Gra Shury: Shura Ake

Strona 24 z 24 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: Gra Shury: Shura Ake

Pisanie by Shura on Sro Kwi 08, 2015 3:24 pm

Zastanowiłam się przez chwile. -Zgoda.- Odpowiedziałam i wyjęłam kulki z oboma pokemonami. Miałam tylko nadzieję, ze gościu nie był jakimś oszustem czy coś, ale chyba takich ludzi tutaj nie ma? Zerknęłam na latającego gazowego pokemona. Czekałam na sfinalizowanie transakcji i pogłaskałam swoją ognista jaszczurkę. Az nie mogłam się doczekać, by ją ewoluować w ślicznego Charizarda. Zerknęłam znowu na osobnika, który chciał się wymienić za Gastly.

Shura

Female Liczba postów : 1040
Birthday : 02/12/1992

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nikotynka on Sro Kwi 08, 2015 4:53 pm

Chłopak wrócił pokemona do pokeballa po czym wręczył Ci kulkę z uśmiechem, po czym odebrał od Ciebie twoje stare pokemony, wszystko pieknie i ładnie, masz nowego pokemona
-Miło się z tobą robi interesy- powiedział spokojnie i odszedł machając swoim znajomym, Charmander przytuliła się do Ciebie mocnie, teraz co robisz dalej? Ludzie nie zwracali na Ciebie uwagi nie specjalnie sie toba interesowali

~Karta postaci
~Bank
~Box
W razie jakichkolwiek problemów proszę pisać do mnie na pw, postaram się pomóc.

Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4563
Birthday : 31/07/1993

Zobacz profil autora http://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shura on Sro Kwi 08, 2015 6:33 pm

Podrzuciłam kulkę z Gastly. -No cóż, mała. Czas poznać nowego członka drużyny.- Powiedziałam i wypuściłam gazowa kulkę z pokeballa, by uzyskać jej dokładny Skan. Po tym wyjęłam trzy batony (każdy +3lvl) i postawiłam Charmander na ziemi. -To dla ciebie.- Powiedziałam do jaszczureczki wręczając jej słodkości. Sprawdziłam jej skan, gdy ewoluowała. Po chwili wyjęłam też jednego cukierka i dałam go Gastly. -A to dla ciebie.- Powiedziałam do poke-ducha.

Shura

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nikotynka on Czw Kwi 09, 2015 3:33 pm

Pokemony bardzo chętnie przyjęły od Ciebie cukiereczki, po czym ciało i jednego i drugiego zalśniły, ich sylwetki powiększyły się znacznie, przed tobą nie stała już dymiąca kula, a twoje małe oczko w głowie, po jednej zmianie przeszło kolejna, oba pokemony wyglądały teraz tak:

Oba stworzenia patrzyły dokładnie jak ich ciała się zmieniły

Charizard +3 lvl
Haunter +1 lvl

Od razu przeskanowałaś swoje pokemony, dane w pokedexie zmieniły się dośc mocno:
Charizard/ samica
Charakter: Mimo tego, że nie jest już mała dalej domaga się czułości od swojej trenerki, nie ma dla niej znaczenia, że trenerka jest morderczynią, dla niej zawsze to będzie ta kobieta, która trzymała ją w swoich objęciach. Charizard, zawsze będzie stawała w obronie swojej kochanej Shury, pokemon nie boi się żadnego wyzwania, podsbudowyje ją wsparcie swojego trenerki

Hanter/ samiec
charakter: Pierwszy w stadzie, przynajmniej tak było za czasów kiedy był Gastlym, zabrany przez obcego trenera, po czym wymieniony nie jest ufnym stworzeniem, kocha walki, jednak nie zawsze dobrze mu idzie, często robi wszystko po swojemu, nie słucha trenerki, ani jej rad, ani rozkazów.

~Karta postaci
~Bank
~Box

Nikotynka
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shura on Pią Kwi 10, 2015 9:21 am

Popatrzyłam na Charizard. -Moje słoneczko, jak urosłaś. Wyglądasz bardzo ślicznie.- Powiedziałam i podeszłam do smoczycy, by pogłaskać ja po łbie. Teraz była większa ode mnie, ale i tak cały czas to moja mała jaszczureczka. Zerknęłam na Hauntera. -Cześć. No cóż, poznajemy się w dość niefortunnych okolicznościach, ale mam nadzieję, ze nasza współpraca będzie układała się poprawnie.- Powiedziałam do pokemona i pogładziłam Charizard po brzuchu.

Shura

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nikotynka on Sob Kwi 11, 2015 9:13 am

Charizard pochyliła się łbem do Ciebie i zaczęła tuptać w stwoją stronę niczym mały kotek, nastawiła głowę czekając aż zaczniesz ją głaskać, kiedy już zaczęłaś pieszczoty pokemon zamruczał głośno, nie przejmowała się zupełnie pokeduchem lewitującym obok niej
-Hhhha- mruknął tylko pokemon generalnie ignorując co masz mu do powiedzenia, nie ufał Ci i tyle, jak widać nawet nie chciało mu się Ciebie teraz słuchac

~Karta postaci
~Bank
~Box

Nikotynka
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shura on Wto Kwi 14, 2015 3:03 pm

Wzruszyłam ramionami i schowałam poke-ducha do kulki. -No cóż, i tak jeszcze o tym pogadamy.- Mruknęłam i pogłaskałam Charizard po głowie. -Chociaż ty mnie słuchasz. Moja mała ślicznotka.- Mruknęłam do smoczycy. Wyjęłam pokeball. -No cóż, może chcesz zapoznać się z kolejnym członkiem drużyny?- Zerknęłam na ognistego pokemona i wypuściłam Froakie. -Poznajcie się. Froakie to Charizard, Charizard to froakie.- Powiedziałam do pokemonów i sprawdziłam która jest godzina.

Shura

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nikotynka on Wto Kwi 14, 2015 6:20 pm

Charizard dalej wtulała się w Ciebie jak mały misiek, kiedy wpyściłaś kolejnego pokemona ta zapiszczała wręcz zadowolona z nowego znajomego, jak widać nie przeszkadzało jej, że jest to wodny pokemon, mała żabka rónież wyglądała na zadowoloną, oba pokemony były bardzo zadowolone z wspólnego spotknia, spojrzałaś na zegrek było już koło godziny 18:14, na arenie nie było już wiele osób, jakby nie było zaczynały się teraz wspaniałe imprezy, może warto się troszkę rozluxnić?

~Karta postaci
~Bank
~Box

Nikotynka
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shura on Sro Kwi 15, 2015 3:31 pm

Byłam zadowolona z tego, że oba pokemony nawet się polubiły i wyjęłam cukierki z torby. Dałam Froakie 5 Rare candy i sprawdziłam w pokedexie zmiany jakie w nim zaszły. W sumie to bym mogła spróbować przejść się po jakiś knajpach, tylko czy będzie to bezpieczne dla osoby, która była poszukiwana przez cały klan Ao? No cóż, zawsze można sprawdzić na własnej skórze jak się to skończy. Przeskanowałam żabkę po ewolucji i pogłaskałam swoja smoczycę. Impreza nie była takim złym pomysłem, wiec mogę spróbować.

Shura

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nikotynka on Czw Kwi 16, 2015 9:50 am

Żaba przyjęła od Ciebie prezent i teoszkę niepewnie zabrała się za jedzenie tego co mu dałaś po chwili jego ciało zmieniło się dwukrotnie, jakiś czas po tym stał przed tobą taki pokemona:

Charizard mimo zmian jakie sama niedawno temu przeżyła bardzo się zdziwiła widząc tak wielką transformację niewielkiej żabki któa jeszcze niedawno temu nie dosię gała nawet do jej brzucha, przeskanowałaś kolejnego pokemona, a pokedex pokazał takie dane:
Greninja/ samiec/ lvl 40
charakter:
Po pierwszym spotkaniu z Charizardem, czuł się dośc dziwnie, nie przeszkadza mu obecność ognistej smoczycy jednak nie specjalnie za nią przepada, lubi byc chwalony, wystawiany często do walk, nie przeszkadza mu obecność ludzi ani pokemona, nie miał okazji wykazać się w walkach o to ma lekki żal do Shury, jednak kiedy zostanie wystawiony obiecał sobie, że da z siebie wszystko co możliwe
Wystarczyło tylko schować swoje pokemony i ruszyć dalej przed siebie.

~Karta postaci
~Bank
~Box

Nikotynka
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shura on Pią Kwi 17, 2015 5:11 pm

Schowałam oba pokemony do kulek i ruszyłam w stronę wyjścia z areny. No cóż, mogłam spróbować wkręcić się na jakąś imprezę w którejś z tutejszych knajp. Zamyślona rozejrzałam się uważnie. O ile nie będę tykać alkoholu nie powinno stać się nic złego. Przynajmniej taką miałam nadzieję, a jednak chciałam się trochę rozerwać i zaznać nieco rozrywki. Jeszcze raz sprawdziłam która jest godzina i skierowałam się w stronę centrum miasta.

Shura

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nikotynka on Pią Kwi 17, 2015 6:25 pm

Zbliżała się godzina 20, pogoda nie była zła i nagle zrobiło się ciemno, imprezy się rozwijały coraz bardziej, zbliżając się do okolicy barów, zauwazyłaś, że dla niektórych godzina 20 oznacza już koniec imprezy a to wcale nie znaczyło nic dobrego dla tych osób, ani nie było powodem do dumy, sama dorwałaś się do jednej z ładniejszych knajp i weszłaś do środka, a tam dość ładnie po prawej stronie stoliki, przy których siedzieli ludzie, po lewej tronie jakiś konkurs karaoke, ludzie tańczyli, a na wprost wejścia do knajpy wielki i dobrze wyposażony bar.

~Karta postaci
~Bank
~Box

Nikotynka
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shura on Pią Kwi 24, 2015 2:29 pm

Od razu skierowałam się w stronę baru i rozejrzałam się po twarzach znajdujących się tutaj ludzi. Potem z namysłem zaczęłam studiować asortyment baru. Nie miałam zamiaru się upijać, bo dobrze wiedziałam, ze to może skończyć się katastrofą. Podrapałam się w zamyśleniu po policzku i w końcu zamówiłam sobie jakiś sok, by móc w spokoju poobserwować tutejszych imprezowiczów. Może będzie tutaj jakaś znana mi z pokazów twarz, bo Ao raczej bym wolała nie spotykać.

Shura

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nikotynka on Nie Kwi 26, 2015 8:24 pm

Rozglądając się zauważyłaś, zę nikogo z Ao tutaj nie ma w sumie znałaś kilku z nich, a cała reszta raczej nie miała o tobie pojęcia przynajmniej jak na razie, powinnaś się generalnie cieszyć ludzie nie zwracali na Ciebie aż tak uwagi, jedynie Barman zerknął na Ciebie kiedy podeszłaś do baru i zamówiłaś sok
-Słabo panienko- zaśmiał się jednak zapytał po chwili grzecznie jaki dokładnie to ma być sok, wymienił tez jakie mają w tym momencie: jabłkowy, pomarańczowy, z czarnej porzeczki i wiele innych wypadało więc wybrać, ludzi z pokazów również nie widziałaś, wygląda na to, że woleli sami odpocząć przed pokazami, a nie szaleć na imprezach

~Karta postaci
~Bank
~Box

Nikotynka
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shura on Pią Maj 08, 2015 3:22 pm

Wzruszyłam ramionami. -Nie przepadam za Alkoholem.- Odpowiedziałam i przez chwile zastanawiałam się nad tym jaki sok wybrać. -Poproszę sok z czarnej porzeczki.- Złożyłam zamówienie i dalej obserwowałam ludzi w knajpie. Zamyśliłam się na chwile. No cóż, posiedzę tutaj trochę i wrócę do swojego pokoju w Centrum pokemon. Gdy tylko otrzymałam swój sok zaczęłam powoli go popijać. Dalej obserwowałam to co się tutaj działo.

Shura

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nikotynka on Sob Maj 09, 2015 3:02 pm

Jak na razie nie wyczulas zadnego zagrozenia, ludzie siedzielu i pili zajmujac sie soba, nikt w sumie nie zwracal na Ciebie uwagi moglas po raz pietwszy w spokoju wypic sok, nukt nie chcial Cie zabic, ani zaatakowac. Glosna muzyka dawala o sobie znac, jednak mimo wszystko czulas sie tutaj dosc pewnie i spokojnie. Sok byl na prawde dobry czuc bylo, zr jest z prawdziwych owocow, jakos w dzien tez musza sie utrzymac za dnia prawda? Wypilas juz polowe szklanki

~Karta postaci
~Bank
~Box

Nikotynka
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shura on Wto Maj 26, 2015 2:45 pm

Dopiłam sok z szklanki i zapłaciłam za niego. Wstałam i ruszyłam w stronę wyjścia. No cóż, jednak nie było tutaj nic ciekawego. Chyba jednak powinnam przespać się przed jutrzejszymi pokazami. Zerknęłam jeszcze na bawiących się ludzi i wyszłam na zewnątrz. Pewnie musiało już być późno. rozejrzałam się ostrożnie czy nikt za mną nie idzie. Wolałam jednak zachować daleko idącą ostrożność. Po tym skierowałam się w stronę Centrum pokemon.

Shura

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nikotynka on Nie Cze 28, 2015 2:50 pm

Chciałaś zapłacić za sok jednak kelner powiedział:
-Nie trzeba, na koszt firmy- mężczyzna zabrał szklankę i wrócił do swoich obowiazków, było żeczywiście dośc późno, udałaś się do centrum pokemon, nie śpieszyłaś się, miałaś jednak pewnośc, że nikt Cię nie śledzi, ulice były kompletnie puste, dotarłaś spokojnie do centrum pokemon, tam też nie było niczego ciekawego, puste korytarze, tylko siostra Joy czuwała nad centrum, siedząc za swoją ladą z nosem w książce.

~Karta postaci
~Bank
~Box

Nikotynka
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shura on Nie Cze 28, 2015 4:21 pm

Przeszłam obok lady i ruszyłam w stronę swojego pokoju. Coraz bardziej zaczynałam myśleć czy nie lepiej byłoby tak po prostu uciec z tego miasta i dać sobie spokój z tym wszystkim. Cień prędzej czy później mnie zabije, Ao będą na mnie polować, a Seedowi za bardzo nie ufałam. Westchnęłam. Jutro pokazy. Mogłam rzucić to w cholerę i się stąd wynieść. Albo poczekam jeszcze trochę. Pokazy i jak odpadnę to się stąd zmywam. Gdy tylko znalazłam się przed drzwiami od swojego pokoju weszłam do niego i dokładnie zamknęłam się od środka. Nie miałam ochoty na gości.

Shura

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nikotynka on Nie Cze 28, 2015 5:10 pm

Szłaś spokojnie rozmyslając nad tym co dokłądnie masz ze sobą zrobić, weszłaś do pokoju i zamknęłaś drzwi na klucz, miałaś teraz pewnośc, że nikt nie zakłóci twojego spokoju. Byłaś sama i mogłaś się wyciszyć, wykąpałaś się, przebrałaś i poszłaś spać, zasnęłaś praktycznie od razu. Obudził Cię budzik dzwoniący dość głośno, ocknęłaś się, w pokoju było bardzo ciemno, zerknęłaś w stronę okna, padało i wcale nie wyglądało to zbytnio przyjemnie.

~Karta postaci
~Bank
~Box

Nikotynka
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shura on Sob Lip 18, 2015 9:20 am

Otworzyłam oczy i z trudem usiadłam na łóżku. Popatrzyłam w stronę okna. -Co za paskudna pogoda.- Mruknęłam zniesmaczona padającym deszczem. No cóż, akurat na to wpływu nie miałam. Wstałam i ruszyłam do łazienki, by się przebrać przy okazji próbując wymacać przycisk do włączenia światła, by się o coś nie zabić. Dzisiaj w końcu był kolejny etap tych pokazów. Nie żebym jakoś specjalnie paliła się do nich, ale szkoda byłoby zaprzepaścić taka szansę skoro już się dostałam do następnego etapu.

Shura

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nikotynka on Nie Sie 23, 2015 12:40 pm

Włącznik światła był przy drzwiach wiec musiałaś się troszkę namęczyć, aby do niego dotrzeć, po chwili jednak udało Ci się to i trzeba było przyznać o nic sie nie zabiłaś. Miałaś jeszcze trochę czasu, nie było sensu się śpieszyć, o ile komuś chce się w ogóle wychodzic z pokoju w taka pogodę, jednak jak widać musiałaś. Do występu zostało dokładnie półtorej godziny, wystarczająco aby się ogarnąc dotrzeć do auli pokazowej, jak i coś zjeść

~Karta postaci
~Bank
~Box

Nikotynka
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shura on Sro Sie 26, 2015 3:29 pm

Podeszłam do swojej torby i wyciągnęłam z niej ubrania, by móc się przebrać. W piżamie przecież na pokazy nie pójdę. Skoro mam półtora godziny to pewnie zdążę jeszcze coś zjeść. Poszłam do łazienki, by się ubrać i jeszcze jakoś ogarnąć, a następnie wzięłam torbę, by wyjść z pokoju i udać się do stołówki. W końcu musiałam jednak zjeść coś przed pokazami, chociaż pewnie i tak odpadnę w tej rundzie. A wtedy już będę miała wolna drogę, by zmyć się z tego cholernego miasta.

Shura

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 24 z 24 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics