Wprowadzenie innych przedmiotów do trzymania

+3
Soul
Nikotynka
Shura
7 posters

Go down

Wprowadzenie innych przedmiotów do trzymania Empty Wprowadzenie innych przedmiotów do trzymania

Pisanie by Shura Sro Kwi 15, 2015 4:00 pm

Chciałam dać taka propozycję. Skoro już na forum mamy itemy do trzymania przez pokemony, które wzmacniają ataki jednego typu takie jak Dragon fang lub Miracle Seed, to czego by nie wprowadzić także innych przedmiotów, które mogą trzymać pokemony? Moja propozycja jest wprowadzenie części przedmiotów z tej listy:
http://www.serebii.net/itemdex/list/holditem.shtml
Myślę, że skoro już bazujemy na grach to byłoby to dość ciekawym urozmaiceniem rozgrywki. Można by też spróbować wprowadzić część jagód do trzymania przez pokemony, oczywiście te które maja jakiś efekt w walkach.
http://www.serebii.net/itemdex/list/berry.shtml
Chciałabym poznać opinie innych użytkowników forum oraz administracji. I od razu deklaruje się, ze jeśli to przejdzie to mogę sama opracować to wszystko. Smile

Shura

Female Liczba postów : 1040
Birthday : 02/12/1992
Join date : 22/01/2013
Age : 31

Powrót do góry Go down

Wprowadzenie innych przedmiotów do trzymania Empty Re: Wprowadzenie innych przedmiotów do trzymania

Pisanie by Nikotynka Sro Kwi 22, 2015 7:06 pm

Shura dała pomysł nikt w nim nie odpisał, ale ja się tym zajmę.

Co do jagód zgadzam się łatwo można dostać je w grze jeśli ktoś się postara, lasy sa co chwilkę wiec nie byłoby z tym problemu.

Z pierwszymi kamyczkami i nie kamyczkami, są pewne przedmioty, których wprowadzenie nie za bardzo ma sens to do dzielenia się expem, byłoby troszkę dziwne, ale pewnie akurat ten przedmiot pominęłaś prawda?

Jestem na tak, jednak z tymi pierwszymi przedmiotami ograniczyłabym się do rozdawania ich w eventach czy loteriach, jeśli będą ogólnie dostępne byłoby chyba nudno
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Wprowadzenie innych przedmiotów do trzymania Empty Re: Wprowadzenie innych przedmiotów do trzymania

Pisanie by Soul Sro Kwi 22, 2015 7:08 pm

PRzedmioty  to fajny pomysł, tylko właśnie fajnie jakby były z eventów i jakos znacząco wpływały na ten atak pokemona lub inna statystykę ... Tak Smile
Soul
Soul

Male Liczba postów : 964
Birthday : 09/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28

Powrót do góry Go down

Wprowadzenie innych przedmiotów do trzymania Empty Re: Wprowadzenie innych przedmiotów do trzymania

Pisanie by Hemp Sro Kwi 22, 2015 9:14 pm

Pomysł trafiony, bardzo mi się to podoba, jednak część zdecydowanie część przedmiotów powinna nie być respektowana, a większość ich być do zdobycia w eventach itp.

Ogólnie popieram w 100%
Hemp
Hemp

Male Liczba postów : 330
Birthday : 05/03/1992
Join date : 06/05/2014
Age : 32
Skąd : ZG

Powrót do góry Go down

Wprowadzenie innych przedmiotów do trzymania Empty Re: Wprowadzenie innych przedmiotów do trzymania

Pisanie by Lioli Pon Maj 11, 2015 3:59 pm

Jagódki czemu nie, co do reszty to jeśli nie będą zbyt łatwo dostępne to popieram
Lioli
Lioli

Female Liczba postów : 1695
Birthday : 27/05/1997
Join date : 25/01/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Wprowadzenie innych przedmiotów do trzymania Empty Re: Wprowadzenie innych przedmiotów do trzymania

Pisanie by Saya Nie Maj 17, 2015 7:09 pm

Jagody fajne - jeśli chodzi o resztę przedmiotów to ja ogólnie uważam że fakt, że są one dostępne w sklepie za bardzo ułatwia grę. Co do pozostałych jestem za, jednak uważam że te podstawowe są po prostu najlepie i ktoś mając możliwość zakupić taki w sklepie po prostu sprzeda ten nowy, bo nie będzie się opłacało dawać go pokemonowi.
Saya
Saya

Female Liczba postów : 531
Join date : 18/01/2014

Powrót do góry Go down

Wprowadzenie innych przedmiotów do trzymania Empty Re: Wprowadzenie innych przedmiotów do trzymania

Pisanie by Cieniu Wto Maj 19, 2015 10:32 pm

Zaklepane, Zamykam Smile
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 32
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Wprowadzenie innych przedmiotów do trzymania Empty Re: Wprowadzenie innych przedmiotów do trzymania

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach