KaPeć Wilka

Go down

KaPeć Wilka

Pisanie by Wilk on Wto Sty 22, 2013 4:20 pm

MG : Yuya
Imię : Danieru
Nazwisko : Ookami
Ksywka : Wilk
Profesja : TrenerPokemony :

1. Rio

Nazwa : Lucario "Rio"
Płeć : Samiec
Charakter : Po ewolucji pokemon stał się bardzo zdeterminowany. Nie boi się wyzwań, jednak czasami może się przeliczyć. Nadal uwielbia rywalizację, i w przeciwieństwie do swojego poprzedniego wcielenia, polubił on presję. Zaczęło mu odpowiadać zmierzanie się z nowymi doświadczeniami przez co może się więcej nauczyć.  
Zdolność : Inner Focus
Level : 35.55
Ataki : Foresight, Endure, Quick Attack, Counter, Force Palm, Feint, Shadow Claw TM 65, Reversal, Focus Blast TM 52, Copycat, Metal Claw, Dark Pulse, Detect, Psychic TM 29, Blaze Kick(!), Brick Break TM 31, Metal Sound, Bone Rush, Stone Edge TM 71, Dig TM 28, Agility(!), Quick Guard, Thunder Punch(3*), Vacuum Wave(!)
Raikiri - Lucario tworzy w łapie Focus Blasta, ale go nie wystrzeliwuje, tylko wpierw ładuje go energią z Thunder Punch'a tworząc Elektryczną Kulę, po czym pędzi na przeciwnika Quick Attackiem i atakuje krytycznym atakiem.

2. Silent

Nazwa : Sceptile "Silent" "Cichy"
Płeć : Samiec
Charakter : Spokojny, opanowany i pełen rezerwy do życia. Uważa się za dorosłego i z tego powodu chce dawać innym dobry przykład. W walkach stawia na swoją szybkość i zwinność. Lubi siedzieć w wysokich miejscach i obserwować innych. Obecnie jego największym zmartwieniem jest brak partnerki życiowej.
Zdolność : Overgrow
Level : 38.0
Ataki : Pound, Leer, Energy Ball TM 53, Absorb, Quick Attack, Dragonbreath(!), Leaf Storm(!), Pursuit, Fury Cutter, Synthesis(!), Screech, Confuse Ray(!), Leaf Blade, Aerial Ace TM 40, Brick Break TM 31, Agility, Night Slash, Dig TM 31, Solarbeam TM 22, X-Scissors TM 81
Synthesis Blade - Grovyle szykuje w swoich liściach Leaf Blade'y, ale przed przystąpieniem do ataku, ładuje się Synthesis'em, lecz zamiast się uleczyć, przekazuje zebraną energię do ostrzy, które stają się silniejsze. Następnie Quick Attack i atak dwóch, potężnych ostrzy.


3. Amentis

Nazwa : Shiny Noctowl "Amentis" "Nocti"
Płeć : Samica
Charakter : Zawsze i wszędzie musi być pierwsza, nieważne o co chodzi. Lubi cieszyć się zainteresowaniem innych, jednak nie robi nic na pokaz i nie lubi gdy robią to inni. Kiedy coś ją zainteresuje staje się "nieco" namolna, jednak dość szybko traci zainteresowanie i zajmuje się czymś innym. O dziwo lepiej czuje się za dnia niż w nocy, kiedy najchętniej by spała.
Level : 33.40
Ataki : Tackle, Growl, Foresight, Hypnosis, Peck, Uproar, Reflect, Psychic(!), Heat Wave(!), Faint Attack(!), Sky Attack, Ominous Wind(!), Confusion, Echoed Voice, Air Cutter(!), Take Down, Feather Dance(!), Attract(!)


4. Lupus

Nazwa : Shiny Mightyena "Lupus" "Mighty""Kanisu"
Płeć : Samiec
Charakter : Po ewolucji stał się bardzo zadziorny i podejrzliwy. W przeciwieństwie do swojego poprzedniego wcielenia, ma instynkt którego wcześniej nie posiadał, mianowicie nabrał dystansu do ludzi, i tylko nielicznym jest w stanie zaufać. Lekko mówiąc trochę zdziczał.
Zdolność : Quick Feet
Level : 29.0
Ataki : Tackle, Howl, Shadow Ball(!), Dig TM 28, Ice Fang(!), Fire Fang(!), Sand-Attack, Yawn(!), Bite, Shadow Claw(!), Odor Sleuth, Shadow Force(!), Roar, Hyper Beam TM 15, Swagger, Mud Slap(!)
Schatten Messerschmitt - Mightyena zaczyna szybować w powietrzu za pomocą Shadow Force i przy okazji ostrzeliwuje wroga serią, wielu Shadow Ball'i.

5. Blizna

Nazwa : Scizor "Blizna"
Płeć : Samiec
Charakter : Scizor jest strasznie ambitny i sądzi, że zawsze może stać się lepszy, silniejszy, szybszy i potężniejszy. Przez ten czas, gdy przebywał w Stadzie Smoka, nauczył się walczyć jak najlepszy wojownik. Po tym, jak jego matka wydaliła go z klanu i prawie zabiła zostawiając szramę na klatce piersiowej, ciągle próbuje się doskonalić, by kiedyś zemścić się na okrutnej matce.
Zdolność : Swarm
Level : 47.00
Ataki : Vacuum Wave, Quick Attack, Leer, Focus Energy, Pursuit, Agility, Wing Attack, Fury Cutter, Slash, Razor Wind, Double Team, X-Scissor, Night Slash, Bullet Punch, Bug Buzz(!), Swift(!)

6. Beliar

Nazwa : Houndoom "Beliar"
Płeć : Samiec
Charakter : Po ewolucji nieco się uspokoił, nie jest już taki agresywny, jednak nadal trzyma dystans do pewnych rzeczy. Nauczył się opanowania i trzeźwego myślenia. Wyostrzyły się jego zmysły przez co może lepiej dowodzić grupą gdyż cechy przywódcze również się rozwinęły.
Zdolność : Flash Fire
Level : 29.8
Ataki : Leer, Ember, Howl, Smog, Roar, Bite, Odor Sleuth, Overheat TM 50, Flamethrower(18 strona), Thunder Fang, Sludge Bomb TM 36, Beat Up, Reversal(!)
Bomberman - Houndoom ładuje w pysku swój ognisty żar i wystrzeliwuje Sludge Bomb, tylko, że jest nasączony ogniem, przez co przy jakimkolwiek kontakcie wybucha.


7. Revan

Nazwa : Mewtwo "Revan" "Mewie"
Charakter : Nerwowe i lekko narwane pokemony, uwielbiają walkę, można powiedzieć, że żywią się negatywną energią, ona pobudza je do działania i do siania chaosu, nie lubią być w centrum uwagi, wolą czaić się w tłumie w oczekiwaniu na odpowiedni moment do ataku. Nie boją się niczego, bo przecież to one są strachem.  
Zdolność : Unnerve
Level : 29.2
Ataki : Confusion, Disable, Barrier, Swift, Future Sight, Psych Up, Zen Headbutt(!), Dynamicpunch(!), Seismic Toss(!), Focus Blast TM 52, Energy Ball TM 53, Avalanche(!), Psychic TM 29


8. Thor

Nazwa : Electivire "Thor"
Charakter : Pokemon się rozleniwił, a walki mu się odrobinę znudziły. Swoje dwa ogony traktuje jak coś sztucznie doczepionego do ciała i często chodzi jakby miał dechę przyczepioną do placów. Zaczął uwielbiać pokerobaki, ma do nich słabość. Lubi się wozić.
Zdolność : Motor Drive
Level : 32.3
Ataki : Quick Attack, Leer, ThunderShock, Low Kick, Swift, Shock Wave, Thunder Wave, Electro Ball, Karate Chop (!), Dual Chop (!), Psychic TM 29, Thunderbolt TM 24, Light Screen, Thunder Punch, Fire Punch, Cross Chop(!)

9. Wrex

Nazwa : Lairon "Wrex"
Charakter : Po ewolucji stał się niezwykle pewny siebie i chętny do walki, ale niestety też brutalny i zajadły. Uwielbia niszczyć wszystko co stanie mu na głowie i taranować to, co go rozdrażni. Z utęsknieniem czeka ewolucji w Aggrona, by osiągnąć pełnię sił i możliwości.    
Zdolność : Heavy Metal
Level : 34.0
Ataki : Tackle, Harden, Mud-Slap, Headbutt, Metal Claw, Iron Defense, Roar, Take Down, Iron Head, Rock Tomb(!), Dig TM 28, Head Smash(!), Earthquake TM 26, Dragon Rush(!), Uproar(!), Protect, Metal Sound, Stone Edge TM 71


10. Mathayus

Nazwa : Gliscor "Mathayus"
Płeć : Samiec
Charakter : Dość niepewny pokemon, który nie zdaje sobie sprawy ze swojej wewnętrznej siły i odwagi. Potrzebuje kogoś kto zapewni mu dużo czasu i troski, jednak odpłaci się za to oddaniem i lojalnością. W walce swoje prawdziwe możliwości pokazuje dopiero przyparty do muru lub gdy kogoś broni. Uwielbia swobodnie szybować po czystym niebie.
Zdolność : Hyper Cutter
Level : 32.6
Ataki : Poison Sting, Sand-Attack, Harden, Knock Off, Quick Attack, Furry Cutter, Faint Attack, Acrobatics, Metal Claw(!), Sandstorm(!), Stone Edge TM 71, Earthquake TM 26, Brick Break TM 31, Slash, Night Slash, Thunder Fang, Ice Fang, Fire Fang, Poison Jab, U-Turn, Sludge Bomb TM 36
Venom Revenge - Gliscor zasypuje obszar masową ilością burzy piaskowej (Sand-Attack/Sandstorm), aby nie było nikogo widać, po czym od razu wysyła w przeciwnika Stone Edge i znika za pomocą Faint Attack za plecy przeciwnika, w które wbija Poison Jab.

11. Ignite

Nazwa : Shiny Torchic "Ignite"
Płeć : Samiec
Charakter : Uważa Beliara zarówno za swoją matkę jak i mistrza, słucha się go we wszystkim i polega na nim bezgranicznie. Po prostu ubóstwia wysokie miejsca-drzewa, latarnie, słupy telefoniczne, domy... Z kolei schodzenie pod ziemię napawa go lękiem. Chętnie walczy, a gdy wygrywa wpada w prawdziwą euforię. Ma dość kiepską pamięć.
Zdolność : Blaze
Level : 5.00
Ataki : Scratch, Growl, Night Slash(!), Last Resort(!), Flamethrower(11*)

Średnia leveli : 31.5 lvl

Towarzysz :

Pokemony :


Ekwipunek :
5x Pokeball, 5x Great Balls, 1x Ultra Ball, 13x Safari Ball + karma do safari, 2x Love Ball, 4x Potion, Mapa, PokeDexter, PokeNav, żelki, pokekarma, Thunder Stone, tuzin jagód, Razor Fang, Batonik, Electirizer, 16 biletów do Safari, 2 fly candy, 2 psychic candy

Move Tutor'y - TM 13(Ice Beam 1), TM 65(Shadow Claw 1), TM 53(Energy Ball 1), TM 52(Focus Blast 1), TM 50(Overheat 2), TM 15(Hyper Beam 2), TM 29(Psychic 1), TM 14(Blizzard 3), HM06(Dive 3), TM 24(Thunderbolt 2), TM 40(Aerial Ace 2), TM 26(Earthquake 1), TM 22(Solarbeam 1), TM 88(Pluck 3), TM 29(Psychic 2), TM 81(X-Scissors 1), TM 82(Grass Knot 3)

Arkham :
Stoczone walki : 47
Punkty frakcji : 51

Odznaki :
Kanto :Pieniądze : Nie powiem.

*x - atak poznany przez tutoring w grze, oraz numer strony, na której został podanyOstatnio zmieniony przez Wilk dnia Sob Sty 26, 2013 1:15 pm, w całości zmieniany 1 raz
avatar
Wilk

Male Liczba postów : 582
Birthday : 24/02/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 23
Skąd : Wilczy Raj.

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach