Gra Cienia: Rufus Shinra

2 posters

Strona 29 z 29 Previous  1 ... 16 ... 27, 28, 29

Go down

Gra Cienia: Rufus Shinra - Page 29 Empty Re: Gra Cienia: Rufus Shinra

Pisanie by Nikotynka Nie Cze 15, 2014 12:04 pm

Przytuliłeś pokemona a ten odwzajemnił twój uścisk, równie zadowolony co ty sam, po chwili kiedy go odstawiłeś ten pokazał na twój pas z pokeballami po czym wskazał na siebie i ponownie na pokeballe, Ana uśmiechnęła się tylko i rozejrzała się po okolicy jakby szukała czegoś wzrokiem
-Gall?- mruknął pokemon jakby pytał czy jest Ci do czegoś jeszcze potrzebny, po chwili kucnął po prostu przy drugim pokemonie i poklepał go po głowie jak młodszego brata.
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra Cienia: Rufus Shinra - Page 29 Empty Re: Gra Cienia: Rufus Shinra

Pisanie by Cieniu Wto Lut 03, 2015 7:46 pm

- W sumie to walka jak i trening póki co nie będą potrzebne, mimo wszystko dziękuje za pomoc
Spojrzałem na swojego pokemona zadowolony, po chwili dotknąłem malca pokeballem, gdy ten zastygł wypuściłem go spowrotem
- witamy w naszych szeregach
Stwierdziłem głaskając go po głowie.
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 32
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Cienia: Rufus Shinra - Page 29 Empty Re: Gra Cienia: Rufus Shinra

Pisanie by Nikotynka Sro Lut 04, 2015 9:16 pm

Kulka po prostu zastygła, pokemon od razu dał się złapać, kiedy go wypuściłeś ten podskoczył kierując swoją piąstkę w górę niczym zwycięzca, po czym złapał Cię za nogawkę i pociągnął gdzieś, znaczy się próbował Cię gdzieś ciągnąć, wiadomo ze względu na gabaryty była to bardzo ciężka sprawa, Gallade dał Ci do zrozumienia, że pokemon chce Ci coś pokazać widocznie coś bardzo ważnego skoro aż tak mocno nalega abyś z nim poszedł, Ana od razu ruszyła za pokemonem a co wam tam.
~*~
Szliście około godziny omijając wiele drzew, wiele dzikich pokemonów, minęliście nawet rzekę, musieliście przeprawić się przez nią bardzo starym mostem, jednak udało się wszystko bez zbędnych kombinacji, Ana spisała się naprawdę genialnie, musiałeś jej pogratulować, może jakaś wspaniała romantyczna kolacja przy świecach, albo chociaż wieczór? Nie... No dobrze nie nalegam, przecież wiadomo jaki z Rufusa romantyk, jednak tak jak wcześniej zostało powiedziane, droga do celu zajęła wam około godziny, po tym czasie znaleźliście się kawałek przed najwspanialszym widokiem w waszym życiu. Znajdowaliście się jakieś 20 metrów, od wielkiego urwiska, a nad jego samym skrajem rosło drzewo wielkie stare, ale jakże piękne i żywe, kwiaty kwitły na nim w jasnoróżowym kolorze, z korony drzewa dobiegał tak głośny jazgot, że to aż się w głowie nie mieści,kiedy podeszliście bliżej zauważyliście, że to drzewo jest miejscem gdzie wiele pokemonów znalazło dla siebie schronienie, po chwili twój nowy nabytek pobiegł w stronę drzewa, Gallade chciał go zatrzymać jednak pokemon okazał się zbyt szybki, albo Gallade był zbyt mało skupiony
-Dokąd on poleciał?- mruknęła Ana jednak po chwili znaliście już odpowiedź, pokemon biegł w waszą stronę z wielkim pakunkiem, widocznie on sam mieszkał w tym drzewie przez wiele lat, ale skoro miał trenera czas się przeprowadzić cnie? Nie mieliście wiele czasu na zadanie pokemonowi wspaniałego pytania: a co ty tam skubańcu masz? ponieważ chwilkę po twoim pupilu z korony drzew wyleciały trzy stada różnych pokemonów, wyglądały one mniej więcej tak:
Gra Cienia: Rufus Shinra - Page 29 015Gra Cienia: Rufus Shinra - Page 29 022 Gra Cienia: Rufus Shinra - Page 29 398
Zaden z tych pokemonów nie wyglądał na zadowolonego, każdy z nich miał bardzo agresywne zamiary, a wy jedyne co mogliście teraz zrobić to zawalczyć z nimi albo uciekać ile sił w nogach, stada nie były wielkie liczyły maksymalnie po 4 może 5 sztuk, więc generalnie byłby to trening i dla Ciebie i dla Any, zawsze też można zaciągnąć stado w las, tam one się zgubią i pewnie w pogoni za wami rusza tylko nieliczne okazy, jednak to zależy generalnie od Ciebie twoja towarzyszka czkała na jakiś znak z twojej strony.
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra Cienia: Rufus Shinra - Page 29 Empty Re: Gra Cienia: Rufus Shinra

Pisanie by Cieniu Nie Mar 22, 2015 10:22 am

Także praktycznie natychmiast ruszyłem za pokemonem i Aną, gdy nasza podróż się zakończyła i ujrzałem agresywnie do nas pokemony bez zawahania sięgnąłem za pas i wypuściłem Shiny Goletta
- w sumie to dobry trening
Spojrzałem na Anę
(do końca nie rozumie czy to 3 stada poków po 5 czy ogólnie 5 XD)
Spojrzałem na swoje w sumie już 3 pokemony i byłem gotowy do walki.
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 32
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Cienia: Rufus Shinra - Page 29 Empty Re: Gra Cienia: Rufus Shinra

Pisanie by Nikotynka Nie Mar 22, 2015 12:32 pm

Twoje pokemony zatrzymały się równo z tobą , wypuściłeś dodatkowo Golleta i cała trójka stanęła w rządku czekając na to co im rozkażesz, rywale zbliżali się coraz bardziej do Ciebie, Ana także wypuściła swoje pokemony, oto cała jej trójka:
Gra Cienia: Rufus Shinra - Page 29 393 Gra Cienia: Rufus Shinra - Page 29 052 Gra Cienia: Rufus Shinra - Page 29 302
W sumie tylko jednego z tych pokemonów nie znałeś, nie wiedziałeś nawet, że dziewczyna może go mieć, jednak mniejsza z tym od razu wysłała swoje pokemony do ataku, jej stworki nie miały wielkich szans w tej walce, jednak zawsze jakoś osłabiłyby przeciwników, jej pokemony rzuciły się na 3 osy, dla Ciebie zostało 8 ptaków i jedna osa.
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra Cienia: Rufus Shinra - Page 29 Empty Re: Gra Cienia: Rufus Shinra

Pisanie by Cieniu Sro Kwi 01, 2015 6:15 am

Spojrzałem na pokemony Any które były dość ubogie patrząc na przeciwników z którymi nam przyszło walczyć, ale i tak uważam że moja wspaniała trójca da sobie radę z nimi. Rozpocząłem wydawać komendy.

- Gallade musisz zająć się natychmiast jedną osą która nam została do pokonania, rozpocznij od Psychica którym rzuć przeciwnika o ziemię, następnie teleport blisko do niego i Psyshock stojąc nad nim gdy przeciwnik będzie chciał odlecieć natychmiast użyj teleport wprost za niego chwyć się go mocno i zacznij go okładać Fire Punchami po których teleport spowrotem na ziemię, uzyj WIll-o-wispa aby podpalić osę po czym nagle użyj teleport aby wskoczyć na jednego z staraptorów i uderz go z całych sił Thunderpunchem po czym psychiciem wrzuć Golletta prosto na Fearowa!

- Golett rozpocznij od wzmocnienia się Iron Defense po czym postaraj się Magnitudą zadać obrażenia jak największej ilości naszych przeciwników, gdy będziesz wykonywać magnitudy Pancham będzie stał przy tobie i Cię bronił. Następnie gdy Gallade tobą rzuci natychmiast uchwyć się Fearowa dzięki swojemu ciężarowi ściągniesz go na ziemię wtedy nadal będąc na nim użyj Buldoze, to że ten atak idzie ku ziemi sprawi że mimo wszystko poturbujesz Fearowa po czym zacznij go okładać SuperPower gdy przeciwnik Cię zrzuci postaraj się wypuszczać Icy Wind który to Gallade będzie za pomocą psychica uderzać w Staraptory i Fearowy.

- Pancham na początku postaraj się ochraniać Goletta, gdy jakikolwiek z ptaków podleci natychmiast używaj Storm Throw, ten ruch zawsze zada obrażenia krytyczne co zniechęci naszych przeciwników do tak szybkich działań. Następnie musisz zwrócić uwagę na siebie conajmniej jednego staraptora zacznij go drażnić przy pomocy Leer a gdy ten będzie chciał zaatakować natychmiast Crunchami staraj się kontrować jego kontaktowe ciosy, później doskocz do Goletta i mu pomóż obijać Fearowy
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 32
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Cienia: Rufus Shinra - Page 29 Empty Re: Gra Cienia: Rufus Shinra

Pisanie by Nikotynka Czw Kwi 02, 2015 4:21 pm

Gallade od razu podpalił przeciwnika po czym manewrował teleportem to przed nim to za nim dzięki czemu zyskał wspaniałą przewagę nad swoim przeciwnikiem, mogłeś być wręcz dumny z tak wytrenowanego pokemona, on sam mógłbyć z siebie dumny! Walka poszła wspaniale a przeciwnik padł po chwili

Gallade +0,5 lvl

Gollet był kolejnym pokemonem który szybko zakonczył walkę ze swoim przeciwnikiem, skoczył na niego po czym swoim ciężarem przycisnął ptaka do ziemi po czym zaczął go dzielnie okładac w kązdy możliwy sposób

Gollet: 0,5 lvl

Pancham jak na nowy nabytek spisał się naprawdę dobrze, jego ciosy były celne i mocne, a uniki wręcz wspaniałe, nie musiał pomagać Golletowi, ten sam pokonał swojego przeciwnika, jednak to mały Pancham potrzebował pomocy, od małego golema, to właśnie on pomógł pokonać przeciwnika pandy

Pancham: 0,5 lvl
Gollet: 0,2 lvl

Jeden z twoic pokemonów, a dokładniej Gollet zaczął się świecić, po chwili jego małe pulchne ciałko zmieniło się bardzo wyraźnie, wzrost pokemona zwiększył się, a jego krągłości zniknęł stworzenie wyglądało teraz tak:
Gra Cienia: Rufus Shinra - Page 29 623
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra Cienia: Rufus Shinra - Page 29 Empty Re: Gra Cienia: Rufus Shinra

Pisanie by Cieniu Pią Kwi 03, 2015 6:58 am

- Świetnie wam idzie, Gallade zajmij się kolejnym Fearowem, natychmiast teleport na niego dosiądź go i zacznij obijać jego głowę Thunder Punchami trzymając się niego nogami, gdy ten opadnie w końcu na ziemię wykonaj Psyshock i odskocz od niego, wyczekaj na dogodny moment i Double Team aby uniknąć jego ciosu po czym Shadow Sneak aby znowu znaleźć się za nim wtedy chwyć się jakoś jego skrzydła i znowu do ziemi, gdy już wylądujecie uderz go znowu Thunderpunchem.

- Golurk rozpocznij od natarcia na ostatniego z Fearow przy pomocy Icy Wind, gdy ten będzie chciał Cie zaatakować chwyć go mocno swoją łapą i uderz o ziemie po czym zgnieć go butem, po chwili użyj SuperPower. Następnie wyczekaj na odpowiedni moment wzmacniając się Iron Defense i uderz z całych sił Magnitudą, po chwili podrzuć Panchama prosto do jednego z ptaków.

- Pancham tobie zostaje Staraptor zacznij od obniżania jego obrony przy pomocy Leer po czym gdy podleci uderz go Body Slam i wskocz na jego grzbiet, nie daj mu się zrzucić i cały czas gryź go Crunchami po czym zeskocz na ziemię, Gallade po wykończeniu przeciwnika pomoże Ci uderzając Staraptora psychicami. Ty zaś postaraj się zwabiać naszego przeciwnika ku ziemi i uderzać go
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 32
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Cienia: Rufus Shinra - Page 29 Empty Re: Gra Cienia: Rufus Shinra

Pisanie by Nikotynka Pią Kwi 03, 2015 7:38 pm

Walki każdemu z twoich pokemonów szły wręcz genialnie, wytrenowanie ich, poświęcony im czas właśnie dawał efekty, po chwili wszyscy wasi rywale padli, Ana ledwo wygrała to starcie, jednak jej pokemony pokazowe miały kilka sztuczek których nie były w stanie ogarnąć dzikie pokemony

Gallade: 0,5 lvl
Golurk: 0,5 lvl
Pancham 0,5 lvl

Nagle kolejny z twoich pokemonów zaświecił jasnym blaskiem, jego ciało tak samo jak Golleta wzrosło znacznie i uległo wielkiej zmianie po chwili stał przed tobą całkiem potężny Pangoro:
Gra Cienia: Rufus Shinra - Page 29 675
-Gratuluję- powiedziała Anna, która właśnie klęczała przed swoimi pokemonami, w dłoni miała kilka potionów aby opatrzyć ich rany
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra Cienia: Rufus Shinra - Page 29 Empty Re: Gra Cienia: Rufus Shinra

Pisanie by Cieniu Nie Kwi 05, 2015 11:54 am

Spojrzałem na swoje pokemony zadowolony z całej walki.
- Świetnie wam poszło no i widać postępy olbrzymie, z małych słodkich stworzonek wyrosły mi 2 bardzo silne pokemony
Uśmiechnąłem się do stworzonek po czym wypuściłem swoje wszystkie pokemony.
- Tak więc mam tu troche cukierasów jak i batoników trzeba je rozdać.
Spojrzałem w torbę i zacząłem rozdawać:
1x Electric Candy +1x Baton +5x Rare Candy -> Luxray
1x Ice Candy + 1x Baton + 1x Rare Candy -> Froslass
2x Fight Candy + 3x Rare Candy(max happy) +3x Baton -> Lucario
7x Rare Candy -> Blastoise
7x Rare Candy -> Gallade
3x Rare Candy -> Golurk
1x Rare Candy(max happy) +2 Rare Candy -> Pangoro
3x Rare Candy(max happy) -> Bisharp
2x Rare Candy(max happy) + 5x Rare Candy -> Arcanine
6x Rare Candy -> Honchkrow
5x Rare Candy -> Darkrai
9x Rare Candy -> Gabite

Po czym skanuje Pangoro jak i Golurka aby zaobserwować czy zaszły w nich jakieś zmiany, następnie skanuje Noibatta(na nowej średniej lvl, eventowy)
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 32
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Cienia: Rufus Shinra - Page 29 Empty Re: Gra Cienia: Rufus Shinra

Pisanie by Nikotynka Nie Kwi 05, 2015 12:42 pm

Tak więc pokemony ustawiły się wręcz dumnie czekając na swoją część słodyczy w tym czasie Ana dalej zajmowała się swoimi pokemonami rozmawiała z nimi na temat pokazów, a one wyraźnie zainteresowane tym co mówiła słuchały jej z otwartymi japkami, oto lvl dla twoich poekmonów:
Luxray: + 9 lvl
Frosslas: + 5 lvl
Lucario +14 lvl
Blastoise +7 lvl
Gallade: +7 lvl
Golurk: +3 lvl
Pangoro: +3 lvl
Bisharp: +3 lvl
Arcanine +7 lvl
Honchkrow: +6 lvl
Darkrai: +5 lvl
Gabite +9 lvl

Jeden z twoich pokemon nagle zaczął się świecić, a jego ciało zwiększyło się znacznie, a tym pokemon był Gabite, który właśnie zaczął ewoluować:
Gra Cienia: Rufus Shinra - Page 29 445
Pokemon patrzył niepewnie na swoje ciało, a Ana zerknęła na Ciebie lekko marszcząć brwi
-Nie za dobrze Ci mój drogi?- po chwili jednak zasmiała się i pogratulowała Ci drugi raz. Teraz czas na przeskanowanie swoich pokemonów, trak wiec zrobiłeś a pokedex pokazał takie dane:
Gra Cienia: Rufus Shinra - Page 29 445Garchomp/ samiec/ lvl; 48.6
Charakter: Szybki i wytrwały, nie ma zamiaru tego zmienić, walczy do ostatniej kropli krwi, o ile można tak odpisac walki pokemonów, wspiera całą swoją drużynę, każdego nowego członka wita bardzo przyjemnie, często wyciąga od swojej trenera jagody, lub inne słodkości, aby podzielić się nimi ze słabszymi dzikimi pokemonami. Bardzo upodobał sobie Noibata, mimo tego, że maluch cały czas był w pokeballu, on czuje jakąś dziwną sympatię do niego.
ataki: jak na lvl
Gra Cienia: Rufus Shinra - Page 29 675Pangoro/ samiec/ lvl; 50
Charakter: Okazał serce nowemu trenerowi i został za to nagrodzony, w głębi serduszka bardzo kocha Rufusa, nie obawia się walk, dzięki nowemu przyjacielowi jest w stanie stawić czoła każdemu przeciwnikowi, dzięki ostatniej walce w której brał udział razem z Galladem, oraz Golurkiem, bardzo przekonał się do rywalizacji, przepada za swoją drużyną i nie chce się z nią rozstawać, bardzo intrygują go latające pokemony, oraz to z jaką łatwością odnajdują się we wszelkich walkach.
ataki: jak na lvl
Gra Cienia: Rufus Shinra - Page 29 623Golurk/ brak płci/ lvl; 49,5
Charakter: Golurk po zmianie formy zaczął poważniej myśleć o przejściu na dietę, dalej kocha owoce, jedna teraz są one jego jedynym pożywieniem, odwaga dalej mu została jest odważny, silny, pod względem swoich zachowań, jeśli coś postanowi dąży do celu za wszelką cenę, nie obawia się walk, nie obawia się swoich przeciwników, nie ważne jak mogą być silni on i tak wychodzi z założenia, że musi ich pokonać. Jego trener stał się dla niego autorytetem, jednak sceptycznie patrzy na jego romans z Aną, pokemon nie przepada za tą dziewczyną i uważa ją za złe towarzystwo dla szamana
ataki: jak na lvl
Gra Cienia: Rufus Shinra - Page 29 714Noibat/ samiec/ lvl; ***
Charakter: Pokemon nie miał okazji zapoznać się ze składem Rufusa, dlatego jest nieufny względem pupili trenera, woli trzymać się na uboczu i nasłuchiwać co ma do powodzenia reszta. Boi się Garchompa, wzrok tego pokemona sprawia, że mały nietoperz chce uciec, maluch nie wie dokładnie o co chodzi Garkowi, nigdy nie porozmawiali o tym problemie. Noibat, nie jest pewny siebie, ma mały kompleks wielkości, jest najmniejszym pokemonem w grupie szamana, przez co czuje sie niepewnie.
ataki: jak na lvl

*Noibat nie ma lvl nie dodałeś rc które rozdałeś dlatego nie bedę się bawić w aż tak rozwiniętą matmę nie chce mi się podaj w następnym poście swoją średnią i wtedy sobie uzupełnij skan*
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra Cienia: Rufus Shinra - Page 29 Empty Re: Gra Cienia: Rufus Shinra

Pisanie by Cieniu Pon Kwi 13, 2015 4:57 pm

Średnia 52.
__________

Spojrzałem na pokemony i uśmiechnąłem się czytając ich charaktery
- Pasujecie wręcz idealnie do całego zespołu, będziemy najlepszą ekipą na świecie
Spoglądałem nadal dumny z swoich podopiecznych po chwili podszedłem bliżej Noibatta
- Nie bój się, jesteś tutaj w miarę nowy ale myśle że Ci się spodoba, Garch mimo iż jest sporawy to jest na prawdę miłym pokemonem
Pogłaskałem nietoperka po głowie i podszedłem w stronę Any dając moim pokemonom jeszcze chwile oddechu i spokoju.
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 32
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Cienia: Rufus Shinra - Page 29 Empty Re: Gra Cienia: Rufus Shinra

Pisanie by Nikotynka Wto Kwi 14, 2015 5:08 pm

Noibat jakoś nie specjalnie Ci uwierzył, ponieważ Garchomp co chwilkę się na niego gapił kiedy wielki smok starał się zbliżyć do malucha, ten od razu ciekał, po chwili jednak przerodziło się to w wielką gonitwę, Noibat uciekał starał się wiać ile siły w skrzydełkach, jednak po chwili Garchomp go dopadł i przytulił bardzo mocno, nietoperek pisnął głośno
-NOi, Nooooi- mruczał marnie pod wpływem uścisku Garchompa
-Może lep;iej go ratuj?- zapytała Ana, spojrzałeś na oba pokemony, Garchomp był na prawdę wesoły jednak nie można powiedzieć tego samego o Noibacie który patrzył na Ciebie wręcz błagalnym wzrokiem
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra Cienia: Rufus Shinra - Page 29 Empty Re: Gra Cienia: Rufus Shinra

Pisanie by Cieniu Pon Kwi 20, 2015 9:22 am

- Agenor wystarczy, przestań molestować swojego mniejszego przyjaciela, za niedługo podrośnie to zobaczymy kto przed kim będzie uciekał.
Czekałem aż Garchomp usłucha mojego polecenia i puści biednego nietoperka, po chwili rozmyślania podszedłem do Lucario, przywołałem do siebie także Blastoise'a
- Rave naucz Basona Aura Sphere, zobaczymy jak dobrym nauczycielem jesteś.
Poklepałem Lucario po ramieniu i podszedłem do Any
- To jakie mamy plany teraz?
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 32
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Cienia: Rufus Shinra - Page 29 Empty Re: Gra Cienia: Rufus Shinra

Pisanie by Nikotynka Pon Kwi 20, 2015 1:55 pm

Lucario wypiął dumnie pierś po czym odprowadził drugiego pokemona lekko na bok aby nauczyć go ataku, co do dwóch smoków, Garchomp puścił Noibata bardzo niechętnie
-Teraz? Może wrócimy do miasta na spokojnie, wielka przygoda już za nami, może ponudzimy się w mięscie nie wiem napijemy się czegoś, poszukamy dla Ciebie jakiegoś zadania?- zapytała jak zawsze miłym tonem głosu Ana
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra Cienia: Rufus Shinra - Page 29 Empty Re: Gra Cienia: Rufus Shinra

Pisanie by Cieniu Wto Kwi 21, 2015 4:37 am

- W sumie to masz rację, wypadałoby w końcu zabrać się za jakieś poważne zadanie, ileż można się opierniczać.
Uśmiechnąłem się i spoglądałem na swoje pokemony, powoli zacząłem je wycofywać do kul, zostawiłem oczywiście tylko Lucario i Blastoise'a i obserwowałem jak idzie im nauka. Nie pospieszałem swoich pokemonów po prostu spokojnie sobie stoje, czasem spoglądam na Anę podziwiając jej wdzięki czasem po prostu patrze przed siebie.
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 32
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Cienia: Rufus Shinra - Page 29 Empty Re: Gra Cienia: Rufus Shinra

Pisanie by Nikotynka Wto Kwi 21, 2015 3:41 pm

Po chwili twoje pokemony wróciły do Ciebie
Blastoise poznał aure sphere
-Jeśli chcesz mogę popytać o robotę dla Ciebie może akurat coś ciekawego by się znalazło, jednak nie wiem ile mi to zajmie- Ana jak widąć przejął się twoją karierą, którą ty sam olałeś dość dawno, chociaż może inaczej nie było zapotrzebowania na ludzi takich jak ty, ale może jak się dobrze rozejrzysz, to załapiesz się do opiekowania się jakimś bogatym moczy majtkiem ?
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra Cienia: Rufus Shinra - Page 29 Empty Re: Gra Cienia: Rufus Shinra

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 29 z 29 Previous  1 ... 16 ... 27, 28, 29

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach