Karta Postaci Ellen

Go down

Karta Postaci Ellen

Pisanie by Ellen on Wto Sty 22, 2013 4:09 pm


Mistrz Gry: -
Imię: Ellen
Wiek: ok 18
Profesja: Trenerka, podróżniczka

Frakcja: Demacia

Stoczone walki: 15

Odznaki:Wstążki:

-

Pokemony


Grovyle Yashiro

Płeć:
Typ:
Zdolność: Overgrow - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki trawiaste zadają do 1.5x większe obrażenia.
Charakter: Po ewolucji Yashiro stał się silniejszy i szybszy. Dzięki nowym umiejętnościom - wspaniałemu wzrokowi i możliwości szybowania - polubił walki w ciemnościach, gdzie widzi lepiej niż większość przeciwników. W dalszym ciągu otacza swoją trenerkę opieką, lecz stał się ambitny i chce być jej najsilniejszym pokemonem.
Ataki: Pound, Leer, Absorb, SolarBeam, Leaf Storm, Magical Leaf, Dragon Breath, Razor Wind, Grass Whistle, Quick Attack, Leech Seed, Icicle Crash, Fury Cutter, Double Kick, Energy Ball, Crunch, Double Team
Egg Group: Monster | Dragon
lv. 16.7o
Trzymany przedmiot: - Miracle Seed - zwiększa siłę ataków typu trawiastego o 20%.Eevee Tomoe

Płeć:
Typ:
Zdolność: Adaptability - Ataki tego samego typu co pokemon są silniejsze niż normalnie
Charakter: Pokemon uwielbia mieć coś skomplikowanego do zrobienia! Nie lubi rzeczy mało skomplikowanych. Nigdy nie wie kiedy ani gdzie zrobi coś co przyniesie mu frajdę! Jeśli walka nie zawiera dużo skomplikowanych rzeczy Pok się focha i wraca do PokeBalla.
Ataki: Growl, Tackle, Tali Whip, Helping Hand, Baton Pass, Sand-Attack, Shadow Ball, Covet, Yawn, Ice Beam, Baby-Doll Eyes, Swift, Frost Breath, Wish, Synchronoise, Iron Tail, Charm, Heal Bell
Egg Group: Field
lv. 16.55Sneasel Ogami

Płeć:
Typ:
Zdolność: Keen Eye - Celność Pokemona nie może zostać obniżona.
Charakter: Uwielbia bawić się elektrycznością i innym sprzętem niebezpiecznym! Zastrzyk adrenaliny to obowiązek każdego dnia! Na ogół robi sobie co chce ale martwi się też o trenera. Jest też bardzo czuły.
Ataki: Scratch, Leer, Taunt, Quick Attack, Ice Punch, Ice Beam, Avalanche, Bite, Blizzard, Feint Attack, Dark Pulse
Egg Group: Field
lv. 12.7oShinx Hitomi

Płeć:
Typ:
Zdolność: Intimidate - Kiedy Pokemon wchodzi do walki, siła ataków przeciwnika spada o jeden poziom.
Charakter: Shinx trafił na polanę Helveńską, po tym jak został ciężko ranny podczas obrony paru pokemonów w lesie. Jest on wspaniałym obrońcą, jego defensywa jest duża, dlatego Shinx trochę wolniej walczy, bo woli być gotowy do obrony. Jest bardzo towarzyszkim i wesołym pokemonem. Nie ma z nim problemów.
Ataki: Tackle, Leer, Charge, Thunder, Ice Fang, Thunder Fang, Frost Breath, Shock Wave, Baby-Doll Eyes, Fire Fang, Signal Beam, Swift, Thunderbolt, Spark, Howl, Flash
Egg Group: Field
lv. 15.9oLarvesta Chiyo

Płeć:
Typ:
Zdolność: Flame Body - Przy fizycznym kontakcie istnieje 30% szans na podpalenie przeciwnika.
Charakter: Wieczne dziecko, radosny i ciekawski pokemon. W walce pełna zapału, lecz niezbyt nadaje się do super-skomplikowanych taktyk. Impulsywna i wszędzie jej pełno, ciężko utrzymać ją przez 5 minut w jednym miejscu. Lubi pieszczoty i głaskanie, a do szału doprowadza ją gdy ktoś wyśmiewa się z niej lub jej przyjaciół.
Ataki: Ember, String Shot, Morning Sun, Zen Headbutt, Attract, Leech Life, Take Down, Flame Charge, Bug Bite, Double-Edge, Magnet Rise, Endure, Harden, Flamethrower, Sunny Day
Egg Group: Bug
lv. 53.ooCroagunk Nanami

Płeć:
Typ:
Zdolność: Dry Skin - Kiedy słońce mocno świeci, HP Pokemona co turę obniża się o 1/8 wartości maksymalnej, a kiedy pada deszcz wzrasta o tę samą ilość. Dodatkowo, ataki typu ognistego zadają mu o 25% więcej obrażeń, a typu wodnego odnawiają 1/4 maksymalnej wartości HP.
Charakter: Pokemon ma ostrą nerwicę natręctw, non stop musi coś robić, nigdy się nie zatrzymuje. Ma manię dotyczącą porządków, nie toleruje żadnego brudu. Zdarza jej się zachowywać jak kwoka i niańczyć innych, często mimo ich sprzeciwu. Jej dziwne wahania nastrojów potrafią doprowadzić do szału absolutnie każdego.
Ataki: Astonish, Mud-Slap, Poison Sting, Bulldoze, Cross Chop, Taunt, Earthquake, Vacuum Wave, Drain Punch, Bullet Punch, Brick Break, Dynamic Punch, Ice Punch
Egg Group: Human-like
lv. 10.4oRoselia Kiichi

Płeć:
Typ:
Zdolność: Poison Point - Przy kontakcie fizycznym istnieje 30% szans na zatrucie przeciwnika.
Charakter: Potrafi walczyć, chociaż woli pokazy pokemon w których sprawdza się znakomicie dzięki szybkiemu uczeniu się nowych trików.
Ataki: Absorb, Growth, Poison Sting, Stun Spore, Mega Drain, Sunny Day, Rain Dance, Seed Bomb, Sleep Powder, Extrasensory, Leaf Storm, Razor Leaf, Grass Whistle, Solar Beam, Leech Seed, Cotton Spore, Toxic
Egg Group: Fairy | Grass
lv. 16.ooshiny Milotic Tryfena


Płeć: 
Typ:
Zdolność: Swift Swim - Kiedy podczas walki pada deszcz szybkość Pokemona podwaja się.
Charakter: Po ewolucji Milotic dalej jest wścibska. Zawsze musi wiedzieć co się wokół niej dzieje. Jej ego nieco wzrosło przez co pokemonowi zdarza się wywyższać. Wciąż nie lubi siedzieć w swoim pokeballu i nadal fascynują ją "kuliste" ataki.
Ataki: Splash, Tackle, Water Pulse, Dragon Pulse, Secret Power, Iron Tail, Confuse Ray, Parabolic Charge, Ice Beam, Hypnosis, Scald, Aqua Tail
Egg Group: Water 1 | Dragon
lv. 17.ooshiny Umbreon Aki


Płeć: 
Typ:
Zdolność: Synchronize - Kiedy Pokemon zostaje podpalony, zatruty lub sparaliżowany, status przeciwnika zmienia się na taki sam.
Charakter: Pokemon ma słabość do słodyczy, uwielbia straszyć jak i ma bzika na punkcie dyni. Wszystko uważa za żarty dzięki czemu jest nieustraszony.
Ataki: Tail Whip, Tackle, Helping Hand, Sand-Attack, Pursuit, Quick Attack, Confuse Ray, Faint Attack, Assurance, Dark Pulse, Shadow Ball, Synchronoise, Wish, Yawn, Psychic, Iron Tail
Egg Group: Field
lv. 25.9oGible


Płeć: 
Typ:
Zdolność: Sand Veil - Pokemon jest odporny na działanie burzy piaskowej, a jeśli szaleje ona w czasie walki, unika ciosów o 20% łatwiej.
Charakter: Błyskotliwy, obdarzony dużym poczuciem humoru, z łatwością poznaje nowe pokemony. Lubi rywalizację, jednak zdarza mu się zlekceważyć przeciwnika i przez to przegrać. Jego największą słabością jest lęk przed ciemnością - po zachodzie słońca nie wystawia nosa z kryjówki, choćby się waliło i paliło.
Ataki: Tackle, Sand-Attack, Dragon Rage, Sandstorm, Take Down, Sand Tomb, Outrage, Dragon Breath, Earthquake, Iron Tail, Dragon Pulse
Egg Group: Monster | Dragon
lv. 23.oo
Trzymany przedmiot: - Dragon Fang - zwiększa siłę ataków typu smoczego o 20%.Dratini


Płeć:
Typ:
Zdolność: Shed Skin - Po każdej turze walki istnieje 30% szans na wyleczenie się ze zmian statusu.
Charakter: Pokemon kochający walki, w każdej postaci, czy to pokazy, czy walki z dzikimi pokemonami, jest bardzo zdyscyplinowany, nie obawia się żadnego przeciwnika i odważnie kroczy na przód. Żadna przeszkoda nie jest w stanie go zatrzymać, brnie przed siebie, aby za wszelką cenę dotrzeć do celu.
Ataki: Wrap, Leer, Thunder Wave, Twister, Dragon Rage, Iron Tail, Draco Meteor, Extreme Speed, Ice Beam
Egg Group: Water 1 | Dragon
lv. 2o.oo
Trzymany przedmiot: - Dragon Fang - zwiększa siłę ataków typu smoczego o 20%.Mega Altaria


Płeć:
Typ:
Zdolność: Pixilate - Wszystkie ruchy typu normalnego zmieniają swój typ na fairy i otrzymują dodatkowo 30% wzmocnienie.
Charakter: Dumny pokemon, lekko zapatrzony w siebie, idealnie spisuje się zarówno w walkach jak i pokazach. Zawsze słucha trenera, uważa, że wszelkie rady mogą pomóc jej stać się jeszcze silniejszym pokemonem. Stworzenie kochające ładną pogodę oraz słodkie owoce, nie przepada za ludzkimi słodyczami, kiedy przez przypadek je zje od razu źle się czuje.
Ataki: Sky Attack, Pluck, Peck, Growl, Astonish, Sing, Fury Attack, Saferguard, Disarming Voice, Mist, Round, Fly, Steel Wing, Sky Attack, Natural Gift, Dragon Rush, Hyper Voice, Moonblast
Egg Group: Flying | Dragon
lv. 22.oo
Trzymany przedmiot: - AltarianiteGoomy


Płeć: 
Typ:
Zdolność: Sap Sipper - Trawiaste ataki nie zadają pokemonowi obrażeń, a zwiększają jego atak.
Charakter: Pokemon kochający walki, w każdej postaci, czy to pokazy, czy walki z dzikimi pokemonami, jest bardzo zdyscyplinowany, nie obawia się żadnego przeciwnika i odważnie kroczy na przód. Żadna przeszkoda nie jest w stanie go zatrzymać, brnie przed siebie, aby za wszelką cenę dotrzeć do celu.
Ataki: Tackle, Bubble, Absorb, Protect, Bide, Dragon Breath, Draco Meteor, Sludge Bomb
Egg Group: Dragon
lv. 2o.ooshiny Buneary


Płeć: 
Typ:
Zdolność: Limber - Pokemon nie może zostać sparaliżowany.
Charakter: Pokemon mała strojnisia. Lubi nosić wszelkiego rodzaju szaliczki, chustki na szyi i bransoletki. Jest bardzo łagodna, ale irytuje ją, gdy ktoś próbuje dobierać się do jej garderoby. Ma słabość do słodkich jagód. Swoją trenerkę uwielbia i lubi przebywać w towarzystwie wodnych oraz ognistych pokemonów.
Ataki: Defense Curl, Splash, Pound, Foresight, Endure, Baby-Doll Eyes, Frustration, Quick Attack, Ice Punch, Fire Punch, Thunder Punch, Bounce, Low Kick
Egg Group: Field | Human-Like
lv. 2o.oo

_______

~ jajko Chimchara - pok będzie znał Blaze Kick i Submission
~ jajko Skorupiego
___________
Ekwipunek:

~ 33x Poke Ball
~ 20x Great Ball
~ 5x Ultra Ball
~ 2x Love Ball
~ 34x Safariball + karma
~ 2x Potion
~ Mapa
~ PokeDex
~ PokeNav
~ Rower
~ - Water Stone
~ - Shiny Stone
~ - Hard Stone - zwiększa siłę ataków typu kamiennego o 20%
~ - Mystic Water - zwiększa siłę ataków typu wodnego o 20%
~ 29x
~ 1x Baby RC - +1 lv dla pokemona baby  
~ 6x Batonik - 3 lv. dla pokemona
~ 1x Baton - 2 lv. dla pokemonaTM/HM

~ TM 02 - Dragon Claw - pozostały 3 użycia
~ TM 06 - Toxic - pozostały 3 użycia
~ TM 13 - Ice Beam - pozostało 1 użycie
~ TM 13 - Ice Beam - pozostały 3 użycia
~ TM 14 - Blizzard - pozostały 3 użycia
~ TM 22 - Solar Beam - pozostały 2 użycia
~ TM 53 - Energy Ball - pozostało 1 użycie
~ TM 55 - Scald - pozostały 3 użycia
~ TM 62 - Acrobatics - pozostały 3 użycia
~ TM 75 - Swords Dance - pozostały 3 użycia
~ TM 82 - Dragon Tail - pozostały 3 użycia
~ TM 84 - Poison Jab - pozostały 3 użycia
~ TM 94 - Rock Smash - pozostały 3 użycia
~ HM Fly - pozostały 2 użyciaAtaki poznane w grze:

Earthquake - Croagunk - 7 strona

Kryształy:

Do odebrania zamiana pokemona w formę white/shiny.
avatar
Ellen

Female Liczba postów : 677
Birthday : 04/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 21
Skąd : Leszno

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach