Box Yuyii

Go down

Box Yuyii

Pisanie by Yuya on Wto Sty 22, 2013 4:43 pm


Seedot
Lv:7
Ataki:Bide, Harden, Growth, Shadow Ball
Zdolność: Pickpoint
Charakter: Troszkę strachliwy pokemon. Jednakże jeżeli się przekona do trenera, potrafi być oddany i waleczny. Lubi, ba uwielbia psikusy, robić jak i być ich ofiarą.


Klink
Imię:Yeren
Typ:
Zdolność:
Lv:8
Ataki: Vicegrip, Charge
Charakter: Uczuciowy, klei się do każdego, uwielbia być przytulanym! Jednym słowem : MaskotkaSpearow
Lv:8
Ataki: Peck, Growl, Leer, Echoed Voice
Zdolność:Keen Eye
Charakter:Zadziorne stworzenie, nie patrzy na rozmiar przeciwnika, rzuca się na niego bez litośnie. Kiedy ma taką potrzebę, idzie się przekimać, nie zwraca uwagę na porę, ani na sytuację, po prostu.. zasypia..


Wurmple
Imię:Noba
Lv:7,5
Ataki:Tackle, String Shot, Poison Sting
Charakter: Wielce odważny pokemon. Na swoją małą strukturę, jest bardzo waleczny. Nikogo się nie boi, zawsze staje w obronie słabszych, jest bardzo oddany. Uwielbia być nagradzany.


Petilil
Imię:Hana
Typ:
Lv:7
Ataki:Growth, Absorb
Zdolność:Chlorophyll
Charakter: Petilil jest nieśmiała i delikatna. Rozważna w czasie walki, da z siebie wszystko. Ma jednak spore opory przed uderzeniem poke-dzieci. Uwielbia kolor różowy i chciałaby szybko ewoluować.


Treecko
Lv:8
Ataki: Pound, Leer, Absorb, Toxic
Zdolnośc:Overgrow
Charakter:Samcowi temu jest kompletnie wszystko obojętne. Nie interesuje się tym, czy ktoś go obraża, czy chwali. Do tej pory jedynym przyjacielem jest jego "wykałaczka", z którą nie rozstaje się ani na moment. Dlatego też jest to jedyna rzecz, o którą może zawzięcie walczyć.


Larvesta
Imię:Haradi
Typ:
Lv:4
Ataki:Ember, String Shot ,Fire Blast
Zdolność:Flame Body
Charakter: Bardzo wesoły pokemon, do pełni szczęścia wystarcza mu trochę słońca i 1 porcja karmy! Idealny do towarzystwa zawsze stara się jakoś pomóc.


Axew
Imię:Ryuga
Lv:10
Ataki:Scratch, Leer, Assurance, Dragon Rage, Razor Wind
Zdolność:Rivarly
Charakter:Istotnie zabawowy stworek. Uwielbia jak ktoś się na niego denerwuje, te oczy, mimika. Ahh! Nie mniej jednak walczy do końca, jest wytrwały w tym co robi, uwielbia widok mdlejących rywali.


Nidoran
Imię:Shirley
Typ:
Lv:9
Ataki:Growl, Scratch, Tail Whip, Double Kick, Poison Tail,
Zdolnośc:Hustle
Charakter:Bardzo odważny pokemon, a może i za bardzo. Kompletnie niczego się nie boi, zawsze jest pierwszy w "stadzie", uważa się za bóg wie jak silnego pokemona. Jeżeli nie wygrywa starcia, zamyka się w Sobie wytrwale trenując i kształcąc swoje umiejętności. Nie na widzi gdy ktoś go poucza, uwielbia do wszystkie dochodzić samemu. Jednakże zdrowie jego towarzyszy jest bardzo ważne, stawia je ponad swoje potrzeby jak i zdrowie, dwoma słowami - idealny przyjaciel.


Poochyena
Imię:Horhai
Typ:
Lv: 9,7
Ataki: Tackle, Howl, Poison Fang, Thunder Fang
Charakter: Bardzo pewny siebie, nie boi się niczego. Zawsze stara się dowodzić jak i decydować o wszystkim.


Skitty
Imię:Mao
Typ:
Lv:8,75
Ataki:Fake Out, Growl, Tail Whip, Tacke, Foresight, Attract
Zdolność:Cute Charm
Charakter: Pokemon uwielbia być otoczony tłumem Fanów! Chowa się do PokeBalla na tydzień jeśli wokół niego nie ma tłumu albo wielbicieli... Nie znosi kiedy Trener zapomni o nim choćby na sekunde! Więc lepiej nie mieć dwóch wypuszczonych Pokemonów równocześnie... On wyznaję zasadę "Nie ma tu miejsca dla dwóch" Albo "Co za dużo to nie zdrowo"!


Houndour
Lv:11
Ataki:Leer, Ember, Howl, Smog
Zdolność:Flash Fire
Charakter: Dzikus, dosłownie dzikus. Nie myśli o tym co robi, tylko robi to z czym sam będzie się dobrze czuć.


Bellsprout
Lvl: 4.oo
Charakter: Bellsprout jest łakomczuchem. Lubi wszystko co da się zjeść. Dla jedzenia jest zrobić prawie wszystko, ale przyjmuje tylko jedzenie od przyjaźnie do niego nastawionych ludzi.
Ataki: Vine Whip, Knock Off(!MT!)
Ability: Chlorophyll


Murkrow
Imię:Ereb
Typ:
Lv:9
Ataki: Peck, Astonish, Pursuit, Sky Attack, Dark Pulse, Mirror Move
Umiejętność:Insomnia
Charakter:Nieco ponury, choć odważny pokemon. Nie przepada za towarzystwem i hałasem, drażni go to. Czujny i sprytny, w walce potrafi szybko reagować i zaskoczyć przeciwnika.


Pineco
Lv:13
Ataki: Tackle, Protect, Selfdestruct, Bug Bite, Take Down
Charakter: Strachliwy pokemon. Trudno jest go oswoić i przypodobać do Siebie. Jednakże jeśli już Ci się to uda, gwarantuje, że będzie tego wart. Świetny pokemon, walczący, troskliwy i opiekuńczy. Bardzo przywiązany do trenera, jest mu oddany w 100%.


Onix
Lv:19
Ataki:Mud Sport, Tackle, Harden, Bind, Curse, Rock Throw, Rage, Rock Tomb, Stealth Rock, Polish Rock
Zdolność:Rock Head
Charakter : Pani Onix jest bardzo nerwowa i wpierw robi, a potem myśli. Kocha wkurzać więzienia robiąc podkopy dla więźniów. Drag Queen.


Shiny Mareep
 
Lv:11.
Ability: Static
Ataki: Tackle. Growl. Thunderwave, Thundershock, Cotton Spore, Toxic
Charakter: Młodziutka słodycz, która w swoim nie długim życiu doznała ogrom bólu. Jest osobą, z którą wszystkie stada drwią, przez jej "inność". Jedna, mała Mareep nie może zmienić ich toku myślenia, jako iż jest mała nie mogła także opuścić tego miejsca, skazana została na bycie popychadłem. Jako osóbka jest bardzo miła, wesoła jak i przyjazna. Od pierwszego wejrzenia zaprzyjaźniła się z Fizzy, bowiem pierwszy raz spotkała pokemona takiego jak ona. Jeśli dozna miłości, odzwierciedla się tym samym.


Shiny Pachirisu
Imię:Fizzy
Typ:
Lv:10
Ataki:Growl, Bide, Quick Attack, Thunderbolt, Rollout, Iron Tail, Charm, Bite, Covet

Zdolność: Pickup
Charakter: Ten pokemon nie potrafi stać ani chwili w bezruchu. jest nieprzewidywalny, przez co skuteczniejszy w walce. Ma tysiąc pomysłów na minutę i równie szybko zapomina, o co mu tak właściwie chodziło.
Black Dedenne samica
Lv: 16
Ataki: Tackle, Tail Whip, Thundershock, Charge, Charm, Quash(!), Sucker Punch(!), Shadow Ball(!)
Charakter: Wypełnia MG. Musi mieć świąteczny akcent


Scyther
Imię:Ace
Typ:
Lv:9,7
Ataki:Vacuum Wawe, Quick Attack, Leer, Focus Energy, Bug Buzz, Silver Wind, Night Slash
Zdolność:Technician
Charakter: Scyther zrobi wszystko, byle tylko zadowolić swojego trenera. Z poświeceniem walczy, z radością wykonuje wszelkie polecone mu zadania. Ma jednak jedną, małą wadę- jest strasznie przemądrzały i lekceważąco patrzy z góry na inne pokemony. Rozzłoszczony, nie potrafi się pohamować- bywa brutalny i bezlitosny.


Nuzleaf
Lv: 14
Ataki: Razor Leaf, Pound, Harden, Growth, Nature Power, Low Sweep.
Ability: Chlorophyll
Charakter: Pokemon surowo terytorialny, zdeterminowany. Do walk zawsze podchodzi poważnie, czasami aż zanadto.


Buizel
Lv: 19
Ataki: Sonic boom, Growl, Water Sport, Quick Attack, Water Gun, Pursuit
Zdolność: Swift Swim
Charakter: Typowy pokemon, który twierdzi, że jest najsilniejszy. W tym przypadku, może i tak jest, bowiem jest to bardzo nietypowy pokemon, który wprawdzie posiada bardzo duże możliwości, jednakże przez swoją zbytnią pewność siebie, zmieszaną z arogancją, często odnosi porażki. Pokemona tego trzeba okiełznać, pokazać, że ciężką pracą może stać się tym, za kogo się uważa.


Exeggcute
Lv: 18
Ataki: Barrage, Uproar, Hypnosis, Reflect, Leech Seed, Bullet Seed
Zdolność: Chlorophyll
charakter: Pokemon ten ma słabośc do wszelkiego rodzaju świąt, każde z nich obchodzi w odpowiedni sposób: zajmuje się ubieraniem choinki, malowaniem jajek, czesto nuci do tego odpowiednie piosenki, kocha zabawe i robienie żartów.


Venonat


Glaceon
Lv:18
Ataki: helping hand, growl, tackle, tail whip, sand attack, baby doll eyes, swift, quick attack, bite, icy wind, frost breath
Charakter: Dość leniwy psiak, o niewielu zainteresowaniach, jego podejście jest dość dziwne, najlepiej gdyby ktoś nosił go na rękach, walczył za niego, w sumie jedzenie toż mógłby dostawać jako papkę, wygodniej się przecież to je, czasami "odłącza" się od rzeczywistości, a pewne rzeczy trzeba mu powtarzać kilka razy
avatar
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 22
Skąd : Łask

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach