KP Wilk

Go down

KP Wilk Empty KP Wilk

Pisanie by Cieniu on Pon Sty 21, 2013 9:32 pm

<center>MG : Ao
Imię : Daniel
Nazwisko : Stupakiewicz
Ksywka : Stupak, Stupcio
Profesja : Trener/Muzyk

KP Wilk 545342_288058017980813_1735499623_n
KP Wilk 419550_140999776019972_580990463_n
A to jak mnie wkuźwisz o_O

Pokemony :

1. Rio
KP Wilk 448
Nazwa : Lucario "Rio"
Płeć : Samiec
Znak astralny : Gryf
Charakter : Po ewolucji pokemon stał się bardzo zdeterminowany. Nie boi się wyzwań, jednak czasami może się przeliczyć. Nadal uwielbia rywalizację, i w przeciwieństwie do swojego poprzedniego wcielenia, polubił on presję. Zaczęło mu odpowiadać zmierzanie się z nowymi doświadczeniami przez co może się więcej nauczyć.
Zdolność : Inner Focus
Level : 31.05
Ataki : Foresight, Endure, Quick Attack, Counter, Force Palm, Feint, Shadow Claw TM 65, Reversal, Focus Blast TM 52, Copycat, Metal Claw, Dark Pulse, Detect, Psychic TM 29, Blaze Kick(!), Brick Break TM 31, Metal Sound, Bone Rush, Stone Edge TM 71, Dig TM 28, Agility(!)

2. Silent
KP Wilk 253
Nazwa : Grovyle "Silent" "Cichy"
Płeć : Samiec
Znak astralny : Harpia
Charakter : Wychodzi z założenia że jest w stanie pokonać każdego, potrzebny jest tylko sposób. Poświęca treningom każdą wolną chwilę, chcąc rozwijać się i stawać coraz silniejszym. Najchętniej przebywa sam, irytują go hałas i ciekawskie oczy.
Zdolność : Overgrow
Level : 35.05
Ataki : Pound, Leer, Energy Ball TM 53, Absorb, Quick Attack, Dragonbreath(!), Leaf Storm(!), Pursuit, Fury Cutter, Synthesis(!), Screech, Confuse Ray(!), Leaf Blade, Aerial Ace TM 40, Brick Break TM 31, Agility


3. Amentis
KP Wilk 164
Nazwa : Shiny Noctowl "Amentis" "Nocti"
Płeć : Samica
Znak astralny : Cerber
Charakter : Zawsze i wszędzie musi być pierwsza, nieważne o co chodzi. Lubi cieszyć się zainteresowaniem innych, jednak nie robi nic na pokaz i nie lubi gdy robią to inni. Kiedy coś ją zainteresuje staje się "nieco" namolna, jednak dość szybko traci zainteresowanie i zajmuje się czymś innym. O dziwo lepiej czuje się za dnia niż w nocy, kiedy najchętniej by spała.
Level : 32.55
Ataki : Tackle, Growl, Foresight, Hypnosis, Peck, Uproar, Reflect, Psychic(!), Heat Wave(!), Faint Attack(!), Sky Attack, Ominous Wind(!), Confusion, Echoed Voice, Air Cutter(!), Take Down


4. Lupus
KP Wilk 262
Nazwa : Shiny Mightyena "Lupus" "Mighty""Kanisu"
Płeć : Samiec
Znak astralny : Gryf
Charakter : Po ewolucji stał się bardzo zadziorny i podejrzliwy. W przeciwieństwie do swojego poprzedniego wcielenia, ma instynkt którego wcześniej nie posiadał, mianowicie nabrał dystansu do ludzi, i tylko nielicznym jest w stanie zaufać. Lekko mówiąc trochę zdziczał.
Zdolność : Quick Feet
Level : 28.0
Ataki : Tackle, Howl, Shadow Ball(!), Dig TM 28, Ice Fang(!), Fire Fang(!), Sand-Attack, Yawn(!), Bite, Shadow Claw(!), Odor Sleuth, Shadow Force(!), Roar, Hyper Beam TM 15, Swagger, Mud Slap(!)

5. Blizna
KP Wilk 212
Nazwa : Scizor "Blizna"
Płeć : Samiec
Znak astralny : Smok
Charakter : Scizor jest strasznie ambitny i sądzi, że zawsze może stać się lepszy, silniejszy, szybszy i potężniejszy. Przez ten czas, gdy przebywał w Stadzie Smoka, nauczył się walczyć jak najlepszy wojownik. Po tym, jak jego matka wydaliła go z klanu i prawie zabiła zostawiając szramę na klatce piersiowej, ciągle próbuje się doskonalić, by kiedyś zemścić się na okrutnej matce.
Zdolność : Swarm
Level : 46.00
Ataki : Vacuum Wave, Quick Attack, Leer, Focus Energy, Pursuit, Agility, Wing Attack, Fury Cutter, Slash, Razor Wind, Double Team, X-Scissor, Night Slash, Bullet Punch, Bug Buzz(!)

6. Beliar
KP Wilk 229
Nazwa : Houndoom "Beliar"
Płeć : Samiec
Znak astralny : Smok
Charakter : Po ewolucji nieco się uspokoił, nie jest już taki agresywny, jednak nadal trzyma dystans do pewnych rzeczy. Nauczył się opanowania i trzeźwego myślenia. Wyostrzyły się jego zmysły przez co może lepiej dowodzić grupą gdyż cechy przywódcze również się rozwinęły.
Zdolność : Flash Fire
Level : 27.8
Ataki : Leer, Ember, Howl, Smog, Roar, Bite, Odor Sleuth, Overheat TM 50, Flamethrower(18 strona), Thunder Fang, Sludge Bomb TM 36, Beat Up

7. Revan
KP Wilk 150
Nazwa : Mewtwo "Revan" "Mewie"
Znak astralny : Behemoth
Charakter : Nerwowe i lekko narwane pokemony, uwielbiają walkę, można powiedzieć, że żywią się negatywną energią, ona pobudza je do działania i do siania chaosu, nie lubią być w centrum uwagi, wolą czaić się w tłumie w oczekiwaniu na odpowiedni moment do ataku. Nie boją się niczego, bo przecież to one są strachem.
Zdolność : Unnerve
Level : 26.3
Ataki : Confusion, Disable, Barrier, Swift, Future Sight, Psych Up, Zen Headbutt(!), Dynamicpunch(!), Seismic Toss(!), Focus Blast TM 52, Energy Ball TM 53


8. Thor
KP Wilk 239
Nazwa : Elekid "Thor"
Znak astralny : Żywiołak Ziemi
Charakter : Bardzo żarłoczny i zrelaksowany pokemon. Często ucina sobie drzemki by następnie wstać coś zjeść. Nie zmienia to faktu natomiast że jest doskonałym wojownikiem, wolącym walkę w zwarciu.
Zdolność : Static
Level : 27.1
Ataki : Quick Attack, Leer, ThunderShock, Low Kick, Swift, Shock Wave, Thunder Wave, Electro Ball, Karate Chop (!), Dual Chop (!), Psychic TM 29, Thunderbolt TM 24, Light Screen


9. Wrex
KP Wilk 304
Nazwa : Aron "Wrex"
Znak astralny : Behemoth
Charakter : Bardzo humorzasty pokemon, najpierw robi a później dopiero myśli. Lubi walczyć, ma własny styl walki i walczy tylko nim, nie słucha nikogo kto się do niego nie dostosuje.
Zdolność : Heavy Metal
Level : 28.9
Ataki : Tackle, Harden, Mud-Slap, Headbutt, Metal Claw, Iron Defense, Roar, Take Down, Iron Head, Rock Tomb(!), Dig TM 28, Head Smash(!), Earthquake TM 26, Dragon Rush(!)


10. Mathayus
KP Wilk 207
Nazwa : Gligar "Mathayus"
Płeć : Samiec
Znak astralny : Ent
Charakter : Nieco lękliwy i niepewny siebie pokemon. Niezdarny zarazem, bardzo łatwo jest w stanie się rozkojarzyć. Mimo tych wszystkich negatywnych cech, które nie mówią o nim jak o świetnym wojowniku, przy tym osobniku działa to na jego korzyść. W lęku jest w stanie wydobyć z siebie taką adrenalinę że walka z tym pokemonem może być bardzo długa i męcząca. To ona sprawia że pokemon walczy o swoje.
Zdolność : Hyper Cutter
Level : 25.00
Ataki : Poison Sting, Sand-Attack, Harden, Knock Off, Quick Attack, Furry Cutter, Faint Attack, Acrobatics, Metal Claw(!), Sandstorm(!)


Średnia leveli : 31 lvl

Ekwipunek :
4x Pokeball, 3x Great Balls, 1x Ultra Ball, 8x Safari Ball + karma do safari, 4x Potion, Mapa, PokeDexter, PokeNav, żelki, pokekarma, Thunder Stone, tuzin jagód, RCx3, Razor Fang

Sprzęt muzyczny :
Samick AV-7

Move Tutor'y - TM 31(Brick Break 1), TM 13(Ice Beam 1), TM 65(Shadow Claw 1), TM 53(Energy Ball 1), TM 52(Focus Blast 1), TM 50(Overheat 2), TM 15(Hyper Beam 2), TM 29(Psychic 1), TM 36(Sludge Bomb 1), TM 14(Blizzard 3), HM06(Dive 3), TM 24(Thunderbolt 2), TM 40(Aerial Ace 2), TM 71(Stone Edge 2), TM 28(Dig 1), TM 26(Earthquake 2), TM 22(Solarbeam 2)

Arkham :
Stoczone walki : 35
Punkty frakcji : 12

Odznaki :
Kanto :
KP Wilk 40px-Boulder_BadgeKP Wilk 50px-Cascade_Badge KP Wilk 50px-Thunder_Badge KP Wilk 50px-Rainbow_Badge KP Wilk 40px-Marsh_BadgeKP Wilk 40px-Soul_Badge KP Wilk 40px-Volcano_Badge


Pieniądze : Nie powiem.

</center>
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 28
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach