Leniowa Zemsta- Gra Lenia

4 posters

Strona 14 z 15 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 14 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Pon Mar 03, 2014 7:32 pm

No cóż wcześniej nie pomyślałem o tym jak szybko znajdę te jagody które faktycznie mogą być wszędzie a ja nie mam tyle czasu żeby łazić po drugim brzegu 4h spacerkiem w poszukiwaniu jagódek. Muszę coś wykombinować i to szybko. Kiedy tylko dotrę już na ląd wypuszczam z pokeballi moje pokemony które potrafią latać czyli Swellowa, Scythera i Gligara.
- No dobra moi drodzy. Jest tak pomagamy Combuskenowi i szukamy Pecha jagód bo liczy się czas. Szybujecie w powietrzu w takich odległościach żebyśmy się widzieli i szukamy. Gdy ktoś coś znajdzie daje znać innym...no ruszamy - powiedziałem do pokemonów...
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 14 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Bezimienny Pon Mar 03, 2014 7:39 pm

Kiedy już dotarliście do brzegu i Celebi "wysadziła" już Cię ze swojej telekinezy, wszyscy zaczęliście wprowadzać twój plan w życie. Włącznie z psychicznym stworkiem przeszliście do poszukiwania Pecha Jagód. Ty szedłeś wydeptaną ściółką, idąc widziałeś wszystkie pokemony w pewnych odstępach od Ciebie, wiec nie było ryzyka że zgubisz gdzieś jednego z nich. Po chwili twym oczom rzucił się na widok stos połamanych drzew, o dziwo bambusowych. Nie wiedziałeś skąd one się tutaj znalazły, skoro znajdujesz się w lesie liściastym, a do bambusów jest tutaj w ciul daleko.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 29
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 14 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Pon Mar 03, 2014 7:46 pm

- Tutaj bambusy przecież to niemożliwe z biologicznego punktu widzenia. Coś jest tutaj chyba nie tak ale nie teraz jeśli to jest zagrożenie to dam mu radę ale liczy się czas więc szukam dalej może to się wszystko samo rozwiąże - pomyślałem po czym rozejrzałem się uważnie i ruszyłem dalej przed siebie rozglądając się uważnie i sprawdzając gdzie są moje pokemony żeby nie stracić ich z oczu i żeby wszystko było dobrze bo nie wiadomo co tu się dzieje...
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 14 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Bezimienny Pon Mar 03, 2014 7:56 pm

Idąc przed siebie rozmyślałeś cały czas o tych bambusach, które spotkałeś po drodze. Wzbudziło to w Tobie pewien niepokój jednak twoja determinacja nie pozwoliła zbyt długo stać w miejscu i rozmyślać o tym skąd wzięły się tutaj te rośliny.
- Glai, glai! - krzyknął pokemon wymachując w twoją stronę jednym ze szczypiec. Pokemon najwyraźniej coś znalazł, jednak musiałeś przebić się przez krzaki by zobaczyć o co chodzi pokemonowi?
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 29
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 14 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Pon Mar 03, 2014 7:59 pm

Nie tracąc ani chwili czasu dałem znać innym pokemonom by ruszyły w tym kierunku co ja czyli do miejsca gdzie jest aktualnie Gligar i czym prędzej rzuciłem cię przez krzaki ściągając jedynie kapelusz by go nie zgubić w tych krzakach i ostro ruszyłem nie przejmując się za bardzo tym czy się podrapię bo nie to teraz się liczy. Kiedy tylko dojdę w miejsce gdzie jest Gligar sprawdzam co znalazł pokemon i oby to były tak bardzo potrzebne nam jagody...
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 14 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Bezimienny Pon Mar 03, 2014 8:07 pm

Kiedy przebiłeś się przez gęste krzaki i dotarłeś już do czwórki pokemonów, te wskazały Ci na jeden krzaczek na którym rosły 3 różowe jagody.
Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 14 Dream_Pecha_Berry_Sprite
Nie widziałeś wcześniej Pecha jagód, jednak widząc reakcję twego pokemona, który w przeszłości być może miał już z nimi styczność, mogłeś się domyślać że są to te jagody po które przybyłeś na tą stronę lasu. Poszło szybciej niż myślałeś, aż sam się dziwiłeś że szło za łatwo.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 29
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 14 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Pon Mar 03, 2014 8:10 pm

- Świetnie się spisałeś mój mały - powiedziałem do Gligara delikatnie zbierając jagody z krzaczka. Biorę wszystki 3 bo nie wiem ile może byc potrzebnych do pomocy Combuskenowi.
- No dobra skoro mamy już to po co tu jesteśmy to czas się zmywać bo nie podoba mi się tu - powiedziałem przywołując pokemony do balli po czym jak najszybciej z powrotem do brzegu i z Celebi nad wodą do Combuskena...
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 14 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Bezimienny Pon Mar 03, 2014 8:15 pm

Ledwo po odwołaniu pokemonów do ballki, zacząłeś dosłuchiwać się potężnych stąpnięć. Celebi przerażona wleciała w jedną z koron drzew i obserwowała wszystko z góry. Ty zostałeś teraz sam, spanikowany, rozglądałeś się dookoła doszukując się obiektu, który wydaje obecne dźwięki. Po chwili dopiero ujrzałeś takiego stwora:
Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 14 675
W swych łapach niósł on pędy bambusu. Teraz wszystko by to wyjaśniało, skąd wzięły się poprzednie badyle. Pokemon na twój widok wypuścił gałęzie z swych masywnych ramion, uniósł je wysoko i ryknął.
- Pangoooooooooooooo! - chyba czeka Cię pojedynek o wolność.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 29
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 14 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Pon Mar 03, 2014 8:22 pm

- Wiesz co wielka pando nie mam za wiele czasu więc chyba niestety muszę cię szybko rozgromić - powiedziałem wyciągając pokeball...
No dobra Swellow zaczynajmy tę walkę i nie mamy wiele czasu więc nie oszczędzaj rywala. Masz przewagę bo latasz więc pokaż Pangoro co potrafimy. Zacznij od użycia Double Team by go troszeczkę oszołomić i zdezorientować. Kiedy będzie się zastanawiać gdzie jesteś uderz z mocnego Wing Attack by poważnie poturbować rywala po czym zleć tak wysoko jak się da i złóż skrzydła robiąc swobodne spadanie. Gdy rywal będzie myślał że zaatakujesz go rozłóż skrzydła hamując i robiąc unik po czym kontra z mocnego Brave Bird. Zanim się pozbiera po naszym ataku użyj jeszcze Growl by osłabić obronę rywala. Później niech "zatańczy"" jak mu zagramy. Szybko zacznij skakać w powietrzu przy pomocy Quick Attack by zgubić rywala i zakręcić nim. Kiedy już ci się to uda dobij przeciwnika przy pomocy Sky Attack - powiedziałem do pokemona...
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 14 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Bezimienny Pon Mar 03, 2014 8:26 pm

Swellow nieco zdziwiony ponownym wywołaniem z ballki, tylko spojrzał na wielkiego pokemona, i już wiedział, co jest grane. Do pierwszej części twej taktyki przeszedł bardzo szybko starając się rozprawić z przeciwnikiem, jak najszybciej. Dysponowaliście dość sporawą przewagą typu, więc byliście raczej pewni tego że nic wam nie grozi. Ale kto wie?

Swellow - 84%
Pangoro - 70%
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 29
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 14 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Pon Mar 03, 2014 8:34 pm

- Dobra nasz Swellow. Wszystko poszło idealnie. Teraz zacznij od Pluck po czym szybko przejdź do obrony by złapać lekki oddech. Użyj Focus Energy po czym szybko unikaj przy pomocy Quick Attack ataków przeciwnika i kontruj mocnymi Peck lub Wing Attack. Taki system walki może być bardzo męczący więc walczmy tak tylko przez chwilę. Następnie przejdź do ataku. Szybko okrążaj przeciwnika po okręgu przy pomocy Quick Attack tak by zakręciło mu się w głowie aż nagle przejdź do ataku uderzając z mocnego Brave Bird nie dając mu szans na obronę. Musimy zdobyć szybko przewagę bo jeśli cię zatruje to bardzo cię to osłabi więc musisz jeszcze wykorzystać swoją energię do kolejnego Double Team lecz tym razem wykończ go przy pomocy Sky Attack co powinno być bardzo efektowne. Nie dawaj mu pola do popisu i po jego ataku szybko wykonaj unik i kontruj z mocnego Peck - powiedziałem do pokemona.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 14 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Bezimienny Pon Mar 03, 2014 8:38 pm

Swellow był równie zdeterminowany co ty. Wiedział jaka jest stawka, i że przedłużanie tej walki skończy się tylko gorzej dla waszego przyjaciela, dlatego walkę brał niesamowicie poważnie. Brave bird było potęznym atakiem, z jednym minusem. Zadawał obrażenia użytkownikowi tego ruchu. Wtedy, Pangoro wykorzystał sytuację i potężnym Hammer Armem posłał jaskółkę na drzewo. To musiało boleć!

Swellow - 60%
Pangoro - 49%
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 29
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 14 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Pon Mar 03, 2014 8:42 pm

- Dobra Swellow. Tylko spokojnie. Nie ma takiego bicia. Szybko użyj Peck oddać mu. Następnie pokaż rywalowi na co nas stać. Zacznij od Double Team by go zmylić po czym zmasakruj go z Wing Attack. Skacz po całej arenie w powietrzu przy pomocy Quick Attack. W końcu uda ci się zgubić ponownie wzrok rywala a wtedy nie oszczędzaj go. Atakuj z mocnego Sky Attack nie zostawiając szans na kontrę. Później szybko przeleć za niego po czym uderz w niego z Quick Attack od spodu. Zanim się zorientuje o co chodzi jeszcze dobij go z Wing Attack nie odpuszczając mu ani na chwilę - powiedziałem do poka.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 14 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Bezimienny Pon Mar 03, 2014 8:47 pm

Swellow potrząsnął głową dla odgarnięcia latających Torchic'ów dookoła jego głowy, po czym przeszedł do kolejnej salwy ataków, jakich kazałeś mu użyć. Walka traciła nieco na tempie przez większe zmęczenie jednego i drugiego pokemona, jednak nie zmieniło to faktu że przewaga nadal była po waszej stronie.

Swellow - 40%
Pangoro - 23%
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 29
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 14 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Pon Mar 03, 2014 8:52 pm

- Swellow jeśli chcemy teraz to wygrać to nie możemy odpuścić w takim momencie. Combusken liczy na nas. Wiem że ci się uda. Zacznij ponownie od Double Team by po raz kolejny zmylić przeciwnika i dobić go z mocnego i miażdżącego Sky Attack i nie dać mu szansy na szybką odpowiedź. Następnie wzleć znów do góry na maksymalny pułap po czym złóż skrzydła by swobodnie spadać. Tym razem zapewne będzie gotów na to iż wykonamy znów to samo lecz nie zatrzymuj się tylko przy celuj rozkładając skrzydła i uderz z mocnego Quick Attack. Następnie Pluck i szybki unik. Nie dajmy mu się ponownie trafić. Postaraj się teraz zrobić wokół niego koło przy pomocy Quick Attack i ciskaj mocnymi seriami Wing Attack nie dając mu chwili na to by cię zaatakował i dobił. Wiem że potrzebujesz kopa więc użyj Focus Energy po czym seria mega szybkich uników z użyciem Quick Attack zakończonych mocnym Brave Bird - powiedziałem.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 14 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Bezimienny Pon Mar 03, 2014 8:57 pm

Walka toczyła się do końca. Szybkie fizyczne ataki Swellowa odbijały się od potęznych i masywnych łap Pangoro, przy wzmocnieniu Hammer Armem. Tutaj, wygrać mogło tylko precyzyjne wyczucie czasu i jeden silny atak. To wtedy, po pierwszym oberwaniu, pokemon wypada ze swego rytmu. I tak też się stało. Kiedy Pangoro miał zamiar ponownie odeprzeć wasz atak swymi łapskami, Swellow podzielił się przy pomocy Double Team, a to wtedy poskutkowało potężnym uderzeniem z Sky Attack. Po kolejnym ciosie panda opadła na kolana i podparła się swymi łapami. Pokemon opadł z sił, teraz tylko pytanie, czy oszczędzisz pokemona, czy zrobisz z nim coś innego?

Swellow - 28%
Pangoro - 4%
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 29
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 14 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Pon Mar 03, 2014 9:02 pm

Dobra nasza Swellow świetnie się spisałeś - powiedziałem odpinając od paska pusty pokeball i rzucając nim w kierunku dzikiego pokemona. Dodatkowo skanuje go by dowiedzieć się czegoś więcej o pokemonie którego chcę złapać i który zabrał mi tak cenny czas. Jeśli uda się złapać to ok biorę balla i czym prędzej ruszam. Jeśli nie ponawiam próbę złapania pokemona ale tym razem Grate Ballemi czym prędzej ruszam do mojego Combuskena by pomóc mu jak najszybciej...
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 14 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Bezimienny Pon Mar 03, 2014 9:08 pm

Rzuciłeś najpierw zwykłym ballem, jednak ten został złapany i zmiażdżony przez dzikiego pokemona. Dopiero przy drugiej próbie, Great Ball złapał pokemona swym czerwonym promieniem i został umieszczony w środku. Chwilę sie po chwiał a to na lewo i prawo. Poke kula dość długo nie mogła się uporać z Pangoro, jednak w końcu Pangoro oficjalnie należał do Ciebie. Tak więc podsumowując. Swellow zmęczony, pokeball zniszczony ( odpisujesz jego z ewkipunku i g.ball), zdobyłeś pangoro i 3 pecha jagody. Celebi widząc że zagrożenie zostało zażegnane, zszedł on z drzewa, i ruszać mogliście chyba dalej.?
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 29
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 14 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Pon Mar 03, 2014 9:23 pm

- Dobra nasza Celebi teraz chyba jest już wszystko na tyle dobrze że możemy ruszać dalej to zaczy z powrotem do Hashiramy i Combuskena bo czas się liczy teraz coraz bardziej zapewne - powiedziałem do Celebi licząc że legendarny pokemon da teraz z siebie wszystko pomagając mi dostać sie z powrotem nad wodą na drugi brzeg wody do mojego pomemona. Teraz z nowym towarzyszem który jest naprawdę silnym pokemonem i przyda się w drużynie ale teraz liczy się tylko Blaze i uzdrowienie go...
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 14 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Bezimienny Pon Mar 03, 2014 9:31 pm

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 14 675
Pangoro || 25.oo%
Płeć: Samica
Ability: Iron Fist
Charakter: Pokemon terytorialny i niezbyt potulny. Zazwyczaj woli ciche miejsca, by móc obżerać się bambusem i innymi rodzajami zieleniny. Jego najcenniejszym skarbem jest łodyga jaką trzyma w pysku. Bez niej wpada w szał, co w walce może sprawić przeciwnikowi znaczące problemy.
Ataki: jak na lv.

Celebi przytaknął swą małą główką i po dotarciu na brzeg, od razu swą psychiczną mocą uniósł CIę w powietrze, ponownie wprowadzając w ruch. Czas mijał, a ty coraz bardziej martwiłeś się o swego podopiecznego. Czy trucizna nie rozprzestrzeniła się zbytnio po ciele Combuskena, tworząc nieodwracalne efekty w jego ciele? Sam nie byłeś w stanie sprecyzować jak długo Cię nie było, a do tego twoje myśli zaczeły płatać Ci figle w postaci czarnych myśli. Po chwili zacząłeś dostrzegać drugi brzeg jeziora.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 29
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 14 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Pon Mar 03, 2014 9:41 pm

Jak to dobrze że jestem coraz bliżej brzegu i mojego pierwszego pokemona a zarazem przyjaciela który jest nie do zastąpienia w mojej drużynie - pomyślałem niecierpliwiąc się coraz bardziej i licząc że mój pokemon wygra zttrucizną i wszystko bedzie dobrze bo jest mi bardzo potrzebny. Spojrzałem też na Celebi dla którego to naprawdę duży wysiłek ale mam nadzieję że da radę sie jeszcze trochę sprężyć bo każda sekunda może być cenna. Kiedy tylko dolecimy daje jagody Harashimi licząc że nie jest jeszcze zbyt późno. ..
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 14 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Bezimienny Pon Mar 03, 2014 9:52 pm

Z niecierpliwością czekałeś aż wylądujesz na ziemi, przy swym pokemonie by móc ponownie się nim zaopiekować. Nie mogłeś się doczekać widoku zdrowego i radosnego kompana. Kiedy już wylądowaliście od razu podbiegłeś do combuskena i przekazałeś Pecha Jagody Hashiramie. Celebi opadł nieco z sił i lekko zasapany, leżał na ziemi. Jednak to co powiedział Ci Hashirama, było dla Ciebie niczym zabranie ostatnich resztek nadziei:
- ...Trucizna rozprzestrzeniła się po całym ciele Combuskena, możliwe że jego ciało jest za słabe by sobie poradzić ze zwalczeniem trucizny. - odparł Hashirama, obijając szybko Pecha jagody, z nadzieją ze te pomogą twemu pokemonowi.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 29
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 14 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Pon Mar 03, 2014 10:01 pm

- Hashirama a co byś powiedział gdybyśmy spróbowali doprowadzić do ewolucji Combuskena w Blazikena. Mam chyba wystarczająco Rare Candy by to uczynić lecz nie wiem czy czy możemy je podać bo chyba powinniśmy poczekać aż jagody zaczną trochę działać tłumiąc działanie trucizny a wtedy byśmy podali Rc i mozer by ewoluował i pokonał truciznę która go wyniszcza. Czy myślisz że to mogło by się udać - zapytałem mojego towarzysza czekając na jego reakcję i licząc ze dowiem się że to może się udać...
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 14 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Bezimienny Wto Mar 04, 2014 12:56 pm

- Spowodować ewolucje? To może się udać! - powiedział zdeterminowany Hashirama odgarniając wszystkie swoje rzeczy dookoła Combuskena. Wziął od CIebie wszystkie cukierki i zaczął je wszystkie rozwijać, ubijając razem z Pecha jagodami.
- ...nie wiem czy w tym stanie combusken będzie w stanie wszystkie pochłonąć w całości, więc zmieszam je z jagodami które mi przyniosłeś. Być może spowoduje to ten sam efekt, a zjedzenie tego wszystkiego, dla twego pokemona będzie łatwiejsze... - odparł hashirama, pokazaując CI gotową papkę.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 29
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 14 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Wto Mar 04, 2014 3:15 pm

-Musi nam się udać. Nie ma innej opcji. Jeśli nam się nie uda to będzie naprawdę źle. Wiec na pewno się nam uda - powiedziałem do Hashiramy patrząc na to jaka jest ta papka i czy uda nam się to co zaplanowaliśmy bo inaczej będzie dość kiepsko. Następnie uważnie ske przeglądam jak Hashkrama nakłada papke i karmi nią Combuskena. Oczywiście pomagam mu ze wszystkich sił karmiąc mojego pokemona. Ciekaw jestem jak Blaze zareaguje na tą mieszankę i co się stanie...
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 14 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 14 z 15 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach