Przenosiny Forum!

Go down

Przenosiny Forum!

Pisanie by Cieniu on Wto Sty 22, 2013 12:25 am


Jak widać znajdujemy się na nowym hostingu [rozdaje wszystkim batony!]
1.Nastąpiło na forum kilka zmian a mianowicie najważniejszymi są zmiany w głównym Regulaminu forum -> Klik
2. Nastąpiła rewolucja w safari! ->Klik
3. Została Dodana nowa strefa Safari dostępna po ukończeniu Kanto.
4. Został Dodany Piekielny Krąg ->Klik
5. Nastąpiła mała zmiana w Sali Treningowej->Klik
6. Została dodana możliwość kontynuowania przygody u losowych MG ->Klik

Teraz Pan Cieniu weźmie was za rączkę i wytłumaczy co i jak! Mianowicie, wszystko ze starego forum zostało wrzucone do tak zwanej "Kopii Początkowej" (No oczywiście poza safari, safari zostały podsumowane i dalej macie tyle samo stron ile mieliście)
Kopia początkowa ->Klik
Jak widać znajduje się w niej Kilka podfor omówię tutaj każde podforum.

Karta Postaci - Tutaj znajduje się wasza Karta Postaci która została przeniesiona z poprzedniego forum lecz jest ona nieaktywna, musicie sobie ją po prostu przekleić normalnie na forum do odpowiedniego działu gdzie znajdują się wszystkie KP!

Bank - Identycznie jak Karta Postaci

Box - to samo przeklejamy aby aktywować!

Mistrzowie Gier - Tutaj znajdują się zapisy które składaliście na poprzednim forum do Mistrzów Gry, niektórzy są nadal tutaj MG niektórzy już nie a wasze zapisy są właśnie w tym podforum

Historie - Tutaj znajdują się wasze gry, nie są one aktywne, niestety też nie mogliśmy wgrać bazy danych na żaden dobry hosting więc wyglądają one jak wyglądają przerzuciliśmy 4 pierwsze posty oraz ostatnie 5 aby wiedzieć o co chodzi w grze. Gdy zaczniecie ponownie przygodę po prostu także przeklejcie te posty aby jakoś początek wyglądał a nie wyrwana historia znikąd.

Gym - Tutaj podsumowaliśmy każdemu ile odznak zdobył. Nic z tym nie robicie po prostu zapisujecie się do GYMÓW jak gdyby nigdy nic walcząc o kolejne odznaki.

Shoutbox - nowy shoutbox jest dosyć dziwaczny dla niektórych trzeba się po prostu do niego logować aby móc rozmawiać jest on stworzony także dla tych którzy po prostu przeglądają fora z telefonu gdzie mają limitowany transfer i nie chcą wtedy korzystać z SB.

Kontynuacje gier, prosimy rozmawiać z MG, którzy na dniach zapewne stworzą zapisy i tym podobne do siebie, Każdy MG jest zobligowany ustawowo do przyjęcia gracza spowrotem który grał u niego przed przenosinami.

Gdy użytkownik nie chce iść do MG u którego był przed przenosinami pozostawiamy mu wolną rękę, jak to mówią szukajcie a znajdziecie i takie tam.

Jeśli użytkownik chce rozpocząć Historię od nowa i zostawić starą KP tak jak ma powinien powiadomić o tym Administrację aby ktoś z nas mógł usunąć jego starą historię w Kopii aby nie robił się syf.

Jesli użytkownik chce pozbyć się historii i starej KP także prosimy napisać do Administracji PW i zajmiemy się usunięciem "syfu"

Gdy już załatwicie wszystkie formalności na forum przysługuje wam możliwość(tylko 1 raz) zmienienia nicku na jaki tylko chcecie!

Administracja to także ludzie, spędziliśmy wiele czasu aby przenieść jak najwięcej, aby zrobić jak najwięcej, prosimy o szacunek. Jeśli będzie wam brakować KP,Banku,Boxu proszę napisać PW lub na GG dokleimy to niezwłocznie
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3448
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 27
Skąd : Śródziemie

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach