Gra Cienia: Rufus Shinra

2 posters

Strona 1 z 29 1, 2, 3 ... 15 ... 29  Next

Go down

Gra Cienia: Rufus Shinra Empty Gra Cienia: Rufus Shinra

Pisanie by Nikotynka Wto Sty 22, 2013 5:33 pm

Imię: Rufus
Nazwisko: Shinra
Wiek: 25
Charakter: Zimny, Oschły, Wyrachowany, Spokojny, Ambitny, Czasami zdarza mu się mieć przebłysk dobroci
Wygląd: Patrz na Avek
Historia:

Szaman osoba łącząca ten świat z drugim.
To były pierwsze słowa jakie usłyszałem zaraz po narodzinach 25 lat temu, były mi one wpajane od urodzenia przez mojego nauczyciela. Rodzice przerażeni moim darem jak i przekleństwem zostawili mnie w szkole szamanów, nigdy ich nie poznałem i nie planuję ich poznać. Wracając do szkoły szamanów nauczyłem się tam wielu przydatnych umiejętności które sprawiają iż dążę po miano najlepszego płatnego zabójcy na świecie, kontrola formy ducha jak i wyśmienicie dobry kontakt z moim towarzyszem Riolu pozwalają mi na czyny które dla zwykłego człowieka nie są osiągalne. W szkółce zawsze starałem się być jednym z najlepszych uczniów, zawsze chce sprawić aby nazwisko jak i imię jakie zostało nadane mi przez Senseia było dumne i godne zapamiętania. Nauczyłem się wiele ale wiem także że mogę nauczyć się dużo więcej, tego zawsze uczyli mnie w szkółce, mając 20 lat nabyłem prawa do wyruszenia w świat. Każdy młody Shaman otrzymuje zadanie końcowe które powinien wykonać zanim zejdzie z tego świata i stanie się duchem, Sensei opowiedział mi historię o 5 pieczęciach duchów które zlokalizowane są w naszym świecie, każda z nich odpowiada za wzmocnienie siły Szamana. Jak dotąd nikt nie znalazł żadnej pieczęci, większość młodych wyszkolonych uważa tą historię za walkę z wiatrakami do dzisiaj uważałem tak samo ale swoim Foryoku wyczuwam bardzo wysoką energię skupiona w nie za dużym przedmiocie bądź ciele, energia ta nie przemieszcza się od kilku dni a ja jestem coraz bliżej. Dlatego zboczyłem z wszystkich swoich zadań i poszukuję teraz Pieczęci które pozwolą mi stać się jednym z najlepszych Szamanów. Podróżuje ze mną także mój duch stróż Vincent, mistrz broni palnej jak i białej. Kilka dni temu minąłem małe miasteczko w którym zaopatrzyłem się w jedzenie jak i picie, zapasy powoli są na wyczerpaniu ale nie mogę przestać bo z każdym krokiem czuje w sobie jak ta krystalicznie czysta energia jest coraz silniejsza i bliższa mojej osobie.

Starter: Riolu
Profesja: Płatny Zabójca, Najemnik, Szaman
Partner: Vincent Valentine - Duch
http://s1.zerochan.net/600/18/48/807418.jpg
Cel:
Osiągnąć 1 miejsce w rankingu zabójców.
Udoskonalić swoją technikę Szamańską
Odnaleźć 5 pieczęci duchów
Prośby: Brak

Szedłeś kilka kroków za swoim pokemonem, ten nucił coś pod nosem, raz na jakiś czas rozglądając sie po okolicy, Vincent się nie odzywał, czułeś jego obecność jak zawsze z resztą, jednak nie odzywał sie ni słowem. Na twoim nosie wylądowało coś zimnego, po czym roztopiło się zostawiając mokry ślad
-Śnieg- duch odezwał się w końcu, z tego co wiesz nie był przyzwyczajony do tego, Riolu zapiszczał uradowany i zaczęła biegać łapiąc w łapki każdy płatek, który zobaczył, powoli zaczynało padac coraz mocniej.
Znajsowałeś się w lesie, wyszedłeś na jakąś polankę, gdzie pod wielkim dębem stał drewniany dom.
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra Cienia: Rufus Shinra Empty Re: Gra Cienia: Rufus Shinra

Pisanie by Cieniu Wto Sty 22, 2013 6:34 pm

- No tak śnieg.. Nie za dobrze dla nas ponieważ musimy nadal podróżować ale cóż.. Skoro zaczyna mocniej padać musimy znaleźć schronienie, Vincent sprawdzisz ten domek czy ktoś tam mieszka ?
Spojrzałem na swojego ducha pytająco po czym rozejrzałem się po okolicy jeszcze raz i podszedłem bliżej swojego pokemona.
- Widze że brakowało Ci trochę rozrywki mój przyjacielu.
Spojrzałem na niego z bliższa i zachowując spokój czekam na powrót swojego duszka.
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 32
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Cienia: Rufus Shinra Empty Re: Gra Cienia: Rufus Shinra

Pisanie by Nikotynka Wto Sty 22, 2013 7:57 pm

Duch zerknął na Ciebie i kiwnął głową na tak, po czym jego postać rozmazała się przed twoimi oczami
-Riooo-mruknął mały pokemon nie przerywając sobie zabawy, rozejrzałeś się jednak nic nie zauważyłeś, spokojna okolica, tylko kilka pokemonów, a tak to nic, ani ducha, ani człowieka, a skoro o duchach mowa... Vincent wrócił
-Chata jest pusta, jednak w ogień pali się w kominku i coś się gotuje w kuchni- powiedział do Ciebie
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra Cienia: Rufus Shinra Empty Re: Gra Cienia: Rufus Shinra

Pisanie by Cieniu Wto Sty 22, 2013 9:02 pm

- no patrz Ci dobrzy bogowie z Madagaskaru!
Po chwili zamilknąłem i przemyślałem co powiedziałem.
- mniejsza z tamtym, tak czy siak na gotowe przychodzimy hihi
Uśmiechnąłem się do swoich kompanów po czym ruszyłem spokojnym krokiem w stronę chatki.
- rozgościmy się i przeczekamy a jeśli ktoś zawita to się go wyeliminuje z życia publicznego, na takim zadupiu to go raczej szybko nie zaczną szukać.
Stwierdziłem do Vincenta po czym kiwnąłem głową do Riolu na znak że ruszamy i staram się jakoś wejść do chaty, najpierw próbuje delikatnie otworzyć drzwi jeśli się nie da to staramy się coś wskurać wytrychem lub rozbroić zamek. Jeśli to tez nie podziała mocnym kopniakiem wywarzam drzwi aby dostać się do środka.





- no tak przez los, że może coś dobrego ich spotkać
Sprostowałem z uśmiechem
- Ale ładnie, miejmy nadzieje że znajdę jakąś chętną do walki
Rozglądałem się nadal uważnie.


Ostatnio zmieniony przez Cieniu dnia Wto Sty 22, 2013 11:07 pm, w całości zmieniany 1 raz
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 32
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Cienia: Rufus Shinra Empty Re: Gra Cienia: Rufus Shinra

Pisanie by Nikotynka Wto Sty 22, 2013 11:05 pm

- Na pewno znajdziesz kogoś do walki u Frosków jest sporo chętnych do walk - powiedziała z uśmiechem, obok was przeszedł Smoochum.
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra Cienia: Rufus Shinra Empty Re: Gra Cienia: Rufus Shinra

Pisanie by Cieniu Wto Sty 22, 2013 11:08 pm

Jakoś zbytnio nie przejąłem się tym pokiem i ominąłem go
- ty Bellosomką tu trenujesz ?
Popatrzyłem na nią z wielkimi oczyma, tak jakbym teraz skumał że Bello jest trawiasta.
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 32
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Cienia: Rufus Shinra Empty Re: Gra Cienia: Rufus Shinra

Pisanie by Nikotynka Sro Sty 23, 2013 10:53 pm

- Tak trenuje, wybieram dla niej słabsze pokemony i trenujemy, poza tym w podziemiach jest niewielkie jeziorko, można tam znaleźć wodne poki.
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra Cienia: Rufus Shinra Empty Re: Gra Cienia: Rufus Shinra

Pisanie by Cieniu Czw Sty 24, 2013 10:15 am

- Bardzo ciekawa jaskinia
Stwierdziłem i nadal idę obok dziewczyny dosyć zadowolony z obrotu sytuacji.
- ja mam Blastoise'a i się cieszę.
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 32
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Cienia: Rufus Shinra Empty Re: Gra Cienia: Rufus Shinra

Pisanie by Nikotynka Sro Lut 20, 2013 12:48 pm

- Tu można spotkać Fineony i Feebasy, do tego jeszcze jakiś kilka bardziej pospolitych - powiedziała po chwili dotarliście do kolejnej sporej sali, miała dwa poziomy, było tam sporo Snoruntów i Glalie, do tego kilka Froslasek latało koło małych.
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra Cienia: Rufus Shinra Empty Re: Gra Cienia: Rufus Shinra

Pisanie by Cieniu Sro Lut 20, 2013 12:49 pm

Wyciągnąłem dexa i skanuję Froslassy
- No to może jakiś odpowiedni się trafi.
Powiedziałem do dziewczyny i patrze na skany, interesują mnie głównie lvl i charakter.
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 32
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Cienia: Rufus Shinra Empty Re: Gra Cienia: Rufus Shinra

Pisanie by Nikotynka Sro Lut 20, 2013 1:04 pm

Dziewczyna usiadła na jakimś kamyku i czekała spokojnie, Frosli były trzy:

Lv: 35
Charakter: oddana stadu, opanowana i spokojna, otacza się sporą ilością pokemonów bo boi się samotności.
Płeć: samica
Ataki: powder snow, leer, ice fang, double tema, astonish, icy wind, confuse ray, ominous wind, wake-up slap, captivate, ice shard

Lv: 41
Charakter: Uwielbia walczyć tak samo jak lubi wyzwania i podróże nocą, ciężko ją przestraszyć
Płeć: samica
Ataki: powder snow, leer, ice fang, double tema, astonish, icy wind, confuse ray, ominous wind, wake-up slap, captivate, ice shard, hail.

Lv: 38
Charakter: Odpowiedzialny pokemon zajmuje się najmłodszymi i wychowuje je, walczy tylko kiedy musi.
Płeć: samica
Ataki:powder snow, leer, ice fang, double tema, astonish, icy wind, confuse ray, ominous wind, wake-up slap, captivate, ice shard
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra Cienia: Rufus Shinra Empty Re: Gra Cienia: Rufus Shinra

Pisanie by Cieniu Sro Lut 20, 2013 1:09 pm

Przyjrzałem się bardziej skanowi tej środkowej po czym wypuściłem Lucario
- Rave rozpocznij od Foreseight po którym Hi Jump Kick, następnie uderz Blaze Kick i obroń się detectem przed jej atakiem, zaraz po tym nabij ją na Metal Claw po którym szybko uderz Shadow Claw, odskocz od niej i uderz Dark Pulsem w jej stronę. Następnie musisz załadować Counter po którym rozpocznij nawalać w przeciwnika Bone Rush! Rzuć kością w górę i uderz w nią z całych sił Aura Sphere po którym znowu ponów Blaze Kicka tym razem mocniej i celuj w jej bok aby ją lekko zponiewierać. Na sam koniec biegaj wkoło rywalki i staraj się ją uderzać co chwilę Shadow Claw!
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 32
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Cienia: Rufus Shinra Empty Re: Gra Cienia: Rufus Shinra

Pisanie by Nikotynka Sro Lut 20, 2013 1:09 pm

Lucario zaczął atakować rywalkę, biedna miała małe szanse, ale walczyła dzielnie, unikała niektórych ataków inne przyjmowała po czym kontrowała.
Fro: 82%
Luc: 85%
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra Cienia: Rufus Shinra Empty Re: Gra Cienia: Rufus Shinra

Pisanie by Cieniu Sro Lut 20, 2013 1:14 pm

- Świetnie Rave! Rozpocznij od Counter po którym od razu uderz w nią Metal Claw, następnie zmuś ją do odwrotu z bliska uderzając Dark Pulse po którym dostań się szybko do przeciwniczki Quick Attackiem i uderz w nią Shadow Claw. Użyj Detect aby wyminąć jej cios i nie czekaj, przyłóż jej od razu Shadow Clawem po którym Feint i szybko wykonaj Force Palm! Gdy zauważysz że przeciwnik musi chwilę odpocząć przywal mu Shadow Clawem ponownie po czym Blaze Kickiem wbij go w podłogę! Wzmocnij siłę swoich ofensywnych ataków przy pomocy Swords Dance po czym uderz prosto w rywala Dark Pulse! Teraz wykonaj Hi Jump Kick po którym musisz znowu użyć Detect aby spróbować wyminąć atak przeciwnika, zaraz po tym andziej ją na Metal Clawa! Na sam koniec wystrzel kilka Aura Sphere w jej kierunku!
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 32
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Cienia: Rufus Shinra Empty Re: Gra Cienia: Rufus Shinra

Pisanie by Nikotynka Sro Lut 20, 2013 1:15 pm

Gdyby nie przewaga lvli Lucario pewnie miałby problemy z tym rywalem, Frossi unikała dzielnie ataków po czym oddawała Ominous Windem.

Luc 60%
fros 51%
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra Cienia: Rufus Shinra Empty Re: Gra Cienia: Rufus Shinra

Pisanie by Cieniu Sro Lut 20, 2013 1:19 pm

- Uderz Force Palm w jej stronę poc zym wykonaj Bone Rush aby odwrócić jej uwagę od siebie i skupić na kości, rzuć kością w nią, następnie Shadow Claw i przeskocz na bok po czym wykonaj Dark Pulse, załaduj Aura Sphere i walnij jej jak najmocniej tylko potrafisz zaraz po tym ataku Feint i nie odpuszczaj jej ani an cwhilę, ponownie wykonaj Dark Pulsa i staraj się jak najczęściej unikać jej ataków, sam zaś przeważaj i zadawaj obrażenia. Gdy będziesz mieć cwhilkę wzmocnij siłę swojego ataku Swords Dancem i ponownie zacznij napierać Blaze Kickami na Froslass!
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 32
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Cienia: Rufus Shinra Empty Re: Gra Cienia: Rufus Shinra

Pisanie by Nikotynka Sro Lut 20, 2013 1:20 pm

Poki walczyły dalej, Froslass atakowała dalej, walczyła na prawdę dobrze, Lucario też radził sobie wyśmienicie.

Luc 40%
Fros 21%
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra Cienia: Rufus Shinra Empty Re: Gra Cienia: Rufus Shinra

Pisanie by Cieniu Sro Lut 20, 2013 1:25 pm

- Rave jeszcze trochę, uderz tym razem Aura Sphere na sam początek i owiń go Dark Pulsem zmuszając przeciwnika do oddalenia się trochę, ponwonei wzmocnij siłę swoich ciosów po czym przyspiesz się Quick Attackiem i naskocz na nią używając Blaze Kicka! Następnie obijaj ją po głowie Shadow Claw z obu łap, załaduj nagle Counter bo za pewne będzie chciała zaatakować i zaraz po kontrze zacznij kopać ją po bokach, nagle uderz Aura Sphere i odrzuć ją od siebie Dark Pulse! Postaraj się ją wykończyć strzelając w jej kierunku Force Palmami!
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 32
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Cienia: Rufus Shinra Empty Re: Gra Cienia: Rufus Shinra

Pisanie by Nikotynka Sro Lut 20, 2013 1:30 pm

Lucario stał cholernie wymęczony po ostatnim ataku, dopiero wtedy jego rywalka padła
Luc +35%
_+2pkt frakcji
- Ładna walka - skomentowała Kal.
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra Cienia: Rufus Shinra Empty Re: Gra Cienia: Rufus Shinra

Pisanie by Cieniu Sro Lut 20, 2013 1:40 pm

- dziękuje
Odpowiedziałem po czym rzuciłem kulkę w Froslass
- Rave świetnie, idzie nam coraz lepiej.
Pochwaliłem poka i widząc jego zmęczenie cofnąłem go do ballki
- dziękuję za pokazanie mi tego miejsca, znalazłem Froslass która powinna idealnie się wkomponować w moje szeregi.
Schowałem kulki do torby.
- Nikomu oczywiście nie powiem o takim miejscu, nie każdy jest taki jak my, w sensie ja i ty.
Spojrzałem na Kal
- no wiesz o co mi chodzi w sumie.
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 32
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Cienia: Rufus Shinra Empty Re: Gra Cienia: Rufus Shinra

Pisanie by Nikotynka Sro Lut 20, 2013 1:41 pm

Ding!
- Wiele osób zna to miejsce, ale niewielu tu trenuje ze strachu przed Articuno - wyjaśniła
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra Cienia: Rufus Shinra Empty Re: Gra Cienia: Rufus Shinra

Pisanie by Cieniu Sro Lut 20, 2013 1:50 pm

- ze strachu?
Spojrzałem na nią zdziwiony
- Wiesz poznałem już różne korporacje które całe siedliska pokemonów zamieniały po prostu w puste tunele i jaskinie
Spojrzałem jeszcze raz po pomieszczeniu aby je także dobrze zapamiętać.
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 32
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Cienia: Rufus Shinra Empty Re: Gra Cienia: Rufus Shinra

Pisanie by Nikotynka Sro Lut 20, 2013 1:51 pm

- To nie chodzi o organizację, kilka lat temu zły Articuno zniszczył nasze miasto, dlatego, że ktoś wszedł do jaskini i zburzył spokój jego podopiecznych - wyjasniła, a góra lekko zaczęła się trzęść.
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra Cienia: Rufus Shinra Empty Re: Gra Cienia: Rufus Shinra

Pisanie by Cieniu Sro Lut 20, 2013 1:52 pm

- Czyli my powinniśmy teraz brać nogi za pas?
Spytałem dziewczynę i zastanowiłem się co się dzieje.
- często tak trzęsie?
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 32
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Cienia: Rufus Shinra Empty Re: Gra Cienia: Rufus Shinra

Pisanie by Nikotynka Sro Lut 20, 2013 1:53 pm

- Jeszcze nigdy - odpowiedziała lekko przestraszona
- Może lepiej spadajmy - dodała i wstała z kamienia, po czym ruszyła wycofując się z jaskini, która zaczęła trząść się coraz mocniej.
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra Cienia: Rufus Shinra Empty Re: Gra Cienia: Rufus Shinra

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 29 1, 2, 3 ... 15 ... 29  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach