Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Strona 15 z 15 Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15

Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 15 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Bezimienny on Wto Mar 04, 2014 4:11 pm

Pomogleś Hashiramie nakarmić swojego pokemona papką. Na początku pokemon słabo jadł lecz z czasem kiedy lekarstwo powoli zaczynało działać. Kiedy wziął ostatnią łyżkę papki widać było że siły powoli wracały do pokemona. Po chwili stworek zaczął świecić jasnym światłem. Hashirama uśmiechnął sie do ciebie uśmiechając się. Zrozumiales wtedy że już będzie dobrze. Po chwili twoim oczom ukazał sie w pełni wykształcony Blaziken. Pokemon był jeszcze osłabiony i opadł ponownie na posłanie ale widać było że trucizna już nie działa i wszystko będzie dobrze.

Theme
Bank|Karta Postaci|Box
Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 15 354Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 15 002Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 15 509Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 15 626Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 15 130Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 15 248Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 15 391
Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 15 20zh

Nr GG: 52079663
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994

Powrót do góry Go down

Pisanie by Leniu on Sro Mar 05, 2014 8:00 pm

- Trzymaj się Blaziken. Wiem że teraz wszystko wróci do normy i będzie dobrze. Wygrzebiesz się z tego jakoś - powiedziałem do pokemona pomagając mu ponownie położyć się by odpoczywał.
- Bardzo ci dziękuję Hashirama. Sam bym nie dał rady - powiedziałem do towarzysza.
- Wiesz co chyba zostaniemy tu na trochę zanim Blaziken nie odzyska ponownie sił. A jest to całkiem przyjemne miejsce więc dlaczego by nie dać pokemonom się rozciągnąć - powiedziałem po czym wypuściłem moje pokemony z balli by rozciągnęły się a szczególnie Swellow po ostatniej walce. Daję wszystkim pokemonom jeść. Również Celebi bo tak mogę odwdzięczyć mu się za pomoc a na pewno jest wykończony...
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996

Powrót do góry Go down

Pisanie by Bezimienny on Sob Mar 08, 2014 9:39 pm

Hashirama przystał na twoją propozycję o małej przerwie, i wypuścił swojego Sceptile, by dołączył do Torterry. Ty zrobiłeś to samo, jednak Swellow zaraz po wywołaniu z ballki osiadł na ziemi, będąc zmęczonym po ostatniej walce. Konieczne będzie doprowadzenie go do jakiegoś centrum pokemon, jednak póki co pokemon daje sobie radę.
- Widzę że po drodze przytrafił Ci się ciekawy okaz? - zapytał Hashirama patrząc na twojego Pangoro. Tobie Scyther również wydawał się nieco inny, jego barwa zrobiła się znacznie ciemniejsza.

Theme
Bank|Karta Postaci|Box
Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 15 354Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 15 002Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 15 509Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 15 626Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 15 130Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 15 248Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 15 391

Bezimienny
Bezimienny

Powrót do góry Go down

Pisanie by Leniu on Sob Mar 08, 2014 11:20 pm

No nie powiem okaz jak się patrzy ale przez to straciłem trochę czasu a niestety ominąć się go w żaden sposób jak tylko poprzez pokonanie nie dało. A skoro już był zmęczony to postanowiłem go złapać. Tak silny pokemon to rzadkość - powiedziałem do Hashiramy obserwując nowo zdobytego pokemona po czym podchodzę do Scyther również jemu się przyglądając po małej zmianie. Pokemony mają chwilę dla siebie na zapoznanie się z nowym towarzyszem a ja na chwilę odpoczynku i może małą drzemkę po tak ciężkich chwilach...
Leniu
Leniu

Powrót do góry Go down

Pisanie by Bezimienny on Sob Mar 15, 2014 1:20 pm

Położyłeś się w cieniu drzewa i zasnąłeś. Kiedy się obudziłeś nikogo nie zastałeś, nie wiedziałeś co się dzieje. Niebo było czerwone...słońce najwidoczniej zachodziło, a ty nie ogarniasz tego co się dzieje? Drzemka chyba jeszcze bardziej Ci zaszkodziła niż pomogła.
- Roar! - usłyszałeś gdzieś daleko w gęstwinach lasu. TO Cię stanowczo postawiło na nogi, lepiej niż Be-Power.

Theme
Bank|Karta Postaci|Box

Bezimienny
Bezimienny

Powrót do góry Go down

Pisanie by Leniu on Sob Mar 15, 2014 6:38 pm

- Nie piję Be-Powerów ale to co usłyszałem oznacza że w lesie ktoś prowadzi walkę a moich pokemonów nigdzie nie ma...nawet Blazikena. Albo coś się stało albo... - już sam nie widząc co myśleć złapałem swój plecak, naciągnąłem na głowę kapelusz i czym prędzej ruszyłem w kierunku z którego usłyszałem polecenie użycia Roar. Mam nadzieję że to nie są jakieś kłopoty w jakie wpakowały się moje pokemony kiedy spałem...
Leniu
Leniu

Powrót do góry Go down

Pisanie by Bezimienny on Pon Mar 17, 2014 7:31 pm

Raptownie zerwałeś się z miejsca, wziąłeś plecak i udałeś się w stronę dobiegających odgłosów. Idąc miałeś dziwne wrażenie że nie powinieneś tego robić i zbliżać się do potencjalnego zagrożenia. Twoja ciekawość jednak była silniejsza i zaprowadziła Cię przed cmentarzysko walki dzikiego pokemona z całym stadem twoich i Hashiramy pokemonów. Jak się okazało i dopatrzyłeś się przeciwnikowi, był to ponownie Drapion z którym wcześniej walczył twój Combusken. Widziałeś jak wszystkie pokemony leżały bezradnie na ziemi, a po ich ciele rozprzestrzeniała się trucizna.

Theme
Bank|Karta Postaci|Box

Bezimienny
Bezimienny

Powrót do góry Go down

Pisanie by Leniu on Pią Mar 28, 2014 4:57 pm

Co tu się stało do jasnej.... - powiedziałem stając jak wryty nie wierząc we własną głupotę na to że pozwoliłem moim pokemonom na taką samowolkę co doprowadziło do...tragedii. Uważnie i szybko się rozglądam za moim towarzyszem. Próbuję jakoś się do niego dostać i sprawdzić co z pokemonem który jest najbliżej mnie. Musi być jakiś zdolny do walki i pokonania Drapiona. Muszę przecież coś zrobić...
Leniu
Leniu

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 15 z 15 Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15

Powrót do góry