Leniowa Zemsta- Gra Lenia

4 posters

Strona 10 z 15 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15  Next

Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 10 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Sob Lip 20, 2013 8:44 pm

- Hej. Rocky. Co jest. Moasz chwile żeby odsapnąć, złapać oddech a ty trenujesz? Powiedz dlaczego. Czy to dlatego że w ostatniej walce padłeś wcześniej niż Blaze - zapytałem mojego pokemona podchodząc do niego i kucając na trawie obok.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 10 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Bezimienny Sob Lip 20, 2013 8:55 pm

Nawet gdybyś chciał to nie zrozumiałbyś mowy pokemona. Ten próbował coś Ci usilnie wytłumaczyć jednak mogłeś tylko się domyślać. Może chodziło o to że jego duma została urażona? Okazał się być słabszy od Combuskena i Monferno. Może to przyczyniło się do determinacji Croagunka. Po chwili, zobaczyłeś ruchy wykonywane przez pokemona które coś Ci przypominały, jednak nie były one kompletne.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 29
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 10 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Sob Lip 20, 2013 9:05 pm

- Nie mogę sobie przypomnieć co to za rusz ale może dex mi pomoże - pomyślałem po czy wyciągnąłem PokeDex z kieszeni i zeskanowałem nim ruchy mojego pokemona.
- Może on się domyśli co Croagunk trenuje a wtedy uzupełnimy ruchy i nauczymy nowego ruchu - pomyślałem czekając na odpowiedź PokeDex.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 10 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Bezimienny Sob Lip 20, 2013 9:08 pm

Po przeskanowaniu twojego pokemona, wynikło iż nowy ruch jaki chce opanować Croagunk to Low Sweep. No tak, wcześniej tego ruchu użył RIolu. Teraz Ci zaświtało, to pewnie w tamtym momencie, Croagunk zapamiętał ten ruch i zechciał się go teraz nauczyć. Wykonywał on rozbieg i szybki ślizgi po ziemi uderzając swą stopą pień drzewa. Wszystko wyglądało całkiem dobrze jednak brakowało mu wyczucia i siły uderzenia.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 29
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 10 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Sob Lip 20, 2013 9:24 pm

- Croagunk postaraj się może skupić na zwiększeniu prędkości nabiegu a może wtedy moc uderzenia przyjdzie sama. Bo popatrz im nabierzesz większej prędkość tym bardziej zwiększy się moc uderzenie i siła ataku a tym samym będzie on bardziej efektywny - powiedziałem do poka obserwując jego trening.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 10 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Bezimienny Sob Lip 20, 2013 9:27 pm

Crog! - powiedział pokemon kiwając Ci głową na znak, że może być to słuszna rada. Pokemon stanął nieco dalej, i zaczął biec na drzewo, wysoczył po czym wyprostował swą nogę bu uderzyć z Low Sweep'a w wystający korzeń z drzewa. Cios był juz znacznie silniejszy, jednak...nadal czegoś zabrakło.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 29
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 10 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Sob Lip 20, 2013 9:30 pm

- No już sam nie wiem. A może postaraj się jeszcze w locie bardziej nakręcić swoje ciało tak by było ona bardziej ułożone bokiem a ty byś miał większy czas do zamachu a tym samym moc uderzenia była jeszcze wyższa - powiedziałem do poka dalej obserwując jego poczynania.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 10 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Bezimienny Sob Lip 20, 2013 9:38 pm

Comb, comb, comb... - powiedział załamany Combusken. No tak, w sumie od razu można było go wziąć do pomocy. Ten pokemon zna się na kopniakach i takich tam, czyż nie? No właśnie, Pokemony pogawędziły między sobą coś, po czym oboje zaczęły w jednym miejcsu wykonywać ciosy nogami. Combusken pokazywał i tłumaczył po czym Croagunk wykonywał to samo. Liczył się wymach, a Croagunk miał go słaby, z racji tego że wcześniej tylko się na nich poruszał, nie posiadał ruchów z użyciem dolnych partii ciała.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 29
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 10 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Sob Lip 20, 2013 9:40 pm

- No dobra. To wy tu sobie potrenujcie chwilę, póki mamy czas a ja w tym czasie pójdę zobaczyć jak idzie Roranowi w walce - powiedziałem do pokemonów po czym znów udałem się by zobaczyć jak idzie kuzynowi w walce...a może raczej jak w niej mu poszło jeśli już ją skończył...
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 10 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Bezimienny Sob Lip 20, 2013 9:44 pm

Pokemony trenowały dalej, tak jak to robiły, a ty poszedłeś zobaczyć walkę Rorana. Jak się okazało, trafiłeś na końcówkę. Silnym Leaf Storm'em Roselia pokonała Garbador'a. Tłum wiwatował na ten widok. Czyżby Roran stał się nowym idolem nastolatek? Szło mu rewelacyjnie. Co tu dużo ukrywać. Przeszedł więc do półfinału.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 29
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 10 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Sob Lip 20, 2013 9:48 pm

- Nie spodziewałem się że Roranowi tak świetnie pójdzie. Jak widać jest naprawdę dobrym trenerem ale jeszcze długa droga przed nami zanim zajdziemy wysoko - pomyślałem po czym wróciłem do trenujących pokemonów.
- No i jak wam idzie - zapytałem.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 10 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Bezimienny Sob Lip 20, 2013 9:53 pm

- Widać było że Croagunk już lepiej wykonywał zamach nogą. Jednak od razu Rzymu nie zbudowano. Usiadłeś sobie spokojnie w cieniu i obserwowałeś jak oba pokemony ze sobą trenują. Pozostałe pokemony odpoczywały również w cieniu drzewa. Swellow, siedział na gałęzi, Tauros leżał na ziemi, a kirlia i był oparty o niego. Scyther natomiast zasnął. Wszyscy się relaksują, prócz turniejowej pary. No cóż...żeby mieli siłę na walkę!
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 29
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 10 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Sob Lip 20, 2013 10:04 pm

- Croagunk, Blaze naprawdę dobrze wam idzie ale myślę że powinniście trochę odpocząć przed walką. Nowy ruch na pewno by się przydał podczas walki ale nie za wszelką cenę. Nie możecie się teraz zmęczyć bo nie starczy wam wystarczająco sił na walkę. Obiecuję że jeszcze wrócicie do treningu - powiedziałem do pokemonów.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 10 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Bezimienny Sob Lip 20, 2013 10:09 pm

Pokemony niechętnie przystały na twoją propozycję, zwłaszcza Croagunk, ale wiedzieli że miałeś rację. Usiedli obok Ciebie i po chwili zasnęli. Czas mijał o ty zupełnie zapomniałeś o całym świecie. Wypatrywałeś chmury, które powolnie sunęły się po niebie. Po chwili, przez megafon usłyszałeś jak siostra Joy podaje informacje o twojej zbliżającej się walce, półfinałowej. Miała się ona odbyć za 15 minut. Czas się chyba zwinąć, czyż nie?
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 29
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 10 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Sob Lip 20, 2013 10:14 pm

- No dobra moi drodzy. Koniec tego leniuchowania. Czas stoczyć naszą walkę półfinałową i dac z siebie wszystko - powiedziałem do pokemonów podnosząc się z ziemi i przywołując je do pokeballi poza moją walczącą dwójką.
- No to co. Rocky, Blaze dajmy z siebie to co mamy najlepszego - powiedziałem do pokemonów ruszając na stadion...
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 10 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Bezimienny Sob Lip 20, 2013 10:31 pm

Pokemony wróciły do Pokeball'i a ty wraz z Rockym i Blaze'm udałeś się na arenę. Do ćwierćfinału przeszły dość interesujące zespoły. Hariyama & Machamp, Pignite oraz Poliwrath i Throh z Sawk'iem. Zespoły robiły dobre wrażenie.
- Przyszedł czas na wielki finał! Teraz wylosujemy ostatnie pary do walk. Następnie w finale spotkają się ich zwycięzcy by stoczyć bój o Puchar Dominacji! - powiedział Don Gerogie. Trafiłeś na parę Troh'a i Sawk'a. Wasza walka natomiast, tym razem odbędzie się jako ostatnia. Musicie poczekać aż walka się skończy. MOże dobrze byłoby obejrzeć walkę osób z którą możesz się spotkać w finale? O ile przejdziesz?
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 29
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 10 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Sob Lip 20, 2013 10:35 pm

- Rocky, Blaze zobaczymy walkę naszych potencjalnych rywali jeśli uda nam sie przejść. Będziemy wiedzieli jak coś co nas czeka i na co ich stać - powiedziałem do pokemonów udając się w wyznaczone dla nas miejsce by poczekać na walkę i być gotowym na może naszego przeciwnika..
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 10 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Bezimienny Sob Lip 20, 2013 10:52 pm

Walka się rozpoczęła. Obserwując tą walkę przeszło Cię dziwnie chłodne uczucie. Nie wiadomo czemu, było ono podobne do tego, które poczułeś w poprzedniej walce. Poliwrath i Pignite wgl. nie ruszyli się ze wych pozycji. Hariyama i Machamp, wręcz przeciwnie. Ruszyli na stosunkowo mniejszych przeciwników, jednak nie można oceniać książki po okładce, i tak się też teraz stało. Macham chcąc zaatakować Mega Punch'em, został uderzony przez Pignite Low Swep'em po czym pchnięty w plecy Flame Charge'm. Poliwrath natomiast użył Circle Throw i przeżucił nad sobą Hariyamę. Następnie doszło do sławnej fuzji ognia i wody. Wżycie Fire Pledge zaatakowało obu gigantów a na koniec, Poliwrath posłał potężną Hydropompę. I to był koniec walki. Szybko czyż nie?
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 29
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 10 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Sob Lip 20, 2013 11:06 pm

Wow. Strasznie szybka walka.Nie ma co. Będziemy musieli naprawdę uważać jeśli jakoś uda nam się dość do finału. No ale nie ma co gdybać. Przed nami jeszcze jedna walka i najpierw trzeba to wygrać - powiedziałem do pokemonów alby przygotowywały się do pojedynku.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 10 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Bezimienny Pią Sie 02, 2013 9:10 pm

Pokemony Ci przytaknęły. Wiedziały o tym że nie mają co myśleć o alce z tamtym przeciwnikiem jeżeli nie wygracie półfinałowej walki... Po chwili wyszedłeś na arenę. Na niej już stał "Człowiek karateka" wraz ze swymi pokemonami: Throh'em i Sawk'iem.
- Oboje gotowi? - zapytał Don George.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 29
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 10 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Sob Sie 31, 2013 9:10 pm

Rocky ty bierz Sawka a Blaze Throha...Rocky, Blaze bierzcie się za nich. Blaze zacznij od użycia Sand-Attacku na obydwu przeciwnikach po czym Rocky doskocz do swojego rywala i półobrotem go podetnij po czym uderz z Mud-slap i odskocz. Blaze w tym czasie doskocz do swoje przeciwnika i obłóż go silnym Peck po czym podetnij go i odskocz. Rocky szybko ostrzelaj rywali z Poison Sting. Następnie Blaze kucnij, Rocky wybij się od jego kolana, ty Blaze jednocześnie wstań energicznie by wzmocnić siłę skoku Rockiego po czym zaatakuj w Sawka z Night Slash i wytwórz wokół niego Pierścień Ognia wykończony z Peck. Ty zaś Rocky wykorzystaj osłabienie przeciwnika i wykorzystując masę ciała oraz grawitację i to że Sawk nie może uciec zaatakuj z naprawdę mocnego X-Scissor. Blaze ty w tym czasie zablokuj Throha wyrzucając go mocnym Double Kick w bandę areny. Dobra teraz Rocky, Blaze odskoczcie w jedno miejsce. Złapcie oddech. Blaze użyj Focus Energy. Ty w tym czasie Rocky osłoń go i ostrzelaj przeciwników z Mud-slap. Blaze zakończ to mocnym strzałem z Overheat zmiatając wszystko - powiedziałem do pokemonów.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 10 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Bezimienny Sob Wrz 14, 2013 9:25 am

Twoje pokemony skutecznie szarżowały na dwójkę walczących pokemonów. Ci jednak posiadali dwa różne style walki. Sawk, specjalista w dziedzinie Karate, Throh ktoś wielki jeśli chodzi o zapasy. Ten pierwszy ruszył momentalnie na Combusk'ena z Karate Chop'em, natomiast Throh, czekał spokojnie na pojawienie się Crogunka w swoim zasięgu. Kiedy ten właśnie poleciał na niego z X-Scissor'em, Throh wykonał dziwny ruch zwany CIRCLE tHROW. Walka nie będzie chyba najłatwiejsza. Póki co idziecie ramie w ramie.

Throh - 83% Obniżona celność.
Sawk - 84%
Croagunk - 82%
Combusken - 85%
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 29
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 10 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Czw Lis 28, 2013 4:58 pm

- Ej. Dobra panowie. Nie ma takiego bicia. Nie damy im się. Pokażmy na co nas stać w tym momencie. Wiem że to nie jest łatwe z tak dobrymi przeciwnikami ale co to dla nas. Doszliśmy razem tak daleko w tym turnieju że chyba stać nas jeszcze na dalszy etap. Blaze bierz się za Sawka. Może i jest on dobrym karateką ale pokaż mu swoje Overheat poprzedzone unikiem tak by go zmylić. Ty zaś Rocky jesteś szybszym i zwinniejszym pokemonem od swojego przeciwnika więc pokaż mu. Staraj się na początku wyczekać go i krążyć szybko tak by go po prostu zmęczyć kąsając z daleka Mud-slap. A teraz zaszalejmy. Zróbmy coś nowego. Blaze, Rocky zbiegnijcie się w swoją stronę. Chwilę zanim byście mieli się zderzyć wyskoczcie do góry tak by znaleźć się w powietrzu blisko ciebie i na jednej wysokości. Blaze zrobimy z Rockiego pędzący pocisk. W powietrzu nadaj mu siły rozpędu uderzając z mocnego Double-Kick ale tak by go nie skrzywdzić zaś ty Rocky lecąc na przeciwnika najpierw ostrzelaj Sawka Mud-Slap by nie narazić Blaza na kontrę po czym przy celuj w swojego przeciwnika z X-Scissor. Blaze kiedy wylądujesz wykończ wszystko uderzając taką kanonadą Fire Blast by zmieść przeciwników z areny. Nie zapominajcie o unikach bo to ważna część naszej strategi...- powiedziałem do pokemonów.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 10 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Bezimienny Czw Lis 28, 2013 8:17 pm

[...] kurcze! Czemu tak?! Rozpędzony Croagunk leciał z powietrza to było zaatakować fizycznym kontaktem, a nie mud slapem! Dżizys! - 10 od inteligencji per pana! Mud Slap zadziałał, jednak co z tego? Atak nie nabrał siły, więc kolejny x-scissor był o normalnej sile, która została zablokowana przez złapanie Cragunka przez Throh'a a następnie wyrzucony daleko przy pomocy Circle Throw. Swak i Combusken trzymali nawzajem swój rytm.

Throh - 68% Obniżona celność.
Sawk - 70%
Croagunk - 64%
Combusken - 71%
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 29
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 10 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Czw Lis 28, 2013 9:34 pm

No dobra. Teraz to ja przekombinowałem trochę. Moja wina. Przepraszam was ale jeśli chcemy wygrać to nie możemy już się tak pomylić i dać z siebie to co mamy najlepszego dlatego też Rocky, Blaze bierzcie się za nich. Blaze zacznij od użycia Sand-Attacku na obydwu przeciwnikach po czym Rocky doskocz do swojego rywala i półobrotem go podetnij po czym uderz z Mud-slap i odskocz. Blaze w tym czasie doskocz do swoje przeciwnika i obłóż go silnym Peck po czym podetnij go i odskocz. Rocky szybko ostrzelaj rywali z Poison Sting. Następnie Blaze kucnij, Rocky wybij się od jego kolana, ty Blaze jednocześnie wstań energicznie by wzmocnić siłę skoku Rockiego po czym zaatakuj w Throha z Scratch i Wytwórz wokół niego Pierścień Ognia wykończony z Peck. Ty zaś Rocky wykorzystaj osłabienie przeciwnika i wykorzystując masę ciała oraz grawitację i to że Throh nie może uciec zaatakuj z naprawdę mocnego X-Scissor. Blaze ty w tym czasie zablokuj Sawka wyrzucając go mocnym Double Kick w bandę areny. Dobra teraz Rocky, Blaze odskoczcie w jedno miejsce. Złapcie oddech. Blaze użyj Focus Energy. Ty w tym czasie Rocky osłoń go i ostrzelaj przeciwników z Mud-slap. Blaze zakończ to mocnym strzałem z Overheat zmiatając przeciwników z areny - powiedziałem do pokemonów pełen wiary w ich wygraną...
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 10 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 10 z 15 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach