Arkham

Go down

Arkham

Pisanie by Cieniu on Pią Sty 18, 2013 12:25 pmJest zupełnie możliwe, że już wówczas niejasno przeczuwałem swoją przyszłość. Wnosząca się przed nami zadrzewiała zamknięta na głucho brama, z nanizanymi na ostre blanki strzępami wilgotnej mgły, pozostaje mi do dzisiaj w pamięci jako symbol mojego wygnania.

Atak, unik - Atak, unik
Albo życie, albo śmierć.
Skaczcie pomiędzy
Błękitne, zielone.
Palcie, nurkujcie
ogniste, brunatne
Kiedy Nici są na niebie
Tal Rashu!
Twoi jeźdcy bronią Ciebie!

Zaraz po wygnaniu postanowiłem osiąść się w krainie cieni zwaną przez ludzi Arkham, trenowałem ciężko siebie jak i swoich podwładnych którzy poszli w moje ślady, już po kilku latach zebrałem kilkudziesięciu zbrojnych wyszkoleniem dorównującym mi. Expansja przebiegła szybko i po mojej myśli, nie chciałem wiele. Chciałem mieć swoje miejsce na tym świecie ale Thrall nie dawał spokoju wtedy podjąłem decyzję o przejęciu połowy królestwa które szarpane wewnętrznymi dylematami i buntami szybko objęła wojna i mrok. Nadal skrywam się w cieniu za dnia i czekam na odpowiednią chwilę aby zadać ostateczny cios i sprawić aby Bóg zstąpił ze swego piedestału i stał się zwykłym śmiertelnikiem. Przez kilkaset lat zastanawiam się nad tym co się stało, nienawiść przerodziła się w smutek po tym co było, cierpienie w swoim czasie samo odeszło i pałam żądzą ukazania światu iż nawet władca absolutny będzie krwawić niczym my, zwykli śmiertelnicy stąpający po tym padole łez. Z dnia na dzień czuję przypływ sił i wiem że on słabnie, z każdym nowym rekrutem odczuwam dumę iż ród ludzi, bezbronny i taki niewinny wreszcie przejrzał na oczy i postanowił wybrać drogę która powszechnie nazywaną jest Ścieżką Cieni.

Mroczna Knieja
Królestwo Tal Rasha


Witaj rekrucie! Czyżbyś toczył juz walki dla naszego rodu ? O to nagrody jak i odznaczenia wojenne!

Odznaczenia :

Nagrody:

Nagrody są przyznawane za stoczone walki które będziemy liczyć sobie w KP, po każdym zakończeniu walki sami pilnujemy sobie i zwiększamy tą liczbę.

5 Stoczonych walk:
Możemy poprosić naszego umiłowanego władcę aby nauczył naszego losowego pupila z KP, losowego ataku typu Mrok/Duch

15 Stoczonych walk:
Możemy poprosić naszego umiłowanego władcę aby wybranego przez nas pokemona, nauczył losowego ataku typu Mrok/Duch

25 Stoczonych walk:
Możemy poprosić naszego umiłowanego władcę aby nauczył wybranego przez nas pokemona, jednego z dwóch wybranych ataków typu Mrok/Duch.

35 Stoczonych walk:
Możemy poprosić naszego umiłowanego władcę aby nauczył wybranego przez nas pokemona, jednego wybranego ataku typu Mrok/Duch.

50 Stoczonych walk:
Możemy poprosić naszego umiłowanego władcę aby obdarował nas wybranym przez Administracje pokemonem który będzie mógł co 5 lvli, nauczyć się losowych ataków typu Mrok/Duch
Użytkownik decydujący się na pokemona może wybrać jego TYP

Jeśli nie wybierzecie pokemona macie możliwość także za 50 stoczonych walk:

Możemy poprosić naszego umiłowanego władcę aby nauczył wybranego przez nas pokemona, jednego wybranego ataku typu Mrok/Duch.


Jeśli ktoś nie będzie chciał skorzystać z pokemona, od 35 walk co 10 stoczonych walk będzie mógł:
Nauczyć wybranego przez nas pokemona, jednego wybranego ataku typu Mrok/Duch dla pokemona który może się nauczyć takiego ataku.

Zaś jeśli skorzysta z pokemona to od 50 walki co 10 stoczonych walk będzie mógł:
Nauczyć wybranego przez nas pokemona, jednego wybranego ataku typu Mrok/Duch dla pokemona który może się nauczyć takiego ataku.


P.S nie ma znaczenia typ pokemona jaki macie. Boska moc Tal Rasha pozwala na naukę ataku typu Mrok/Duch każdego pokemona

P.S 2, nie można wybierać najsilniejszych ataków dla pokemonów, głównie chodzi o takie ataki co mają legendy zazwyczaj.

P.S 3, w nagrodzie za 50 stoczonych walk nie można wybrać typu SMOKavatar
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3448
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 27
Skąd : Śródziemie

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach