Gra Run - Carlos

2 posters

Strona 5 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Gra Run - Carlos - Page 5 Empty Re: Gra Run - Carlos

Pisanie by Cieniu Sob Lut 16, 2013 12:27 pm

- No czasem jakoś musi rozładować stres, tyle dobrze że weekend mamy to nie trzeba aż tak zapitoloć w robocie, można sobie odpocząć. Mam coś dla Ciebie w zamian za pomoc
Stefciu zniknął na chwilę w kuchni po czym wrócił do Ciebie z 250$
- Tak symbolicznie, polecam się na przyszłosć
Przekazał Ci kaskę, miałes nosa zacząłeś robić się senny i zacząłeś się zmywać w kierunku pokoju.
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 32
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Run - Carlos - Page 5 Empty Re: Gra Run - Carlos

Pisanie by Run Sob Lut 16, 2013 12:39 pm

-Wielkie dzięki Stefan, jak ktoś będzie szukał jakieś małej roboty, to na pewno Cię polece - uśmiecham się w kierunku kumpla, po czym zmywam się do pokoiku.
-Dobranoc wam - rzucam tuż przed wyjściem, kiedy dotrę już do pokoju, kładę się do łóżka i czekam na to, co przyniesie nowy dzień...
Run
Run

Male Liczba postów : 535
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Gra Run - Carlos - Page 5 Empty Re: Gra Run - Carlos

Pisanie by Cieniu Nie Lut 17, 2013 12:13 am

Położyłeś się i zasnąłeś bez żadnych problemów. Rano obudził Cię Chatot siedzący na oknie
- Pora Wstawać! Pora Wstawać!
Latał i gadał to samo w kółko czasem siadając na zewnętrznym parapecie twojego pokoju, była 7.
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 32
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Run - Carlos - Page 5 Empty Re: Gra Run - Carlos

Pisanie by Run Nie Lut 17, 2013 12:05 pm

-Co? Jak? Gdzie? Mamo jeszcze 5 minutek - półprzytomny mamrotam takie słowa pod nosem.
Gupi Chatot nie chciał dać za wygraną, a więc podniosłem się, poprzeciągałem chwilkę, po czym ruszyłem ku łazience, starałem się być cicho, bo może gospodarze śpią. W łazience załatwiam najważniejsze sprawy, mycie i tym podobne rzeczy. Po wyjściu z łazienki, zmierzam do kuchni, gdzie robie sobie jakąś szamę. Po tym wszystkim idę z powrotem do pokoju, w którym spałem, pakuję wszystkie rzeczy. Następnie szukam Stefcia,
-Ja się chyba już będę zbierał, przygoda czeka, dzięki za nocleg i jedzenie, jak już mówiłem, szepnę dobre słówko tu i ówdzie o Twojej gospodzie - mówię do kumpla
Run
Run

Male Liczba postów : 535
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Gra Run - Carlos - Page 5 Empty Re: Gra Run - Carlos

Pisanie by Cieniu Nie Lut 17, 2013 1:42 pm

Szama myjanko wstanie wszystko poszło w jak najlepszym proządku w pokoju zostawiłeś po sobie porządek w kuchni też, Stefan siedział w kuchni powitał Cie i gdy usłyszał twoje słowa usmiechnął się i uścisnął twoją rękę
- Nie ma za co Carlos! Jesteś dobrym kumplem mimo tego iż pływać nie umiesz!
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 32
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Run - Carlos - Page 5 Empty Re: Gra Run - Carlos

Pisanie by Run Nie Lut 17, 2013 6:32 pm

-Hehe... no cóż, zdarza się! - odpowiadam śmiejąc się do Stefana, po czym podaję mu rękę.
-No to, żegnam! - to mówiąc kieruję się do wyjścia, po nim sprawdzam w PokeNav'ie, w którą stronę powinienem się udać, aby dojść do Cherrygrove. Kiedy maszyna mi ją wskażę, bezzwłocznie się tam udaję.
Run
Run

Male Liczba postów : 535
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Gra Run - Carlos - Page 5 Empty Re: Gra Run - Carlos

Pisanie by Cieniu Wto Lut 19, 2013 1:21 am

Maszynka wskazała że musisz udać się praktycznie rpzez całą farmę stefana, przez rzekę i trochę jeszcze dalej przez jakiś mniejszy lasek, daleko nie jest domyślasz się i w sumie to jesteś pełen pozytywnych wrażeń że dotrzesz tam przed obiadem. Stefan pożegnał Cię a jego żonka zapakowała Ci kawałek placka i prowiantu.
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 32
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Run - Carlos - Page 5 Empty Re: Gra Run - Carlos

Pisanie by Run Wto Lut 19, 2013 7:41 pm

-Dzięki za jedzonko, może się przydać - ostatni raz uśmiecham się do obojga, po czym wyruszam w swoją podróż, w końcu kiedyś trzeba ją porządnie rozpocząć.
Po drodze rozglądam się jeszcze po farmie Stefana, rozkminiam jaka jest wielka, staram się iść cały czas wg wyznaczonej przez Nava trasy, rozglądam się także dookoła, kto wie, może akurat jakiegoś pokemona się spotka.
Run
Run

Male Liczba postów : 535
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Gra Run - Carlos - Page 5 Empty Re: Gra Run - Carlos

Pisanie by Cieniu Sro Lut 20, 2013 11:16 am

Farma jest bardzo długa ale niestety wąska, ma dobre 2km. Nie zmieniłes ani przez chwilę kursu i doszedłeś do rzeki, znowu masz do wyboru albo skakać po kamieniach albo szukać jakiejś lepsiejszej drogi? Tym razem może nikt nie rzuci Ci pomocnego kija i co wtedy ty biedny zrobisz sam na sam z rzeką?
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 32
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Run - Carlos - Page 5 Empty Re: Gra Run - Carlos

Pisanie by Run Czw Lut 21, 2013 12:32 pm

Zauważywszy rzekę przypomniałem sobie sytuację z dnia poprzedniego, ale domyśliłem się, że Stefan raczej już w tej okolicy nie będzie, a jestem chyba za daleko, aby ktokolwiek usłyszał moje krzyki
-Drugi raz tego błędu nie zrobię - mruknąłem pod nosem uśmiechając się, postanowiłem więc ruszać wzdłuż rzeki, aż znajdę bezpieczniejsze przejście.
Run
Run

Male Liczba postów : 535
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Gra Run - Carlos - Page 5 Empty Re: Gra Run - Carlos

Pisanie by Cieniu Pią Lut 22, 2013 12:31 am

Ruszyłeś wzdłuż rzeki i co zauważyłeś ? Jakiegoś złotego rybaka, znaczy się rybę złotą, pluska się tu i tam, niestety! To nie pokemon to jakiś złoty sum czy kij wie co, ma wielkie wąsy. Wzdłuż rzeki wieje nudą poza tą rybą nic się nie wydarzyło, widać niedaleko kładkę nad rzeką.
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 32
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Run - Carlos - Page 5 Empty Re: Gra Run - Carlos

Pisanie by Run Pią Lut 22, 2013 12:08 pm

-Hm... od kiedy to w naturze występują złote ryby? Słyszałem o rybkach, co niby szczęście mają przynosić, ale to? - mówię zdziwiony po zobaczeniu dziwnej rybki.
Zawsze byłoby coś, jakbym znalazł złotego pokemona, ale to nie to, a więc trzeba iść dalej.
Run
Run

Male Liczba postów : 535
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Gra Run - Carlos - Page 5 Empty Re: Gra Run - Carlos

Pisanie by Cieniu Pią Lut 22, 2013 12:49 pm

Ruszyłeś sobie dalej po chwilowym zaciekawieniu złotą rybką no cóż, zniknęła i nie spełni żadnych twoich życzeń, przebiłeś się kładką na drugi brzeg i ruszyłeś w stronę miasta które znowu sprawdziłeś w navie aby orientować się w którą stronę masz się kierować. Na drodze nuda i spokój, cisza jak makiem zasiał, polna dróżka nic do roboty tylko iść i iść.
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 32
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Run - Carlos - Page 5 Empty Re: Gra Run - Carlos

Pisanie by Run Pią Lut 22, 2013 12:59 pm

Przynajmniej jakąś drogę się znalazło, a więc nie jest źle. Damy radę, za jakiś czas dojdziemy i będzie gitarra.
-Szkoda, że tak nudą wieje, bo przydałaby się jakaś akcja znowu - pomyślałem sobie, po czym jeszcze bardziej zacząłem przyglądać się okolicy.
Run
Run

Male Liczba postów : 535
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Gra Run - Carlos - Page 5 Empty Re: Gra Run - Carlos

Pisanie by Cieniu Pią Lut 22, 2013 2:25 pm

Zauważyłeś małą osóbkę wędrującą po wysokich krzaczorach nagle wyskoczyła do Ciebie a wyglądała tak:
Gra Run - Carlos - Page 5 FOB_cover_image-620x430
Za nią przebiegła jeszcze babka z fletem jakimś dziwnym wykręconym i mały ale muskularny gigant jak na postury pozostałej dwój, osoba z palcem przy ustach stała przed tobą.
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 32
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Run - Carlos - Page 5 Empty Re: Gra Run - Carlos

Pisanie by Run Pią Lut 22, 2013 8:07 pm

-O matko bosko, a to co za jedni? - mówię cichutko pod nosem, bo po ich wyglądzie to nie spodziewam się czegoś... pozytywnego.
-Ee... cześć wam. Co tutaj robicie? - pytam się owych osobników, a jeżeli dadzą mi się olać to idę dalej w wyznaczonym kierunku.
Run
Run

Male Liczba postów : 535
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Gra Run - Carlos - Page 5 Empty Re: Gra Run - Carlos

Pisanie by Cieniu Nie Lut 24, 2013 11:16 am

Spodziewałeś się hmm niespodziewanego bardziej najwyższy z nich miał może metra? Co prawda byli uzbrojeni ale nie byli duzi.
- Te bądź że cicho nie widzisz jak Ci pokazuje znak abyś miał morde w kompot?
Spytał a pozostała dwójka nadal biegała za czymś
- my tutaj polujemy do jasnej ciasnej
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 32
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Run - Carlos - Page 5 Empty Re: Gra Run - Carlos

Pisanie by Run Nie Lut 24, 2013 2:06 pm

-A no to wybaczcie, nie jestem wtajemniczony w wasze tajemne kody do porozumiewania się - zdziwiony patrze na "nindżów"
Po chwili stwierdzam, że jednak nic tu po mnie, nie ma co im przeszkadzać, więc idę dalej.
Run
Run

Male Liczba postów : 535
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Gra Run - Carlos - Page 5 Empty Re: Gra Run - Carlos

Pisanie by Cieniu Nie Lut 24, 2013 3:42 pm

Ninje nadal sobie biegały tutaj i niestety nie puścili Cię tędy mogłeś zrobić zadymę i walczyć 3vs1 lub po prostu ominąć ten rewir no i rozsądek wziął górę, nadłożyłeś drogi i ruszyłeś okrężną drogą, nadłożyłeś sobie może jakieś 10minut więcej ale no cóż, nie ma co zadzierać byli uzbrojeni i mieli swoją misję, pogoda trochę się zaczyna zmieniać, poczułeś jak coś kapnęło na Ciebie.. No tak chmury..
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 32
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Run - Carlos - Page 5 Empty Re: Gra Run - Carlos

Pisanie by Run Nie Lut 24, 2013 4:50 pm

-Co za głąby... wina tuska - myślę sobie spoglądając na gupich nindźiuf.
Zauważając, że zaczyna padać deszcz natychmiastowo przyśpieszam, ba wyjmuję swój mega pro elo rower z plecaka i śmigam na nim jak najszybciej w odpowiednim kierunku.
Run
Run

Male Liczba postów : 535
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Gra Run - Carlos - Page 5 Empty Re: Gra Run - Carlos

Pisanie by Cieniu Nie Lut 24, 2013 5:46 pm

Wyciągnąłeś swój turbo dymo meński rowerek złożyłeś go w kupę i ruszyłeś, hop hop hop jedziesz i jedziesz końca nie widać pod górkę po wysokich chaszczach zaczyna się coraz gorzej jechać ale ty jesteś upartym farmerem i zapitalasz, doszły jeszcze kamienie ale co tam, nasz Carlos nadal ciśnie, kolana bolą, ręce w łokciach też ale starasz się mega szybko jechać.. jakieś 5 na godzine?
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 32
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Run - Carlos - Page 5 Empty Re: Gra Run - Carlos

Pisanie by Run Pon Lut 25, 2013 4:52 pm

-Ah ten mój pro elo rower! Na prawdę, z taką zawrotną prędkością można jechać całe życie, podziwiając te jakżę niezwykle rozmazujące się obrazy po bokach! - szepczę z ironią, po czym lekko wkurzony dosyć słabą prędkością mojego rowera, stwierdzam, że nie ma on powera odpowiedniego dla mnie, a więc zsiadam z niego, po czym kontynuuję przechadzkę pieszo.
Run
Run

Male Liczba postów : 535
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Gra Run - Carlos - Page 5 Empty Re: Gra Run - Carlos

Pisanie by Cieniu Wto Lut 26, 2013 10:32 am

Gdy zsiadłeś z rowera poczułeś ulgę, nie musisz już jechać po tym jakże ciężkim dla Ciebie terenie, idziesz sobie wolno ale to i tak szybciej niż na twoim pro rowerku. Wyszedłeś już pod tą górkę i widać w oddali jakąś kopułę i malutkie domki, tak to pierwsze oznaki miasta do którego zmierzasz.
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 32
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Run - Carlos - Page 5 Empty Re: Gra Run - Carlos

Pisanie by Run Wto Lut 26, 2013 3:11 pm

-Głupi rower, tylko się poobijałem na nim, kto mnie to w plecak wpakował? - myślę sobie lekko zdenerwowany.
Spoglądając w kierunku zauważonego miasta ucieszyłem się, to zawsze jakaś oznaka czegoś nowego. Zadowolony sprawdzam w Nav'ie jaka droga została mi do pokonania. Udaję się w odpowiednim kierunku, cały czas rozglądając się za jakimiś ciekawymi rzeczami.
Run
Run

Male Liczba postów : 535
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Gra Run - Carlos - Page 5 Empty Re: Gra Run - Carlos

Pisanie by Cieniu Wto Lut 26, 2013 4:24 pm

Idziesz i rozglądasz się poza dziwną wielką skałą obrośniętą kwiatkami nic nie ma ciekawego, skała jest o tyle ciekawa że czujesz się w pełni zregenerowany będąc blisko niej. W navie zostało Ci nie wiele jak i normalnie, gdy trochę odszedłeś od skały czujesz że siły witalne Cię opuszczają.
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 32
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Run - Carlos - Page 5 Empty Re: Gra Run - Carlos

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 5 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach