Dziki człowiek-gra Lionheart

Strona 4 z 35 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 19 ... 35  Next

Go down

Dziki człowiek-gra Lionheart - Page 4 Empty Re: Dziki człowiek-gra Lionheart

Pisanie by Lionheart on Sob Lut 09, 2013 8:14 am

Sytuacja stała się prosta, a za razem makabryczna. Dwie drogi, 50% na powodzenie. Jedyną pomocą mogła okazać się Swablu. Ponownie wywołałem ją z pokeballki. - Irelia, wzleć do góry i wypatrz czerwonego motorka oraz Swasbucka. Musimy wiedzieć, gdzie oni jadą! - kiedy tylko Swablu ich wypatrzy, biegnę w tę stronę gdzie ona wskażę, kolejny raz odwołując ją do ballki.

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997

Powrót do góry Go down

Pisanie by Yuya on Sob Lut 09, 2013 8:29 am

Swablu przewróciła oczami na to kolejne wywoływanie ale grzecznie poleciała zaś ty musiałeś stać i czekać. Uczucie było nieznośne, jednak na szczęście Irelia powróciła i wskazała ci ulicę Marcepanową, gdzie też zaraz pognałeś. No i niestety zmuszony byłeś lecieć na wyczucie, na szczęście nie było jak na razie żadnych rozdroży. I tak lawirowałeś między ludźmi przez dobre 5 minut, gdy twoim oczom ukazał się jakiś park pełen drzew. Ludzi pokazywali tam coś sobie palcami i śmiali się, a ty zobaczyłeś swojego Sawsbucka stojącego obok jakiegoś chłopaka robiącego dużo hałasu... czerwonego chłopaka ściskającego Darumakkę!
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lionheart on Sob Lut 09, 2013 8:33 am

Ile sił w nogach, popędziłem w tamtą stronę! No! Jeszcze tego brakowało, żebym zgubił Sawsbucka! Kiedy tylko się tam zbliżyłem, z całych sił go uściskałem. Pozostało mi go tylko pogłaskać i podziękować. Teraz wzrok zawieruszyłem na Darumace. - Widzisz, obiecałem Ci, że znajdziemy Twojego trenera. Zawsze dotrzymuje słowa. - uśmiechnąłem się w jego stronę, po czym wystawiłem rękę do czerwonego chłopaka. - Cześć, jestem Lionheart, dużo o Tobie słyszałem.

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Powrót do góry Go down

Pisanie by Yuya on Sob Lut 09, 2013 10:34 am

Sawsbuck nieco się wystraszył, przez tamtą dwójkę nie usłyszał jak się zbliżyłeś. Oni zaś nie zwracali na was uwagi, obściskując się, płacząc i robiąc zamieszanie.
-Taaaak za tobą tęęskniłeeem Doryyy!!!
-I ja za tobą teeeeż Greeeel!
Minęło dobrych kilka minut zanim w miarę się uspokoili, a gdy się od siebie nieco odsunęli chłopak rzucił się na ciebie i też zaczął ściskać.
-Dzięki, dzięki, dzięki dzięki! Uratowałeś Dorryego, nigdy ci się nie odwdzięczę!
W końcu mogłeś go obejrzeć, zaś on w tym czasie wysmarkiwał sobie nos w chusteczkę.
Dziki człowiek-gra Lionheart - Page 4 Grell-Sutcliff-kuroshitsuji
-Miło mi, Grell Sutcliff jestem. Skąd wiedziałeś, jak do mnie dotarłeś?! Szukałem Dorryego przez ostatnie 2 dni!
Yuya
Yuya

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lionheart on Sob Lut 09, 2013 10:40 am

Łojapieprze. Na pierwszy rzut oka się wydygałem, bo nie przeczytałem nic, tylko zobaczyłem zdjęcie. Już myślałem, że jakiś psychopata i mnie zarąbie tu <lol2>

W między czasie odwołałem Sawsbucka do pokeballki. Następnie wziąłem powietrze by odpowiedzieć na pytanie. - Ehh, no to trochę dziwna historia.. Najpierw mój jeszcze wtedy Deerling znalazł Darumakę. Myślałem, że to dziki pokemon, więc walczyłem z nim chcąc złapać. Szybko jednak okazało się, że jest Twój, można powiedzieć, że się zaprzyjaźniliśmy, bardzo pocieszna mordka. Wyjaśnił mi wszystko i ruszyliśmy. Udało nam się dotrzeć do tego miasta, Dorry zauważył restauracje gdzie byliście te 2 dni temu, a kelnerka nam pomogła. Powiedziała, że pytałeś o niego i raczej tu jesteś. No i Cię zauważyliśmy. Niezła historia.. Hmm. To co teraz zamierzacie?

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Powrót do góry Go down

Pisanie by Yuya on Sob Lut 09, 2013 10:56 am

Chłopak w końcu się ogarnął, a zbiegowisko też się powoli rozchodziło.
-A? Ale skąd wiedziałeś że jest akurat mój?
Chłopak przysunął się tak blisko że niemal stykaliście się nosami. Z takiej odległości mogłeś zobaczyć jego niezwykłe, zielone oczy. Jadowity kolor, w dodatku jakieś takie... nienaturalne...
-Ale nie stójmy tutaj, trzeba uczcić nasze spotkanie! Zapraszam na kawę!
Zanim się odezwałeś chłopak pociągnął ciebie i swój motorek gdzieś w miasto, z Dorrym na głowie.
-No więc gadaj, skąd wiedziałeś? Ja bym się nie domyślił widząc pokemona że ma już właściciela i go zgubił!
Grell gadał do ciebie, pijąc herbatę. Siedzieliście przy stoliku w kawiarence "Blask Envyii" popijając napary, a Dorry dodatkowo szamał ciastko.
Yuya
Yuya

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lionheart on Sob Lut 09, 2013 10:59 am

- Hmm. No.. Ja nie wiedziałem. To Dorry mi powiedział. On dał mi wszystkie informacje, razem Cię znaleźliśmy. To w wielkiej mierze jego zasługa, że zachował zimną krew - chociaż trochę. Nie Dorry? Bo w pewnym momencie było krucho. - uśmiechnąłem się i popiłem herbatę. Wypuściłem też swoje wszystkie pokemony i dałem im karmę, w końcu też coś muszą jeść.

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Powrót do góry Go down

Pisanie by Yuya on Sob Lut 09, 2013 11:16 am

Chłopak zrobił dziwną minę.
-Fakt, Dorry jest impulsywny i czasem trochę go ponosi... Zaraz zaraz, to ty umiesz gadać z pokemonami?! Żartujesz! Ale niby jak? To ekstra, musi być bardzo przydatne!
Twoje pokemony zabrały się do jedzenia, a Grell przyglądał im się z ciekawością.
-Łaa, shiny Swablu! Śliczna jest! A twój Sawsbuck jest bardzo szybki, dogonił mnie na motorze i omal go nie rozjechałem. I wyglądają na silne... Hej, nie miałbyś może potem ochoty na małą walkę? To będzie świetna wprawka przed walką o odznakę! Mieliśmy o nią walczyć 2 dni temu, ale porwali Dorrryego no i wiadomo... Kurczę, jak tylko się dowiem kto to to...!
Chłopak zmrużył groźnie brwi.
Yuya
Yuya

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lionheart on Sob Lut 09, 2013 11:23 am

- Na walkę!? Jasne! Akurat muszę potrenować trochę swoją Swablu! To chodźmy! - wstałem z krzesła, wołając wszystkie swoje pokemony. Po drodze dałem swojemu pokemonowi (Swablu) 4 Rare Candy. Wychodząc z restauracji, poczekałem na Grella. Ciekawe kim on będzie chciał zawalczyć..

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Powrót do góry Go down

Pisanie by Yuya on Sob Lut 09, 2013 11:54 am

-No to w drogę, możemy powalczyć w parku! Hej, może ty też zmierzysz się z liderem, hę? Ile masz odznak? Ja 6, jeszcze ta i jedna, i będzie liga!
Swablu szybko wszamała Rc, te cukieraski muszą być naprawdę smaczne. Chłopak zapłacił i ruszyliście w drogę powrotną do parku. Na szczęście nie było daleko, więc już po chwili stanęliście na trawniku gdzie było w miarę pusto. Grell przeciągnął się, i uśmiechnął.
-Uprzedzam, nie będzie taryfy ulgowej. No więc zaczynajmy, co ty na to Dorry?
Darumakka wyszczerzył się i stanął naprzeciwko ciebie i Swablu-najwyraźniej przyjdzie ci po raz kolejny stoczyć z nim walkę.
Yuya
Yuya

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lionheart on Sob Lut 09, 2013 11:59 am

- Mam 3 odznaki, no wiem.. Słabo, ale jeszcze nadrobię! - uśmiechnąłem się. Spojrzałem na Swablu, przyjdzie jej walczyć, znów zmierzę się z Darumaką. - Dobra Irelia! Zaczynamy! Na początek Ice Beam! Następnie wzleć do góry i zaatakuj Astonish! Nie możesz się dać trafić takami dystansowymi - jeśli taki użyje szybko Mirror Move! Zaś jeśli wyskoczy i będzie Cie chciał zaatakować, skarć go Dragon Rushem wprost na ziemie! W takiej sytuacji od razu Sing! Jeśli go uśpisz od razu Dream Eater! Daj z Siebie wszystko, zawsze unikaj ataków i kontruj Ice Beam bądź Dragon Rush!

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Powrót do góry Go down

Pisanie by Yuya on Sob Lut 09, 2013 12:21 pm

-Dobra, zaczynajmy!
Grell szybko przeszedł do rzeczy i kazał użyć Uproar i Work Up. Ice Beam Irelii nie przyniosło zbytniego skutku, zaś ognisty pok zaraz atakował Headbutt. Cios zderzył się z Dragon Rusz i oba poki spadły na ziemię, gdzie Darumakka zaraz zaatakował Fire Punch i Rollout. Grell był ewidentnie nastawiony na atak, jego strategie były szybkie, agresywne i skuteczne..,

Swa-78%
Dar-80% +att +sp att +Uproar (4 tury)
Yuya
Yuya

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lionheart on Sob Lut 09, 2013 12:24 pm

- Dobra Irelia! Musimy narobić Sobie przewagi! Od razu przejdź do Aerial Ace! W locie wytwórz korkociąg i spadając dodatkowo dołóż Dragon Rush! Niszcząca kombinacja! Oszołomionego Darumake atakuj dalej. Musisz to wykorzystać. Z każdych stron wyprowadzaj Peck. Kiedy jednak sie otrząśnie, wzleć do góry i wypuść Ice Beam, dla przeszkody, bowiem od razu wykonaj Aerial Ace! Jeśli zacznie atakować na dystans - Mirror Move i od razu Dragon Rush! Szybkość - to jest to! !

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Powrót do góry Go down

Pisanie by Yuya on Sob Lut 09, 2013 12:36 pm

Zanim Irelia zdołała się wznieść i oddalić oberwała znów Rolloutem... Jednak było warto-kombinacja była naprawdę potężna, i dała wam chwilkę na kolejny atak. Jednakże przeciwnik już nacierał z podwójnym Fire Punchem, które bez problemu odrzucało maleńkiego ptaszka. Dorry i Grell nie dawali wam się oddalić, raz po raz atakując Fire Punch lub Headbutt. Ojojoj, nie wygląda to najlepiej...

Swa-48%
Dor-56% +att +sp att +Uproar (3 tury)
Yuya
Yuya

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lionheart on Sob Lut 09, 2013 12:39 pm

- Musimy zmienić taktykę! Od razu Dragon Rush! Ten potężny atak przebije się przez ruchy Darumaki! No i od razu w górę Aerial Ace + Dragon Rush! Wbij go w ziemię! Traktuj go jakby to był Twój największy wróg! Naaajwiększy! Kompletnie zero litości! Jeżeli znajdziesz moment czasu od razu Roost, jednak jeśli zauważysz, że ten na Ciebie naciera, przerwij leczenie nie kończąc go i od razu Dragon Rush! To właśnie ta akcja, jest naszą drogą do zwycięstwa!

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Powrót do góry Go down

Pisanie by Yuya on Sob Lut 09, 2013 12:47 pm

Sam Dragon Rusz może i był silny, ale nie tak jak połączenie z Aerial Ace- więc nie wystarczał by odrzucić i oszołomić Darumakkę. Jego Fire Punche były naprawdę silne, jednak Swablu wykorzystała jeden z nich by wznieść się w powietrze i uderzyć swoją kombinacją. Na Roost mieliście tylko chwilkę i zaraz znów byliście niemiłosiernie lani-w walce kontaktowej nie macie szans...

Swa-24%
Dor-28% +att +sp att +Uproar (2 tury)
Yuya
Yuya

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lionheart on Sob Lut 09, 2013 12:50 pm

- Swablu! Musimy ciągle zyskiwać dystans! Więc szybko Ice Beam, wiem, że to nic nie zrobi, ale da Ci chwile na ucieknięcie w powietrze! W takiej sytuacji od razu Aerial Ace + Dragon Rush, kiedy trafisz od razu w górę! No i znowu, zacznij miotać Ice Beamami, by nie pozwolić mu zaatakować, tylko zmusić do obrony! Aż w końcu kolejny Aerial Ace + Dragon Rush! Jeśli uda Ci się go mocniej oszołomić, to w powietrze i Roost! Po uzdrowieniu kolejna znana Ci już kombinacja! Pamiętaj o dystansie!

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Powrót do góry Go down

Pisanie by Yuya on Pon Lut 11, 2013 3:33 pm

Ice Beam dawał wam tylko ułamek sekundy, ale przynajmniej dzięki temu udawało wam się uciec i rozpędzić-jednakże Grell nie był głupi i już wymyślił na to prosty sposób-uniki. Ten cios może i jest potężny, ale wymaga chwili przygotowania i wiadomo wtedy gdzie ruch uderzy... A po łupnięciu w ziemię Swablu była nieco skołowana i znów dała się trafić Fire Punchem. Sytuacja powtórzyła się, dopiero za 3 razem trafiliście... a twoja ptaszyna już ledwie lata. No i w końcu Darumakka złapał ją i użył Thunder Fang, nie dając uciec... Wasz Ice Beam nie mógł pomóc, kolejny atak i papużka straciła przytomność.
-Ijje, ijeee, jesteśmy najlepsi!-Krzyknął Dorry, podskakując wesoło.
Nagle jednak rozbłysł na niebiesko... zaczęła się ewolucja! W dodatku Irelia zrobiła to samo! Zanim się obejrzeliście przed wami stały zupełnie 2 inne pokemony.
Dziki człowiek-gra Lionheart - Page 4 334 Dziki człowiek-gra Lionheart - Page 4 555

Altaria+0,5lv
Yuya
Yuya

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lionheart on Pon Lut 11, 2013 3:37 pm

- ŁAAAAAAŁ! - wykrzyknąłem i podbiegłem w stronę Altarii. - Łoho! Pogłaskałem swojego pokemona, po czym odwróciłem się w stronę rywali. Dorry też ewoluował, pogłaskałem i jego. - Ale fajnie! Zamyśliłem się na chwile, w końcu.. znów trzeba ruszać. - Dziękuje wam za walkę, teraz idziecie po ostatnią odznakę, tak? Oczekując na odpowiedź, przeskanowałem swojego nowego, a za razem starego pokemona. (Charakter tylko, wiadomo ^^)

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Powrót do góry Go down

Pisanie by Yuya on Pon Lut 11, 2013 4:33 pm

Grell i Dorry rzucili się sobie w objęcia, znów robiąc dużo hałasu i zamieszania. Ponownie lały się łzy wzruszenia i słowa radości.
-Jestem z ciebie taki dumny maaałyyyy....
-Och Grell, to dzięki tobieeee....
Ty i twój pokemon cieszyliście się nieco spokojniej, przynajmniej do momentu gdy Darmanitan nie porwał was w objęcia i omal nie podusił.
-Jestem taki szcęśliwyyyy, to dzięki waaaaam!
Po dłuższej chwili wasi znajomi się ogarnęli i mogłeś zeskanować Altarię, zaś Grell zastanowić się w końcu nad odpowiedzią.
-Y? Tak, w sumie tak, zaraz tam pójdziemy! Tylko jeszcze zahaczymy o Poke Centrum i zdobędziemy kolejną odznakę do kolekcjii!-Chłopak napalił się na nowo, podobnie jak jego pokemon.

C:Spokojny i radosny pokemon, ciepły dla wszystkich swoich przyjaciół i bezlitosny przeciwnik dla wrogów. Z natury opanowana i troskliwa, lubi zajmować się innymi. Chętnie nuci ciche, kojące melodie, którymi potrafi zachwycić każdego słuchacza.
Yuya
Yuya

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lionheart on Pon Lut 11, 2013 4:37 pm

- No to.. Życzę wam powodzenia! My chyba w końcu Sobie odpoczniemy, albo jakiś trening jeszcze. W końcu może się zabawimy. Tak czy siak, wygrajcie tę odznakę i życze powodzenia w lidze! Dorry na pewno pokaże im kto tu rządzi! - uśmiechnąłem się i mocno przytuliłem Dorryego. Przywiązałem się do tego pokemona, szklanki w oczach się pojawiły, ale próbowałem ukryć łzy. Wystawiłem rękę w stronę Grella - Do zobaczenia! - machnąłem ręką wołając swoje pokemony, po krótkiej przechadzce zatrzymałem się. - To co, jakiś trening czy może idziemy się zabawić? - spytałem rozglądając się wokoło.

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Powrót do góry Go down

Pisanie by Yuya on Pon Lut 11, 2013 5:14 pm

W oczu obydwóch znów pojawiły się łzy i zbiorowe ryczenie i obściskiwanie zaczęło się na nowo. Ale w końcu wasi przyjaciele się uspokoili i Grell uśmiechnął się.
-Nie martw się, i też nad sobą pracuj! Jeszcze spotkamy się w lidze! Trzymajcie się i do zobaczenia!
Dorry ostatni raz uściskał cię i pożegnał.
-Dziękuję, nigdy ci tego nie zapomnę...
Przez chwilę patrzyłeś jak odchodzą, długo jeszcze do was machając. W końcu jednak obaj zniknęli wam z oczu, zaś ty z mokrymi oczami ruszyłeś w bliżej nieokreślonym kierunku. Stopy niosły cię gdzieś bóg wie gdzie, a gdy się zatrzymałeś byłeś przed jakąś wielką halą. Napisane było na niej "Zielona hala pokazowa"...
Yuya
Yuya

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lionheart on Pon Lut 11, 2013 5:17 pm

Zrobiłem dziwną minę. - Hmm, czyli jednak zwiedzamy. - ruszyłem do przodu, po chwili zaś schowałem wszystkie pokemony do pokeballek wchodząc do środka sali pokazowej. Nie wiedziałem co tam może się dziać, czy jest pusto, czy też rozpoczyna się jakiś turniej, a może dopiero zapisy? Pełen entuzjazmu otarłem szklane oczy i wszedłem do środka, rozglądając się uważnie.

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Powrót do góry Go down

Pisanie by Yuya on Pon Lut 11, 2013 5:22 pm

Drzwi do hali były otarte, jednak wewnątrz było pusto. Ściany miały w miarę przyjemną barwę podobną do liści, zaś podłoga była kamienna i czysta jak na tutejsze warunki. Korytarze dudniły echem twoich kroków i już myślałeś że powinieneś wyjść, gdy w końcu twoim oczom ukazała się jakaś znudzona kobieta z informacji rozmawiająca niską, ciemnowłosą z dziewczyną. Ta wydawała się nieco podenerwowana, jednak z uporem tłumaczyła coś znudzonej kobiecie.
Yuya
Yuya

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lionheart on Pon Lut 11, 2013 5:25 pm

Zdecydowałem się więc podejść w tamtą stronę. Próbując jak najciszej trochę się wsłuchać. No tak, trochę nie ładnie, ale.. I tak nie miałem nic lepszego do roboty. Stanąwszy za dziewczyną, ciągle słuchałem ich rozmowy, jeśli jednak przerwą ją i pani w informacji spyta się mnie o coś, odpowiadam prosto, a raczej pytam - Czy coś się tutaj będzie działo.

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 4 z 35 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 19 ... 35  Next

Powrót do góry