Utracone Wspomnienia- gra Czachy350

Strona 3 z 12 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Go down

Utracone Wspomnienia- gra Czachy350 - Page 3 Empty Re: Utracone Wspomnienia- gra Czachy350

Pisanie by Miramato on Sob Lut 16, 2013 3:10 pm

Twój aron zaatakował mud slapem geoduda lecz ten już przygotował swój as w rękawie i użył Magnitude, pomimo małych szans na trafienie jednak mu sie udało zaatakowac Magnitude 6 i trafić co spowodowało spore obrazenia arona

aron - 64% +def
geodude - 90%

Aron przewrócił się i natychmiast wstał próbując udezyć headbuttem, niestety nie udało mu się, geodude natychmiast odpalił rollout żeby uciec i wyrżnął w ściane z nieuwagi.

aron - 64% +def
geodude - 85%

Miramato
Miramato

Female Liczba postów : 333

Powrót do góry Go down

Utracone Wspomnienia- gra Czachy350 - Page 3 Empty Re: Utracone Wspomnienia- gra Czachy350

Pisanie by Czacha350 on Sob Lut 16, 2013 6:07 pm

Nareszcie znalazła się okazja na atak teraz trzeba to wykorzystać i osłabić porządnie Geoduda.
-Aron teraz masz szanse na atak użyj Headbutt a następnie Mud-Slap. Musisz zmusić przeciwnika by grzmotną w ścianę a następnie zacznij go atakować Headbutt lub Mud-Slap staraj się unikać ataków a jeśli znajdziesz okazje skontruj go Mud-Slap.
Czacha350
Czacha350

Liczba postów : 291
Birthday : 25/06/1995

Powrót do góry Go down

Pisanie by Miramato on Nie Lut 17, 2013 10:03 pm

Aron uzyl headbutta i trafil w przeciwnika, niestety, w chwili gdy przyszykowywal się do ataku geodude natychmiast odpalil magnitude, nie udało mu się jednak Aron zaaferowany tym nie skupił sie na ataku i oberwał rock trowem wywracając się.

aron - 58% +def
geodude - 90%

Po chwili maly aron wstal i zaczal uskakiwać atakow geoduda, ten z leksza wnerwiony zaczal rzucać sie jak oszalaly, aron zdobyl szanse zaatakowania go kilkoma mud slapami, jednak nie zdzialalo to wiele bo w koncu kilka kamieni trafilo i arona

aron - 54% +def
geodude - 75%
Miramato
Miramato

Powrót do góry Go down

Pisanie by Czacha350 on Pon Lut 18, 2013 5:25 am

Jeśli ataki z bliska nie działają to niestety trzeba będzie przejść do defensywy.

-Aron unikaj ataków Geoduda i spróbuj znaleźć lukę w obronie wtedy używaj Mud-Slap walka w zwarciu nie wypali więc się nie zbliżaj do niego. Spróbuj go wnerwić może znów wyrżnie w ścianę.

Coraz bardziej mnie martwiło ,że jeśli ten jeden Geodude psuje nam tyle krwi to co będzie podczas walki z Brockiem.
Czacha350
Czacha350

Powrót do góry Go down

Pisanie by Miramato on Pon Lut 18, 2013 8:13 pm

Aron postępując według twoich zaleceń unikał geoduda co przynosiło efekty bo nie oberwał jak an razie, dwa razy udało mu sie wyprowadzić celnego mud slapa w kierunku wielkiego głazu gdy ten byl wnerwiony, na maksa wkurwiony geodud ledwo co namierzal Arona, na trafienie nie bylo szansy.

aron - 54% +def
geodude - 65%

Niestety, geodud z nerwów postanowił sie nie cackac i wywalił w arona Magnitude, silny atak niezle przydzwonił w malucha.

aron - 43% +def
geodude - 67%

Miramato
Miramato

Powrót do góry Go down

Pisanie by Czacha350 on Wto Lut 19, 2013 5:25 am

- Aron dobrze ci idzie użyj jeszcze raz tej taktyki tylko ale gdy Geodude przygotowuje się do użycia Magnitude rąbnij go Mud-Slap nie możesz pozwolić mu na użycie tego ataku.

Jak na razie taktyka się spisywała ale atak Magnitude jest wnerwiający ale siła Geoduda mnie zastanawiała więc wyciągnąłem podedex by przeskanować poka kto wie czy do treningów nie zaprosiłem pokemona ,który jest aż za silny ale jeśli go pokonam to mogę liczyć ,że Aron zgarnie trochę doświadczenia a nawet może złapie tego poka.
Czacha350
Czacha350

Powrót do góry Go down

Pisanie by Miramato on Wto Lut 19, 2013 9:26 pm

Aron unikał geoduda i powtarzał ruchy, geodude był juz naprawde wsciekły i nie panował nad soba, zaczal uzywac magnitude ale dostał po pysku z mud slapa, po chwili geodude uzyl rolluouta i w nerwach wyrżnął w ścianę, zaklinował się w szczelinie i nie mogł wyjść, tym samym był latwym clem i dostał kilka razy z mud slapa.

aron - 54% +def
geodude - 55%

W miedzyczasie pokedex wypiszczał dane:
Utracone Wspomnienia- gra Czachy350 - Page 3 220px-074Geodude
Geodude

Lvl
18
charakter
Nerd w środowisku geodudów, inteligetny jak na swój gatunek lecz słabszy od innych, szybko sie denerwuje, szczególnie w walce i robi tym samym nieprzemyslane ruchy i ataki.
Ataki

Tackle, Defense Curl, Mud Sport, Rock Polish, Rock Throw, Magnitude, Rollout

LvL pokemona jest tak wysoki tylko ze wzgledu na to ze musiałem dostosować sie do tego co wyrzucił jeszcze Swallow, dał on mu geoduda z rolloutem który jest dostepny od 18 lvl dopiero wiec ja musiałem to pociągnąć.
Miramato
Miramato

Powrót do góry Go down

Pisanie by Czacha350 on Sro Lut 20, 2013 5:45 am

Jak zwykle porwałem się z motyką na słońce ale no cóż nawet jak na wygraną są nikłe szanse to można zawsze wykorzystać charakter Geoduda na własną korzyść.

-Aron teraz uderz Headbutt jeśli się uwolni ze szczeliny spróbuj go wnerwić tak by znów rąbnął w ścianę i okładaj go Mud-Slapem i Headbutt aż aż znów się nie uwolni jeśli ci się nie uda go wnerwić używaj Mud-Slap aż się nie wnerwi atak z bliska może się źle skończyć.

---------------------------------------------
Możesz mi przypomnieć z którą rozpiską ataków lecimy BW czy B2W2.
Czacha350
Czacha350

Powrót do góry Go down

Pisanie by Miramato on Sro Lut 20, 2013 6:22 pm

o.o ze co? jakie BW czy B2W2? O.o chyba cos nie kapuje

Geodude nie mogl sie uwolnic, wnerwiony zamiast pomyslec po prostu staral sie uzyc sily a jego ramiona wciskaly sie jeszcze bardziej w szczeliny. Aron użył headbutta wciskając go w szczeline jeszcze mocniej i zaatakował kilka razy z mud slapa, celnie zreszta bo w nieruchomy cel nie bylo ciezko trafic. Ze względu na to ze geodude siedział w szczelinie i dostawał ciagle po ryju wnerwiał się tylko jeszcze bardziej, natomiast twój aron bez wytchnienia go atakował.

aron - 54% +def
geodude - 35%
Miramato
Miramato

Powrót do góry Go down

Pisanie by Czacha350 on Czw Lut 21, 2013 5:40 am

Nieważne już pamiętam. Jak nie kapujesz to jak ataki pokom przyznajesz ?
-----------------------------------------------------------------------------
Geodude się wnerwia a Aron go ciągle naparza to nie może się dobrze skończyć ale póki co idzie dobrze może nawet uda nam się to wygrać.

-Aron póki Geodude jest uwięziony atakuj go Headbutt ale nie przemęczaj się bo będą kłopoty jak on się uwolni a ty nie będziesz miał sił na unikanie ataków. Przywal mu też parę razy z Mud-Slap jak się uwolni musisz unikać jego ataków i zalewać go falą ataków Mud-Slap.
Czacha350
Czacha350

Powrót do góry Go down

Pisanie by Miramato on Czw Lut 21, 2013 6:51 pm

Bulbopedia xD piata gen :3

Aron zaczal atakowac seria head buttow, niestety, jeden z atakow nadzial sie na piesc geoduda ktory machal nia wiec aron zostal czesciowo sparowany, zaczal wtedy atakowac mud slapem, wedlug twoich zalecen nie spieszac sie. Geodude po kilku atakach sie uwolnil i zaczal parowac na arona rolloutem, trafil co spowodowalo ze aron wyskoczyl kawalek dalej i znow atakowal z mud slapow.

aron - 44% +def
geodude - 15%

Miramato
Miramato

Powrót do góry Go down

Pisanie by Czacha350 on Czw Lut 21, 2013 6:58 pm

-Aron teraz gdy się uwolnił atakuj tylko przy użyciu Mud-Slap walka w zwarciu może się źle skończyć. Gdy Geodude będzie na ciebie szarżował uskocz i walnij go z Headbutt musisz być ostrożny i nie pozwolić zbytnio się poturbować.
Jak na pierwszą walkę Aron radzi sobie bardzo dobrze ale to jeszcze nie koniec walki i wszystko może ulec zmianie.
Czacha350
Czacha350

Powrót do góry Go down

Pisanie by Miramato on Czw Lut 21, 2013 9:26 pm

Twój aron oberwał jeszcze raz z roll outa ale kilkka innych ciosów uniknął, wnerwiony Geodude wyleciał w krzaki gdzie wyrznal w dzewo i kilka razy dostał z mud slapa, w koncu sie osunął i padł.

aron - 24% +def
geodude - 0%

Aron dostaje 1.0 lvl~

Za wygrana walke przyznaje 2 ptk frakcji.

Ta walka poszla stosunkowo latwo pomimo roznicy lvl ze wzgledu na to ze swallow to z lekksza debil, dlatego tez lvl zostal dodany z obnizonym modyfikatorem. Geoduda nie radze lapac bo ciezko byloby ac ci takiego poka dlatego tez bedziesz mial ciezej ze zlapaniem go xD
Miramato
Miramato

Powrót do góry Go down

Pisanie by Czacha350 on Pią Lut 22, 2013 5:15 am

Nigdy nie miałem zamiaru go łapać. I tak Swallow to debil.
----------------------------------------------------------

-Aron dobra robota teraz odpocznij.

Walka była długa i męcząca ale wygraliśmy teraz należy udać się do Centrum Pokemon i wyleczyć moje pokemony. Aron spisał się wyśmienicie teraz walka z Brockiem nie będzie stanowiła problemu.

-Janine jak dojść do Centrum pokemon bo sam pewnie się zgubie.
Czacha350
Czacha350

Powrót do góry Go down

Pisanie by Miramato on Pią Lut 22, 2013 8:56 pm

Janine poprowadzila cie prawie pod poke centrum mowiac ze w okolicach jeszcze musi troche zalatwic spraw. Wszedłeś do środka i bez problemu wyleczyles poki po czym udales sie do małego barku nakarmic zmeczone pokemony i siebie.
Miramato
Miramato

Powrót do góry Go down

Pisanie by Czacha350 on Sob Lut 23, 2013 6:45 am

A co do mojego pytania to w Bulbapedii wklep sobie Arona to zobaczysz o co mi chodziło.
-------------------------------------------------------------

Teraz jak pokemony są wyleczone i nakarmione pozostaje poczekać na Janine. Ale ,że siedzenie na czterech literach nie jest w moim charakterze to razem z pokemonami udajemy się na małe poszukiwania może jakieś pogubione rzeczy się znajdzie albo jakiś pokemon będzie potrzebował pomocy.

-Chłopaki idziemy na wycieczkę zbieramy się.

Miałem nadzieję ,że Janine się w nic nie wpakowała.
Czacha350
Czacha350

Powrót do góry Go down

Pisanie by Miramato on Nie Lut 24, 2013 4:50 pm

Zabrałeś swoje pokemony lecz one zaraz schowały sie do pokeballi, ty sam upadłeś, zemdlałeś, nie wiedziałeś co się dzieje, pojawiłeś się na białej podłodze, rozciagała sie ona we wszystkie strony świata a ty widziałeś tylko mgłę, twoje pokemony byly obok ciebie, nagle, uswiadomiles sobie ze jestes nagi, gdy stwierdziles ze ciuchy by sie przydały, pojawiła się para spodni, skarpety, majtki, koszulka i inne ciuchy, ubrałeś się i usiadłeś na podłodze, nie było nic wygodniejszego pozatym fotelem.... FOTELEM? Z kąd on tu?... No nic usidłeś i zaczęłeś rozmyślać nad tym gdzie jesteś.
Miramato
Miramato

Powrót do góry Go down

Pisanie by Czacha350 on Nie Lut 24, 2013 5:27 pm

Hahaha to dopiero ułatwienie.
------------------------------------------------------
Jak kiedyś wspominałem ,że nic mnie nie zdziwi to teraz muszę to cofnąć to najdziwniejsza rzecz jaką widziałem ale co ja właściwie widzę oprócz białości i fotela w którym siedzę.
- Gdzie ja do cholery jestem!
To było najważniejsze pytanie na ten moment. Teraz tylko czekać ja jakąś magie w stylu spadających fortepianów lub pojawiającej się klamki od drzwi.
Czacha350
Czacha350

Powrót do góry Go down

Pisanie by Miramato on Nie Lut 24, 2013 9:43 pm

Nagle wokół ciebie zaczeły spadać fortepiany i pojawiło się kilka klamek do drzwi, akurat wtedy gdy o tym pomyslaleś. Przerażony wstałeś i schowałeś się pod solidny stół, akurat tam gdzie stałes wyrżnął fortepian... TYLKO KU**A JAKI STOL?! pomyslales, przeciez go nie bylo... Co jest!?
Miramato
Miramato

Powrót do góry Go down

Pisanie by Czacha350 on Pon Lut 25, 2013 5:05 am

Kolejne dziwne zjawisko to miejsce jest jakieś powalone wolałbym żeby zamiast fortepianów poduszki spadały przynajmniej stołu nie rozwalą. Mam nadzieję ,że mój pobyt w tym miejscu bardzo szybko się skończy.
Czacha350
Czacha350

Powrót do góry Go down

Pisanie by Miramato on Pon Lut 25, 2013 2:12 pm

Nagle szczatki fortepianow zmienily sie w porozdzierane poduszki~
Coś tu nie grało, i to naprawde mocno nie grało... Myśląc o grze nagle usłyszałeś melodie, jednak grało, skrzypce, gitara, jakis fortepian, ale grało... Zastanawiales sie co jest i gdzie trafiłeś, najwyrazniej to miejsce powodowało że to o czym myślisz po prostu staje sie prawdziwe.
Miramato
Miramato

Powrót do góry Go down

Pisanie by Czacha350 on Pon Lut 25, 2013 2:57 pm

To miejsce jest poważnie walnięte ale skoro wszystko o czym pomyśle staje się prawdziwe to można to miejsce trochę przerobić na przykład na plaże w lecie z mnóstwem pięknych dziewczyn. Ale to trochę za dużo nawet jak na ten walnięty sen.
Czacha350
Czacha350

Powrót do góry Go down

Pisanie by Miramato on Sro Lut 27, 2013 5:49 pm

Nagle poczułeś wokół siebie piasek, kawałek dalej rozciągała sie plaża, było sporo dziewczyn, mały barek, obok była droga i... plaża ciągnęła się w obie strony, w w trzecią morze, a w czwartą dalej była pusta przestrzeń, trawa przy drodze sie kończyła i nie było nic, lecz najwyraźniej ludzie nie uznali tego za nic dziwnego. Ty dalej jak debil siedziałeś ciepło ubrany pod stołem.
Miramato
Miramato

Powrót do góry Go down

Pisanie by Czacha350 on Sro Lut 27, 2013 7:07 pm

Ten sen zaczyna mi się nawet podobać ale ten stół mi tu nie pasuje skąd on się w ogóle tam wziął. W tym momencie chciałem już tylko wyleźć spod stołu i przebrać się w letnie ciuchy oraz wykombinować jak się stąd wydostać i gdzie wyląduje.
Czacha350
Czacha350

Powrót do góry Go down

Pisanie by Miramato on Czw Lut 28, 2013 10:56 pm

wygrzebales sie z pod stolu i na nim byly letnie ciuchy a obok przebieralnia, przebrales sie i stol zniknal, nadal byla tylko plaza i jakby nic wiecej...
Miramato
Miramato

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 3 z 12 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Powrót do góry