Leniowa Zemsta- Gra Lenia

4 posters

Strona 9 z 15 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Next

Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 9 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Bezimienny Pon Lip 08, 2013 9:38 pm

- Rozumiem...czyżby aż taki tłum tam był że zabrakło leczniczych ziół...poczekaj, zaraz Ci przyniosę. - powiedziała kobieta. Pierwszą cześć wypowiedzi chyba skierowała sama do siebie. Zostawiła koszyk z warzywami i czymś tam, na ziemi, przed domem, pod twoim okiem, a sama poszła do środka po lecznicze zioła. Przyniosła ona Ci cały wiklinowy kosz zieloniutkich ziół. Pachniały one niczym świeżo skoszona trawa. Ale mniejsza o zapachy. Wracaj do centrum pokemon!
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 29
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 9 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Pon Lip 08, 2013 9:41 pm

- Bardzo Pani dziękuję - powiedziałem odbierając koszyk z ziołami po czym zawiesiłem go na rowerze i ruszyłem z powrotem do CP.
- Swellow prowadź do CP - powiedziałem do pokemona
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 9 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Bezimienny Wto Lip 09, 2013 7:12 pm

Odebrałeś przesyłkę po czym szybo ruszyliście wraz ze Swellow'em w stronę centrum pokemon. Podczas drogi powrotnej, gdy znalazłeś się na festynie i ponownie próbowałeś się przebić przez tłum ludzi. W trakcie wędrówki wypatrzyłeś swojego przyjaciela na telebimie, ten toczył swoją walkę na jakiejś arenie, a w boju towarzyszył mu Ursaring. Pojedynek odbywał się przeciwko jakiemuś nieznanemu Tobie trenerowi, a służył mu Muk. Walka była zacięta.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 29
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 9 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Wto Lip 09, 2013 8:28 pm

- Trzymaj się Roran. Wiem że dasz mu radę - pomyślałem po czym przywołałem Swellowa do pokeballa i ruszyłem do Centrum Pokemon jak najszybciej licząc że Combusken jeszcze dobrze się trzyma i dzięki lekom które dostarczę wydobrzeje do następnego pojedynku.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 9 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Bezimienny Wto Lip 09, 2013 8:38 pm

Po 10 minutach byłeś w centrum pokemon. NA całe szczęście nie musiałeś teraz czekać w kolejce, tylko od razu poszedłeś z przesyłką do siostry Joy.
- Przyniosłeś! Szybko się uwinąłeś. Chodźmy podać teraz leki Combusken'owi. - odparła po czym poszliście na salę intensywnej terapii. Tam Croagunk siedział obok rannego kurczaka. Ty niestety wejść nie mogłeś, jednak widziałeś wszystko przez szybę. Pokemona opatrywała Audino, Chansey oraz siostra Joy. Podczas gdy siostra Joy zaczęła tworzyć papkę z tego zielska, to pokemony przeszły do swojej roli. Audino najpierw rzuciła Wish, następnie Chansey użyła Softboiled, kolejnym był Heal Pulse Audino, Aromatheraphy - Chansey i na koniec Healing Wish Audino. Ostatnim z ruchów był Healing Wish i Refresh. Tyle ataków medycznych, no Combusken i Croagunk musieli być w pełni sił. Do tego doszły jeszcze magiczne zioła. Po chwili twoje pokemony były jak nowo narodzone, a po combuskenie nie było widać że minutę temu był jeszcze "połamany" i leżał na stole operacyjnym.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 29
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 9 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Wto Lip 09, 2013 8:43 pm

- Dziękuje siostro Joy. Jest pani cudotwórczynią. Naprawdę bardzo dziękuje- powiedziałem odbierając swoje pokemony.
- I jak tam się Rocky i Blaze czujecie- powiedziałem witając się ponownie z pokemonami po czym wyszedłem z CP licząc że zdążymy obejrzeć końcówkę pojedynku Rorana.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 9 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Bezimienny Wto Lip 09, 2013 9:28 pm

Nie ma za co, powodzenia w dalszej fazie turnieju. - powiedziała siostra po czym opuściłeś Centrum pokemon. Twoje pokemony emanowały nową energią i już chciały ją wykorzystać. Dawno się tak nie czuły. Ty wypatrując na Telebimie walki Rorana, zobaczyłeś komunikat od Don George:
- Moi drodzy, czas na drugą rundę dwuwalk dominacji! ... w pierwszej rundzie przyszło się zmierzyć Gray'owi który zmierzy się z Layr'ą, która w poprzedniej rundzie ukazała fascynujące show... - powiedział wąsaty prowadzący. Na telebimie była pokazana walka twojej najbliższej przeciwniczki. Dysponowała ona Monferno oraz Mienfoo. Oba pokemony robiły wrażenie... Śpiesz się! Zraza twoja walka!
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 29
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 9 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Sro Lip 10, 2013 4:37 pm

- O proszę. Teraz mamy zmierzyć się z Layr'ą a dysponuje ona Monferno oraz Mienfoo. Nie będzie łatwo Blaze i Rocky ale wiem że możemy ich pokonać. Razem nam się uda. No ale nic. Jak coś podczas walki Blaze postaraj się skupić bardziej na Mienfoo bo twoje ogniste ataki będą bardziej efektywne, zaś ty Rocky bierz się w walce za Monferno ale uważaj bo to szybki pokemon więc będzie to wyrównane starcie. No to ruszajmy bo się jeszcze spóźnimy - poinstruowałem pokemony po czym ruszyliśmy na stadion by nie spóźnić się na nasza kolejną walkę.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 9 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Bezimienny Sro Lip 10, 2013 7:16 pm

Pokemony wysłuchały twoich poleceń, po czym ruszyliście na stadion, w pocie czoła i zdyszany wpadłeś na arenę. Wszyscy patrzyli na Ciebie ze zdziwieniem.
- DObrze więc, skoro są już oboje z zawodników, czas rozpocząć walkę. Zasady są te same co poprzednio. Zaczynajcie! - powiedział sędzia. Combusken gdy zobaczył monferno, a Croagunk, Mienfoo oboje się bardziej napalili. Czyżby twoje wcześniejsze uwagi poszły w las? Pokemony rywala miały coś w sobie co zdeterminowało twoich podopiecznych do zmiany rywali. Bynajmniej tak Ci się zdawało.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 29
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 9 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Sro Lip 10, 2013 7:31 pm

- No nic. Skoro tak chcecie walczyć to ok. Rocky, Blaze bierzcie się za nich. Blaze zacznij od użycia Sand-Attacku na obydwu przeciwnikach po czym Rocky doskocz do swojego rywala i półobrotem go podetnij po czym uderz z Mud-slap i odskocz. Blaze w tym czasie doskocz do swoje przeciwnika i obłóż go silnym Peck po czym podetnij go i odskocz. Rocky szybko ostrzelaj rywali z Poison Sting. Następnie Blaze kucnij, rocky wybij się od jego kolana, ty Blaze jednocześnie wstań energicznie by wzmocnić siłę skoku Rockiego po czym zaatakuj w Monfernoo z Scratch i Wytwórz wokół niego Pierścień Ognia wykończony z Peck. Ty zaś Rocky wykorzystaj osłabienie przeciwnika i wykorzystując masę ciała oraz grawitację i to że Monferno nie może uciec zaatakuj z naprawdę mocnego X-Scissor. Blaze ty w tym czasie zablokuj Mienfoo wyrzucając go mocnym Double Kick w bandę areny. Dobra teraz Rocky, Blaze odskoczcie w jedno miejsce. Złapcie oddech. Blaze użyj Focus Energy. Ty w tym czasie Rocky osłoń go i ostrzelaj przeciwników z Mud-slap. Blaze zakończ to mocnym strzałem z Overheat zmiatając wszystko - powiedziałem do pokemonów.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 9 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Bezimienny Sro Lip 10, 2013 8:00 pm

Twoja taktyka była dobrze przemyślana, jednak zapomniałeś o tym że monferno był ognistym pokemon, i ognisty pierścień nie robił na nim wrażenia. Podczas gdy został on w nim uwięziony, mocno wyskoczył w powietrze i zaczął się kręcić z Blace Kick'iem, tak że oberwał nim pędzący Croagunk z X-Scissorem. Dodatkowo, Mienfoo użyła znany Ci atak zwany Force Palmem na nodze Combuskena. Nie został na szczęście on sparaliżowany.

Combusken - 70%
Croagunk - 66%
Monferno - 74%
Mienfoo - 70%
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 29
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 9 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Sob Lip 13, 2013 10:24 am

- Tak nie będzie. Blaze, Rocky. Uspokójcie się trochę. Ustawcie się w niedużej odległości od siebie i po prostu brońcie się wspólnie, razem. Blaze zacznij od użycia na swoich przeciwnikach Sand-Attacku. Osłab nim trochę ich celność. Ty Rocky w tym czasie szybko zmasakruj ich serią Poison Sting przeplecioną z Mud-slap. A teraz szybko zamieńcie się przeciwnikami na moment. Blaze ostrzelaj Mienfoo Fire Blastem, lecz dobrze przy celuj, a ty Rocky zasyp Monferno serią Faint Attack. Nie odpuszczajcie im nawet na chwilę pokazując teraz swoją współpracę. A i jeszcze jak będą chcieli was sparaliżować szybko unik w bok i uderzajcie z mocnych ataków. Ty Rocky z X-Scissor a ty Blaze z Peck - powiedziałem do pokemonów.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 9 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Bezimienny Sob Lip 13, 2013 8:55 pm

Twoi przeciwnicy byli nieźle wyszkoleni. Czekaliście troche z tą defensywą. Fire Blast był silnym ruchem, jednak nie przewidziałeś tego że Mienfoo zna Protect. Kurdełka w mordełkę. Walka jest obecnie wyrównana.

Combusken - 40%
Croagunk - 41%
Monferno - 43%
Mienfoo - 40%
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 29
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 9 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Sob Lip 13, 2013 9:48 pm

- Chłopaki trzymajcie się. Rocky, Blaze teraz nie możemy im odpuścić nawet na chwilę. Jeśli chcemy to wygrać musimy właśnie teraz przejąć inicjatywę w tej walce i pokazać na co nas stać. Zaatakujmy teraz na 100% naszych umiejętności i możliwości. Blaze uderz z Ognistego Pierścienia w Mienfoo i wykończ go Flame Burst, przed tym Protect go nie powinno obronić. Ty Rocky w tym czasie uderz z mocnego Faint Attack i zanim się pozbiera dobij go z Poison Sting. Następnie stańcie razem i zaatakujcie serią. Ty Blaze strzelaj z Overheat a ty Rocky z Mud-slap w oczy strzelaj. Nie dajcie się im - powiedziałem do pokemonów.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 9 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Bezimienny Sob Lip 13, 2013 10:07 pm

Twój plan, z użyciem w pierwszej kolejności ognistego pierścienia, po czym uderzenia z Flame Burstem był dobry. Mienfoo, teraz odstawała nieco z poziomem energii od Monferno, jednak ten był prawdziwym i trudnym orzechem do zgryzienia. Mach Punch, poważnie mieszało w tej walce.

Combusken - 23%
Croagunk - 18%
Monferno - 31%
Mienfoo - 10%
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 29
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 9 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Sob Lip 13, 2013 10:15 pm

- Co jest. Rocky, Blaze nie jest dobrze. Nie możecie teraz odpuścić przeciwnikom. Pokażcie co potraficie. Nie dajcie się teraz. Dajcie z siebie wszystko. Blaze zacznij od Sand Attack po czym weź Rockiego i wyrzuć go w powietrze po czym ostrzelaj Mienfoo z Flame Birst po czym doskocz do niego i zmasakruj mocnym Peck. Rocky ty zaatakuj Monferno masą swojego ciała połączoną z mocną X-Scissor masakrując go zupełnie. Po czym szynko wyląduj z obrotem i wykończ wszystko mocnym Mud-Slap. Następnie przejdźcie do obrony unikając ataków i kontrując mocno. Ty Blaze z Overheat a ty Rocky z Faint Attack - powiedziałem do pokemonów.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 9 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Bezimienny Sob Lip 13, 2013 10:50 pm

Menfoo długo czekać nie musiała na to aż padła. Była znacznie słabsza od Monferno, jednak wtedy małpka zakopała się w ziemię. Tak to był Dig. Kiedy wyskoczyła zaatakowała Cragunka i ten padł. Na polu walki zostały dwa pokemony, o podobnym poziomie energii. Kto będzie pierwszy, ten wygra pojedynek.

Combusken - 5%
Monferno - 5%
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 29
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 9 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Sob Lip 13, 2013 10:55 pm

- Comusken nie daj mu się teraz. To już ostatnia nasza szansa na wygranie pojedynku. Szybko wykonaj unik i użyj Focus Energy po czym z pełną mocą skontruj atakując w przeciwnika z naprawdę mocnego Night Slash. Jeśli to nie zakończy walki szybko kolejny unik w bok po czym użyj Sand-Attack i wybij się mocno w powietrze bijąc z Peck resztą swoich sił - powiedziałem do poka.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 9 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Bezimienny Nie Lip 14, 2013 9:55 am

To było oczywiste że Monferno zaatakuje Mach Punchem. Ten leciał z wielką prędkością na Combuskena. Wykonał unik i FOcus Energy. Ale czemu? BYła doskonała okazja na zakończenie pojedynku. Monferno wykorzystał to, obrócił się i uderzył Blaze Kick'iem, jednak Blaze zdążył uderzyć jeszcze NIght Slash. Na końcówce walki nie powinno się używać ataków wspomagających i blaze zaimprowizował własym pomysłem. Zamiast użyć Sand Attack i dopiero Peck, ten wykonał szybki Double Kick. Całe szczęście że Combusken był na tyle rozsądny by stworzyć coś swojego.
- Pojedynek wygrywa Gray. Resztką sił swojego pokemona. Przechodzi on więc do półfinału!

Combusken + 1,3 lv
Croagunk + 0,9 lv + 2pkt. + 1 walka
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 29
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 9 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Nie Lip 14, 2013 10:19 am

- Wielkie dzięki za walkę - powiedziałem do swojej rywalki po czym podszedłem do pokemonów.
- Jestem z was bardzo dumny. Blaze przepraszam cię że nie pomyślałem wcale. Przepraszam. Bardzo dobrze że zrobiłeś po swojemu - powiedziałem do pokemonów z uśmiechem.
- Chodźcie odwiedzimy siostrę Joy w CP by was podleczyła. Później coś zjemy by wzmocnić się przed walką i gramy o finał - powiedziałem przybijając z pokemonami ,,piątkę'' i ruszyliśmy do CP.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 9 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Bezimienny Nie Lip 14, 2013 5:27 pm

Comb. - powiedział pokemon, zadyszany i ponownie wrócił do Pokeballa by udać się wraz z Tobą do centrum pokemon. Kiedy schodziłeś z areny czułeś jak ktoś wpatruje się w Ciebie dość intensywne. W sumie to nic dziwnego na arenie, jednak to było dziwne uczucie. Niestety ne wiedziałeś o co choddzi i udałeś się do CP. Po chwili znalazłeś się w CP:
- Gratuluję wygranej walki. Już zajmuję się twoimi pokemonami. - odparła siostra Joy bez poprzedzającego twojego pytania. Wiedziała chyba po co tu przybyłeś.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 29
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 9 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Wto Lip 16, 2013 10:07 pm

- Bardzo dziękuje siostro Joy - powiedziałem jeszcze zanim wyszła.
Skoro jej nie ma to poczekam sobie i nakarmię moje pokemony - pomyślałem po czym udałem się by kupić trochę jedzenia i wypuściłem w tym czasie pokemony po czym dałem im jeść.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 9 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Bezimienny Sob Lip 20, 2013 8:12 pm

Poszedłeś do marketu znajdującego się w Centrum pokemon i wydałeś 10$ na karmę dla twoich pokemonów. Wtedy ty udałeś się na arenę za Centrum Pokemon i wypuściłeś tam swoje pokemony, rozsypując im karme na porcje. Przez szybę znowu dostrzegłeś walkę Rorana. Tym razem wykorzystał swoją Roselię. Czyżby właśnie toczył swoją walkę o półfinał? Na to wyglądało i szło mu całkiem nieźle.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 29
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 9 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Sob Lip 20, 2013 8:26 pm

- No no. Zobaczymy co Roran zwojuje swoją Roselią. Którą zresztą dostał ode mnie. Mam nadzieję że kiedyś się zrewanżuje - pomyślałem po czym uśmiechnąłem się sam do siebie i dalej oglądałem walkę licząc że Roran wygra i może zaraz przyjdzie do CP ze swoimi pokemonami zanim ja będę musiał wrócić na arenę walcząc w swoim półfinale.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 9 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Bezimienny Sob Lip 20, 2013 8:38 pm

Podczas gdy ty oglądałeś walkę Rorana, a twoje pokemony zajadały, Croagunk odszedł nieco na bok i zaczął coś tworzyć? Ale co? Ćwiczył on jakieś wykopy i ślizgi. Czyżby przegrana przed Combuskenem w poprzedniej walce, tak bardzo go dotknęła że ten musiał się wziąć za trening w chwili gdzie mógł odsapnąć?
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 29
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 9 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 9 z 15 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach