Nintai-ryoku - Lucy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Nintai-ryoku - Lucy

Pisanie by Bezimienny on Pon Cze 08, 2015 7:35 am

Lucy napisał:Nick: Lucy
Pokemon: Fletchinder
Podpis: Potwierdzam iż zapoznałem się z aktualnym regulaminem panującym na forum, oraz regulaminem obowiązującym w evencie.

Nadchodził zmrok. Stałaś u podnóża potężnej góry zwanej Nintai-ryoku, inaczej zwaną jako "Pogromca ambitnych". Swoją nazwę nie ma bez przyczyny. Nie dla jednego ta przeprawa przez potężne pasmo górskie była drogą krzyżową, drogą rozgrzeszenia dla duszy. Jednak legenda głosiła, że osoba której uda się przez nią przejść posiądzie niewiarygodną moc, która będzie dla niej podporą na przyszłość. Z taką motywacją znalazłaś się tuż przed nią, z nadzieją na to że to właśnie Tobie uda się tego dokonać. Jednak droga będzie trudna, wymagająca od Ciebie i twojego partnera woli walki, zimnej krwi, użycia głowy, a przede wszystkim ambicji do tego by pokonać Nintai-ryoku. Dookoła nie dostrzegłaś nic specjalnego. Widziałaś tylko nadchodzącą mgłę zza twoich pleców, oraz silne, jasne światło bijące w twe oczy mniej więcej ze szczytu góry. Było to dla Ciebie punktem odniesienia, niczym gwiazda polarna na niebie. Wiedziałaś że musisz iść w jej kierunku, jednak nadchodząca mgła mogła przynieść ze sobą tylko zgubę.

Theme
Bank|Karta Postaci|Box

Nr GG: 52079663
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Nintai-ryoku - Lucy

Pisanie by Lucy on Pon Cze 08, 2015 1:53 pm

Popatrzyłam na górę i na mgłę. Edward siedział mi na ramieniu gotowy do drogi. -Więc to ta słynna góra. Wygląda na całkiem niezłe wyzwanie. Lepiej ruszajmy. Mgła nie zwiastuje niczego dobrego, ale razem damy radę i pamiętaj. Trzymamy się blisko siebie. Nie odlatuj też za daleko. Nie możemy tego pokonać osobno. Poruszyłam ramieniem by Edward zaczął latać obok mnie, a nie sobie siedzieć gdy ja się będę męczyć. Tak oto ruszyłam w drogę by dojść na samą górę tego wysokiego szczytu. Zaczęłam iść dość szybko z powodu mgły. Żałowałam teraz, ze Edward nie zna ataku Defog. Ułatwiło by to sprawę. Jednak nie mogę tak teraz narzekać i biadolić. -Edward. Jak tylko mgła nadzieje to postaraj się przede mną ją rozwiać skrzydłami. Nie zaszkodzi spróbować. Powiedziałam wiedząc, że mgła niestety mnie dogoni i będzie gorzej z orientacją w terenie przez ograniczoną widoczność. Póki co staram się dojść jak najdalej zanim stracę dobrą widoczność. Co chwila zerkam gdzie jest mój towarzysz bo nie chce by nagle zniknął mi z pola widzenia i sprawdzić jak z mgłą.
Lucy

Female Liczba postów : 717

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Bezimienny on Wto Cze 09, 2015 7:20 am

Dość szybkim tempem ruszyliście na szczyt góry. Jednak im szybciej staraliście się na nią wejść, tym szybciej opadałaś z sił. Mgła nieubłaganie zbliżała się do was z sekundy na sekundę coraz szybciej, z racji coraz to silniejszych podmuchów wiatru. Fletchinder musiał obniżyć nieco loty, gdyż wiatr zza waszych pleców spychał go na kamienie, dlatego też leciał tuż obok Ciebie, nie podejmując próby wzbicia się wyżej. Po jakiejś godzinie, półtorej, musieliście zrobić pierwszy postój. Mgła o dziwo w pewnym momencie zniknęła. Nie zaprzątając sobie nią głową, bezwładnie oparłaś swe plecy o kamienną ścianę. Twój pokemon spojrzał na Ciebie, po czym dostrzegłaś w jego oczach lekki niepokój. Odwróciłaś swą głowę i ujrzałaś jak kamienna ściana o którą się opierałaś była cała w śladach zadrapań. Po ich wielkości wiedziałaś że nie była to istota dzierżąca małymi rozpruwaczami. Do tego pod twoimi nogami były szczątki ludzi, bądź też pokemonów… Nie było to chyba najlepsze miejsce na postój, jednak najbardziej nurtujące Cię pytaniem było to na terytorium czego weszłaś wraz ze swym kompanem, oraz czy rozsądnie będzie iść dalej?

Theme
Bank|Karta Postaci|Box

Bezimienny

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lucy on Wto Cze 09, 2015 1:48 pm

Ucieszyłam się, że mgła nie była już problemem. Na pierwszym postoju odprężyłam się, ale nie było mi dane długo i spokojnie odpocząć ponieważ mój pokemon pokazał mi ślady zadrapań na ścianie i ludzki szkielet. Zaczęłam się uważnie przyglądać kościom i zadrapaniom. No małe to coś to nie było. Przejechałam palcami po tym by sprawdzić czy są głębokie lub świeże. Popatrzyłam w głąb. Spojrzałam na mojego towarzysza i pogłaskałam go po główce. -No to mamy wybór... Ciekawość to pierwszy stopień do piekła. Więc... Albo ruszamy w głąb i zobaczymy co to do cholery jest albo słuchamy zdrowego rozsądku i spadamy stąd jak najszybciej. Lepiej by było gdybym ruszyła dalej na górę, ale intrygowało mnie to co jest tam dalej. Może mnie to też zabić to co tam siedzi, ale powinnam dać sobie radę z tym czymś... Chyba. Pozostaje też ucieczka w ostateczności jak mnie coś zechce zjeść wraz z Edwardem na obiad. Wzięłam głęboki wdech i ruszyłam w głąb tego miejsca. Jednak nie szłam tam pewna siebie tylko bardzo ostrożnie by nie wywołać wilka z lasu i by się przypadkiem nie zabić przez nieuwagę.
Lucy

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Bezimienny on Nie Cze 14, 2015 11:02 am

Przejechałaś dłońmi po śladach pozostawionych na ścianie. Głębokość zadrapań miała do 2cm głębokości. Ślady były różne. Jedne były starsze od tych pozostałych, natomiast ostatnie mogły wskazywać na to że pochodziły z najbliższych ostatnich dni. Ty sama nie wiedząc co zrobić popędziłaś naprzód. Nie jedna osoba zrezygnowałaby w tym momencie z podróży i postanowiłaby zejść z góry. W momencie kiedy ruszyłaś naprzód mgła ponownie zaczęła się pojawiać. Przez myśl przeszło Ci że to była jedyna szansa na posłuchanie rozsądku i pozostawienie tej góry. Teraz już wiedziałaś że nie ma odwrotu, gdyż mgła nie wyglądała na normalną. Z oddali dostrzegłaś kolejne światło, jednak to coś było zdecydowanie mniejsze.

Theme
Bank|Karta Postaci|Box

Bezimienny

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lucy on Wto Cze 16, 2015 11:45 am

Teraz dopiero zrozumiałam jak się wkopałam. No to wiedziałam, zę odwrotu nie ma. Jednak odwinęłam swoją rękę demoniczną z bandaży, a je schowałam do kieszeni. lepiej by bym była gotowa do ataku jakby co. Edward cały czas trzymał sie blisko mnie. Bardzo ostrożnie szłam przed siebie. Dziwiło mnie co jest nie tak z tą mgłą. Nie była normalna. Poprosiłam ptaka by z dzioba wydobył trochę ognia by oświetlić drogę. -Dałbyś radę machać tak mocno skrzydłami by sprawić by ta mgła się rozmawiała? Zapytałam go. Widząc to światło byłam gotowa do ataku. Kazałam Edwardowi być gotowa by zaatakować. Podchodzę do tego.
Lucy

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nikotynka on Sro Lip 01, 2015 4:04 pm

Pokemon próbował swoich sił jednak nie udało mu się rozwiać tej mgły, była gęsta i naprawdę nienaturalna, jednak kiedy w nią weszłaś zaczęła ustępować Ci drogi, rozsuwała się przed tobą, w tym momencie właśnie to światło było twoją jedyną nadzieją, lepiej nie panikować. Jednak co innego można by było zrobić w takiej sytuacji, pokemon rozświetlił Ci lekko drogę, jednak dawało to tylko chwilowy efekt. Pokemon dalej leciał przed siebie jednak widziałaś w jego zachowaniu, ze mocno się waha, nie leciał już obok Cibie, a lekko za tobą, co oznaczało, ze w sumie się boi, podeszliscie do dziwnego blasku, w sumie był to przedmiot odbijajacy światło, może zabrzmieć to dziwnie jednak mgła nie dotykała przedmiotu, tak jakby się go bała, lub coś w tym rodzaju, przedmiot był jeszcze kilka kroków przed wami

~Karta postaci
~Bank
~Box
W razie jakichkolwiek problemów proszę pisać do mnie na pw, postaram się pomóc.

Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4563
Birthday : 31/07/1993

Zobacz profil autora http://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lucy on Czw Lip 02, 2015 6:52 pm

Zauważyłam, że Edward się waha. Stanęłam i poprosiłam by usiadł mi na ramieniu. Dzięki temu poczuje się pewniej. Ciekawił mnie ten przedmiot oraz czy jak go zabiorę to czy coś mnie zacznie gonić np. coś co zrobiło ten ślad pazurów. Kiedy podeszłam wystarczająco blisko zaczęłam przyglądać się temu przedmiotowi. Skoro mgła go unikała to oznacza, że jest z nim coś dziwnego albo ma takie właściwości. Mimo to trochę zdenerwowana, a także z zaciekawieniem dotknęłam go lekko. To wszystko naprawdę mnie intrygowało. Jednak coś mówiło mi, że za tą ciekawość przyjdzie mi zapłacić.
-Jak myślisz Edward... oberwie się nam jak to weźmiemy? Zapytałam pokemona. Wolę znać jego zdanie niż robić wszystko sama. W końcu jest tutaj by mi pomóc.
Lucy

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nikotynka on Pią Lip 03, 2015 8:07 pm

Stworzenie spokojnie usiadło na twoim ramieniu i lekko wtuliło się w twój policzek, jak widać twoja chęć pomocy pokemonowi udała się teraz już nie panikował. Kiedy podeszliście do przedmiotu stworzenie przekręciło lekko łebek, po czym pokiwało na głowę na tak, jednak co dokładnie mogło to oznaczać? Chodziło mu o to, że powinniście zabrać przedmiot, czy może o to, że ładnie się wam obarwie za zabranie, go jednak maluch zleciał z twojego ramienia i podleciał do przedmiotu lekko atakując go dziobem, jak widac maluchowi nic sie nei stało.

~Karta postaci
~Bank
~Box

Nikotynka
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lucy on Nie Lip 05, 2015 1:45 pm

Popatrzyłam na to jeszcze raz podchodząc bardzo blisko. Czułam strach przed tym co może się stać, ale bardziej tą moją zgubną niekiedy ciekawość.-Edward... Postaram się to wyciągnąć. Jak się nie uda to złap mnie z tyłu dziobem lub swoimi "łapkami" i ciągnij. Złapałam ten przedmiot moją demoniczną ręką, napięłam mięśnie i zaczęłam ciągnąć mocno przedmiot w moją stronę. Czułam jak mocno to siedzi w kamieniu. Nie poddawałam się mimo wszystko.
Lucy

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nikotynka on Nie Lip 12, 2015 11:11 am

Udało Ci siędosięgnąc ten przedmiot niewielki medalik o niebieskim zabarwieniu, ładny błyszczący, jednak czy on ma jakieś znaczenie? sadząc po zachowaniu twojego pokemona pewnie jakies tam znaczenie ma, kiedy tylko zlapalas przedmiot mgla przed toba zaczela nabierac kształt, po chwili przed tobą zjawil się wielki zapdos stworzony tylko i wyłącznie z mgły, stworzenie od razu ruszyło na Ciebie.

~Karta postaci
~Bank
~Box

Nikotynka
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lucy on Pon Lip 20, 2015 8:54 pm

Unikam tego ptaka. Wolę mimo wszystko mam ochotę jeszcze pożyć. Kocham żyć i nie chce tego zmieniać. -Co jest z tą cholerną mgłą nie tak? Paranormal activity czy co? Powiedziałam do pokemony i wiejemy tam skąd przyszliśmy. Kiedy biegliśmy do wyjścia postanowiłam, że schowam szybko medalik tak by mi nie wyleciał podczas ucieczki, ale też nie zwalniając biegu. -Edward leć przodem. Miałam nadzieję, że dzięki instynktowi uda mu się szybciej ode mnie znaleźć wyjście i będzie w miarę bezpiecznie.
Lucy

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics