula: Adrian - Page 3 Empty Re: Gra Soula: Adrian

Pisanie by Nikotynka Sro Kwi 22, 2015 6:26 pm

Dziewczyna bez słowa ruszyła razem z tobą w stronę jaskini, wypuściłeś po czym schowałeś kolejnego pokemona i ruszyłeś w stronę jaskini, szliście dośc długi kawałek we wnętrzu góry, dopiero docierając do wielkiej sali, w której środku znajdowało się piękne jezioro oświetlone przez wielką dziurę w skale nad nim, dopiero tutaj mogliście odpocząć, zobaczyłeś tam stado którego szukaliście, byliście na tyle cicho, ze pokemony nie zwróciły na was uwagi, mogłeś je dokładnie obserowaąć, nie było żadnego shiny okazu, ani żadnej wyższej formy.
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra Soula: Adrian - Page 3 Empty Re: Gra Soula: Adrian

Pisanie by Soul Sro Kwi 22, 2015 6:30 pm

POdchodzę nieco bliżej  i rozglądam się za jakimś wyróżniającym się przeciwnikiem , prawdziwym samcem Alfa - kimś kto przeżył tutaj setki może nawet tysiące walk. Jeżeli nie uda mi się tak po prostu na oko przyuważyć takowego to korzystam z pomocy pokedexu i skanuję kilku osobników.
Soul
Soul

Male Liczba postów : 964
Birthday : 09/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28

Powrót do góry Go down

Gra Soula: Adrian - Page 3 Empty Re: Gra Soula: Adrian

Pisanie by Nikotynka Sro Kwi 22, 2015 6:58 pm

Rozglądałeś się i znalazłeś, oczywiście musiałeś przeskanowac kilka z nich, miałeś szczęście, ze Selena wyciszyła twój pokedex inaczej usłyszałbyś cała liste skanów, w końcu zobaczyłeś skan najlepszego z nich:
Tyrogue
samiec
lvl: 35
charakter: Uparty, władczy, nie poddaje się, od urodzenia uważa się za najważniejszego pokemona na świecie, gdyby spotkał Arceusa wyzwałby go pewnie na pojedynek, aby udowodnić, ze to właśnie on jest najwspanialszym stworzeniem na całym świecie, kocha walki w każdej formie, czy to na arenie czy z dzikimi pokemonami, pokazy też pewnie mogłyby się nadać, wązne żeby mógł pokazać jak wspaniałym jesy pokemonem
ataki: jak na lvl + bullet punch, vacuum wave, swift
Selena uniosła kciuki w górę, pokazująć, ze jest to na prawdę wspaniały pokemon

Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra Soula: Adrian - Page 3 Empty Re: Gra Soula: Adrian

Pisanie by Soul Sro Kwi 22, 2015 7:04 pm

Wstaję i podchodzę powoli w kierunku pokemona, którego wcześniej przeskanowałem, wiem  że to twardziel z krwi i kości i że łatwo mi z nim nie pójdzie, ale zależy mi na nim i muszę spróbować! 
 - Witaj! Pozwól, że przeszkodzę Ci w pogawędce kolego ale  chciałbym z Tobą potrenować, widzę że masz doświadczenie w bojach i już wiele walk stoczyłeś, więc uważam że obaj możemy z takiego treningu coś wynieść! Co TY na to? Ja też nie wyglądam na stereotypowego ''sucharka'' więc czy zgodziłbyś się wziąć udział we wspólnym treningu ze mną?
Soul
Soul

Male Liczba postów : 964
Birthday : 09/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28

Powrót do góry Go down

Gra Soula: Adrian - Page 3 Empty Re: Gra Soula: Adrian

Pisanie by Nikotynka Nie Kwi 26, 2015 7:33 pm

Pokemon uniósł lekko brew jakby nie wierzył w to co do niego powiedziałeś, jednak po chwili zgodził się, cała reszta pokemonów pochowała się za kamieniami znajdującymi się w sali, Selena niepewnie usiadła na jednym z głazów zakładając nogę na nogę i czekała spokojnie aż zaczniecie walczyć, stworzenie czekało na to co masz zamiar zrobić, maluch cofnął się troszkę aby przygotować się do walki na spokojnie widziałęś jak rozciągał się bardzo sprawnie
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra Soula: Adrian - Page 3 Empty Re: Gra Soula: Adrian

Pisanie by Soul Nie Kwi 26, 2015 9:52 pm

- Zróbmy tak; ja będę wyprowadzał ciosy, a Ty będziesz je blokował. Dobrze? Wiem może wydawać się to nudne i monotonne ale w tym ćwiczeniu chodzi o to abyś był w ciągłym ruchu i abyśmy obaj byli jak drzewa kołyszące się na wietrze - gdzie wiatrem będą ciosy i unik prowadzące nas w tym treningu. Proszę, wycisz się i skup jedynie na unikaniu ciosów i ich blokowaniu. Gotowy?! No to zaczynajmy. - Przechodzę po krótkiej instrukcji do treningu z pokemonem, mam nadzieje, że rozwinie on zarówno moje i jak jego umiejętności kontroli nad sobą podczas walk.
Soul
Soul

Male Liczba postów : 964
Birthday : 09/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28

Powrót do góry Go down

Gra Soula: Adrian - Page 3 Empty Re: Gra Soula: Adrian

Pisanie by Nikotynka Pon Kwi 27, 2015 12:44 pm

Pokemon spojrzał na Ciebie dość niepoważnie i założył łapy na wysokości brzucha, po czym usiadł pokazując Ci, że takim treningiem nie jest w żaden sposób zainteresowany, może wolałby zwykłą walkę? Trenowanie z tobą to chyba nic takiego dla niego, powiedzmy wprost nie jesteś dla niego żadnym przeciwnikiem
-Może jednak zawalcz z nim w zwykły sposób?- zapytała grzecznie Selena
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra Soula: Adrian - Page 3 Empty Re: Gra Soula: Adrian

Pisanie by Soul Pon Kwi 27, 2015 1:48 pm

- Nie rozumiem, wolisz walkę ze mną czy walkę z moim pokemonem? - Pytam pokemona po czym czekam na jego reakcję dokładnie obserwując toczenie.
Soul
Soul

Male Liczba postów : 964
Birthday : 09/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28

Powrót do góry Go down

Gra Soula: Adrian - Page 3 Empty Re: Gra Soula: Adrian

Pisanie by Nikotynka Pon Kwi 27, 2015 2:18 pm

Pokemon spokojnie wskazał na pasek z twoimi pokeballami, jak widać na prawdę nie uważał Cię za żadnego rywala, stworzenie dalej czekało na to co zamierzasz zrobić, Selena siedziała nic nie mówić, bo co niby miała powiedzieć, wcześniej odezwała się i powiedziała co mysli, teraz nie wymagało to większej dyskusji, więc siedziała na swoim głazie obserwijąc to Ciebie to pokemona
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra Soula: Adrian - Page 3 Empty Re: Gra Soula: Adrian

Pisanie by Soul Pon Kwi 27, 2015 2:35 pm

- Dobrze, skoro taki z Ciebie kozak i potrzebujesz wyzwania to przywitaj Pana i władcę mrozu! Articuno pokaż się!
- Articuno, trzeba pokazać prawdziwą siłę temu Tyrogue! Pomożesz mi w tym przyjacielu? Wzleć i szybuj nad nami czekając na dalsze polecenia.
- I co? Naszła Cię już ochota do walki? Gotowy? No to zaczynajmy!!
- Articuno użyj najpierw Hurricane i zaraz po nim przejdź do Ice Shard! Trzymaj się z początku z dala od przeciwnika, żebyś nie musiał się niepotrzebnie męczyć unikami. Zacznij kołować w powietrzu i w pewnym momencie z całej siły zaatakuj Pluck w walczącego pokemona. Ciekawe jak się po tym będzie czuł....
Soul
Soul

Male Liczba postów : 964
Birthday : 09/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28

Powrót do góry Go down

Gra Soula: Adrian - Page 3 Empty Re: Gra Soula: Adrian

Pisanie by Nikotynka Wto Kwi 28, 2015 1:36 pm

Walka się rozpoczęła, stworzenie przyjęło dośc dziwną pozę, obie łapki wyciągn,ał przed siebie jedną bliżej klatki piersiowej drugą troszkę dalej, po czym czekał na atak który będzie miał użyć twój pokemon, pierwszy cios był na prawdę potężny dla przeciwnika, niestety jednak mały tyrogue uderzył o ścianę jaskini, jednak mimo siły ataku podniósł się i ruszył biegiem na twojego legendarnego pokemona, maluch wybił się dość mocno i wbił się wysoko w powietrze, dzięki czemu mógł wylądowac na twoim pupilu, po czym zaczął okładać go bullet punchem, przez to twój pokemon runął na ziemię mocno poobijany, chwilkę po tym tyrogune zaatakował swiftem, wodne ataki nie działały aż tak dobrze na walczącego stworka

tyrogue: 91%
vs
articuno: 89%
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra Soula: Adrian - Page 3 Empty Re: Gra Soula: Adrian

Pisanie by Soul Wto Kwi 28, 2015 2:56 pm

-Dobrze Articuno teraz rozpocznij od Tailwind, rzucaj tym pokemonem po całej sali aby odbijał się od ściany do ściany! Kiedy już nieco ostudzi to jego charakter od razu zaatakuj Ancient Power! Trzeba uważać na niego bo skurczybyk jest skoczny, więc cały czas bądź w ruchu i trzymaj go zdala od siebie. Teraz pora na coś konkretniejszego z naszej strony! Użyj Agility i zaatakuj Hurricane!
Soul
Soul

Male Liczba postów : 964
Birthday : 09/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28

Powrót do góry Go down

Gra Soula: Adrian - Page 3 Empty Re: Gra Soula: Adrian

Pisanie by Nikotynka Wto Kwi 28, 2015 3:58 pm

Tailwind dodało twojemu pokemonowi dośc sporo prędkości jednak nie zrobiło nic takiego z twoim przeciwnikiem, maluch uciekł przed ancient powerem odskakując na bok po czym odpowiedział swiftem, kolejny atak podniósł prędkośc twojego pokemona, a następny huragan poobijał mocno przeciwnika

tyrogue: 74%
vs
articuno: 72%
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra Soula: Adrian - Page 3 Empty Re: Gra Soula: Adrian

Pisanie by Soul Wto Kwi 28, 2015 4:32 pm

- Okej trzeba się trochę abrdziej postarać z tego co widzę przyjacielu! Rozpocznij od Agility i od razu zrób unik przed jego atakiem kontrując go Powder Snow. Teraz użyj MInd Reader po czym szybko Freezy- Dry. Przeciwnik powinien zostać zamrożony. Kiedy tak się stanie nie czkając  długo zaatakuj HUrricane aby pokemona wyrwało dosłownie z ziemi i rzuciło nim o skały i ściany jak mocno tylko potrafisz.  Na koniec dołóż mu Avalanche aby śnieg zwalił mu się na łeb.
Soul
Soul

Male Liczba postów : 964
Birthday : 09/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28

Powrót do góry Go down

Gra Soula: Adrian - Page 3 Empty Re: Gra Soula: Adrian

Pisanie by Nikotynka Sro Kwi 29, 2015 5:51 pm

Mały walczący pokemon dawał z siebie na prawdę wszystko, starał się jak mógł i na prawdę pokazywał teraz, ze jest bardzo silny i dobrze wytrenowany, walka była czymś co kochał i pokazywał to chwilkę, a mimo wielkiej przewagi twój pokemon miał z nim na prawdę spore problemy, agility zwiększyło prędkośc twojego pokemona, po czym ten zaczął atakować, najbardziej małego walczącego pokemona zabolało hurricane i lawina, jednak podniósł się i zaczął napierać swiftem

tyrogue: 54%
vs
articuno: 55%
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra Soula: Adrian - Page 3 Empty Re: Gra Soula: Adrian

Pisanie by Soul Czw Kwi 30, 2015 2:06 pm

- SUper! Powoli trzeba będzie to kończy Articuno! Najpierw użyj Ice Shard! i zaraz po nim Agility! Musisz być szybki i i zwinny! Następnie potraktuj go Gust'em! Niech nie myśli ze wszystko mu wolno! Pora nieco przechylić szalę zwycięstwa na naszą stronę! Użyj Mind Reader i zaraz po nim zaatakuj Freeze-Dry! Kiedy przeciwnik zostanie zamrożony od razu użyj Hurricane a zaraz po nim Sheer Cold niech temperatura pomieszczenia nie ułatwia mu skupienia  się na walce. Pora kończyć te zmagania się z zapartym wojownikiem jakim jest Tyrogue! Zaatakuj Powder Snow niech ten śnieg go dosłownie przysypuje!  Nie dopuszczaj go do siebie ani na krok cały czas odbijaj go Powder Snowem. Kiedy zauważysz, że już  lekko słabnie to jeszcze raz użyj Mind Reader'a i wrzuć go w wir obijania o skały i ściany przy pomocy Hurricane!
Soul
Soul

Male Liczba postów : 964
Birthday : 09/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28

Powrót do góry Go down

Gra Soula: Adrian - Page 3 Empty Re: Gra Soula: Adrian

Pisanie by Nikotynka Pią Maj 01, 2015 3:08 pm

Przeciwnik mimo wielkich chęci przestał nadążać za twoim pokemonem, jakby nie było obniżenie temperatury w pomieszczeniu mcno dało mu w kość, mimo wielkich chęci maluch atakkował swojego przeciwnika, jednka nie było to aż tak wspaniała walka jak wcześniej

tyrogue: 29%
vs
articuno: 35%

Usłyszałeś klaskanie Seleny, w sumie zerknąłeś na nią, była na prawdę pod sporym wrażeniem twojego pokemona
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra Soula: Adrian - Page 3 Empty Re: Gra Soula: Adrian

Pisanie by Soul Pią Maj 01, 2015 3:17 pm

- Articuno, jest dobrze! Walka zbliża się już powoli do końca, a co za tym idzie - musimy narzucić trochę więcej tempa. Rozpocznij od kołowania nad areną i utrzymywaniu jej w niskiej temperaturze przy pomocy Sheer-Cold... Nam to nie zaszkodzi, a jemu na pewno mocno dokuczy. Następnie użyj Agility aby się przyśpieszyć i od razu po nim zaatakuj rywala Pluck ówcześni używając Mind Reader'a. Wiedząc co zrobi szybko wzbij się nad niego i Zaatakuj HUrricane! Wykończ go serią silnego powder snow! Tak aby nie miał już siły odpowiedzieć ani jednym uderzeniem. Jeśli jeszcze będzie stał na nogach to znów Mind Reader i od razu poślij w jego kierunku Freeze Dry zamrażając go. Nie pozostaje nam już nic innego jak tylko wziąć i ostatni ale to już naprawdę ostatni raz pierdzielnąć nim kilka razy o ścianę, Hurricane! Już!
Soul
Soul

Male Liczba postów : 964
Birthday : 09/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28

Powrót do góry Go down

Gra Soula: Adrian - Page 3 Empty Re: Gra Soula: Adrian

Pisanie by Nikotynka Pią Maj 01, 2015 3:22 pm

Walka po chwili dobiegła końca, wielka duma jak i ego walczącego pokemona pokonały go jak widać, Articuno spisał się na prawdę genialnie, każde twoje polecenie wykonała jak najlepiej umiała i poszło jej to dość dobrze, Tyrogue leżał nieprzytomny na zimnej ziemi

Articuno +1, 5 lvl

-To jak łapiesz go?- zapytała Selene powoli podnosząc się z kamienia, na którym w sumie już troszkę przesiedziała, jednak mimo wszystko siedziała i czekała na Ciebie
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra Soula: Adrian - Page 3 Empty Re: Gra Soula: Adrian

Pisanie by Soul Pią Maj 01, 2015 3:35 pm

- DObrze się spisałeś Articuno, odpocznij trochę. - Powiedziałem i schowałem Legendarnego pokemona do kuli oraz wyciągnąłem kolejną kulę aby schwytać w nią Tyrogue.
- Oczywiście, że go łapię - w końcu po to tutaj przyszedłem. - Rzekłem do dziewczyny i ruszyłem w stronę leżącego pokemona aby tyknąć go ballem w głowę. Bez sensu byłoby jeszcze  nim w niego rzucać po takiej walce.
- Jestem pod wrażeniem Twojej walki, stylu samej walki i determinacji. Cieszę się, że dołączysz do mojej ekipy!  - Tyknąłem Tyrogue kulą w bańkę i po chwili wypuściłem.
- Wiem, że jesteś mocno zmęczony i potwornie wyczerpany po tej walce, więc mam coś dla Ciebie co powinno pomóc Ci wrócić do świata żywych. - Wyciągam z torby 2 Potiony i spryskuję nimi pokemona aby odzyskał siły.
- I jak? Lepiej się juz czujesz? Witaj w drużynie!
Soul
Soul

Male Liczba postów : 964
Birthday : 09/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28

Powrót do góry Go down

Gra Soula: Adrian - Page 3 Empty Re: Gra Soula: Adrian

Pisanie by Nikotynka Pią Maj 01, 2015 3:45 pm

Podszedłeś i dotknąłeś kulką swojego przyszłego pokemona, ten oczywiście bez problemu został zamknięty w balce jednocześnie usłyszałeś głośne
DING
Chwilkę po tym wypuściłeś pokemona, jednak on leżał nieprzytomny, jak widac walka pięknie dała mu w kość
-łap- zawołała Selena dając Ci reviva, dzięki któremu twój pokemon odzyska przytomność, dopiero wtedy spryskałeś go pitionami i było widać, ze pomogło, pokemon wyglądał od razu lepiej jednak nie można powiedzieć tego samego o jego dumie i ego
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra Soula: Adrian - Page 3 Empty Re: Gra Soula: Adrian

Pisanie by Soul Pią Maj 01, 2015 4:08 pm

- Ciesze się, że już Ci lepiej, rozumiem że taka walka i przegranie jej jest dla Ciebie trudne do zniesienia, ale  myślę że trening który wcześniej Ci proponowałem pomoże Ci błyskawicznie nadrobić zaległości w tych technikach których brakowało CI na walce. Jak widać Articuno doskonale sobie poradził a co za tym idzie - znam się trochę na trenowaniu pokemonów. Co powiesz abyśmy spróbowali zrobić to co wcześniej już mówiłem?  No dalej! Nie chodzi tu o siłę a o spokój i technikę. Ja będę wyprowadzał ciosy, a Ty będziesz je blokował. Dobrze? Wiem może wydawać się to nudne i monotonne ale w tym ćwiczeniu chodzi o to abyś był w ciągłym ruchu i abyśmy obaj byli jak drzewa kołyszące się na wietrze - gdzie wiatrem będą ciosy i unik prowadzące nas w tym treningu. Proszę, wycisz się i skup jedynie na unikaniu ciosów i ich blokowaniu. Gotowy?! No to zaczynajmy
Soul
Soul

Male Liczba postów : 964
Birthday : 09/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28

Powrót do góry Go down

Gra Soula: Adrian - Page 3 Empty Re: Gra Soula: Adrian

Pisanie by Nikotynka Pią Maj 01, 2015 4:19 pm

Pokemon był zły na wypowiedziane przez Ciebie słowa, w sumei uraziłeś jego dumę jeszcze bardziej
-Może daj mu odpocząć- powiedziała spokojnei Selena
-Masz jeszcze czas na wytrenowanie go, niech odpoczeni na prawdę, może sam dojrzeje do decyzji aby potrenować- dziewczyna podeszła i dotknęła delikatnie twojego ramienia, może i miała racje ?
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra Soula: Adrian - Page 3 Empty Re: Gra Soula: Adrian

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach